| 4200 | No to kiedy ma Pan czas na tego grilla w Sopocie? ;)Zapraszam w imieniu wlasnym i VTB, ktora nigdy nie zginie :)Sabinuś :)PS. Jak cos to ja mam dobra gitarrre ;) La Toyka czas wpisu: 2006-08-22 10:29:58 |
| 4199 | co tu gadać, z jednej mi szkoda, że nie mieszkam bliżej waszych koncertów, a z drugiej ... na progach Karpat czasem zapachnie skałami, a tego...kurnia chata... to za skarby świata , pozdrawiam bardzo zwyczajny czas wpisu: 2006-08-21 23:20:40 |
| 4198 | Do wiadomości Olka - ja jestem Olka z Przeróbki.Jeszcze raz pozdrawiam. Aleksandra czas wpisu: 2006-08-20 12:31:24 |
| 4197 | Uch powroty do szarego miasta trudne sa... Bardzo bardzo dziekuje za przemile chwile w Bieszczadach!!! Czy to w GOKu, w Trollu czy w Cieniu i okolicach!! Juz cos tam w srodku zaczelo tesknic :( DO zobaczenia juz niedlugo w Drzewince :) Pozdrawiam serdecznie caly zespol i wspolwpisywaczy!!! PS. Jurkiel tamten lyk rumu postawil mnie na nogi! THX jeszcze raz! Szpilka www.sdm.pl czas wpisu: 2006-08-19 16:17:03 |
| 4196 | 10 już się doczekać nie może :) może kolejna płyta ? :)Pozdrowienia od całej załogi Taverny i do zobaczenia... Rzmirez czas wpisu: 2006-08-18 15:40:17 |
| 4195 | A dziś rano mówili o WAS w Trójce. Że to niby śmieszna nazwa zespołu... Jakaż ona tam śmieszna. :-) :-)!!! Kasia z Silnej Grupy Fanek po Trzydziestce Kraków KASIA czas wpisu: 2006-08-18 15:05:25 |
| 4194 | chyba już wszyscy wiedzą, ale zajrzyjcie na strone : http://www.szantymaniak.pl/index.php?notka=768 córóś czas wpisu: 2006-08-18 09:53:20 |
| 4193 | Witam! Sobotni Koncert na BA był naprawde świetny graliście genialnie. Z tego co słyszałam od innych nie tylko mnie się podoało. Pozdrawiam Serdecznie i Czekam na kolejny koncert:)) Lili czas wpisu: 2006-08-17 15:10:41 |
| 4192 | Dzięki Całusy za wspólne muzykowanie Pod Trollem i występ w Cieniu PRL-u. I warto zakochać się przynajmniej raz do roku, bo...nie ma jak studencki rajd...i nie zależy nic od nas...a każdy z nas i tak próbuje chodzić własnymi wierszami. Do Góry Dnem Ps. Jak to to dobrze, że Drzewina już tak blisko... Do Góry Dnem www.dgd.gryfnet.pl czas wpisu: 2006-08-17 00:33:13 |
| 4191 | A kto to Aleksandra?? Olek czas wpisu: 2006-08-16 19:47:14 |
| 4190 | bardzo mi było miło.... córóś czas wpisu: 2006-08-16 15:09:18 |
| 4189 | ..dzięki za świetne granie przy pełnym księżycu w "zielonej dolinie" w Cieniu PRL...dzięki Jurkielu drogi za bieszczadzkie spotkanie...dzięki reszcie kapeli za dźwięki, za muzykę...do zobaczyska znowu...eh, było warto przyjechać w Bieszczad... kacper czas wpisu: 2006-08-15 18:51:42 |
| 4188 | Serdeczne pozdrowionka dla Mariusza Kampera i Olka Rezpczyńskiego.Zanjoma z odległych lat. Aleksandra czas wpisu: 2006-08-15 11:59:11 |
| 4187 | juz w domku,niestety:( impreza zajebista,nalesniki jeszcze lepsze !!! :D do zobaczyska na nastepnych aniolach nep2n czas wpisu: 2006-08-15 11:23:34 |
| 4186 | ech..gdzieś mi przemknęła ostatnio ta nazwa - Słodki Całus od Buby... chwila namysłu...i już wiem...miałem (lub gdzieś mam) Waszą kasetkę, śliczne piosenki...tu odnalazłem tekst i akordy...pokażę i przekażę je innym ... bo warto... tregon czas wpisu: 2006-08-14 14:31:05 |
| 4185 | a przepraszam a !!!pin_pong to co umar????? kura czas wpisu: 2006-08-14 02:01:50 |
| 4184 | Chyba było pięknie w Bieszczadach. Szkoda że nie mogłem być tą razą. Ale widziałem w Panoramie. I jaka piękna nazwa zespołu: SŁODKI POCAŁUNEK OD BUBY.Pozdrówka. Fierzbik czas wpisu: 2006-08-13 10:48:43 |
| 4183 | no dobra , wszystko ustalone, wiekszośc już an miejscu, pozdrawiam i do jutra ;] córóś czas wpisu: 2006-08-11 15:27:13 |
| 4182 | mamy miejsce dla pasażera na jutrzejszy wyjazd w bieszczady. okolo godz 17 z Łodzi. kontakt mailem. córóś czas wpisu: 2006-08-10 08:56:20 |
| 4181 | Wy chyba też braliście udział na Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie? Zespół, w którym śpiewa moja koleżanka Ludzie Deszczu, zakwalifikował się na 42 FPS. Miło sie was słucha, ot taki plasterek na duszę umęczoną. Fanka czas wpisu: 2006-08-09 20:57:17 |
| 4180 | pozdrowienia dla gniewkowa od GLUBY GLUBA czas wpisu: 2006-08-07 18:13:56 |
| 4179 | witAm zjawie się na tegoroczne bieszczAdzkie aniołY. tylko mam troche nietYpowY problem ekipa mi wYemigrowała za granice zA chlebem ;/samej w bieszczadY ? blee;( czY ktoś może jedzie tAk w okolicach 10 sierpnia ? z okolic nowego sĄcza ? czy może komuś brakuje ręki do paryY na stopA ? pozdrawiAm and aYeee ! małgosh_21 czas wpisu: 2006-07-31 12:11:20 |
| 4178 | a jade dziś w góry. i powinnam dotrzeć w sobote na Wasz koncert. a że cieszę się ogromnie to w przeciwieństwie do poprzedniczki: ściskam oburącz za szyjke ;P córóś czas wpisu: 2006-07-28 12:44:33 |
| 4177 | A nam wzruszenie nie pozwoliło ścisnąć Waćpana za gardło... :-) ;) czas wpisu: 2006-07-27 23:19:46 |
| 4176 | znowu niepostrzezenie zima zmienila sie w lato ;) pozdr WOYTAS czas wpisu: 2006-07-27 19:12:38 |
| 4175 | oj dziękuje, dziękuję- wzruszenie odebrało mi mowę:) jurkiel czas wpisu: 2006-07-27 15:11:23 |
| 4174 | sie przylaczam i do zyczeni i do toastu :) pozdr WOYTAS czas wpisu: 2006-07-25 15:58:01 |
| 4173 | o? święto? no dobra no to dzisiaj w związku z tym , że wtorek: Twoje zdrowie Johnson córóś czas wpisu: 2006-07-25 15:24:15 |
| 4172 | Drogi Waćpanie Jurkiel - imieninowe uściski: serdeczne, całuśne, z przytupem! Niech się darzy (wszystko!) i mnoży (co trzeba! :] piosenki na przykład)! Samych tak rewelacyjnych płyt jak ostatnia (i przedostatnia i przed...), dalej tak aksamitnego głosu z nutka dekadencji i koncertów jak Polska długa i szeroka (szczególnie w Małopolsce), a poza granicami też! I marzeń się spełniających i cudów zdarzających wciąż... :) brykająca Galicyja :) czas wpisu: 2006-07-25 14:07:11 |
| 4171 | dla jasności - http://www.bieszczadyprl.pl/ Mario czas wpisu: 2006-07-20 12:43:04 |
| 4170 | a prawda - Kolega słusznie przuważył - no mogę się tylko wytłumaczyć skopiowaniem oryginalnej informacji ze strony BA :) Mario czas wpisu: 2006-07-20 12:42:16 |
| 4169 | a tak dokładnie rzecz ujmując, to nawet nie tyle czar, co Cień PRL-u śliwka dgd czas wpisu: 2006-07-20 12:32:46 |
| 4168 | Uwaga!!! Sobotni koncert na Bieszczadzkich Aniołch został przeniesiony z Górnej Wetlinki do Dołżycy k/Cisnej, na teren ośrodka Czar PRLu. Mario czas wpisu: 2006-07-20 07:31:53 |
| 4167 | aaaaaaaaaaa - czyli dobrze skojarzyłem - no mało casu, mało casu kruca bomba na czytanie stron :( Mario czas wpisu: 2006-07-14 16:07:28 |
| 4166 | Tramway: w ramach profilaktyki chorob sercowych polecam ASPARGIN . a wódeczka dziś u mnie - jeśli zdążysz... córóś czas wpisu: 2006-07-14 14:35:59 |
| 4165 | Od jkaiegoś czsu są foty z bazuny na stronie tramway-foto, zapraszam. zna ktoś dobrego kardiologa- miałem zawał chyba, i wudki bym się napił. Już niedługo na tajnej stronie zdjęcia objęte cenzurą. Zainteresowani tak jak rok temu zostaną powiadomieni osobiście. tramway www.tramway-foto.com.pl czas wpisu: 2006-07-14 13:20:18 |
| 4164 | Siedzę sobie, siedzę, a płyta się kręci... Niesamowite wrażenie robi na mnie "Czekam na wiatr". Zarówno w warstwie słownej, jak i muzycznej - mam tu na mysli przede wszystkim cały pomysł ze skrzypcami. Aż naprawdę nie wiadomo, co powiedzieć. I czy w ogóle mówić cokolwiek... W każdym razie - ogromny, ogromny szacunek dla zespołu za ten utwór. Ponadto - "Okna" - świetny numer! Klimat lat zaprzeszłych, fantastyczna gitarka na początku i harmoszka w środku, tekst takoż! Do tego "Kujawy" - tak znajome przecież klimaty wagonowo-peronowo-dworcowo-'czwartonadranne'... Od razu chce się wsiąść w PKP i jechać - gdziekolwiek, jakkolwiek, byle przed siebie! Do tego utwory 13 i 14, przy których po prostu nie da się ot tak spokojnie wysiedzieć, świetny saksofon na koniec "Czekam" i paradoksy natury "mat-fiz" (hee, hee) w "Równoległych" i "Im dalej odchodzę" - dla mnie bomba! :-) Także cóż - nie da się ukryć, że się płyta podoba bardzo! Oby tak dalej! Wrocław rogaty :) czas wpisu: 2006-07-14 12:35:09 |
| 4163 | ależ Mario! Jak mogłeś strzelić takie "anfas"- po wizycie na stronie wszystko staje się jasne:))(pamiętaj: najpierw odwijasz płytę z folii, a później mówisz, że słuchałeś:)))) ) jurkiel czas wpisu: 2006-07-14 12:03:52 |
| 4162 | tej, co oczy ma bardziej wymowne niż wisienki w spirytusie... joanna chmiel-córóś czas wpisu: 2006-07-14 11:29:38 |
| 4161 | Dzięki ANANAKOFANA - ciekawe czy nazwa to fragment wypowiedzi pewnej posłanki :) Mario czas wpisu: 2006-07-14 09:08:14 |
| 4160 | Pozdrowienia dla zespołu od zespołu ANANAKOFANA i śmiało mogę powiedzić całego NOwego Miasta LUbawskiego, super muza super teksty i super wykonanie - może jakiś koncert w NML? PS. w pewnych kręgach naszą panią burmistrz nazywają BUBA! Nietoperz www.ananakofana.end.pl czas wpisu: 2006-07-12 21:02:01 |
| 4159 | A tam piła, piła... Jak jest sekcja, to i jakaś formalina jest potrzebna, chloroform, względnie inny wynalazek. Dla utrwalenia... efektu! :) anestezjolożka :) czas wpisu: 2006-07-12 17:04:49 |
| 4158 | to ja poproszę te zdjęcia sekcji w trakcie nagrań Mario czas wpisu: 2006-07-12 11:07:48 |
| 4157 | Bardzo interesujące zdjęcia z nagrań. Sekcja, jak widać, to ewidentnie nie nagrywała, co najwyżej piła. Samo sie jakoś wzięło i nagrało....... Olek czas wpisu: 2006-07-12 02:23:05 |
| 4156 | Kapeć, w twoim "nutowym zapisie" języka ang. powinno być "lók" i "kód" żeby "ju" było okej. A z treścią się zgadzam. Magyar'06 czas wpisu: 2006-07-10 17:14:40 |
| 4155 | No ładne cacko Jasssssssssssssiu :) łan luk kud kil maj pejn jor sriiiiiiiiillll jugiwmi pojzoooooooooon !!! Kapeć czas wpisu: 2006-07-10 16:05:50 |
| 4154 | COś tu się niedobrze dzieje... To ja może dam jakieś zajęcie. Zerknijcie sobie na tę stronkę... Jasssssssssiu www.1500videos.com/ czas wpisu: 2006-07-09 18:32:54 |
| 4153 | "Give me the 'zurek' and I come and play" rzekl Pan Bona! Więcej żurku dla wszystkich!!! We are the world, we are the zurek! Jassssssssiu czas wpisu: 2006-07-07 00:08:10 |
| 4152 | No cóż, byłem na Waszym jednym koncercie i szczerze mówiąc mało z niego pamiętam ale nie to jest tematem mojego postu. heh chciałem tylko napisać, że życzę Wam powodzenia na koncercie w Ustroniu Morskim, na którym to też będę grał z zespołem Oddział Chorych Na Marzenia po konkursie :) Więc do zobaczenia na scenie :) Paweł O.Ch.N.M. czas wpisu: 2006-07-06 22:17:35 |
| 4151 | To tak jak z "dupą" i "kasą"....upssss. W tym upale "Ziemia" do "Kosmosu" nadaje na porno-kanale. CHŁODUUUUU!!!! Magyar'06 czas wpisu: 2006-07-06 09:45:24 |