| 4300 | No dooobra.... Zmobilizowałaś mnie :) Zdjęcia z obu październikowych koncertów w Gnieździe Pijaków są tu: http://www.tanzi.pl/ania/gniazdo2006/ Te bardziej rozrywkowe pod koniec ;) Ania czas wpisu: 2006-11-09 23:12:26 |
| 4299 |
| 4298 | to jeszcze my zapraszamy do Polski srodkowej, Lodz czeka.. ..salute.. WOYTAS czas wpisu: 2006-11-08 21:42:53 |
| 4297 | Wrocław juz tęskni, ale cierpliwie poczeka póki co Bawcie się wesoło ka-ja czas wpisu: 2006-11-07 11:51:25 |
| 4296 | He, he, a Zespół na poważnie zamierza 'w nazajutrz' Krakowa dotrzeć do Torunia? Że my niby tak Was wypuścimy? Hehehe... One way ticket!!! ;) frakcja południowa :* czas wpisu: 2006-11-06 17:04:49 |
| 4295 | a proszę bardzo - Gdańsk, Gdynia - do wyboru - w dziale koncerty :) Mario czas wpisu: 2006-11-06 16:02:45 |
| 4294 | a jakis koncert w Gdańsku?? nawet juz niekoniecznie w Infinium...ale przydałby się... Angela czas wpisu: 2006-11-06 14:37:41 |
| 4293 | ...cudnie...wreszcie i Kraków będzie mógł nie tylko śnić "niebieskooki sen"...2 grudnia naprawdę spojrzymy Wam w oczy ;)...dzięki...aby tylko świat za bardzo nie zawirował i nie przysypał dróg płatkami śniegu... Majka czas wpisu: 2006-11-05 12:58:37 |
| 4292 | Jeśli chodzi o Toruń, to w wyniku niepojetego zakrzywienia czasoprzestrzeni druga połowa listopada przypada W NIEDZIELę 3-GO GRUDNIA. PUB ARESZT, GODZ. 20.00. savior who is fast asleep czas wpisu: 2006-11-05 10:21:09 |
| 4291 | Przepraszam, że tak z innej beczki, ale czy Szanowny SCOB ma zamiar jeszce gdzieś kiedyś wykonać "Jesienną zadymę"? I co z terminem koncertu w Toruniu? pozdrawiam DMK czas wpisu: 2006-11-02 16:25:47 |
| 4290 | Fajni fani (SCOB-a oczywista rzecz) poznajmy się troszeczkę gg: 3893674 ka-ja czas wpisu: 2006-11-02 14:10:37 |
| 4289 | Ihaaaa! :) Frakcja Południowa mówi od serca 'Bóg zapłać!' :) fp czas wpisu: 2006-11-02 12:07:17 |
| 4288 | środowe spotkanie w zapiecku rozpoczęło się od Waszej piosenki Zawsze odchodzą ... a z projektora pojawiły sie zdjęcia... Józka Kanieckiego, Pecola, Stafana "Babci" Szurowskiego, Wojtka Belona, Jacka Stefańskiego, Tadzia Przyguckiego.... i innych... córóś czas wpisu: 2006-11-02 11:22:07 |
| 4287 | Każdy z nas przecież musi mieć Arkady mostu nad Kamienną Ostrowiec Swietokrzyski Rulezz WOYTAS czas wpisu: 2006-10-31 23:01:02 |
| 4286 | Fasolko, Kacprze tak miło Was tu widzieć, wszakże "Każdy z nas przecież musi mieć Arkady mostu nad Wełtawą". Pozdrawiamy Was serdecznie et czas wpisu: 2006-10-30 21:10:17 |
| 4285 | Jak to w knajpkach można całkiem fajnych rzeczy się dowiedzieć... :P:P Jakbym się dołączyła do konkursu na długość kitki, to kto wie, może i Mariaszka bym przebiła :P hehe... żurek -żurkiem... wcinam własnie fasolkę po bretońsku - za słona :/ yhh.. fasolka czas wpisu: 2006-10-30 17:33:36 |
| 4284 | Po imprezie w Łykendzie wiem już,że SCOB-a też ładnie tańczą... I lubią żurek... ka-ja czas wpisu: 2006-10-30 12:14:34 |
| 4283 | Koncert w Toruniu - a czy druga połowa to może weekend 16-17 listopada? No i wieeelkie dzięki za Wrocław 21.10.2006. DMK czas wpisu: 2006-10-30 08:50:41 |
| 4282 | Kapciuszku Najdroższy! Jeśli powiesz, że w Infinium będziecie z perkusistą i że będą "Okna", to przyjedziem nawet z drugiego końca świata! Serio serio! okiennice ;-) czas wpisu: 2006-10-27 23:29:51 |
| 4281 | No dooooooooobra. SCOB - Kraków, Stary Port 2 GRUDNIA :) Guilty Undertaker czas wpisu: 2006-10-27 23:08:32 |
| 4280 | Grupa Południowa moze liczyć na lekkie wsparcie ze strony Pl Centralnej w miesiacu grudniu. córóś czas wpisu: 2006-10-27 15:03:54 |
| 4279 | Wspieram Frakcję Południową całym sercem swoim!!! I sercami innych fanek krakowianek spragnionych SCOB-anych w Krakowie !!! Fanka Krakowianka czas wpisu: 2006-10-27 14:52:09 |
| 4278 | Nikt nam nie odbierze swobody wypowiedzi, wyznania, miłowania, hołubienia i komplementów prawienia! Nie pozwolimy cenzorom zetrzeć nas na proch! Wszak my 'królewski szczep Piastowy'! ;) W razie czego zejdziemy do podziemia, a i tak się nie damy! :) frakcja południowa :) czas wpisu: 2006-10-27 14:36:21 |
| 4277 | Panie mgr inż M. K.: Osobiście poruszona jestem poniższymi wypowiedziami Uważam, ze nawet dramatyczna sytuacja kraju w którym żyjemy nie pozwala na akceptację takiego oto stanowiska. Proszę o opamiętanie sie, nim będzie za póżno. córóś czas wpisu: 2006-10-27 13:54:25 |
| 4276 | Osobiście uważam że Frakcja Południowa wykazała sie wysoką kulturą osobistą i dała wszem i wobec bardzo dobry przykład jak należy odnosić, zwracać sie do bliźniego swego. Złotousty Promyczek na Jesiennem Niebosk czas wpisu: 2006-10-27 13:50:35 |
| 4275 | Panie Inżynierze stanowczo prosze przywołać południe do porządku . córóś czas wpisu: 2006-10-27 13:47:34 |
| 4274 | Drogi, Najdroższy, Złotousty, Nasz Promyczek Na Jesiennym Nieboskłonie Imć Kapeć!!! :D frakcja południowa :) czas wpisu: 2006-10-27 13:20:02 |
| 4273 | "Drogi Kapeć" tak???? Teraz już wszystko zrozumiałe - TRZEBA POSMAROWAĆ!!!! Fanka Krakowianka czas wpisu: 2006-10-27 10:03:20 |
| 4272 | Uprzejmie donoszę, iż SCOB zagra 16 LISTOPADA W DONEGALU w Gdyni Wicked Messenger czas wpisu: 2006-10-27 08:57:25 |
| 4271 | Sory. Korekta. Waszmość Kapeć czas wpisu: 2006-10-26 23:18:05 |
| 4270 | Powtarzam - jeszcze raz (tautologia - trudne słowo): Południe będzie. Spoko spoko. Drogi Kapeć czas wpisu: 2006-10-26 23:17:21 |
| 4269 | A już Południe urosło nadzieją, 'punkt się sprężył w "n" wymiarów przestrzeń... i przestrzeń klapła jak przekłuty balon'... Waszmość Kapeć - wspomnijcie o nas... frakcja południowa czas wpisu: 2006-10-26 22:51:19 |
| 4268 | Uwaga uwaga! Niestety od ponad miesiąca nie możemy zaktualizować wiadomości na stronie, gdyż coś nie działa, a admin od .art.pl jest nieuchwytny. Zatem: JUTRZEJRZY KONCERT W TORUNIU ODWOŁANY!!. Mamy nadzieje że odbędzie się w drugiej połowie listopada. Za to: 25 LISTOPADA będzie koncert w INFINIUM w GDAŃSKU. To na razie tyle :) Kapeć czas wpisu: 2006-10-26 17:10:14 |
| 4267 | Dobrze gadacie, Kacprze! Oj, dobrze!To zemsta na nas za to, że wcześniej niż Gdańsk mieliśmy dostęp do morza. Tylko nam go zabrano... kot podwawelski :) czas wpisu: 2006-10-25 15:22:58 |
| 4266 | Jeździłam w Bieszczady będąc jeszcze małym chłopcem... Pamiętam kiedy w sklepach nie było nic i trzeba było przywozić ze sobą, a później nosić na plecach te paprykarze szczecińskie itp. Imprezy plenerowe w Wetlinie odbywały się w ranczo, którego już chyba nie ma. Bywały tam osoby, dla których jedynym szczytem, który zdobyli był Zajazd Pod Połoniną (po schodkach). Oczarowana pewnym leśnikiem wracałam do Wetliny o różnych porach roku. Pewnego razu tuż obok mojego/naszego gniazdka (klucz wciąż mam, ale zamki pewnie dawno zmienione...)wyrosła Baza Ludzi z Mgły. Dlatego strasznie wzrusza mnie "Kipiatok" - dzięki Ci za to SCOB-a. ka_ja czas wpisu: 2006-10-25 11:21:12 |
| 4265 | o powrotach był we wpisie nr 4227 córóś czas wpisu: 2006-10-24 11:39:05 |
| 4264 | Dzięki SCOB-a za super koncert, który odbył się we Wrocławiu dnia 21.10 i dzięki tym wszystkim, którzy przychodzą i drą ryja jak my. Będziemy też na koncercie w wytwórni. Może wreszcie usłyszę jak naprawdę brzmią "Powroty", bo ja znam tylko wersję graną przez znajomych. ka-ja z Wrocka czas wpisu: 2006-10-24 11:24:56 |
| 4263 | ...do Krakowa Słodki nie przyjedzie, bo po co ?...idzie jesień, się ludzie niech pomęczą w deszczu, smutku, niech topią łzy w szklanicach rumu co to w szkle światło latarni morskiej na Rozewiu błyska...a płyty Całusa już tak zdarte jak rola na wiosnę...skiba za skibą...do bólu...więc panie Krzysztofie J...może jednak do Galicji rejścik mały i intymny by się odbyło... kacper czas wpisu: 2006-10-24 10:54:20 |
| 4262 | Może by i odwiedzili, jakby kto bardzo chciał, ale to faktycznie temat do innej księgi. Póki co, zapraszam do Gdańska - i w szczególności (bez urazy dla pozostałych) zapraszam na nasz koncert cały Słodki Całus! :-) Tom z Sopotu czas wpisu: 2006-10-21 19:58:27 |
| 4261 | jak to śpiewa pewien znajomy zespół z Olsztyna: spotkajmy sie i tak jest źle, spotkajmy sie, bo gorzej być nie może. córóś czas wpisu: 2006-10-20 09:14:20 |
| 4260 | Dzięki chłopaki! Całe wakacje z waszą muzyką, choć z dala od PL. YOOOO! Martyna czas wpisu: 2006-10-19 12:03:06 |
| 4259 | a to chyba pomyliłeś strony jeśli chodzi o takie pytanie. córóś czas wpisu: 2006-10-17 08:28:06 |
| 4258 | a czy zespół Na Bani z zespołem Bez Zobowiązań odwiedziliby Łódź ??? et czas wpisu: 2006-10-16 21:16:43 |
| 4257 | Skoro najlepszy zespół strajkuje, to tymczasem zapraszam na koncert zespołu Na Bani w piątek 27 października o 20:00 w sali koncertowej Radia Gdańsk. Jeśli chcecie, żebyśmy zarezerwowali Wam jakieś miejsca, dajcie mi szybkęsem znać na priva, niebawem zamkniemy naszą listę gości (ale sądzę też, że załatwienie sobie później zaproszenia z radia też nie powinno stanowić problemu). A póki co, w charakterze zajawki polecam wejście na stronkę www.enigmatorun.republika.pl gdzie można posłuchać nowego kawałka, jaki Na Bani nagrało wspólnie z toruńskim zespołem Enigma. Tom z Sopotu czas wpisu: 2006-10-16 13:47:38 |
| 4256 | nie wiem, nie znam - zarobiony jestem Mario czas wpisu: 2006-10-15 19:38:50 |
| 4255 | Nooo właśnie!!! Czemu nie ma żadnych aktualizacji od ponad miesiąca?.. NajlepszyZespółPoTejStronieMotławy strajkuje czy jak??? ;-))) ??? czas wpisu: 2006-10-15 08:41:51 |
| 4254 | hallo hallo, czy ktos tam jest???????? a gdansk to co????he? bartek czas wpisu: 2006-10-14 23:43:28 |
| 4253 | ...no tak. Zapomnialem dodac, ze ogladamy je (te zdjecia) z moimi siostrami, he he. Boski czas wpisu: 2006-10-14 12:44:58 |
| 4252 | Siedze sobie w Stalówce i ogladamy zdjecia. Karva wpadl im w oko, szczegolnie na zdjeciach z Aniolow... Wlasnie im wykladam, ze nie warto czas marnowac na tego typa. O sukcesach powiadomie :) Boski czas wpisu: 2006-10-14 12:43:35 |
| 4251 | bardzo grazie chłopakom z dgd i słodkiej Iwonce za wsparcie takiego obszczymura jak ja.baranek mnie rozwalił a ferajna spod wałów chrobrego ma boga w sercu .wrocław się widzimy karva czas wpisu: 2006-10-12 07:55:30 |