Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Slodki Calus od Buby

W księdze jest 4991 wpisów.

Jesteś 235021 osobą oglądającą tę księgę.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

4200
No to kiedy ma Pan czas na tego grilla w Sopocie? ;)Zapraszam w imieniu wlasnym i VTB, ktora nigdy nie zginie :)Sabinuś :)PS. Jak cos to ja mam dobra gitarrre ;)
La Toyka

czas wpisu: 2006-08-22 10:29:58

4199
co tu gadać, z jednej mi szkoda, że nie mieszkam bliżej waszych koncertów, a z drugiej ... na progach Karpat czasem zapachnie skałami, a tego...kurnia chata... to za skarby świata , pozdrawiam bardzo
zwyczajny

czas wpisu: 2006-08-21 23:20:40

4198
Do wiadomości Olka - ja jestem Olka z Przeróbki.Jeszcze raz pozdrawiam.
Aleksandra

czas wpisu: 2006-08-20 12:31:24

4197
Uch powroty do szarego miasta trudne sa... Bardzo bardzo dziekuje za przemile chwile w Bieszczadach!!! Czy to w GOKu, w Trollu czy w Cieniu i okolicach!! Juz cos tam w srodku zaczelo tesknic :( DO zobaczenia juz niedlugo w Drzewince :) Pozdrawiam serdecznie caly zespol i wspolwpisywaczy!!! PS. Jurkiel tamten lyk rumu postawil mnie na nogi! THX jeszcze raz!
Szpilka

www.sdm.pl
czas wpisu: 2006-08-19 16:17:03

4196
10 już się doczekać nie może :) może kolejna płyta ? :)Pozdrowienia od całej załogi Taverny i do zobaczenia...
Rzmirez

czas wpisu: 2006-08-18 15:40:17

4195
A dziś rano mówili o WAS w Trójce. Że to niby śmieszna nazwa zespołu... Jakaż ona tam śmieszna. :-) :-)!!!
Kasia
z Silnej Grupy Fanek po Trzydziestce
Kraków
KASIA

czas wpisu: 2006-08-18 15:05:25

4194
chyba już wszyscy wiedzą, ale zajrzyjcie na strone : http://www.szantymaniak.pl/index.php?notka=768
córóś

czas wpisu: 2006-08-18 09:53:20

4193
Witam! Sobotni Koncert na BA był naprawde świetny graliście genialnie. Z tego co słyszałam od innych nie tylko mnie się podoało. Pozdrawiam Serdecznie i Czekam na kolejny koncert:))
Lili

czas wpisu: 2006-08-17 15:10:41

4192
Dzięki Całusy za wspólne muzykowanie Pod Trollem i występ w Cieniu PRL-u.
I warto zakochać się przynajmniej raz do roku, bo...nie ma jak studencki rajd...i nie zależy nic od nas...a każdy z nas i tak próbuje chodzić własnymi wierszami.
Do Góry Dnem

Ps. Jak to to dobrze, że Drzewina już tak blisko...

Do Góry Dnem

www.dgd.gryfnet.pl
czas wpisu: 2006-08-17 00:33:13

4191
A kto to Aleksandra??
Olek

czas wpisu: 2006-08-16 19:47:14

4190
bardzo mi było miło....
córóś

czas wpisu: 2006-08-16 15:09:18

4189
..dzięki za świetne granie przy pełnym księżycu w "zielonej dolinie" w Cieniu PRL...dzięki Jurkielu drogi za bieszczadzkie spotkanie...dzięki reszcie kapeli za dźwięki, za muzykę...do zobaczyska znowu...eh, było warto przyjechać w Bieszczad...
kacper

czas wpisu: 2006-08-15 18:51:42

4188
Serdeczne pozdrowionka dla Mariusza Kampera i Olka Rezpczyńskiego.Zanjoma z odległych lat.
Aleksandra

czas wpisu: 2006-08-15 11:59:11

4187
juz w domku,niestety:(
impreza zajebista,nalesniki jeszcze lepsze !!! :D
do zobaczyska na nastepnych aniolach
nep2n

czas wpisu: 2006-08-15 11:23:34

4186
ech..gdzieś mi przemknęła ostatnio ta nazwa - Słodki Całus od Buby...
chwila namysłu...i już wiem...miałem (lub gdzieś mam) Waszą kasetkę, śliczne piosenki...tu odnalazłem tekst i akordy...pokażę i przekażę je innym ... bo warto...
tregon

czas wpisu: 2006-08-14 14:31:05

4185
a przepraszam a !!!pin_pong to co umar?????
kura

czas wpisu: 2006-08-14 02:01:50

4184
Chyba było pięknie w Bieszczadach. Szkoda że nie mogłem być tą razą. Ale widziałem w Panoramie. I jaka piękna nazwa zespołu: SŁODKI POCAŁUNEK OD BUBY.Pozdrówka.
Fierzbik

czas wpisu: 2006-08-13 10:48:43

4183
no dobra , wszystko ustalone, wiekszośc już an miejscu, pozdrawiam i do jutra ;]
córóś

czas wpisu: 2006-08-11 15:27:13

4182
mamy miejsce dla pasażera na jutrzejszy wyjazd w bieszczady. okolo godz 17 z Łodzi. kontakt mailem.
córóś

czas wpisu: 2006-08-10 08:56:20

4181
Wy chyba też braliście udział na Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie? Zespół, w którym śpiewa moja koleżanka Ludzie Deszczu, zakwalifikował się na 42 FPS. Miło sie was słucha, ot taki plasterek na duszę umęczoną.
Fanka

czas wpisu: 2006-08-09 20:57:17

4180
pozdrowienia dla gniewkowa od GLUBY
GLUBA

czas wpisu: 2006-08-07 18:13:56

4179
witAm zjawie się na tegoroczne bieszczAdzkie aniołY. tylko mam troche nietYpowY problem ekipa mi wYemigrowała za granice zA chlebem ;/samej w bieszczadY ? blee;( czY ktoś może jedzie tAk w okolicach 10 sierpnia ? z okolic nowego sĄcza ? czy może komuś brakuje ręki do paryY na stopA ? pozdrawiAm and aYeee !

małgosh_21

czas wpisu: 2006-07-31 12:11:20

4178
a jade dziś w góry. i powinnam dotrzeć w sobote na Wasz koncert. a że cieszę się ogromnie to w przeciwieństwie do poprzedniczki: ściskam oburącz za szyjke ;P
córóś

czas wpisu: 2006-07-28 12:44:33

4177
A nam wzruszenie nie pozwoliło ścisnąć Waćpana za gardło... :-)
;)

czas wpisu: 2006-07-27 23:19:46

4176
znowu niepostrzezenie zima zmienila sie w lato ;)

pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2006-07-27 19:12:38

4175
oj dziękuje, dziękuję- wzruszenie odebrało mi mowę:)
jurkiel

czas wpisu: 2006-07-27 15:11:23

4174
sie przylaczam i do zyczeni i do toastu :)
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2006-07-25 15:58:01

4173
o? święto? no dobra no to dzisiaj w związku z tym , że wtorek: Twoje zdrowie Johnson
córóś

czas wpisu: 2006-07-25 15:24:15

4172
Drogi Waćpanie Jurkiel - imieninowe uściski: serdeczne, całuśne, z przytupem! Niech się darzy (wszystko!) i mnoży (co trzeba! :] piosenki na przykład)! Samych tak rewelacyjnych płyt jak ostatnia (i przedostatnia i przed...), dalej tak aksamitnego głosu z nutka dekadencji i koncertów jak Polska długa i szeroka (szczególnie w Małopolsce), a poza granicami też! I marzeń się spełniających i cudów zdarzających wciąż... :)

brykająca Galicyja :)

czas wpisu: 2006-07-25 14:07:11

4171
dla jasności - http://www.bieszczadyprl.pl/
Mario

czas wpisu: 2006-07-20 12:43:04

4170
a prawda - Kolega słusznie przuważył - no mogę się tylko wytłumaczyć skopiowaniem oryginalnej informacji ze strony BA :)
Mario

czas wpisu: 2006-07-20 12:42:16

4169
a tak dokładnie rzecz ujmując, to nawet nie tyle czar, co Cień PRL-u
śliwka dgd

czas wpisu: 2006-07-20 12:32:46

4168
Uwaga!!! Sobotni koncert na Bieszczadzkich Aniołch został przeniesiony z Górnej Wetlinki do Dołżycy k/Cisnej, na teren ośrodka Czar PRLu.
Mario

czas wpisu: 2006-07-20 07:31:53

4167
aaaaaaaaaaa - czyli dobrze skojarzyłem - no mało casu, mało casu kruca bomba na czytanie stron :(
Mario

czas wpisu: 2006-07-14 16:07:28

4166
Tramway: w ramach profilaktyki chorob sercowych polecam ASPARGIN . a wódeczka dziś u mnie - jeśli zdążysz...
córóś

czas wpisu: 2006-07-14 14:35:59

4165
Od jkaiegoś czsu są foty z bazuny na stronie tramway-foto, zapraszam.
zna ktoś dobrego kardiologa- miałem zawał
chyba, i wudki bym się napił.
Już niedługo na tajnej stronie zdjęcia objęte cenzurą. Zainteresowani tak jak rok temu zostaną powiadomieni osobiście.
tramway

www.tramway-foto.com.pl
czas wpisu: 2006-07-14 13:20:18

4164
Siedzę sobie, siedzę, a płyta się kręci... Niesamowite wrażenie robi na mnie "Czekam na wiatr". Zarówno w warstwie słownej, jak i muzycznej - mam tu na mysli przede wszystkim cały pomysł ze skrzypcami. Aż naprawdę nie wiadomo, co powiedzieć. I czy w ogóle mówić cokolwiek... W każdym razie - ogromny, ogromny szacunek dla zespołu za ten utwór.
Ponadto - "Okna" - świetny numer! Klimat lat zaprzeszłych, fantastyczna gitarka na początku i harmoszka w środku, tekst takoż! Do tego "Kujawy" - tak znajome przecież klimaty wagonowo-peronowo-dworcowo-'czwartonadranne'... Od razu chce się wsiąść w PKP i jechać - gdziekolwiek, jakkolwiek, byle przed siebie! Do tego utwory 13 i 14, przy których po prostu nie da się ot tak spokojnie wysiedzieć, świetny saksofon na koniec "Czekam" i paradoksy natury "mat-fiz" (hee, hee) w "Równoległych" i "Im dalej odchodzę" - dla mnie bomba! :-)
Także cóż - nie da się ukryć, że się płyta podoba bardzo! Oby tak dalej!

Wrocław rogaty :)

czas wpisu: 2006-07-14 12:35:09

4163
ależ Mario! Jak mogłeś strzelić takie "anfas"- po wizycie na stronie wszystko staje się jasne:))(pamiętaj: najpierw odwijasz płytę z folii, a później mówisz, że słuchałeś:)))) )
jurkiel

czas wpisu: 2006-07-14 12:03:52

4162
tej, co oczy ma bardziej wymowne niż wisienki w spirytusie...
joanna chmiel-córóś

czas wpisu: 2006-07-14 11:29:38

4161
Dzięki ANANAKOFANA - ciekawe czy nazwa to fragment wypowiedzi pewnej posłanki :)
Mario

czas wpisu: 2006-07-14 09:08:14

4160
Pozdrowienia dla zespołu od zespołu ANANAKOFANA i śmiało mogę powiedzić całego NOwego Miasta LUbawskiego, super muza super teksty i super wykonanie - może jakiś koncert w NML?
PS. w pewnych kręgach naszą panią burmistrz nazywają BUBA!
Nietoperz

www.ananakofana.end.pl
czas wpisu: 2006-07-12 21:02:01

4159
A tam piła, piła... Jak jest sekcja, to i jakaś formalina jest potrzebna, chloroform, względnie inny wynalazek. Dla utrwalenia... efektu! :)
anestezjolożka :)

czas wpisu: 2006-07-12 17:04:49

4158
to ja poproszę te zdjęcia sekcji w trakcie nagrań
Mario

czas wpisu: 2006-07-12 11:07:48

4157
Bardzo interesujące zdjęcia z nagrań. Sekcja, jak widać, to ewidentnie nie nagrywała, co najwyżej piła. Samo sie jakoś wzięło i nagrało.......
Olek

czas wpisu: 2006-07-12 02:23:05

4156
Kapeć, w twoim "nutowym zapisie" języka ang. powinno być "lók" i "kód" żeby "ju" było okej. A z treścią się zgadzam.
Magyar'06

czas wpisu: 2006-07-10 17:14:40

4155
No ładne cacko Jasssssssssssssiu :)
łan luk kud kil
maj pejn jor sriiiiiiiiillll
jugiwmi pojzoooooooooon !!!

Kapeć

czas wpisu: 2006-07-10 16:05:50

4154
COś tu się niedobrze dzieje... To ja może dam jakieś zajęcie. Zerknijcie sobie na tę stronkę...
Jasssssssssiu

www.1500videos.com/
czas wpisu: 2006-07-09 18:32:54

4153
"Give me the 'zurek' and I come and play" rzekl Pan Bona! Więcej żurku dla wszystkich!!! We are the world, we are the zurek!
Jassssssssiu

czas wpisu: 2006-07-07 00:08:10

4152
No cóż, byłem na Waszym jednym koncercie i szczerze mówiąc mało z niego pamiętam ale nie to jest tematem mojego postu. heh chciałem tylko napisać, że życzę Wam powodzenia na koncercie w Ustroniu Morskim, na którym to też będę grał z zespołem Oddział Chorych Na Marzenia po konkursie :) Więc do zobaczenia na scenie :)
Paweł O.Ch.N.M.

czas wpisu: 2006-07-06 22:17:35

4151
To tak jak z "dupą" i "kasą"....upssss.
W tym upale "Ziemia" do "Kosmosu" nadaje na porno-kanale. CHŁODUUUUU!!!!
Magyar'06

czas wpisu: 2006-07-06 09:45:24

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi



Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!