| 4550 | Czołem! Gram na kostkach Jim Dunlop (NYLON) o grubości 0,73 lub 0,88. Częściej na 0,73. Odkąd wybrałem "nylony" prawie nie rwę strun. Chyba, że w amoku:) Jurkiel czas wpisu: 2007-05-06 21:49:02 |
| 4549 | osobiscie polecam miekkie i srednio miekkie kostki ok. 0.50-0.60 odezwalem sie o zdanie niepytany :P pozdr WOYTAS czas wpisu: 2007-05-06 19:45:09 |
| 4548 |
| 4547 | Pozdrawiam serdecznie ! bywam na tej stronce od lat a pierwszy razik wbijam parę literek...mam prośbę czy imć Jurkiel może powiedzieć jakiej grubości kostką gra na swej harfie bo i ja mam podobne stworzenie w domu i chciałbym je jakoś okiełnać Hej ! radzio czas wpisu: 2007-05-06 16:55:47 |
| 4546 | jeżeli via Włoszczowa to 5. mamy CJT - laureatów Yapy u harcerzy w Rączkach et czas wpisu: 2007-05-01 09:52:59 |
| 4545 | ...sorki za pomyłkę...oczywiście, że 13 w niedzielę grają w Kielcach...zapunktują u Przemysława Edgara G.nie ma co...ale cóż...w końcu do Kielc najlepiej EX z Krakowa via Włoszczowa... Kacper czas wpisu: 2007-04-30 14:46:09 |
| 4544 | drogi Kacprze 12. jest Wawka, a 13 Scyzorykowo. Pozdrówka z Grajdołka et czas wpisu: 2007-04-28 21:02:23 |
| 4543 | ...dalekim trawersem omijacie Galicję dranie...bo po co...ale dopadniemy Was z Majką w Kielcach..choć to już Kongresówka...szkoda, że spotkaliśmy się tylko z częścią kapelki w przelocie...znani, nieznani..do zobaczyska w Scyzorykowie 12 maja..."takie życie, taki los..."..buziaki z Galicji...i macie EURO...dranie... Kacper czas wpisu: 2007-04-26 14:01:28 |
| 4542 | stocków ;] Córóś czas wpisu: 2007-04-26 08:54:22 |
| 4541 | mileho weekendu życze wszystkim. łagodnych stoków i słońca. córóś czas wpisu: 2007-04-26 08:53:51 |
| 4540 | A propos galerii- fotoreportaż z koncertu w Poznaniu autorstwa Agnieszki jest wprost genialny. Raz, że uchwycone w twarzach emocje, co czyni reportaż niebanalnym, dwa - kolor (przez to jacy tu oni śliczni wszyscy), trzy - jak się ogląda zdjęcia w szybkim tempie, to jakby się oglądało film klatka po klatce, świetne! I każde zdjęcie jest portretem - w akcji. A muzykę jakby człowiek słyszał w tle. Mario tak przycupnął z boczku, ale zdjęcie ma za to najpiękniejsze - profil na tle jakiejś Historii damy i kawalera z różą, niezwykle romantyczne i nostalgiczne. I w ogóle dobra robota. Grejs czas wpisu: 2007-04-22 21:09:50 |
| 4539 | o... jaka ładna aktualizacja koncertowa :)) najwyższy czas, panowie.... pozdrawiam bogna czas wpisu: 2007-04-20 10:28:10 |
| 4538 | sloniu ty sie lepiej tu pode mnie nie podszywaj.. >:) pozdr WOYTAS czas wpisu: 2007-04-16 09:37:09 |
| 4537 | A pewnie - można. Postaramy się to jakoś ustalić :) Mariaszek czas wpisu: 2007-04-16 07:50:39 |
| 4536 | znowu mam piosenki całusa :))) pozdro z Exeter dla wszystkich :) Słoniu (Woytas) czas wpisu: 2007-04-16 00:30:03 |
| 4535 | ale czy to ważne? wszak to tylko piosenki :) kminek czas wpisu: 2007-04-15 19:04:10 |
| 4534 | Mariaszku a może by tak przy tekstach wpisać choćby orientacyjną datę powstania, bo się już pogubiłam klimkowa czas wpisu: 2007-04-13 21:06:50 |
| 4533 | "..jedno wiem jedno jest pewne w nieskonczonosci tajemniczej musza sie spotkac i na to licze.." nynyny, kiedy bedziecie w lodzi? ;) pozdr WOYTAS czas wpisu: 2007-04-13 19:26:06 |
| 4532 | Wszystkiego dobrego na Święta i na zawsze. Zbyszek Stefański zbyszek czas wpisu: 2007-04-08 09:38:06 |
| 4531 | mokrego jajeczka 4 all ;) pozdr WOYTAS czas wpisu: 2007-04-07 11:28:12 |
| 4530 | zapomnialbym dodac, Dzieki za Hrabala, Panowie. Pzdr. Musz www.m3m.org.pl czas wpisu: 2007-04-03 19:20:00 |
| 4529 | óć czeka.. pozdr WOYTAS czas wpisu: 2007-04-03 17:07:41 |
| 4528 | tak troszeczkę jakby znużenie jakieś wiosenne chyba czadzik czas wpisu: 2007-04-02 19:14:35 |
| 4527 | No i znów Wrocław i znów ... REWELACJA... Nowości - ok... a starocie - no cóż... bez zmian :) OBY TAK DALEJ PANOWIE!!! Było, Jest i (NIECH!!!) Będzie dalaj tak dobrze... mikasoft czas wpisu: 2007-04-02 01:40:39 |
| 4526 |
| 4525 | Proszę bardzo: http://www.wallson.pl/yapa2007/sobota/index3.html Dzięki za Łódź! :-) Tom z Sopotu czas wpisu: 2007-03-28 10:45:14 |
| 4524 | wysylajcie linki do zdj z YAPY :) pozdr WOYTAS czas wpisu: 2007-03-27 16:42:21 |
| 4523 | Czołem! Do wszystkich szukających piosenki "Wspomnienia"(Memories) Cohena, znanej bardziej jako "Nagie ciało" względnie "Siułała":))) Jest ona dostępna po polsku na płycie Macieja Zembatego "35x Leonard Cohen" (jeśli chcecie mieć tę wersję- napiszcie do mnie maila), w oryginale- na płycie Leonarda Cohena "Death of a Ladies' Man" (1977). Błękitne pozdrowienia! jurkiel czas wpisu: 2007-03-27 07:54:41 |
| 4522 | ludzie dajcie juz pokoj! koncert byl i ok, a ze troche nie wyszlo to tez ok bo bywa jak sztorm na morzu i plyniem dalej, ahoj! lza czas wpisu: 2007-03-26 16:08:07 |
| 4521 | do et: nagrania nie są " za szybą" tylko są w ich archiwum umieszczone. córóś czas wpisu: 2007-03-26 15:16:40 |
| 4520 | Dziękuję serdecznie za wczorajszy koncert w Infinium. Miło zagrać z takimi facetami jak Wy,a słuchanie Was to sama przyjemność.Pozdrawiam serdecznie. WojtekS czas wpisu: 2007-03-25 11:51:39 |
| 4519 | nie mogliśmy zrozumieć o co chodzi z tymi akustykami bo w necie było wspaniale słychać. Tylko kijowo był zmiksowany Olek z BezJackami bo jego gitaqra zagłuszała wszystkich. Szokiem dla nas były nagrania "za szybą". Cóż dziadostwo (akustycy) i tyle. et czas wpisu: 2007-03-24 23:11:15 |
| 4518 | "A jak dumnie się modrzy u ciszy podnóża Jak buńczucznie do boju z mgłą się napurpurza..." Jak polifonicznie to zabrzmiało, jednak rewela, chylę czoła. Dzięki Konread. Słońce w bramie na oścież czas wpisu: 2007-03-23 20:56:59 |
| 4517 | w związku z tematem , który ostatnio księgę toczy , ja mam taką prośbę co do grania starych kawałków: ja bardzo proszę o regularnie granie " piwo jest na stole " i obowiązkowe umieszczenie utworu w wersji zadymiono-klasycznej na nowej płycie. serdecznie dziękuję córóś tradycjonalistka czas wpisu: 2007-03-23 13:35:45 |
| 4516 | O mieszanie chodzi jak najbardziej, bo Całus się lubi Słodki :) Swoją drogą nie sądziłam, że dożyję dnia, kiedy w występie Całusa największe kontrowersje wzbudzi perkusja i rockowe granie :)) Ania czas wpisu: 2007-03-23 13:13:38 |
| 4515 | czy to chodzi o słodzenie herbatki 7 łyżeczkami cukru i nie mięszanie bo sięnie lubi sodkiej? dcera czas wpisu: 2007-03-23 09:01:20 |
| 4514 | bez względu na historię, zasługi i wogóle - nowe tryndy, itp. - wolę bez mięszania ;) funek czas wpisu: 2007-03-22 19:15:45 |
| 4513 | Kapciu wybacz ,Stefański pozdro,Mario nadrobimy póżniej,a Jurkiel mi jak zwykle wybaczy karva człowiek czas wpisu: 2007-03-22 14:11:56 |
| 4512 | Po zimie szyby jeszcze troszkę przybrudzone jeszcze i niewiele widać ;) Konread czas wpisu: 2007-03-22 11:25:21 |
| 4511 | to sie było na yapie i sie nie wie, co to "za szybą" ? ojoj córóś czas wpisu: 2007-03-22 08:49:29 |
| 4510 | Do "ni z gruszki ni z pietruszki" sam miałem problem ze znalezieniem. Dokładnie i precyzyjnie, tutaj się znajdują ni z gruszki ni z pietruszki http://www.zaszyba.zak.lodz.pl/gramy/yapa2007/ Konread www.zaszyba.zak.lodz.pl/gramy/yapa2007/ czas wpisu: 2007-03-22 02:36:25 |
| 4509 | ...to i tak nie to - na żywo jest na żywo Fun www.zak.lodz.pl/archiwum/yapa2007.php czas wpisu: 2007-03-22 02:18:38 |
| 4508 | Piękny koncert.Dziękuję. Amatorszczyzna tabuna akustyków była porażająca i skoro daliście sobie z tym radę to jest ok. Ale Bez Jacka i Słodki Całus od Buby to moje dwa ulubione zespoły na nich się wychowałem i bardzo Wam za to dziękuję. To wspólne granie jest świetne, ciekawe jak długo ćwiczyliście. Ale mimo wspólnych koncertów, występójcie czasem osobno, bo każdy zespół z osobna też chcę posłuchać. A tak po cichu Mariaszek jakby grał z Bez Jackami. Jak On do Nich pasuje. Ale kocham też Słodkiego Całusa. Może to jakoś pogodzić. Wszystkich Was kocham. Lovia czas wpisu: 2007-03-22 01:08:32 |
| 4507 | Cóż nie zawsze wina tego kogo "powiesili" ;) akustykom dostaje się zawsze i wszędzie, jak to mówią dobrze jest na kogo zwalic :D rampa www.zaszyba.zak.lodz.pl/gramy/yapa2007 czas wpisu: 2007-03-22 00:49:42 |
| 4506 | Raczej nie polecam słuchania nagrań na stronie "Za Szybą", jakość taka sobie. Panowie akustycy i tam pozostawili przykre wspomnienia. WojtekS czas wpisu: 2007-03-21 22:53:41 |
| 4505 | Ale proszę precyzyjnie, za którą szybą i jak tam sięgnąć, chciałoby się posłuchać tych reweli! pytanie ni z gruszki ni z pietruszki czas wpisu: 2007-03-21 21:36:39 |
| 4504 | Dziękuje. Daliście mnie ducha. To Bez Jacka z Wami , to tak jak z Jackiem. zbyszek czas wpisu: 2007-03-21 18:26:33 |
| 4503 | nagrania dostępne są "za szybą" córóś czas wpisu: 2007-03-21 08:09:26 |
| 4502 | Rewela - przekazy czy nagrania nie oddają doznań na żywo - tam trzeba było być - wszystko grało - czekam na więcej :) Fun czas wpisu: 2007-03-21 07:58:51 |
| 4501 | chce wpisać do księgi(uczono mnie że odpowiadamy całymi pytaniami jak pytają) żę to był najlepszy koncert jaki słyszałam(całusy i bez jack)...wielkie gratulujące gratulacje:):):):):) słodki całus od dziabąga:) Ps.perkusja rewelacyjnie bezkonkurencyjna:):):):) dziabag:) www.ciszajakta.prv.pl czas wpisu: 2007-03-20 14:16:51 |