Odwiedz sponsora ksiegi!
Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Slodki Calus od Buby

W księdze jest 4991 wpisów.

Jesteś 235021 osobą oglądającą tę księgę.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

4450
Następny nie zastąpiony odszedł :( dlaczego ktoś tam wysoko zabiera nam tak wcześnie takich wspaniałych muzyków…
słoniu

czas wpisu: 2007-03-05 07:44:05

4449
dzieci - kwiaty odchodzą

pałęczkę przejmuje pokolenie komercji, niedouczonego faszyzmu i chamstwa. Coraz mniej osób może zaświadczyć o miłosci do ludzi jakie towarzyszyło nam słuchaczom radia luxemburg i piwnicznego śpiewania pisenek Nalepy, Riedela.... Kto zrozumie naszą miłość do wolności.... "Co się stało kwiatom" jakże ta piosenka brzmi dziś smutno ... Może poszukajmy ilu jeszcze jest wśród nas .....
War is over, if you want it - /et/

czas wpisu: 2007-03-04 22:32:19

4448
Koledzy,czy mozna za waszym psrednictwem przekazac zachwyt nad koncertem sdm w Milanowku.Dla mnie bomba ,jednak nie mazna przez godzine forsowac harmonijki ,pieknej lecz caly czas tak samo grajacej przez co utwory staja sie podobne do siebie.Na bis chlopcy zgrali dwa razy ten sam utwor ale z innym tekstem ,to juz jest kalka .Czy z krainy lagodnosci robi sie kraina komercyjnosci.....
mirek

czas wpisu: 2007-03-04 11:00:57

4447
piwo jest na stole.. w glowie gesty dym... nynyny
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2007-03-04 01:38:02

4446
Jak mi kiedyś mówił kolega kolegi, którego koleżanka zna dobrego znajomego kuzyna jednego z członków zespołu, to oni podobno czytają to co wypisują tutaj poczciwi ludzie :)

Ale ja podobnie jak Jasssssssiu wcale nie o tym chciałem....Mianowicie wysoce prawdopodobne jest że i Wrocław i Toruń się zespołowi niebawem przydarzy :)
Love Minus Zero No Limit

czas wpisu: 2007-03-02 20:30:38

4445
W Sopocie było Super pozdro dla całej ekipy Słodkiego Całusa :D
Olik

czas wpisu: 2007-03-02 18:13:19

4444
nie wiem, ile treści stąd trafia do samego zespołu (naprawdę czytacie wszystko?!?;), ale uprzejmie donoszę, choć na wiele nie liczę, że Toruń też czeka stęskniony... bo jakoś wszystko, co dobre, nas tu dziwnie omija...
[http://kasiak.jogger.pl/2007/03/01/pierwsze-wiosenne-piosenki/
Kasia

czas wpisu: 2007-03-01 20:59:56

4443
Wrocław czeka z utęsknieniem...
utęskniona

czas wpisu: 2007-02-26 21:51:43

4442
...ale ja nie o tym :))))

Fajny numerek, prawda? :))))
Jassssssiu

czas wpisu: 2007-02-23 22:48:28

4441
...że były takie czasy, kiedy jeszcze Jurkiel miał płetwy między palcami i polował na mamuty, a Kapeć miał łuski na skrzydłach i żywił się paprociami...
Jassssssiu

czas wpisu: 2007-02-23 22:47:40

4440
...że jako najstarsza wiekiem fanka pamiętam,że...
Jassssssiu

czas wpisu: 2007-02-23 22:45:08

4439
A tak w ogóle skoro tu jestem, to jeszcze powiem, że....
Jassssssiu

czas wpisu: 2007-02-23 22:43:47

4438
A ja bardzo nie dziękuję za bujkot festiwalu Ł. w miejscowości Wr. bo kol J. doniósł, że nie ma terminów w kalendarium zespołu S.
Ja chyba mam prawo wiedzieć osssssso chozzzzzi! (jak najstarsza wiekiem fanka)
Jassssssiu

czas wpisu: 2007-02-23 22:42:41

4437

NA KRAWĘDZI SNÓW
( Muzyka i słowa: Sylwek Szweda 20.02.2007 )

d F G
Jeśli poczuć chcesz dzisiaj
e a d7 F0
Ten wiatr, który tańczy jak zechce,
a G F C
Lepiej za dużo nie pytaj,
d7 e F G
A zaraz zrobi się wietrzniej.
ref.

C e F C e F
Na krawędzi snów kto obróci się,
a e F e G G7 C
Jak kamień w wodę rzucony jest.
C e F C e F
Wśród skłębionych chmur, pośród morza łez,
a e F e G G7 C
Jak kamień w wodę rzucony jest.


Jeśli poczuć masz teraz
Ten zapach łąk z słodkich marzeń,
Lepiej za dużo nie zbieraj,
By to co chcesz mogło się zdarzyć.

Jeśli poczuć potrafisz
To co czują inni,
Nie będziesz ich już za wszystko
Ciągle oskarżał i winił.

Jeśli od czasu do czasu
Przypomnisz sobie jakąś chwilę miłą,
To nie zapomnij tylko,
Że to tak jakby się śniło.


C e F C e F ( C – F – a – G C– F – a – G )
Na krawędzi snów kto obudzi się... ?


Na krawędzi snów kto obudzi się,
Że jak kamień w wodę rzucony jest.
Wśród skłębionych chmur, pośród morza łez,
Jak kamień w wodę rzucony jest...



P.S.

Dzięki za wspaniały koncert w Korezie i miejmy nadzieję, do zobaczenia na YAPIE.

Sylwek
Sylwek Szweda

www.sylwek.efbud.com.pl
czas wpisu: 2007-02-21 17:23:42

4436
czy po yapie zawitacie do jakiegos lokalu gdzies na piwko a przy okazji pograc i pospiewac?
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2007-02-21 10:30:00

4435
..a właściwie z czwartku na sobotę! ;)
jak niżej :)

czas wpisu: 2007-02-19 16:06:45

4434
A nam już majaczy na horyzoncie noc piątkowa! Aaaahoooj! :)
Portowe Miasto Kraków :)

czas wpisu: 2007-02-19 16:04:27

4433
Dziękujemy za koncert w Poznaniu. Dużo przypadkowych ludzi, ale my bawiliśmy się jak zawsze cudnie. Żeby usłyszeć choćby "Niebieskooki sen" warto było zawitać gościnnie do Poznania. Akumulatory naładowane, czekamy na koncert we Wrocławiu. Pozdrawiamy. SCOB-a! "Dobrze, że jesteś..."
Kasia+Adaś+Kaśka

czas wpisu: 2007-02-19 09:18:21

4432
Dziękuje z cudowny koncert w Katowicach... Wracajcie na śląsk jak najczęściej... A... i pozdrowienia dla Wiatraczaka bydgoskiego :)
cool_max

czas wpisu: 2007-02-18 23:40:30

4431
Koncercik w Lublinie? Udany, niesamowity i niezapomniany, jak zwykle jesteście super!!! Mam nadzieję, że znowu do nas zawitacie...w nie dalekiej przyszłości :)
kb

gg:2291169
czas wpisu: 2007-02-18 16:08:17

4430
wielkie dzięki za koncert w Bydgoszczy :) pomimo, że zdecydowanie nie mieliście lekko w "Wiatraczku" koncert mi się podobał i cieszę się, że udało mi się na niego dotrzeć :) zakupiona płytka "Równoległe" też fajowa ! dzięki!
Maurycy

gg:2821990
czas wpisu: 2007-02-18 16:01:39

4429
Dobra, wychodzę na koncert :) Do zobaczenia po ... ;)
cool_max

czas wpisu: 2007-02-18 15:33:13

4428
bardzo udany ten wieczorek w lublinie.
jeszcze raz dziekuje.
a kelnerki w dyszonie to zaczely podspiewywac calusowe piosenki ;)
barnaba

czas wpisu: 2007-02-18 14:00:15

4427
voodka, gitarwa, sloniu i ja ;)
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2007-02-17 22:35:47

4426
po ostatnim koncercie w łodzi to nie byłem w pracy pierwszy raz od 11 lat...
pozdrawiam wszystkich i co złego to nie ja...
słoniu

czas wpisu: 2007-02-17 21:47:06

4425
Zaspałam do pracy po wczorajszym koncercie... ale cóż, WARTO BYŁO :D
Pozdrawiam ciepło :)
Grzegorka

czas wpisu: 2007-02-16 10:29:20

4424
troche foto
pozdr
WOYTAS

toya.net.pl/~emvoo/index.html
gg:2923723
czas wpisu: 2007-02-11 22:00:34

4423
bylo ekstra :) jak zwykle zreszta ;) szkoda tylko, ze musialem opuscic impreze troche wczesniej.. co zlego to nie moj brat ;)
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2007-02-11 01:59:21

4422
No to jestem w Łodzi...
jeszcze troszkę pośmigam na wiosełku i do gniazda...
Słoniu

czas wpisu: 2007-02-10 19:09:12

4421
zdj z poznania jakies takie grzeczne.. ;)
jutro impreza mniej grzeczna.. jak zwykle zreszta w miescie lodzi :P
czekamy i do jutra panowie przy bez;)alkoholowym
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2007-02-09 22:26:54

4420
pozdrowienia Darek z WEJHEROWA
DAREK

czas wpisu: 2007-02-09 12:32:45

4419
Długi listopadowy wieczór, krople dżdżu leniwie spływają po szybach
londyńskiego mieszkania na przy Baker Street 221.
Drwa ledwie tlą się w kominku, oświetlając niewyraźne postaci kryjące
się w półcieniach pokoju.
Spośród smużek dymu iskry żarzącego się w fajce tytoniu, rozświetlają twarz Sherlocka
Holmesa, wnikliwie obserwującego swojego przyjaciela Dr. Watsona,
zadumanego nad lekturą ostatniego numeru Daily Telegraph
- Watsonie, zaobserwowałem dziś ziarnka rzecznego piasku na Twoich
butach, czy Ty jesteś gejem?
- Niby dlaczego?
- A niby dlaczego by nie?
Jassssssssiu

czas wpisu: 2007-02-06 12:51:06

4418
Calusy drogie.. sekcja rytmiczna mieliscie "petardowa"/... ... zycze wam, zebyscie sie odnalezli z nowa!!!! powodzenia!!! do zobaczenia 3/02
KloceK

czas wpisu: 2007-02-02 15:04:16

4417
Życze nowych pomysłów na utworki :D
lukasz_gda

infozone.cba.pl
gg:1203712
czas wpisu: 2007-02-02 14:29:13

4416
cześ panowie,pozdrowienia w 2007,żałuje że nie spotkaliśmy się w górach w zeszłym roku razem z Janem,Mieciem i całą resztą.Irek
irek pacyna

www.kozy.pi.pl
czas wpisu: 2007-01-30 22:14:51

4415
Słonecznie dziękuję :)
Martyna

czas wpisu: 2007-01-30 13:11:12

4414
Martynko Kochana spełniania marzeń od rana do rana
córóś

czas wpisu: 2007-01-30 11:02:44

4413
Czy ktosik z fanów z Wrocka wybiera się na koncerta SCOBa 17.02 do Pyrlandii?
kawasia

gg:3893674
czas wpisu: 2007-01-29 14:32:56

4412
Wigilijny mejl poszedł. Wdzięcznoœć pozostaje dozgonna :-)

Wrocław :)

czas wpisu: 2007-01-29 12:23:31

4411
Bardzo proszę o maila z Wrocławia- zgubiłem adresik, ale za to zdobyłem "Wigilię".
jurkiel

czas wpisu: 2007-01-29 10:40:52

4410
a lodz sie nie pyta bo i tak wie, ze wszystko w swoim czasie..
region centralny

czas wpisu: 2007-01-28 10:30:53

4409
Nawet Gdyńsk się do pytania przyłącza :)
Region Nadzatoczny :)

czas wpisu: 2007-01-28 10:20:33

4408
O właśnie, właśnie... Podpisuję się pod petycjo - zapytaniem... :)
zew ze wschodu

czas wpisu: 2007-01-27 18:57:08

4407
A kiedy można się spodziewać tej nowej płyto-kasety? Zestaw utworów to zaprawdę bardzo ważnych, poczynając od Łemkowyny, a kończąc na Zburzeniu baru, także niecierpliwość jest wielka! :-)
głos z zachodu :)

czas wpisu: 2007-01-27 14:15:32

4406
.. ale to nie bylismy my :)
mysmy tylko spiewali..
jak zawsze zreszta ;)
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2007-01-26 17:01:37

4405
szczekali.....
córóś

czas wpisu: 2007-01-26 15:06:49

4404
Dzieki za wspaniały, bo kameralny koncert w DK Stokłosy. Było super, nawet bez kufli w rękach, choć co niektórzy ...
Jeszcze raz dzięki !:-)
Marteczka

czas wpisu: 2007-01-26 10:59:10

4403
Noooo!!!! nareszcie będzie koncert w Katowicach :) czekamy czekamy, do zobaczenia.
cool_max

czas wpisu: 2007-01-25 19:46:20

4402
oczywiscie ze przezyl..
WOYTAS

czas wpisu: 2007-01-25 09:43:43

4401
oj racja racja. i ta straszna ciemność. zeby sie smsami szukać po rzędach. okropieństwo...
woytas:a królik przeżył?
córóś

czas wpisu: 2007-01-25 08:34:16

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi



Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!