Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Slodki Calus od Buby

W księdze jest 4991 wpisów.

Jesteś 235021 osobą oglądającą tę księgę.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

4500
Dzięki za przewspaniały koncert na Yapie - dla nas największe z możliwych wzruszeń - dwie nasze największe muzyczne inspiracje na jednej scenie w powalającym występie...więkie dzięki!!!
Michał

www.ciszajakta.prv.pl
czas wpisu: 2007-03-20 11:20:43

4499
jasne jasne a normalnie gosposia anadal sie ukrywa!!
Chłopcy dzięki za wszystko.
córóś

czas wpisu: 2007-03-20 10:37:07

4498
Ania... bo oliwkami to trzeba z miłością... wtedy się trafia ;-)
bogna

czas wpisu: 2007-03-20 09:08:26

4497
Cudnie było! Perkusja - a była? Flet - był na pewno,za dużo!Mandolina - a po co? Wokalista - był widoczny, coś śpiewał, ale co? TO NIC! Nie znam się, nie słyszę! Akustyk zazdrościł i dowalił! Jutro będzie lepiej, bo może..., a może trzeba wypić odpowiednią ilość przed i jest ok!
Fanka SCOB

czas wpisu: 2007-03-19 22:43:20

4496
No pięknie było - to malowanie dźwiękiem i rozmowy gitary z fletem, i mandolina Józka, i odlatująca perkusja, i solóweczki, i jabłka, i gdy czegoś pragniesz - siebie poproś, i chęć zamordowania akustyka, i wrzask publiczności, i "to jeden z najlepszych yapowych koncertów, na jakich byłem" w sąsiednim rzędzie, i stolik w Cottonie zdobyty na całuśne koszulki, i współczuję tym, którym się nie podobało, bo wiecie - to fajnie się tak czymś zachwycić :))
I jeszcze - Córósi(owi) za kąt do spania i oliwki do rzucania w Kapcia (z nienawiścią!)a Bognie - za konsekwentne bycie Bogną :)
Ania

czas wpisu: 2007-03-19 15:41:52

4495
No nikt nie jest doskonały Mala :)
.

czas wpisu: 2007-03-19 15:26:26

4494
Jestem ppo środku - ani za ani przeciw. Perkusja innych zachwyciła - mi przeszkadzała (nie bijcie!!! - taka moja wada ;)). Poczekam do sierpnia. Najlepiej przecież posłuchać "na żywca". I fajnie jest!
mala

czas wpisu: 2007-03-19 14:38:45

4493
dzięki za sobotę - za koncert, za nowe piosenki, za BezJacki (już tęsknię... ), za perkusję, która bardziej niż pasowała :) i za to, że nigdy nie jest tak samo :)))

a po za tym - Xaweremu za kierowanie, Córósiowi za całokształt, a Ani za konsekwentne i skuteczne rozsiewanie wirusa scob :)
bogna

czas wpisu: 2007-03-19 11:49:23

4492
Słodke całuski od Ani z Kielc oraz gratulacje, nareszcie coś nowego, zaskakującego - czekam na dalsze nowatorskie pomysły. Kielce czekają na koncert .
ANNA

BEZSTRONNA
czas wpisu: 2007-03-19 10:44:23

4491
Dziękujemy serdecznie Wszystkim Zadowolonym z występu z BJ w Łodzi za ciepłe słowo - z przeciwnikami łączymy się w bólu i szczerze współczujemy - specjalne pozdrowienia dla Jerry'ego:) - życzymy wielu sukcesów w życiu osobistym i zawodowym
Mario - SCoB

czas wpisu: 2007-03-19 09:14:46

4490
Chłopcy, dziękuję za głębię koloru i plastykę obrazu. Doznania na poziomie 9!
Martyna

czas wpisu: 2007-03-19 06:55:56

4489
To co stało się w sobotę było Wielką sprawą. Co do Waszego występu solo, to był na pewno niedosyt, ale dla nas miłośników Waszej Twórczości nawet kilkugodzinny koncert jest krótki. Występ Zbyszka z Wami to było przeżycie porównywalne tylko z ubiegłoroczną Bazuną, lub Waszym koncertem na latarni morskiej w Kołobrzegu, który do dziś pamiętamy, ale to pewnie subiektywne. Po pierwsze bawiliście się w cudowny sposób muzyką braci Stefańskich i robiliście to cudownie. Chwilami zastanawiałem się czy nie słychać w tym Nalepy. Ta muzyka pasuje do Waszej stylizacji. Skład zespołu idealny, szczególnie perkusista, który dorównywał chwilami Mason'owi w Pompejach. Zbyszek mógł wreście spokojnie śpiewać nie będąc zakrzykiwanym przez flet i kaleczący bas. Ciekaw jestem czy dużo było prób przed koncertem?? PS I jeszcze to co pisałem w SMS-ie, nawet dla osób które Was widziały pierwszy raz była to wspaniała muzyka. Powinniście nagrać płytę z tego koncertu i częściej występować w takim składzie.
et

czas wpisu: 2007-03-18 20:17:49

4488
Czemu usunęliście widoczność adresów IP? Teraz to już w ogóle "jątrzyciele" będą bezkarni.. :|
Ja też ;-)

czas wpisu: 2007-03-18 15:35:35

4487
Nie rozumiem - jak można Ich lubić i jak można nazwać "wpadką" to, co zaprezentowali na scenie. Przecież to było świetne!!! Zawsze można coś poprawić, ale i tak - REWELACJA! Doskonały pomysł ten projekt z Bez Jackami. A wpadkę to mieli raczej akustycy...
Ja

czas wpisu: 2007-03-18 11:34:31

4486
Niestety - wpadka, ale mam nadzieje ze kiedys uslysze was w lepszej formie i nie chodzi by narzekac, ale trudno chwalić coś co było kiepskie i kompletnie nie pasowalo do tematu i klimatu. Takie rokowisko nie pasowało do imprezy i tyle. A ogólnie was lubie.
andrus

czas wpisu: 2007-03-18 10:27:36

4485
coz mozna powiedziec.. dzieki, koncert jak zwykle bardzo udany, zabawa przednia, piwo tanie ;) szkoda tylko ze nam przeszkadzali z kamerowaniem :P martyna dla ciebie specjalny slodki calus ale od woytas'a ;) zeby nie bylo.. fajnie ze sie znow spotkalismy, ave i na jowisza :)
pees
karwa nadal upieram sie, ze zakonnik umial grac tylko na 1 gora 2 strunach i daltego tak malo szarpal te druty ;)
pozdr
WOYTAS

gg:2923723
czas wpisu: 2007-03-18 09:49:04

4484
rany - marudzić to ten naród potrafi, ale żeby tak merytorycznie cos to nie - grajta swoje chłopaki - tak trzymać
:)

czas wpisu: 2007-03-18 09:16:44

4483
brawo chłopaki - fajnie na yapie - zupełnie coś nowego i czad
tynk

czas wpisu: 2007-03-18 08:57:26

4482
Wpadka - to właściwe słowo. Macie jednak 72 godziny ..... Razem z Supermanem można coś odkręcić. Zająć się polityką na przykład - do tego nie potrzeba nic umieć.....:)
Jerry:)

gg:2767455
czas wpisu: 2007-03-18 02:29:05

4481
uczucia widać mieszane, niestety popelina jest popeliną, ale cóz wypadki przy pracy się zdarzają.
bar'teczka

czas wpisu: 2007-03-18 00:34:18

4480
Yapa Yapa,ale jezeli chodzi o wystep zespolu Bez Jacka i Calusow uzyje dzisiejszej nocy po raz kolejny i z pelna premedytacja slowa "absolutnie" rewelacyjnie.Zycze dalszej owocnej,obustronnej wspolpracy.Wspanialy koncert!
Pizia

czas wpisu: 2007-03-17 23:47:16

4479
I żeby nie było - Scob i Bez Jacka - bardzo mi się podobało - chłopaki miła niespodzianka :)
Olesia!

czas wpisu: 2007-03-17 23:09:03

4478
Snow - z tego co widziałam w programie, Na Bani jeszcze zagrają i będzie fajowo. Cierpliwości :)
Olesia!

czas wpisu: 2007-03-17 22:59:01

4477
a ja raczej odmiennie :( do bani było, niestety
snow

czas wpisu: 2007-03-17 22:22:49

4476
Jurkiel z mandoliną :):):):):):)
No po prostu umarłam - ale tak pozytywnie! :D
Fajna Yapa, fajna - nawet jesli "tylko" via net!
:-)

czas wpisu: 2007-03-17 22:07:10

4475
Oooo :) I po raz kolejny w Szczecinie.
Swietnie! Juz nie moge sie doczekac...Pozdrawiam :)
PAtKA

gg:3814932
czas wpisu: 2007-03-14 12:10:54

4474
No jeśli to będzie razem z Bez Jacka to super - napewno "bardziej wartościowo" i czad będzie dla odmiany - już się cieszę
jerry

czas wpisu: 2007-03-13 15:01:00

4473
noooooo - niech to będzie taki przerywnik na oddech - kto przetrzyma 5 czy 6 godzin bardziej wartościowej tworczości tak w jednym ciągu :-))))))
:-)

czas wpisu: 2007-03-13 14:51:35

4472
Pewnie, niech się chłopaki ucieszą ;) raz do roku ;) a i luz bedzie na placu i trochę powietrza - kto chce popłynie, ktoś zatańczy, ktoś pogoni wiewiórę i supcio!
tytanic

czas wpisu: 2007-03-13 13:48:04

4471
Jętek no daj im zagrać - nie bądź taki - piwa spokojnie idź się napij czekając na coś bardziej "wartościowego" - przerwe se zrobisz - przyda się :) - daj wybór
dużo dobrze

czas wpisu: 2007-03-13 10:27:57

4470
Jak to mówią - psy szczekają, a karawana jedzie dalej. I dobrze. Przyjeżdżajcie zatem łykendowo do Wrocka, podśpiewując, że "z waszych dobrych rad nic sobie nie robię, nic sobie nie robię".. i będzie jak trza! :-)
W. :]

czas wpisu: 2007-03-13 08:25:51

4469
MIŁOŚĆ I POKÓJ BRACIA I SIOSTRY!!! Obawiam się, że jeśli artyści (a może organizatorzy) będą brać pod uwagę tego typu wypowiedzi to takie BIESZCZADZKIE ANIOŁY skończą się na kiermaszu i ewentualnie konkursie wiersza. Przypomniał mi się PROTEST SONG niejakiej GRANDY BANDY :) Ludzie - nie da się dogodzić wszystkim - litości!!!
Nie chcieć!!!

czas wpisu: 2007-03-13 07:40:31

4468
słuchajcie - wszyscy przepłyńmy obok - tak równolegle
!

czas wpisu: 2007-03-13 07:16:06

4467
A może Ty, Galicyja i :) przepłyńcie obok? Bo skoro się nie podoba inne zdanie, to po co męczyć siebie, a nade wszystko innych? Nie każdy masłem smaruje. Inne zdanie nie może wybrzmieć?
:>

czas wpisu: 2007-03-12 22:56:36

4466
Do Jętka (w Jego poetyce, może chłopina ZROZUMI):
a ja bym wolał byś obok tej strony tym (i kazdym innym) razem przepłynął................ równolegle................ albo posłuchaj: po 5-6 czy nawet 20-stu latach grania "do kotleta" każde takie zaproszenie jest na wagę złota i tylko pozostaje zawołać.....................NARESZCIE!!! ....................... Bo w końcu to nie granie na szantach (używasz tego pojęcia pejoratywnie, więc ja też, choć nie do końca się zgadzam), czy knajpie do ww. kotleta.................. ludzie słuchają i chcą coś bardziej wartościowego... i wreszcie to dostają!................. wiec nie top nikogo i odpływaj..............a'hoj!!!!
:-)

czas wpisu: 2007-03-12 19:35:49

4465
dziwne podejscie galicyja. to nie jest impreza całusińskich. dlaczego ktoś ma odpłynąć? impreza jest ok, a że fragmenty nieleżą - bywa. i co ci do tego?
lądowy

czas wpisu: 2007-03-12 18:15:23

4464
A może Ty, Jętku, przepłyń obok imprezy? Bo skoro się nie podoba, to po co męczyć siebie... i innych? Po prostu...
Galicyja

czas wpisu: 2007-03-12 17:46:10

4463
a ja bym wolał byście obok tej imprezy tym razem przepłynęli................ równolegle................ albo posłuchajcie uwag ludzi: po 5-6 piosenkach każda następna jest już na jedno kopyto i tylko pozostaje zawołać.....................sponsor-PIWA!!!! ....................... to nie granie na szantach czy knajpie do kotleta.................. ludzie słuchają i chcą coś bardziej wartościowego.................... wiec nie topcia a odpłyńcie..............a'hoj!!!!
Jętek

czas wpisu: 2007-03-12 15:31:51

4462
Jeśli całość będzie tak fantastyczna jak w zeszłym roku, to jak dla mnie, możecie "powtarzać" w nieskończoność :-)
Pozdrowienia dla Całuśnych!
:-)

czas wpisu: 2007-03-10 09:43:09

4461
yyyyyy - yapa w bieszczadach, powtórka? - chyba mnie coś ominęło :) - tak!!! - topić, topić!!!
Mario

czas wpisu: 2007-03-09 23:29:44

4460
Nudy!!! zamierzacie znów zrobić powtórkę yapy w bieszczadach? utopicie impreze :P
:P

czas wpisu: 2007-03-09 19:33:08

4459
kolezanki lapcie w dniu Waszego swieta >>>kwiatek<<<.. ave i na jowisza.. yapa coraz blizej ;)
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2007-03-08 23:12:26

4458
Mirek przecież mogłeś to powedzieć chłopakom po koncercie albo wejść do SDM i napisać maila (dane są w kontakcie). SCOB to listonosz czy jak?
Byłem na koncercie w nowej wersji i jakoś nie mam takich odczuć. Chyba trzeba się po prostu otworzyć na coś nowego.
oset

czas wpisu: 2007-03-08 23:01:05

4457
Ano! Murowana! I tu, i tam! Szczecin, Wrocław - dwa bratanki! Czyż nie? :]
W. :]

czas wpisu: 2007-03-08 18:41:36

4456
i Ramole też czekają. Publisia murowana :)
Kuc

czas wpisu: 2007-03-08 00:16:30

4455
No no no! Toż to, chłopaki kochane, normalnie koniec świata! Patrzę, patrzę i własnym oczom nie wierzę! Cóż za piękna niespodzianka! Już się tu z Kucem zaczynamy szykować na Wasz przyjazd i koncert w grodzie Gryfa i paprykarza...:) Pozdrawiamy i czekamy - do zobaczyska!
śliwka dgd

czas wpisu: 2007-03-07 23:02:50

4454
Tak trzymać! :-)))
W. :]

czas wpisu: 2007-03-07 20:01:50

4453
plan rzeczywiście ambitny :)))

chociaż jeszcze paru miast brakuje... na przykład takiego na W.... kończącego się na ..a

niedopatrzenie jakieś...

pozdrawiam
bogna

czas wpisu: 2007-03-07 15:40:12

4452
no taki mamy ambitny plan :)
Mario

czas wpisu: 2007-03-07 13:08:03

4451
To nie jest "Prima Aprilis", prawda??? :D :D :D
Wrocław :]

czas wpisu: 2007-03-06 20:57:25

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi



Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!