| 4500 | Dzięki za przewspaniały koncert na Yapie - dla nas największe z możliwych wzruszeń - dwie nasze największe muzyczne inspiracje na jednej scenie w powalającym występie...więkie dzięki!!! Michał www.ciszajakta.prv.pl czas wpisu: 2007-03-20 11:20:43 |
| 4499 | jasne jasne a normalnie gosposia anadal sie ukrywa!! Chłopcy dzięki za wszystko. córóś czas wpisu: 2007-03-20 10:37:07 |
| 4498 | Ania... bo oliwkami to trzeba z miłością... wtedy się trafia ;-) bogna czas wpisu: 2007-03-20 09:08:26 |
| 4497 | Cudnie było! Perkusja - a była? Flet - był na pewno,za dużo!Mandolina - a po co? Wokalista - był widoczny, coś śpiewał, ale co? TO NIC! Nie znam się, nie słyszę! Akustyk zazdrościł i dowalił! Jutro będzie lepiej, bo może..., a może trzeba wypić odpowiednią ilość przed i jest ok! Fanka SCOB czas wpisu: 2007-03-19 22:43:20 |
| 4496 | No pięknie było - to malowanie dźwiękiem i rozmowy gitary z fletem, i mandolina Józka, i odlatująca perkusja, i solóweczki, i jabłka, i gdy czegoś pragniesz - siebie poproś, i chęć zamordowania akustyka, i wrzask publiczności, i "to jeden z najlepszych yapowych koncertów, na jakich byłem" w sąsiednim rzędzie, i stolik w Cottonie zdobyty na całuśne koszulki, i współczuję tym, którym się nie podobało, bo wiecie - to fajnie się tak czymś zachwycić :)) I jeszcze - Córósi(owi) za kąt do spania i oliwki do rzucania w Kapcia (z nienawiścią!)a Bognie - za konsekwentne bycie Bogną :) Ania czas wpisu: 2007-03-19 15:41:52 |
| 4495 | No nikt nie jest doskonały Mala :) . czas wpisu: 2007-03-19 15:26:26 |
| 4494 | Jestem ppo środku - ani za ani przeciw. Perkusja innych zachwyciła - mi przeszkadzała (nie bijcie!!! - taka moja wada ;)). Poczekam do sierpnia. Najlepiej przecież posłuchać "na żywca". I fajnie jest! mala czas wpisu: 2007-03-19 14:38:45 |
| 4493 | dzięki za sobotę - za koncert, za nowe piosenki, za BezJacki (już tęsknię... ), za perkusję, która bardziej niż pasowała :) i za to, że nigdy nie jest tak samo :))) a po za tym - Xaweremu za kierowanie, Córósiowi za całokształt, a Ani za konsekwentne i skuteczne rozsiewanie wirusa scob :) bogna czas wpisu: 2007-03-19 11:49:23 |
| 4492 | Słodke całuski od Ani z Kielc oraz gratulacje, nareszcie coś nowego, zaskakującego - czekam na dalsze nowatorskie pomysły. Kielce czekają na koncert . ANNA BEZSTRONNA czas wpisu: 2007-03-19 10:44:23 |
| 4491 | Dziękujemy serdecznie Wszystkim Zadowolonym z występu z BJ w Łodzi za ciepłe słowo - z przeciwnikami łączymy się w bólu i szczerze współczujemy - specjalne pozdrowienia dla Jerry'ego:) - życzymy wielu sukcesów w życiu osobistym i zawodowym Mario - SCoB czas wpisu: 2007-03-19 09:14:46 |
| 4490 | Chłopcy, dziękuję za głębię koloru i plastykę obrazu. Doznania na poziomie 9! Martyna czas wpisu: 2007-03-19 06:55:56 |
| 4489 | To co stało się w sobotę było Wielką sprawą. Co do Waszego występu solo, to był na pewno niedosyt, ale dla nas miłośników Waszej Twórczości nawet kilkugodzinny koncert jest krótki. Występ Zbyszka z Wami to było przeżycie porównywalne tylko z ubiegłoroczną Bazuną, lub Waszym koncertem na latarni morskiej w Kołobrzegu, który do dziś pamiętamy, ale to pewnie subiektywne. Po pierwsze bawiliście się w cudowny sposób muzyką braci Stefańskich i robiliście to cudownie. Chwilami zastanawiałem się czy nie słychać w tym Nalepy. Ta muzyka pasuje do Waszej stylizacji. Skład zespołu idealny, szczególnie perkusista, który dorównywał chwilami Mason'owi w Pompejach. Zbyszek mógł wreście spokojnie śpiewać nie będąc zakrzykiwanym przez flet i kaleczący bas. Ciekaw jestem czy dużo było prób przed koncertem?? PS I jeszcze to co pisałem w SMS-ie, nawet dla osób które Was widziały pierwszy raz była to wspaniała muzyka. Powinniście nagrać płytę z tego koncertu i częściej występować w takim składzie. et czas wpisu: 2007-03-18 20:17:49 |
| 4488 | Czemu usunęliście widoczność adresów IP? Teraz to już w ogóle "jątrzyciele" będą bezkarni.. :| Ja też ;-) czas wpisu: 2007-03-18 15:35:35 |
| 4487 | Nie rozumiem - jak można Ich lubić i jak można nazwać "wpadką" to, co zaprezentowali na scenie. Przecież to było świetne!!! Zawsze można coś poprawić, ale i tak - REWELACJA! Doskonały pomysł ten projekt z Bez Jackami. A wpadkę to mieli raczej akustycy... Ja czas wpisu: 2007-03-18 11:34:31 |
| 4486 | Niestety - wpadka, ale mam nadzieje ze kiedys uslysze was w lepszej formie i nie chodzi by narzekac, ale trudno chwalić coś co było kiepskie i kompletnie nie pasowalo do tematu i klimatu. Takie rokowisko nie pasowało do imprezy i tyle. A ogólnie was lubie. andrus czas wpisu: 2007-03-18 10:27:36 |
| 4485 | coz mozna powiedziec.. dzieki, koncert jak zwykle bardzo udany, zabawa przednia, piwo tanie ;) szkoda tylko ze nam przeszkadzali z kamerowaniem :P martyna dla ciebie specjalny slodki calus ale od woytas'a ;) zeby nie bylo.. fajnie ze sie znow spotkalismy, ave i na jowisza :) pees karwa nadal upieram sie, ze zakonnik umial grac tylko na 1 gora 2 strunach i daltego tak malo szarpal te druty ;) pozdr WOYTAS gg:2923723 czas wpisu: 2007-03-18 09:49:04 |
| 4484 | rany - marudzić to ten naród potrafi, ale żeby tak merytorycznie cos to nie - grajta swoje chłopaki - tak trzymać :) czas wpisu: 2007-03-18 09:16:44 |
| 4483 | brawo chłopaki - fajnie na yapie - zupełnie coś nowego i czad tynk czas wpisu: 2007-03-18 08:57:26 |
| 4482 | Wpadka - to właściwe słowo. Macie jednak 72 godziny ..... Razem z Supermanem można coś odkręcić. Zająć się polityką na przykład - do tego nie potrzeba nic umieć.....:) Jerry:) gg:2767455 czas wpisu: 2007-03-18 02:29:05 |
| 4481 | uczucia widać mieszane, niestety popelina jest popeliną, ale cóz wypadki przy pracy się zdarzają. bar'teczka czas wpisu: 2007-03-18 00:34:18 |
| 4480 | Yapa Yapa,ale jezeli chodzi o wystep zespolu Bez Jacka i Calusow uzyje dzisiejszej nocy po raz kolejny i z pelna premedytacja slowa "absolutnie" rewelacyjnie.Zycze dalszej owocnej,obustronnej wspolpracy.Wspanialy koncert! Pizia czas wpisu: 2007-03-17 23:47:16 |
| 4479 | I żeby nie było - Scob i Bez Jacka - bardzo mi się podobało - chłopaki miła niespodzianka :) Olesia! czas wpisu: 2007-03-17 23:09:03 |
| 4478 | Snow - z tego co widziałam w programie, Na Bani jeszcze zagrają i będzie fajowo. Cierpliwości :) Olesia! czas wpisu: 2007-03-17 22:59:01 |
| 4477 | a ja raczej odmiennie :( do bani było, niestety snow czas wpisu: 2007-03-17 22:22:49 |
| 4476 | Jurkiel z mandoliną :):):):):):) No po prostu umarłam - ale tak pozytywnie! :D Fajna Yapa, fajna - nawet jesli "tylko" via net! :-) czas wpisu: 2007-03-17 22:07:10 |
| 4475 | Oooo :) I po raz kolejny w Szczecinie. Swietnie! Juz nie moge sie doczekac...Pozdrawiam :) PAtKA gg:3814932 czas wpisu: 2007-03-14 12:10:54 |
| 4474 | No jeśli to będzie razem z Bez Jacka to super - napewno "bardziej wartościowo" i czad będzie dla odmiany - już się cieszę jerry czas wpisu: 2007-03-13 15:01:00 |
| 4473 | noooooo - niech to będzie taki przerywnik na oddech - kto przetrzyma 5 czy 6 godzin bardziej wartościowej tworczości tak w jednym ciągu :-)))))) :-) czas wpisu: 2007-03-13 14:51:35 |
| 4472 | Pewnie, niech się chłopaki ucieszą ;) raz do roku ;) a i luz bedzie na placu i trochę powietrza - kto chce popłynie, ktoś zatańczy, ktoś pogoni wiewiórę i supcio! tytanic czas wpisu: 2007-03-13 13:48:04 |
| 4471 | Jętek no daj im zagrać - nie bądź taki - piwa spokojnie idź się napij czekając na coś bardziej "wartościowego" - przerwe se zrobisz - przyda się :) - daj wybór dużo dobrze czas wpisu: 2007-03-13 10:27:57 |
| 4470 | Jak to mówią - psy szczekają, a karawana jedzie dalej. I dobrze. Przyjeżdżajcie zatem łykendowo do Wrocka, podśpiewując, że "z waszych dobrych rad nic sobie nie robię, nic sobie nie robię".. i będzie jak trza! :-) W. :] czas wpisu: 2007-03-13 08:25:51 |
| 4469 | MIŁOŚĆ I POKÓJ BRACIA I SIOSTRY!!! Obawiam się, że jeśli artyści (a może organizatorzy) będą brać pod uwagę tego typu wypowiedzi to takie BIESZCZADZKIE ANIOŁY skończą się na kiermaszu i ewentualnie konkursie wiersza. Przypomniał mi się PROTEST SONG niejakiej GRANDY BANDY :) Ludzie - nie da się dogodzić wszystkim - litości!!! Nie chcieć!!! czas wpisu: 2007-03-13 07:40:31 |
| 4468 | słuchajcie - wszyscy przepłyńmy obok - tak równolegle ! czas wpisu: 2007-03-13 07:16:06 |
| 4467 | A może Ty, Galicyja i :) przepłyńcie obok? Bo skoro się nie podoba inne zdanie, to po co męczyć siebie, a nade wszystko innych? Nie każdy masłem smaruje. Inne zdanie nie może wybrzmieć? :> czas wpisu: 2007-03-12 22:56:36 |
| 4466 | Do Jętka (w Jego poetyce, może chłopina ZROZUMI): a ja bym wolał byś obok tej strony tym (i kazdym innym) razem przepłynął................ równolegle................ albo posłuchaj: po 5-6 czy nawet 20-stu latach grania "do kotleta" każde takie zaproszenie jest na wagę złota i tylko pozostaje zawołać.....................NARESZCIE!!! ....................... Bo w końcu to nie granie na szantach (używasz tego pojęcia pejoratywnie, więc ja też, choć nie do końca się zgadzam), czy knajpie do ww. kotleta.................. ludzie słuchają i chcą coś bardziej wartościowego... i wreszcie to dostają!................. wiec nie top nikogo i odpływaj..............a'hoj!!!! :-) czas wpisu: 2007-03-12 19:35:49 |
| 4465 | dziwne podejscie galicyja. to nie jest impreza całusińskich. dlaczego ktoś ma odpłynąć? impreza jest ok, a że fragmenty nieleżą - bywa. i co ci do tego? lądowy czas wpisu: 2007-03-12 18:15:23 |
| 4464 | A może Ty, Jętku, przepłyń obok imprezy? Bo skoro się nie podoba, to po co męczyć siebie... i innych? Po prostu... Galicyja czas wpisu: 2007-03-12 17:46:10 |
| 4463 | a ja bym wolał byście obok tej imprezy tym razem przepłynęli................ równolegle................ albo posłuchajcie uwag ludzi: po 5-6 piosenkach każda następna jest już na jedno kopyto i tylko pozostaje zawołać.....................sponsor-PIWA!!!! ....................... to nie granie na szantach czy knajpie do kotleta.................. ludzie słuchają i chcą coś bardziej wartościowego.................... wiec nie topcia a odpłyńcie..............a'hoj!!!! Jętek czas wpisu: 2007-03-12 15:31:51 |
| 4462 | Jeśli całość będzie tak fantastyczna jak w zeszłym roku, to jak dla mnie, możecie "powtarzać" w nieskończoność :-) Pozdrowienia dla Całuśnych! :-) czas wpisu: 2007-03-10 09:43:09 |
| 4461 | yyyyyy - yapa w bieszczadach, powtórka? - chyba mnie coś ominęło :) - tak!!! - topić, topić!!! Mario czas wpisu: 2007-03-09 23:29:44 |
| 4460 | Nudy!!! zamierzacie znów zrobić powtórkę yapy w bieszczadach? utopicie impreze :P :P czas wpisu: 2007-03-09 19:33:08 |
| 4459 | kolezanki lapcie w dniu Waszego swieta >>>kwiatek<<<.. ave i na jowisza.. yapa coraz blizej ;) pozdr WOYTAS czas wpisu: 2007-03-08 23:12:26 |
| 4458 | Mirek przecież mogłeś to powedzieć chłopakom po koncercie albo wejść do SDM i napisać maila (dane są w kontakcie). SCOB to listonosz czy jak? Byłem na koncercie w nowej wersji i jakoś nie mam takich odczuć. Chyba trzeba się po prostu otworzyć na coś nowego. oset czas wpisu: 2007-03-08 23:01:05 |
| 4457 | Ano! Murowana! I tu, i tam! Szczecin, Wrocław - dwa bratanki! Czyż nie? :] W. :] czas wpisu: 2007-03-08 18:41:36 |
| 4456 |
| 4455 | No no no! Toż to, chłopaki kochane, normalnie koniec świata! Patrzę, patrzę i własnym oczom nie wierzę! Cóż za piękna niespodzianka! Już się tu z Kucem zaczynamy szykować na Wasz przyjazd i koncert w grodzie Gryfa i paprykarza...:) Pozdrawiamy i czekamy - do zobaczyska! śliwka dgd czas wpisu: 2007-03-07 23:02:50 |
| 4454 | Tak trzymać! :-))) W. :] czas wpisu: 2007-03-07 20:01:50 |
| 4453 | plan rzeczywiście ambitny :))) chociaż jeszcze paru miast brakuje... na przykład takiego na W.... kończącego się na ..a niedopatrzenie jakieś... pozdrawiam bogna czas wpisu: 2007-03-07 15:40:12 |
| 4452 | no taki mamy ambitny plan :) Mario czas wpisu: 2007-03-07 13:08:03 |
| 4451 | To nie jest "Prima Aprilis", prawda??? :D :D :D Wrocław :] czas wpisu: 2007-03-06 20:57:25 |