Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Slodki Calus od Buby

W księdze jest 4991 wpisów.

Jesteś 235021 osobą oglądającą tę księgę.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

4250
Konserwatorium im Witolda Lutosławskiego w Krakowie. Po korytarzu, w przerwie między zajęciami spaceruje dwóch studentów:
- Ale miałem wczoraj traumatyczne przeżycie - mówi jeden
- Co się stało?
- Byłem świadkiem samobójstwa. Jakiś facet skoczył z dachu wieżowca wprost pod moje nogi.
- Jezu! A jaki był motyw?
- Żadnego motywu nie było. W całkowitej ciszy o ziemię jebnął.
Jasssssssiu

czas wpisu: 2006-10-11 16:50:22

4249
i jeszcze napisz , ze nawet taka córóś ma swojego fana... haha
córóś

czas wpisu: 2006-10-11 10:42:00

4248
Najważniejsza jest publika.
W końcu dla niej chodzimy na koncerty.
fan publiczny

czas wpisu: 2006-10-11 07:33:32

4247
Woytas, natrzaskałeś fotek, fajnych, nie powiem. TYLKO GDZIE PUBLIKA ???. Córóś i Karwa z "misiem" a "całusów" pięć!!! Czy ja się czepiam???
Pozdrawiam.
Magyar'06

czas wpisu: 2006-10-10 15:55:39

4246
A czy Wy obrzempały wiecie, że 21 oktiabra jak będziecie grać w pomieszczeniu dla zwierząt, to niejaka Lily (tak jest ta właśnie), będzie zawierała związek? Po czym odbywa się zgromadzenie otwarte dla zainteresowanych? Otwarte powtarzam. Czyż to nie jest powód?
Jassssssssiu

czas wpisu: 2006-10-10 02:04:34

4245
Łódź, Warszawa,Warszawa, Warszawa, Wrocław.... A 3city? Nic? Tak zupełnie nic? Panowie! Zlitowania!Chociaż jeden mały koncert w Gdańsku.
Fanka

czas wpisu: 2006-10-08 18:44:01

4244
wspaniały wieczór i chyba jeden z najwspanialszych koncertów jaki było nam dane widzieć. Pozdrawiamy
et

czas wpisu: 2006-10-07 21:04:50

4243
koncert w lodzi jak zwykle udany.. troche zdj pod podanym adresem :)
WOYTAS

toya.net.pl/~emvoo/index.html
czas wpisu: 2006-10-07 20:58:22

4242
Kochane Słodkie Całusy!
Wielkie Wam dzięki za to, że byliście, pływaliście, śpiewaliście i graliście na Śpiewających Żaglach 2006.
Fajnie było!
Zakochajmy się w żaglach (przynajmniej) raz do roku...
Z wdzięcznością w sercach - chłopaki z DGD - Kuc i Śliwka.
śliwka dgd

czas wpisu: 2006-10-02 14:33:24

4241
w okrojonym składzie, zaiste duet, ale i tak śliczne dzięki za sympatyczne wrażenia słuchowe na Śpiewających Żaglach :-)
Jayin

czas wpisu: 2006-10-01 14:32:26

4240
mam pytanie..
czy wezmiecie ze soba superpamiatkowa ksiege, ktora dostaliscie na Bazunie?
tak do wgladu a moze i do wpisu ;)
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2006-09-30 08:27:01

4239
Jakiś prowokator by się przydał!
Fanka Krakowianka

czas wpisu: 2006-09-29 09:50:04

4238
...kapu, kap... kroplobicie... nawet niebo płacze, bo tak smutno tu bez Was...
zapłakane bzy i przekwitłe oczy

czas wpisu: 2006-09-28 17:07:22

4237
Alabama - Yellowhammer State (Stan złotego dzięcioła) oraz Camellia State (Stan kameliowy) ; http://pl.wikipedia.org/wiki/Grafika:Alabama_state_seal.png
córóś

czas wpisu: 2006-09-22 14:27:17

4236
Cierpliwości Południowcy!!
Niniejszym Was zapewniamy, że do Alabamy również wkrótce zawitamy :)
Kapeć

czas wpisu: 2006-09-22 11:03:55

4235
Wstyd i hańba...
południe

czas wpisu: 2006-09-21 16:43:32

4234
To na Warszawkę przyjdzie nam chyba ruszyć!
kasia

czas wpisu: 2006-09-21 15:55:27

4233
Warszawa, Warszawa, Wrocek, Wrocek - wszystko pi?knie, ale chyba o jakim? mie?cie zapomnieli?cie, he? Jak to tak - najwierniejszych fanów - górali nie cenicie? Bunt! Kosynierzy - do kos! Szel? wskrzeszymy i nad morze ruszymy, Zespó? sprowadzimy... A po drodze w piecu napalimy i nakarmimy kota. :)
krakowiacy i górale

czas wpisu: 2006-09-16 21:03:32

4232
Karwa, scob gra w filharmonii, myśle , ze nie może nas tam zabraknąć...
córóś

czas wpisu: 2006-09-15 12:48:06

4231
tajemne trasy są koncertowe,
tak jak piosenki wciąż nie gotowe,
jak sezon wakacyjny co minie
jak narty w salonie w zimie
córóś

czas wpisu: 2006-09-13 09:33:34

4230
no bez jaj !!!
Mario

czas wpisu: 2006-09-12 16:09:00

4229
O stronce GFS to juz chyba wszyscy zapomnieli, wiec zapytam tu - prawdą jest koncert GFS 14 IX ??? Jesli tak - w jakim skladzie?
:)

czas wpisu: 2006-09-12 11:18:08

4228
działa
:)

czas wpisu: 2006-09-11 16:34:12

4227
smutek mój, łódź zbudowana z tęsknoty...
wiatr w żaglach, wiatr we włosach
dokąd podążasz, gdy żagiel samotny tylko widzę na horyzoncie?
a słońce znikając zabiera ze sobą ten jasny kontur..
córóś ;p

czas wpisu: 2006-09-05 09:27:53

4226
o mój ty smutku !!!
Mario

czas wpisu: 2006-08-31 12:55:16

4225
http://pl.wikipedia.org/wiki/Szanta_(pie%C5%9B%C5%84)
"...o niezwykłej popularności szant w Polsce świadczy także jeszcze jeden, oryginalny nurt nazywany... szantą babską. Są to pieśni śpiewane wyłącznie przez wykonawczynie, a ich tematyka mówi nie tylko o samym uprawianiu żeglarstwa, ale spotkać można również utwory stylizowane na stare pieśni, a mówiące o tęsknocie kobiety czekającej na powrót ukochanego z rejsu." hehe .... jeszcze chwila i wracasz na morzzzeeeee...
córóś

czas wpisu: 2006-08-31 09:38:23

4224
wyobraź sobie co ja czułem onegdaj znając moje zamiłowanie do owego gatunku (nie wiem czego tylko) :)
Mario

czas wpisu: 2006-08-30 16:05:59

4223
Olesia: a mnie opowiadano kiedyś o sławetnym wykonaniu "czarnej chmury"
CÓRÓŚ

czas wpisu: 2006-08-30 13:18:18

4222
Szanty szantami, a Całus Całusem - wszystkiemu podołamy! :)
Kraków chwat!

czas wpisu: 2006-08-30 12:09:18

4221
Coś Wam się dziewczynki krakowianki poplątało, ze scob-em szant nie pośpiewacie, już się o to Mariaszek postara :-) Pozdrawiam
Olesia!

czas wpisu: 2006-08-30 12:00:26

4220
No proszę - sami widzicie, jakie Południe za Wami stęsknione! Wiadomo, że szanty najlepiej śpiewa się w górach. :) A Ty Córóś wpływów wszelakich użyj i przyeksportuj nam Zespół do SP - wszak kobietom się nie odmawia! :) Żeńskie oddziały krakowskie pomogą! :)
Krk ten sam :)

czas wpisu: 2006-08-29 14:12:34

4219
to nie bedzie koncert scob/gfs ale koncert ku pomocy Naszego Kolegi. więc prosze sie wybrać i wspierać. bede wiedzieć, to sie odezwe. pozdrowienia dla ziejącego smoka ;]))))
córóś

czas wpisu: 2006-08-29 14:05:41

4218
Córóś, a kiedy w tym Krakowie??? Bo Fanki Krakowianki na wakacjach...
Kasia

czas wpisu: 2006-08-29 13:23:42

4217
MYŚLĘ ,ŻE DGD WPIERW MUSZĄ BYĆ NA PIOSENKARIACH,A POTEM JEDZIEMY NA WAŁY CHROBREGO.A KUC TO SIĘ Z MEGO GIPSA ŚMIAŁ NA BAZUNIE,WIEC ZAŚPIEWAMY MU WIELKIEGO KELUSA,ŚLIWA BYŁ KOCHANY NA ANIOŁACH,WIĘC ON JEST POCZCIWY(W KAPTURKU)
KARVA CZŁOWIEK

czas wpisu: 2006-08-29 12:30:46

4216
Koncert SCoBa czy po prostu jakiś szantowy???
z Galycji

czas wpisu: 2006-08-29 12:21:28

4215
do: Kraków w potrzebie: za jakiś tydzien w Starym Porcie koncert charytatywny dla Messaliny, obecnośc obowiązkowa!!
córóś

czas wpisu: 2006-08-29 09:13:12

4214
Oj i to w bardzo dużej potrzebie! No chyba, że pojedziemy do Wa-wy...?
kasia

czas wpisu: 2006-08-28 15:37:23

4213
No, Panowie Kochani, emocje po Bieszczadzkich opadły, płyta już przesłuchana od prawej do lewej i nazad, więc czas do koncertowej mapy Galicję dopisać! Stary Port bez Was na psy schodzi, więc ratujcie: przyjeżdżajcie poziom podnieść! :)
Kraków w potrzebie :)

czas wpisu: 2006-08-28 15:19:45

4212
kiedy pierwszy raz na początku lat 90tych wpadła mi przez przypadek w ręce wasza czarna kaseta byłem zachwycony ... i w takim stanie pozostaje .. dzieki
Roni

czas wpisu: 2006-08-28 14:23:11

4211
Jeej... Z zespołem zetknęłam się tylko raz - w Dółżycy na Bieszczadzkich Aniołach. I muszę powiedzieć, że jestem Panom niezmiernie wdzięczna... Śpiewali właśnie wtedy, gdy miałam z pewnym kims poważną rozmowę i teksty ich piosenek zdawały się być skierowane prosto i wyłącznie do mnie, pomogły mi podjąć pewną decyzję... w wyniku której pamiętam jedynie słowa "Zakochajmy się w sobie raz do roku" :) Ogromny całus za teksty!
Edmund

czas wpisu: 2006-08-25 22:59:24

4210
Drzewina k. Trąbek, Skarszew czy Przywidza.
A wszelkie dane o XX PIOSENKARIACH na www.piosenkaria.prv.pl
Pozdrawiam zespół i zapraszam wszystkich na imprezkę.
rychu betcher

czas wpisu: 2006-08-24 23:26:38

4209
wiecie co jest ciekawe !!! i najfajniejsze??? to zeby dostac autografy zespolu( kompletnego) to trzeba pojechac z Gdańska w Bieszczady !!

PS,moje 10 letnie corus jest zachwycone ta magia zespolu


czy Drzewina to ta o ktorej mysle???
waciu

czas wpisu: 2006-08-24 23:20:28

4208
koniecznie trzeba zrobic Szczecin - bez dwoch zdan - jeno malo casu kruca bomba, malo casu
Mario

czas wpisu: 2006-08-24 09:50:26

4207
Hej Chlopaki, a może by znów zagrać w Szczecinie? Zostawicie nam to wszystko, jak się zostawia studencki rajd.
Kuc

www.dgd.gryfnet.pl
czas wpisu: 2006-08-24 00:08:46

4206
Ola z Przeróbki - zzy e-mail podany do Ciebie w pierwszym wpisie jest ok? Napisłem, ale brak odpowiedzi. Skontaktuj się proszę ze mną przez mój adres w kontaktach.
Olek

czas wpisu: 2006-08-23 22:46:01

4205
Rewelacja :-) I płyta i to, że wczoraj ją zamówiłem, a dzisiaj już słucham (a Gdańsk od Łodzi jest kawałek :-) ).

pozdrawiam serdecznie :-)
Kowala

saskia.pl
czas wpisu: 2006-08-22 20:57:20

4204
Dzięki za "Równnoległe", za chwilę radości w środku całkiem kiepskiego tygodnia...


przybas

czas wpisu: 2006-08-22 19:49:02

4203
http://www.g9.com.pl/messalina/
maryanek

czas wpisu: 2006-08-22 16:07:43

4202
oj Bieszczady--->nie zapomniany koncert w Ustrzykach,ale dajcie znak jak bedzie Drzewina--->bo juz czas na kolejne nocne spiewanie
Waciu

czas wpisu: 2006-08-22 14:06:57

4201
Zakochajmy sie w S(C)oBie raz do roku... :) Po prostu - DZIEKUJE - za bieszczadzkie koncertowanie, za postawienie calego swiata na glowie, za plytke, ktora umilala najdziksza podroz w Bieszczad, jaka przezylam i 'wogole' za wszystko, hej!!! :)

brykajaca Galicja ;)

czas wpisu: 2006-08-22 13:46:11

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi


Odwiedz sponsora ksiegi!
Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!