Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Slodki Calus od Buby

W księdze jest 4991 wpisów.

Jesteś 235021 osobą oglądającą tę księgę.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

4300
No dooobra.... Zmobilizowałaś mnie :) Zdjęcia z obu październikowych koncertów w Gnieździe Pijaków są tu: http://www.tanzi.pl/ania/gniazdo2006/
Te bardziej rozrywkowe pod koniec ;)
Ania

czas wpisu: 2006-11-09 23:12:26

4299
Aniu, czekam na zdjęcia ;)) pozdrawiam.
córóś

czas wpisu: 2006-11-09 08:55:19

4298
to jeszcze my zapraszamy do Polski srodkowej, Lodz czeka..
..salute..
WOYTAS

czas wpisu: 2006-11-08 21:42:53

4297
Wrocław juz tęskni, ale cierpliwie poczeka póki co
Bawcie się wesoło
ka-ja

czas wpisu: 2006-11-07 11:51:25

4296
He, he, a Zespół na poważnie zamierza 'w nazajutrz' Krakowa dotrzeć do Torunia? Że my niby tak Was wypuścimy? Hehehe... One way ticket!!! ;)
frakcja południowa :*

czas wpisu: 2006-11-06 17:04:49

4295
a proszę bardzo - Gdańsk, Gdynia - do wyboru - w dziale koncerty :)
Mario

czas wpisu: 2006-11-06 16:02:45

4294
a jakis koncert w Gdańsku?? nawet juz niekoniecznie w Infinium...ale przydałby się...
Angela

czas wpisu: 2006-11-06 14:37:41

4293
...cudnie...wreszcie i Kraków będzie mógł nie tylko śnić "niebieskooki sen"...2 grudnia naprawdę spojrzymy Wam w oczy ;)...dzięki...aby tylko świat za bardzo nie zawirował i nie przysypał dróg płatkami śniegu...
Majka

czas wpisu: 2006-11-05 12:58:37

4292
Jeśli chodzi o Toruń, to w wyniku niepojetego zakrzywienia czasoprzestrzeni druga połowa listopada przypada W NIEDZIELę 3-GO GRUDNIA. PUB ARESZT, GODZ. 20.00.
savior who is fast asleep

czas wpisu: 2006-11-05 10:21:09

4291
Przepraszam, że tak z innej beczki, ale czy Szanowny SCOB ma zamiar jeszce gdzieś kiedyś wykonać "Jesienną zadymę"?
I co z terminem koncertu w Toruniu?
pozdrawiam
DMK

czas wpisu: 2006-11-02 16:25:47

4290
Fajni fani (SCOB-a oczywista rzecz) poznajmy się troszeczkę
gg: 3893674
ka-ja

czas wpisu: 2006-11-02 14:10:37

4289
Ihaaaa! :) Frakcja Południowa mówi od serca 'Bóg zapłać!' :)
fp

czas wpisu: 2006-11-02 12:07:17

4288
środowe spotkanie w zapiecku rozpoczęło się od Waszej piosenki Zawsze odchodzą ... a z projektora pojawiły sie zdjęcia... Józka Kanieckiego, Pecola, Stafana "Babci" Szurowskiego, Wojtka Belona, Jacka Stefańskiego, Tadzia Przyguckiego.... i innych...
córóś

czas wpisu: 2006-11-02 11:22:07

4287
Każdy z nas przecież musi mieć
Arkady mostu nad Kamienną
Ostrowiec Swietokrzyski Rulezz
WOYTAS

czas wpisu: 2006-10-31 23:01:02

4286
Fasolko, Kacprze tak miło Was tu widzieć, wszakże "Każdy z nas przecież musi mieć
Arkady mostu nad Wełtawą".
Pozdrawiamy Was serdecznie
et

czas wpisu: 2006-10-30 21:10:17

4285
Jak to w knajpkach można całkiem fajnych rzeczy się dowiedzieć... :P:P
Jakbym się dołączyła do konkursu na długość kitki, to kto wie, może i Mariaszka bym przebiła :P hehe...
żurek -żurkiem... wcinam własnie fasolkę po bretońsku - za słona :/ yhh..
fasolka

czas wpisu: 2006-10-30 17:33:36

4284
Po imprezie w Łykendzie wiem już,że SCOB-a też ładnie tańczą...
I lubią żurek...
ka-ja

czas wpisu: 2006-10-30 12:14:34

4283
Koncert w Toruniu - a czy druga połowa to może weekend 16-17 listopada?
No i wieeelkie dzięki za Wrocław 21.10.2006.

DMK

czas wpisu: 2006-10-30 08:50:41

4282
Kapciuszku Najdroższy!
Jeśli powiesz, że w Infinium będziecie z perkusistą i że będą "Okna", to przyjedziem nawet z drugiego końca świata! Serio serio!

okiennice ;-)

czas wpisu: 2006-10-27 23:29:51

4281
No dooooooooobra.
SCOB - Kraków, Stary Port 2 GRUDNIA :)
Guilty Undertaker

czas wpisu: 2006-10-27 23:08:32

4280
Grupa Południowa moze liczyć na lekkie wsparcie ze strony Pl Centralnej w miesiacu grudniu.
córóś

czas wpisu: 2006-10-27 15:03:54

4279
Wspieram Frakcję Południową całym sercem swoim!!! I sercami innych fanek krakowianek spragnionych SCOB-anych w Krakowie !!!
Fanka Krakowianka

czas wpisu: 2006-10-27 14:52:09

4278
Nikt nam nie odbierze swobody wypowiedzi, wyznania, miłowania, hołubienia i komplementów prawienia! Nie pozwolimy cenzorom zetrzeć nas na proch! Wszak my 'królewski szczep Piastowy'! ;) W razie czego zejdziemy do podziemia, a i tak się nie damy! :)
frakcja południowa :)

czas wpisu: 2006-10-27 14:36:21

4277
Panie mgr inż M. K.: Osobiście poruszona jestem poniższymi wypowiedziami Uważam, ze nawet dramatyczna sytuacja kraju w którym żyjemy nie pozwala na akceptację takiego oto stanowiska. Proszę o opamiętanie sie, nim będzie za póżno.
córóś

czas wpisu: 2006-10-27 13:54:25

4276
Osobiście uważam że Frakcja Południowa wykazała sie wysoką kulturą osobistą i dała wszem i wobec bardzo dobry przykład jak należy odnosić, zwracać sie do bliźniego swego.
Złotousty Promyczek na Jesiennem Niebosk

czas wpisu: 2006-10-27 13:50:35

4275
Panie Inżynierze stanowczo prosze przywołać południe do porządku .
córóś

czas wpisu: 2006-10-27 13:47:34

4274
Drogi, Najdroższy, Złotousty, Nasz Promyczek Na Jesiennym Nieboskłonie Imć Kapeć!!! :D
frakcja południowa :)

czas wpisu: 2006-10-27 13:20:02

4273
"Drogi Kapeć" tak???? Teraz już wszystko zrozumiałe - TRZEBA POSMAROWAĆ!!!!
Fanka Krakowianka

czas wpisu: 2006-10-27 10:03:20

4272
Uprzejmie donoszę, iż SCOB zagra 16 LISTOPADA W DONEGALU w Gdyni
Wicked Messenger

czas wpisu: 2006-10-27 08:57:25

4271
Sory. Korekta.
Waszmość Kapeć

czas wpisu: 2006-10-26 23:18:05

4270
Powtarzam - jeszcze raz (tautologia - trudne słowo): Południe będzie. Spoko spoko.
Drogi Kapeć

czas wpisu: 2006-10-26 23:17:21

4269
A już Południe urosło nadzieją, 'punkt się sprężył w "n" wymiarów przestrzeń... i przestrzeń klapła jak przekłuty balon'... Waszmość Kapeć - wspomnijcie o nas...
frakcja południowa

czas wpisu: 2006-10-26 22:51:19

4268
Uwaga uwaga! Niestety od ponad miesiąca nie możemy zaktualizować wiadomości na stronie, gdyż coś nie działa, a admin od .art.pl jest nieuchwytny. Zatem: JUTRZEJRZY KONCERT W TORUNIU ODWOŁANY!!. Mamy nadzieje że odbędzie się w drugiej połowie listopada.
Za to: 25 LISTOPADA będzie koncert w INFINIUM w GDAŃSKU.
To na razie tyle :)
Kapeć

czas wpisu: 2006-10-26 17:10:14

4267
Dobrze gadacie, Kacprze! Oj, dobrze!To zemsta na nas za to, że wcześniej niż Gdańsk mieliśmy dostęp do morza. Tylko nam go zabrano...
kot podwawelski :)

czas wpisu: 2006-10-25 15:22:58

4266
Jeździłam w Bieszczady będąc jeszcze małym chłopcem...
Pamiętam kiedy w sklepach nie było nic i trzeba było przywozić ze sobą, a później nosić na plecach te paprykarze szczecińskie itp.
Imprezy plenerowe w Wetlinie odbywały się w ranczo, którego już chyba nie ma. Bywały tam osoby, dla których jedynym szczytem, który zdobyli był Zajazd Pod Połoniną (po schodkach). Oczarowana pewnym leśnikiem wracałam do Wetliny o różnych porach roku. Pewnego razu tuż obok mojego/naszego gniazdka (klucz wciąż mam, ale zamki pewnie dawno zmienione...)wyrosła Baza Ludzi z Mgły. Dlatego strasznie wzrusza mnie "Kipiatok" - dzięki Ci za to SCOB-a.
ka_ja

czas wpisu: 2006-10-25 11:21:12

4265
o powrotach był we wpisie nr 4227

córóś

czas wpisu: 2006-10-24 11:39:05

4264
Dzięki SCOB-a za super koncert, który odbył się we Wrocławiu dnia 21.10 i dzięki tym wszystkim, którzy przychodzą i drą ryja jak my. Będziemy też na koncercie w wytwórni. Może wreszcie usłyszę jak naprawdę brzmią "Powroty", bo ja znam tylko wersję graną przez znajomych.
ka-ja z Wrocka

czas wpisu: 2006-10-24 11:24:56

4263
...do Krakowa Słodki nie przyjedzie, bo po co ?...idzie jesień, się ludzie niech pomęczą w deszczu, smutku, niech topią łzy w szklanicach rumu co to w szkle światło latarni morskiej na Rozewiu błyska...a płyty Całusa już tak zdarte jak rola na wiosnę...skiba za skibą...do bólu...więc panie Krzysztofie J...może jednak do Galicji rejścik mały i intymny by się odbyło...
kacper

czas wpisu: 2006-10-24 10:54:20

4262
Może by i odwiedzili, jakby kto bardzo chciał, ale to faktycznie temat do innej księgi. Póki co, zapraszam do Gdańska - i w szczególności (bez urazy dla pozostałych) zapraszam na nasz koncert cały Słodki Całus! :-)
Tom z Sopotu

czas wpisu: 2006-10-21 19:58:27

4261
jak to śpiewa pewien znajomy zespół z Olsztyna: spotkajmy sie i tak jest źle, spotkajmy sie, bo gorzej być nie może.
córóś

czas wpisu: 2006-10-20 09:14:20

4260
Dzięki chłopaki! Całe wakacje z waszą muzyką, choć z dala od PL. YOOOO!
Martyna

czas wpisu: 2006-10-19 12:03:06

4259
a to chyba pomyliłeś strony jeśli chodzi o takie pytanie.
córóś

czas wpisu: 2006-10-17 08:28:06

4258
a czy zespół Na Bani z zespołem Bez Zobowiązań odwiedziliby Łódź ???
et

czas wpisu: 2006-10-16 21:16:43

4257
Skoro najlepszy zespół strajkuje, to tymczasem zapraszam na koncert zespołu Na Bani w piątek 27 października o 20:00 w sali koncertowej Radia Gdańsk. Jeśli chcecie, żebyśmy zarezerwowali Wam jakieś miejsca, dajcie mi szybkęsem znać na priva, niebawem zamkniemy naszą listę gości (ale sądzę też, że załatwienie sobie później zaproszenia z radia też nie powinno stanowić problemu).

A póki co, w charakterze zajawki polecam wejście na stronkę www.enigmatorun.republika.pl gdzie można posłuchać nowego kawałka, jaki Na Bani nagrało wspólnie z toruńskim zespołem Enigma.
Tom z Sopotu

czas wpisu: 2006-10-16 13:47:38

4256
nie wiem, nie znam - zarobiony jestem
Mario

czas wpisu: 2006-10-15 19:38:50

4255
Nooo właśnie!!! Czemu nie ma żadnych aktualizacji od ponad miesiąca?.. NajlepszyZespółPoTejStronieMotławy strajkuje czy jak??? ;-)))
???

czas wpisu: 2006-10-15 08:41:51

4254
hallo hallo, czy ktos tam jest???????? a gdansk to co????he?
bartek

czas wpisu: 2006-10-14 23:43:28

4253
...no tak. Zapomnialem dodac, ze ogladamy je (te zdjecia) z moimi siostrami, he he.
Boski

czas wpisu: 2006-10-14 12:44:58

4252
Siedze sobie w Stalówce i ogladamy zdjecia. Karva wpadl im w oko, szczegolnie na zdjeciach z Aniolow... Wlasnie im wykladam, ze nie warto czas marnowac na tego typa. O sukcesach powiadomie :)
Boski

czas wpisu: 2006-10-14 12:43:35

4251
bardzo grazie chłopakom z dgd i słodkiej Iwonce za wsparcie takiego obszczymura jak ja.baranek mnie rozwalił a ferajna spod wałów chrobrego ma boga w sercu .wrocław się widzimy
karva

czas wpisu: 2006-10-12 07:55:30

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi



Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!