Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Slodki Calus od Buby

W księdze jest 4991 wpisów.

Jesteś 235021 osobą oglądającą tę księgę.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

4550
Czołem! Gram na kostkach Jim Dunlop (NYLON) o grubości 0,73 lub 0,88. Częściej na 0,73. Odkąd wybrałem "nylony" prawie nie rwę strun. Chyba, że w amoku:)
Jurkiel

czas wpisu: 2007-05-06 21:49:02

4549
osobiscie polecam miekkie i srednio miekkie kostki ok. 0.50-0.60
odezwalem sie o zdanie niepytany :P
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2007-05-06 19:45:09

4548
oczywiście okiełznać ...
radzio

czas wpisu: 2007-05-06 16:58:51

4547
Pozdrawiam serdecznie ! bywam na tej stronce od lat a pierwszy razik wbijam parę literek...mam prośbę czy imć Jurkiel może powiedzieć jakiej grubości kostką gra na swej harfie bo i ja mam podobne stworzenie w domu i chciałbym je jakoś okiełnać Hej !
radzio

czas wpisu: 2007-05-06 16:55:47

4546
jeżeli via Włoszczowa to 5. mamy CJT - laureatów Yapy u harcerzy w Rączkach
et

czas wpisu: 2007-05-01 09:52:59

4545
...sorki za pomyłkę...oczywiście, że 13 w niedzielę grają w Kielcach...zapunktują u Przemysława Edgara G.nie ma co...ale cóż...w końcu do Kielc najlepiej EX z Krakowa via Włoszczowa...
Kacper

czas wpisu: 2007-04-30 14:46:09

4544
drogi Kacprze 12. jest Wawka, a 13 Scyzorykowo. Pozdrówka z Grajdołka
et

czas wpisu: 2007-04-28 21:02:23

4543
...dalekim trawersem omijacie Galicję dranie...bo po co...ale dopadniemy Was z Majką w Kielcach..choć to już Kongresówka...szkoda, że spotkaliśmy się tylko z częścią kapelki w przelocie...znani, nieznani..do zobaczyska w Scyzorykowie 12 maja..."takie życie, taki los..."..buziaki z Galicji...i macie EURO...dranie...
Kacper

czas wpisu: 2007-04-26 14:01:28

4542
stocków ;]
Córóś

czas wpisu: 2007-04-26 08:54:22

4541
mileho weekendu życze wszystkim. łagodnych stoków i słońca.
córóś

czas wpisu: 2007-04-26 08:53:51

4540
A propos galerii- fotoreportaż z koncertu w Poznaniu autorstwa Agnieszki jest wprost genialny. Raz, że uchwycone w twarzach emocje, co czyni reportaż niebanalnym, dwa - kolor (przez to jacy tu oni śliczni wszyscy), trzy - jak się ogląda zdjęcia w szybkim tempie, to jakby się oglądało film klatka po klatce, świetne! I każde zdjęcie jest portretem - w akcji. A muzykę jakby człowiek słyszał w tle. Mario tak przycupnął z boczku, ale zdjęcie ma za to najpiękniejsze - profil na tle jakiejś Historii damy i kawalera z różą, niezwykle romantyczne i nostalgiczne. I w ogóle dobra robota.
Grejs

czas wpisu: 2007-04-22 21:09:50

4539
o... jaka ładna aktualizacja koncertowa :)) najwyższy czas, panowie....
pozdrawiam
bogna

czas wpisu: 2007-04-20 10:28:10

4538
sloniu ty sie lepiej tu pode mnie nie podszywaj.. >:)
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2007-04-16 09:37:09

4537
A pewnie - można. Postaramy się to jakoś ustalić :)
Mariaszek

czas wpisu: 2007-04-16 07:50:39

4536
znowu mam piosenki całusa :)))
pozdro z Exeter dla wszystkich :)

Słoniu (Woytas)

czas wpisu: 2007-04-16 00:30:03

4535
ale czy to ważne?
wszak to tylko piosenki :)
kminek

czas wpisu: 2007-04-15 19:04:10

4534
Mariaszku a może by tak przy tekstach wpisać choćby orientacyjną datę powstania, bo się już pogubiłam
klimkowa

czas wpisu: 2007-04-13 21:06:50

4533
"..jedno wiem jedno jest pewne w nieskonczonosci tajemniczej musza sie spotkac i na to licze.."
nynyny, kiedy bedziecie w lodzi? ;)
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2007-04-13 19:26:06

4532
Wszystkiego dobrego na Święta i na zawsze.
Zbyszek Stefański
zbyszek

czas wpisu: 2007-04-08 09:38:06

4531
mokrego jajeczka 4 all ;)
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2007-04-07 11:28:12

4530
zapomnialbym dodac, Dzieki za Hrabala, Panowie. Pzdr.
Musz

www.m3m.org.pl
czas wpisu: 2007-04-03 19:20:00

4529
óć czeka..
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2007-04-03 17:07:41

4528
tak troszeczkę jakby znużenie jakieś wiosenne chyba
czadzik

czas wpisu: 2007-04-02 19:14:35

4527
No i znów Wrocław i znów ... REWELACJA... Nowości - ok... a starocie - no cóż... bez zmian :)
OBY TAK DALEJ PANOWIE!!! Było, Jest i (NIECH!!!) Będzie dalaj tak dobrze...
mikasoft

czas wpisu: 2007-04-02 01:40:39

4526
film
:)

www.youtube.com/watch?v=UShIKY03elY
czas wpisu: 2007-03-30 12:52:23

4525
Proszę bardzo:
http://www.wallson.pl/yapa2007/sobota/index3.html

Dzięki za Łódź! :-)
Tom z Sopotu

czas wpisu: 2007-03-28 10:45:14

4524
wysylajcie linki do zdj z YAPY :)
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2007-03-27 16:42:21

4523
Czołem! Do wszystkich szukających piosenki "Wspomnienia"(Memories) Cohena, znanej bardziej jako "Nagie ciało" względnie "Siułała":))) Jest ona dostępna po polsku na płycie Macieja Zembatego "35x Leonard Cohen" (jeśli chcecie mieć tę wersję- napiszcie do mnie maila), w oryginale- na płycie Leonarda Cohena "Death of a Ladies' Man" (1977). Błękitne pozdrowienia!
jurkiel

czas wpisu: 2007-03-27 07:54:41

4522
ludzie dajcie juz pokoj! koncert byl i ok, a ze troche nie wyszlo to tez ok bo bywa jak sztorm na morzu i plyniem dalej, ahoj!
lza

czas wpisu: 2007-03-26 16:08:07

4521
do et: nagrania nie są " za szybą" tylko są w ich archiwum umieszczone.
córóś

czas wpisu: 2007-03-26 15:16:40

4520
Dziękuję serdecznie za wczorajszy koncert w Infinium. Miło zagrać z takimi facetami jak Wy,a słuchanie Was to sama przyjemność.Pozdrawiam serdecznie.
WojtekS

czas wpisu: 2007-03-25 11:51:39

4519
nie mogliśmy zrozumieć o co chodzi z tymi akustykami bo w necie było wspaniale słychać. Tylko kijowo był zmiksowany Olek z BezJackami bo jego gitaqra zagłuszała wszystkich. Szokiem dla nas były nagrania "za szybą". Cóż dziadostwo (akustycy) i tyle.
et

czas wpisu: 2007-03-24 23:11:15

4518
"A jak dumnie się modrzy u ciszy podnóża
Jak buńczucznie do boju z mgłą się napurpurza..." Jak polifonicznie to zabrzmiało, jednak rewela, chylę czoła. Dzięki Konread.
Słońce w bramie na oścież

czas wpisu: 2007-03-23 20:56:59

4517
w związku z tematem , który ostatnio księgę toczy , ja mam taką prośbę co do grania starych kawałków: ja bardzo proszę o regularnie granie " piwo jest na stole " i obowiązkowe umieszczenie utworu w wersji zadymiono-klasycznej na nowej płycie. serdecznie dziękuję
córóś tradycjonalistka

czas wpisu: 2007-03-23 13:35:45

4516
O mieszanie chodzi jak najbardziej, bo Całus się lubi Słodki :)
Swoją drogą nie sądziłam, że dożyję dnia, kiedy w występie Całusa największe kontrowersje wzbudzi perkusja i rockowe granie :))
Ania

czas wpisu: 2007-03-23 13:13:38

4515
czy to chodzi o słodzenie herbatki 7 łyżeczkami cukru i nie mięszanie bo sięnie lubi sodkiej?
dcera

czas wpisu: 2007-03-23 09:01:20

4514
bez względu na historię, zasługi i wogóle - nowe tryndy, itp. - wolę bez mięszania ;)
funek

czas wpisu: 2007-03-22 19:15:45

4513
Kapciu wybacz ,Stefański pozdro,Mario nadrobimy póżniej,a Jurkiel mi jak zwykle wybaczy
karva człowiek

czas wpisu: 2007-03-22 14:11:56

4512
Po zimie szyby jeszcze troszkę przybrudzone jeszcze i niewiele widać ;)
Konread

czas wpisu: 2007-03-22 11:25:21

4511
to sie było na yapie i sie nie wie, co to "za szybą" ? ojoj
córóś

czas wpisu: 2007-03-22 08:49:29

4510
Do "ni z gruszki ni z pietruszki" sam miałem problem ze znalezieniem. Dokładnie i precyzyjnie, tutaj się znajdują ni z gruszki ni z pietruszki http://www.zaszyba.zak.lodz.pl/gramy/yapa2007/
Konread

www.zaszyba.zak.lodz.pl/gramy/yapa2007/
czas wpisu: 2007-03-22 02:36:25

4509
...to i tak nie to - na żywo jest na żywo
Fun

www.zak.lodz.pl/archiwum/yapa2007.php
czas wpisu: 2007-03-22 02:18:38

4508
Piękny koncert.Dziękuję. Amatorszczyzna tabuna akustyków była porażająca i skoro daliście sobie z tym radę to jest ok. Ale Bez Jacka i Słodki Całus od Buby to moje dwa ulubione zespoły na nich się wychowałem i bardzo Wam za to dziękuję. To wspólne granie jest świetne, ciekawe jak długo ćwiczyliście. Ale mimo wspólnych koncertów, występójcie czasem osobno, bo każdy zespół z osobna też chcę posłuchać. A tak po cichu Mariaszek jakby grał z Bez Jackami. Jak On do Nich pasuje. Ale kocham też Słodkiego Całusa. Może to jakoś pogodzić. Wszystkich Was kocham.
Lovia

czas wpisu: 2007-03-22 01:08:32

4507
Cóż nie zawsze wina tego kogo "powiesili" ;) akustykom dostaje się zawsze i wszędzie, jak to mówią dobrze jest na kogo zwalic :D
rampa

www.zaszyba.zak.lodz.pl/gramy/yapa2007
czas wpisu: 2007-03-22 00:49:42

4506
Raczej nie polecam słuchania nagrań na stronie "Za Szybą", jakość taka sobie. Panowie akustycy i tam pozostawili przykre wspomnienia.
WojtekS

czas wpisu: 2007-03-21 22:53:41

4505
Ale proszę precyzyjnie, za którą szybą i jak tam sięgnąć, chciałoby się posłuchać tych reweli!
pytanie ni z gruszki ni z pietruszki

czas wpisu: 2007-03-21 21:36:39

4504
Dziękuje. Daliście mnie ducha. To Bez Jacka z Wami , to tak jak z Jackiem.

zbyszek

czas wpisu: 2007-03-21 18:26:33

4503
nagrania dostępne są "za szybą"
córóś

czas wpisu: 2007-03-21 08:09:26

4502
Rewela - przekazy czy nagrania nie oddają doznań na żywo - tam trzeba było być - wszystko grało - czekam na więcej :)
Fun

czas wpisu: 2007-03-21 07:58:51

4501
chce wpisać do księgi(uczono mnie że odpowiadamy całymi pytaniami jak pytają) żę to był najlepszy koncert jaki słyszałam(całusy i bez jack)...wielkie gratulujące gratulacje:):):):):)

słodki całus od dziabąga:)

Ps.perkusja rewelacyjnie bezkonkurencyjna:):):):)
dziabag:)

www.ciszajakta.prv.pl
czas wpisu: 2007-03-20 14:16:51

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi


Odwiedz sponsora ksiegi!
Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!