| 4250 | Konserwatorium im Witolda Lutosławskiego w Krakowie. Po korytarzu, w przerwie między zajęciami spaceruje dwóch studentów: - Ale miałem wczoraj traumatyczne przeżycie - mówi jeden - Co się stało? - Byłem świadkiem samobójstwa. Jakiś facet skoczył z dachu wieżowca wprost pod moje nogi. - Jezu! A jaki był motyw? - Żadnego motywu nie było. W całkowitej ciszy o ziemię jebnął. Jasssssssiu czas wpisu: 2006-10-11 16:50:22 |
| 4249 | i jeszcze napisz , ze nawet taka córóś ma swojego fana... haha córóś czas wpisu: 2006-10-11 10:42:00 |
| 4248 | Najważniejsza jest publika. W końcu dla niej chodzimy na koncerty. fan publiczny czas wpisu: 2006-10-11 07:33:32 |
| 4247 | Woytas, natrzaskałeś fotek, fajnych, nie powiem. TYLKO GDZIE PUBLIKA ???. Córóś i Karwa z "misiem" a "całusów" pięć!!! Czy ja się czepiam??? Pozdrawiam. Magyar'06 czas wpisu: 2006-10-10 15:55:39 |
| 4246 | A czy Wy obrzempały wiecie, że 21 oktiabra jak będziecie grać w pomieszczeniu dla zwierząt, to niejaka Lily (tak jest ta właśnie), będzie zawierała związek? Po czym odbywa się zgromadzenie otwarte dla zainteresowanych? Otwarte powtarzam. Czyż to nie jest powód? Jassssssssiu czas wpisu: 2006-10-10 02:04:34 |
| 4245 | Łódź, Warszawa,Warszawa, Warszawa, Wrocław.... A 3city? Nic? Tak zupełnie nic? Panowie! Zlitowania!Chociaż jeden mały koncert w Gdańsku. Fanka czas wpisu: 2006-10-08 18:44:01 |
| 4244 | wspaniały wieczór i chyba jeden z najwspanialszych koncertów jaki było nam dane widzieć. Pozdrawiamy et czas wpisu: 2006-10-07 21:04:50 |
| 4243 | koncert w lodzi jak zwykle udany.. troche zdj pod podanym adresem :) WOYTAS toya.net.pl/~emvoo/index.html czas wpisu: 2006-10-07 20:58:22 |
| 4242 | Kochane Słodkie Całusy! Wielkie Wam dzięki za to, że byliście, pływaliście, śpiewaliście i graliście na Śpiewających Żaglach 2006. Fajnie było! Zakochajmy się w żaglach (przynajmniej) raz do roku... Z wdzięcznością w sercach - chłopaki z DGD - Kuc i Śliwka. śliwka dgd czas wpisu: 2006-10-02 14:33:24 |
| 4241 | w okrojonym składzie, zaiste duet, ale i tak śliczne dzięki za sympatyczne wrażenia słuchowe na Śpiewających Żaglach :-) Jayin czas wpisu: 2006-10-01 14:32:26 |
| 4240 | mam pytanie.. czy wezmiecie ze soba superpamiatkowa ksiege, ktora dostaliscie na Bazunie? tak do wgladu a moze i do wpisu ;) pozdr WOYTAS czas wpisu: 2006-09-30 08:27:01 |
| 4239 | Jakiś prowokator by się przydał! Fanka Krakowianka czas wpisu: 2006-09-29 09:50:04 |
| 4238 | ...kapu, kap... kroplobicie... nawet niebo płacze, bo tak smutno tu bez Was... zapłakane bzy i przekwitłe oczy czas wpisu: 2006-09-28 17:07:22 |
| 4237 | Alabama - Yellowhammer State (Stan złotego dzięcioła) oraz Camellia State (Stan kameliowy) ; http://pl.wikipedia.org/wiki/Grafika:Alabama_state_seal.png córóś czas wpisu: 2006-09-22 14:27:17 |
| 4236 | Cierpliwości Południowcy!! Niniejszym Was zapewniamy, że do Alabamy również wkrótce zawitamy :) Kapeć czas wpisu: 2006-09-22 11:03:55 |
| 4235 | Wstyd i hańba... południe czas wpisu: 2006-09-21 16:43:32 |
| 4234 | To na Warszawkę przyjdzie nam chyba ruszyć! kasia czas wpisu: 2006-09-21 15:55:27 |
| 4233 | Warszawa, Warszawa, Wrocek, Wrocek - wszystko pi?knie, ale chyba o jakim? mie?cie zapomnieli?cie, he? Jak to tak - najwierniejszych fanów - górali nie cenicie? Bunt! Kosynierzy - do kos! Szel? wskrzeszymy i nad morze ruszymy, Zespó? sprowadzimy... A po drodze w piecu napalimy i nakarmimy kota. :) krakowiacy i górale czas wpisu: 2006-09-16 21:03:32 |
| 4232 | Karwa, scob gra w filharmonii, myśle , ze nie może nas tam zabraknąć... córóś czas wpisu: 2006-09-15 12:48:06 |
| 4231 | tajemne trasy są koncertowe, tak jak piosenki wciąż nie gotowe, jak sezon wakacyjny co minie jak narty w salonie w zimie córóś czas wpisu: 2006-09-13 09:33:34 |
| 4230 | no bez jaj !!! Mario czas wpisu: 2006-09-12 16:09:00 |
| 4229 | O stronce GFS to juz chyba wszyscy zapomnieli, wiec zapytam tu - prawdą jest koncert GFS 14 IX ??? Jesli tak - w jakim skladzie? :) czas wpisu: 2006-09-12 11:18:08 |
| 4228 | działa :) czas wpisu: 2006-09-11 16:34:12 |
| 4227 | smutek mój, łódź zbudowana z tęsknoty... wiatr w żaglach, wiatr we włosach dokąd podążasz, gdy żagiel samotny tylko widzę na horyzoncie? a słońce znikając zabiera ze sobą ten jasny kontur.. córóś ;p czas wpisu: 2006-09-05 09:27:53 |
| 4226 | o mój ty smutku !!! Mario czas wpisu: 2006-08-31 12:55:16 |
| 4225 | http://pl.wikipedia.org/wiki/Szanta_(pie%C5%9B%C5%84) "...o niezwykłej popularności szant w Polsce świadczy także jeszcze jeden, oryginalny nurt nazywany... szantą babską. Są to pieśni śpiewane wyłącznie przez wykonawczynie, a ich tematyka mówi nie tylko o samym uprawianiu żeglarstwa, ale spotkać można również utwory stylizowane na stare pieśni, a mówiące o tęsknocie kobiety czekającej na powrót ukochanego z rejsu." hehe .... jeszcze chwila i wracasz na morzzzeeeee... córóś czas wpisu: 2006-08-31 09:38:23 |
| 4224 | wyobraź sobie co ja czułem onegdaj znając moje zamiłowanie do owego gatunku (nie wiem czego tylko) :) Mario czas wpisu: 2006-08-30 16:05:59 |
| 4223 | Olesia: a mnie opowiadano kiedyś o sławetnym wykonaniu "czarnej chmury" CÓRÓŚ czas wpisu: 2006-08-30 13:18:18 |
| 4222 | Szanty szantami, a Całus Całusem - wszystkiemu podołamy! :) Kraków chwat! czas wpisu: 2006-08-30 12:09:18 |
| 4221 | Coś Wam się dziewczynki krakowianki poplątało, ze scob-em szant nie pośpiewacie, już się o to Mariaszek postara :-) Pozdrawiam Olesia! czas wpisu: 2006-08-30 12:00:26 |
| 4220 | No proszę - sami widzicie, jakie Południe za Wami stęsknione! Wiadomo, że szanty najlepiej śpiewa się w górach. :) A Ty Córóś wpływów wszelakich użyj i przyeksportuj nam Zespół do SP - wszak kobietom się nie odmawia! :) Żeńskie oddziały krakowskie pomogą! :) Krk ten sam :) czas wpisu: 2006-08-29 14:12:34 |
| 4219 | to nie bedzie koncert scob/gfs ale koncert ku pomocy Naszego Kolegi. więc prosze sie wybrać i wspierać. bede wiedzieć, to sie odezwe. pozdrowienia dla ziejącego smoka ;])))) córóś czas wpisu: 2006-08-29 14:05:41 |
| 4218 | Córóś, a kiedy w tym Krakowie??? Bo Fanki Krakowianki na wakacjach... Kasia czas wpisu: 2006-08-29 13:23:42 |
| 4217 | MYŚLĘ ,ŻE DGD WPIERW MUSZĄ BYĆ NA PIOSENKARIACH,A POTEM JEDZIEMY NA WAŁY CHROBREGO.A KUC TO SIĘ Z MEGO GIPSA ŚMIAŁ NA BAZUNIE,WIEC ZAŚPIEWAMY MU WIELKIEGO KELUSA,ŚLIWA BYŁ KOCHANY NA ANIOŁACH,WIĘC ON JEST POCZCIWY(W KAPTURKU) KARVA CZŁOWIEK czas wpisu: 2006-08-29 12:30:46 |
| 4216 | Koncert SCoBa czy po prostu jakiś szantowy??? z Galycji czas wpisu: 2006-08-29 12:21:28 |
| 4215 | do: Kraków w potrzebie: za jakiś tydzien w Starym Porcie koncert charytatywny dla Messaliny, obecnośc obowiązkowa!! córóś czas wpisu: 2006-08-29 09:13:12 |
| 4214 | Oj i to w bardzo dużej potrzebie! No chyba, że pojedziemy do Wa-wy...? kasia czas wpisu: 2006-08-28 15:37:23 |
| 4213 | No, Panowie Kochani, emocje po Bieszczadzkich opadły, płyta już przesłuchana od prawej do lewej i nazad, więc czas do koncertowej mapy Galicję dopisać! Stary Port bez Was na psy schodzi, więc ratujcie: przyjeżdżajcie poziom podnieść! :) Kraków w potrzebie :) czas wpisu: 2006-08-28 15:19:45 |
| 4212 | kiedy pierwszy raz na początku lat 90tych wpadła mi przez przypadek w ręce wasza czarna kaseta byłem zachwycony ... i w takim stanie pozostaje .. dzieki Roni czas wpisu: 2006-08-28 14:23:11 |
| 4211 | Jeej... Z zespołem zetknęłam się tylko raz - w Dółżycy na Bieszczadzkich Aniołach. I muszę powiedzieć, że jestem Panom niezmiernie wdzięczna... Śpiewali właśnie wtedy, gdy miałam z pewnym kims poważną rozmowę i teksty ich piosenek zdawały się być skierowane prosto i wyłącznie do mnie, pomogły mi podjąć pewną decyzję... w wyniku której pamiętam jedynie słowa "Zakochajmy się w sobie raz do roku" :) Ogromny całus za teksty! Edmund czas wpisu: 2006-08-25 22:59:24 |
| 4210 | Drzewina k. Trąbek, Skarszew czy Przywidza. A wszelkie dane o XX PIOSENKARIACH na www.piosenkaria.prv.pl Pozdrawiam zespół i zapraszam wszystkich na imprezkę. rychu betcher czas wpisu: 2006-08-24 23:26:38 |
| 4209 | wiecie co jest ciekawe !!! i najfajniejsze??? to zeby dostac autografy zespolu( kompletnego) to trzeba pojechac z Gdańska w Bieszczady !! PS,moje 10 letnie corus jest zachwycone ta magia zespolu czy Drzewina to ta o ktorej mysle??? waciu czas wpisu: 2006-08-24 23:20:28 |
| 4208 | koniecznie trzeba zrobic Szczecin - bez dwoch zdan - jeno malo casu kruca bomba, malo casu Mario czas wpisu: 2006-08-24 09:50:26 |
| 4207 | Hej Chlopaki, a może by znów zagrać w Szczecinie? Zostawicie nam to wszystko, jak się zostawia studencki rajd. Kuc www.dgd.gryfnet.pl czas wpisu: 2006-08-24 00:08:46 |
| 4206 | Ola z Przeróbki - zzy e-mail podany do Ciebie w pierwszym wpisie jest ok? Napisłem, ale brak odpowiedzi. Skontaktuj się proszę ze mną przez mój adres w kontaktach. Olek czas wpisu: 2006-08-23 22:46:01 |
| 4205 |
| 4204 | Dzięki za "Równnoległe", za chwilę radości w środku całkiem kiepskiego tygodnia... przybas czas wpisu: 2006-08-22 19:49:02 |
| 4203 |
| 4202 | oj Bieszczady--->nie zapomniany koncert w Ustrzykach,ale dajcie znak jak bedzie Drzewina--->bo juz czas na kolejne nocne spiewanie Waciu czas wpisu: 2006-08-22 14:06:57 |
| 4201 | Zakochajmy sie w S(C)oBie raz do roku... :) Po prostu - DZIEKUJE - za bieszczadzkie koncertowanie, za postawienie calego swiata na glowie, za plytke, ktora umilala najdziksza podroz w Bieszczad, jaka przezylam i 'wogole' za wszystko, hej!!! :) brykajaca Galicja ;) czas wpisu: 2006-08-22 13:46:11 |