| 4400 | zapomnialem dopisac.. szacunek pozdr WOYTAS czas wpisu: 2007-01-24 22:27:18 |
| 4399 | bylem juz na paru koncertach.. spiewalem tam niezliczona ilosc piosenek.. wypilem hektolitry piwa.. bawilem sie swietnie nie raz i nie dwa.. ale po raz pierwszy w swiecie widzialem na koncercie w Wawie, zeby ktos na Waszych koncertach SZCZEKAL! :) pozdr WOYTAS czas wpisu: 2007-01-24 22:26:18 |
| 4398 | za godzinke odjazd.. kierunek wawa :) WOYTAS czas wpisu: 2007-01-20 14:59:03 |
| 4397 | Aaaaa. Mariuszom w "Mariuszki", życzę: do zobaczenia!!! Serwus Magyar'07 czas wpisu: 2007-01-19 21:17:16 |
| 4396 | pedagog i nauczyciel to nie są synonimy! Art. 9. 1. Stanowisko nauczyciela, ... , może zajmować osoba, która: 1) posiada wyższe wykształcenie z odpowiednim przygotowaniem pedagogicznym lub ukończyła zakład kształcenia nauczycieli i podejmuje pracę na stanowisku, do którego są to wystarczające kwalifikacje, córóś czas wpisu: 2007-01-19 10:04:05 |
| 4395 | pees poza tym jakbym chcial byc pedagogiem to podejrzewam ze nie bylbym teraz na 2 roku od 7 lat ;) pozdr WOYTAS czas wpisu: 2007-01-19 09:57:26 |
| 4394 | coros.. jesli chodzi o wymogi dzisiejszych nauczycieli to z tego co ja sie orientuje to kazdy musi miec przynajmniej kurs pedagogiczny skonczony.. chyba ze sie myle.. ;) jurkiel.. nie pamietam zebym kiedykolwiek zapomnial cos po 23 ;) ale zawsze moge sie mylic dozobaczenia jutro w wawie pozdr WOYTAS czas wpisu: 2007-01-19 09:55:22 |
| 4393 | Woytas!! 7 lat pedagogiki a Ty nie odróżniasz nauczyciela od pedagoga? czzzaaaddd córóś czas wpisu: 2007-01-19 09:39:08 |
| 4392 | a ja myślałem, ze syndrom studniówek to problem ojca (czytaj - mój) maturzystki (+ mamusia ;) i nie wiadomo co gorsze :)) Jednym słowem - współczuję sobie i wam tzn. nauczycielom. A swoją studniówkę pamiętam i to bardzo dobrze - może dlatego, ze "bezalkoholowe" nie było z przymróżeniem oka i po latach myślę, ze to nie było takie zle! Pozdrawiam licząc na usłyszenie was znów na "aniołach". też z syndromem czas wpisu: 2007-01-18 22:31:29 |
| 4391 | Studniówki są OK- kreacje, hotelowe restauracje i ubikacje i takie tam... :) Co do dyskutowania, to czemu nie- mam już na tym polu (tzn.: dyskutowania z WOYTASEM) pewne doświadczenia, wiem, że po 23, to już właściwie nie ma zasięgu (albo słaby). Sprawdziłem w GP w Łodzi. Co prawda pomagali mu koledzy i to być może jest dodatkowa przyczyna niskiej porozumiewalności:)))) Anegdota o dwóch gitarach- przy okazji. jurkiel czas wpisu: 2007-01-18 20:37:17 |
| 4390 | No co Ty, Woytas - ja się wkręcić??? No nie, nigdy!!! Żona mi nie pozwoli - Jurkielowa Hania oczywiście!!! Zgłębiaj, doświadczaj. Serwus Magyar'07 czas wpisu: 2007-01-18 18:45:26 |
| 4389 | Magyar.. widze, ze potrafisz dawac dobre rady :) ale jestes niekonsekwentny sam probujac sie wkrecic na ta studniowke ;) czy to jest kolezenskie zachowanie? pozostawiam Ci ta kwestie do wlasnych przemyslen.. Mosci Panie Jurkiel :) nie bede sie rozwodzil nad tym ze studiuje pedagogike z przewami juz od 2000 roku, przerwa byla jedna ale dosc dluga ;) mam nadzieje ukonczyc kierunek.. wydaje mi sie, ze bylaby to dobra okazja do zglebienia "glebszych" zagadnien pedagogicznych. pees co do odpowiedzi na zadane przez Ciebie trzy pytania to mam pewna mysl zby temat przedyskutowac w czasie pomiedzy setami w GP, a anegdota o gitarach moze wczesniej w DK Stoklosy :) Szanowna Kolezanko, o ktorej spiewalem kiedys "..jak wislaaaa do gdaaanska.." swoja stodniowke jeszcze pamietam.. ;) pozdr WOYTAS czas wpisu: 2007-01-18 16:12:26 |
| 4388 | !. Pamiętam całą swoją studniówkę i dobrze mi z tym - pamiętam też te cztery na których byłem belfrem. 2. Celność opisu "problemów wychowawczych" doceniam i jak mawia kolega Gutab młodież jest bardzo mało subtelna - przykład z góry???? 3. Hania podejmij wyzwanie, nie wymiękaj i idź bez Jurkiela. Powodzenia Magyar'07 czas wpisu: 2007-01-17 19:23:12 |
| 4387 | przy okazji proponuje ogłoszenie konkursu: kto pamięta swą studniowkę w całości? córóś czas wpisu: 2007-01-17 11:41:47 |
| 4386 | znaczy miałam racje z fobią?? córóś czas wpisu: 2007-01-17 11:39:46 |
| 4385 | Drodzy koledzy! Co prawda Hania na studniówki nie chadza, a "nastki" na studniówce mają zupełnie inne priorytety, więc teoretycznie moglibyście się co godzinę zmieniać i - bez obrazy- nie wyczułyby różnicy (kiedyś opowiem anegdotę o dwóch gitarach Jurkiewicza), ale myślę, że mogłyby was przerosnąć problemy wychowawcze: 1. papierosy: jak wytłumaczyć MATURZYSTOM, że skoro jest dla nich zorganizowana palarnia, to nie muszą jarać w kiblach; 2. alkohol: jak wyjaśnić MATURZYSTOM, że owszem, wszyscy sikają do basenu, ale NIE ROBI SIĘ TEGO Z TRAMPOLINY; 3. jak wytłumaczyć tym, którzy zrozumieli powyższe, że to, że "bezalkoholowe" z przymrużeniem oka wymawiamy, nie znaczy, że mogą jarać i dziabać przy stoliku na sali? jurkiel czas wpisu: 2007-01-17 10:09:18 |
| 4384 | Woytas, Ty stary uważaj bo w "kałabanie" wpadniesz jakąś - "grono ped..." na studniówki zaprasza się z żonami ("Haniami") i ono tak się tam zjawia. Hania jest OK, ale Ty, w roli K.J. zszargasz mu opinię ("nas-tki") i zaś dym!!! Woytas, już drugi raz ostrzegam - z komplementami i "pomocną dłonią" UWAŻAJ. SERWUS. PS: Jurkiel, ja w zasadzie zastąpię Woytasa - jak trzeba ( będzie pan zadowolooony). Magyar'07 czas wpisu: 2007-01-17 08:56:24 |
| 4383 | ja moge Jurkiela zastapic na studniowce :) bardzo chetnie bym poszedl.. nastoletnie kobietki ;) hehehe Krzyskowi szybkiego powrotu do zdrowia zycze.. pozdr WOYTAS czas wpisu: 2007-01-16 21:10:30 |
| 4382 | może to unik przed studniówką? córóś czas wpisu: 2007-01-16 15:47:10 |
| 4381 | Możesz się spokojnie martwić dalej, gdyż Plaża z czerwoną przekreską to nie głos rozsądku, a konieczność niestety, imć Jurkiel albowiem grypą zmożon w malignie pojękując cicho leży. a creature void of form czas wpisu: 2007-01-16 14:43:00 |
| 4380 | Aaaaaaaa. To teraz się o kolegów nie martwię. Ale jak na "Infinium" pojawi się czerwona krecha to.... "Będzie pan zadowolooony", w mordę. Cześć Magyar'07 czas wpisu: 2007-01-15 18:42:12 |
| 4379 | Ja pierniczę, ale trassssssa. Wy powinniście o siebie dbać - na dłużej starczycie (bo przydajecie się, to pewne). A może część z taśmy poleci, po pół, albo w kwiatki - na zmarnowanie??? Ja tam Infinium raczej nie daruję - za zdrowie. Serwus Magyar'07 czas wpisu: 2007-01-11 18:22:47 |
| 4378 | Karwa szykuj miejscowki bo óć moze nadciagnac jakburza.. niespodziewanie WOYTAS czas wpisu: 2007-01-11 10:06:07 |
| 4377 | nie wiem karwa, sie okaże 20ego ;] buziaki córóś czas wpisu: 2007-01-11 09:05:25 |
| 4376 | pozdro dla CÓRÓŚ I WOJTASA,WIDZMY SIE WE WSI 20.01 karvaczłowiek czas wpisu: 2007-01-11 08:56:35 |
| 4375 | óć sie doczekala.. :) WOYTAS czas wpisu: 2007-01-10 21:43:04 |
| 4374 | [*] WOYTAS czas wpisu: 2007-01-10 21:41:36 |
| 4373 | . córóś czas wpisu: 2007-01-10 10:52:39 |
| 4372 | "...Tylko wezmę swój sztormiak i sweter, ostatni raz spojrzę na pirs pozdrów moich kolegów, powiedz, że dnia pewnego spotkamy się wszyscy tam, w Fiddler`s Green..." Pamięci... [*] Korbol czas wpisu: 2007-01-10 09:13:34 |
| 4371 | ...niech Wam Słodkie Bubaki wiatr w żagle dmucha równolegle...przez rok cały i pewnie się znowu spotkamy w Bieszczadzie..albo w jakim innym Starym Porcie niekoniecznie vis a vis Plant krakowskich...bywajcie korsarze zdrowi...nawet jak się Wam nie uda tą Waszą łajbą przepłynąć pod arkadami mostu nad Wełtawą.... kacper z Galicji533 czas wpisu: 2007-01-08 13:35:08 |
| 4370 | óć czeka.. pozdr WOYTAS czas wpisu: 2007-01-03 16:05:46 |
| 4369 | Wiele dziewcząt jest na świecie Lecz najwięcej w Internecie! Jassssssssiu czas wpisu: 2007-01-03 14:33:17 |
| 4368 |
| 4367 | naleprzego na następny leprzy rok... no i czekamy na nową starą czarną :) Słoniu czas wpisu: 2006-12-28 18:52:21 |
| 4366 | Po raz chyba pierwszy na Gwiazdke dostałam prezent jaki pragnęłam nic nikomu nie wspominając że tego chce. Tylko latem mówiłam siostrze ze żałuje że tego nie kupiłam. Dostałam wasza nową płytę, jest niesamowita! Dzieki! Magdalena czas wpisu: 2006-12-26 21:12:25 |
| 4365 | ..i niech nam ziemia lekką będzie.. pozdr WOYTAS czas wpisu: 2006-12-25 12:34:32 |
| 4364 | Zdrowych, rodzinnych i wesołych świąt dla najlepszego zespołu po obu stronach Wełtawy, Motławy i innych rzek życzą wierni miłośnicy Waszej Twórczości. E & T czas wpisu: 2006-12-24 16:05:41 |
| 4363 | No no! W tak doborowym towarzystwie to sie jeszcze nie wpisywalam :) Na te Swieta i Nowy Rok wszystkiego co najlepsze zycze!!! Pozdrawiam serdecznie i sciskam przy okazji :) Szpilka czas wpisu: 2006-12-24 15:00:23 |
| 4362 | A to po Śliwce czas na Fasolkę:) Najlepszego zatem:)!! Niech będzie wyjątkowo i magicznie:D A cały Nowy Rok warty zapamiętania:D:) fasolka czas wpisu: 2006-12-23 20:08:40 |
| 4361 | Wszystkim Słodkim Całusom, Całuskom i Całusiątkom ciepłych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia, a w nadchodzącym roku samych dobrych dni życzy i całusy śle - śliwka dgd czas wpisu: 2006-12-23 13:15:15 |
| 4360 | W ten cichy i jedyny w roku świąteczny wieczór życzę Wam aby pokój i spokój ogarnał serca Wasze. Nowych nadziei w nadchodzącym roku! Daga czas wpisu: 2006-12-22 13:20:22 |
| 4359 | Szczęśliwych nowych piosenek, szybkich kobiet i pięknych samochodów Drodzy Całuśni Panowie! :) (: czas wpisu: 2006-12-22 12:29:50 |
| 4358 | Moja Najukochańsza Martynko, z okazji Twego Święta życzę Ci spełnienia marzeń, niech te Twoje pokłady energii będą bez dna a optymizm świeci w oczach każdego dnia i nocy. Całuje i ściskam Cie serdecznie. Dowód chce odbierać z Tobą. córóś czas wpisu: 2006-12-20 09:17:42 |
| 4357 | A przebojowe - tytułowe - optymistyczne - przecudnie erotyczne 'Równoległe'... '...można nawet zabłądzić lecz po drugiej stronie nasze drogi pocięte schodzą się z powrotem...' (ks. Twardowski) :) (: czas wpisu: 2006-12-18 16:23:14 |
| 4356 | ..skądinąd ten sam, co poniżej. Wrocek znaczy. :] W. :] czas wpisu: 2006-12-17 20:32:22 |
| 4355 | A mię to się "Czekam na wiatr" z "Too old to rock'and'roll too young to die" kojarzy - "..za stary, żeby ciągle się pytać dlaczego, za młody, żeby wszystko przyjmować ot tak.." Ech.. Z pozdrowieniami - Wrocek (rogaty) :) czas wpisu: 2006-12-17 20:29:45 |
| 4354 | No nareszcie coś o muzyce/słowach!!!!:))) Szukajcie a znajdziecie: kto jeszcze wypatrzył cytaty/aluzje do: piosenek, stylów, wierszy, wykonawców? jurkiel czas wpisu: 2006-12-17 18:54:29 |
| 4353 | "..jakie to okrutne!" - wystarczy płyt dokładniej słuchać ;-) Z pozdrowieniami dla jakże basowego momentami Pana Jurkiela :) :] czas wpisu: 2006-12-17 17:55:23 |
| 4352 | 'Za tamtą dziewczynę spotkaną pod Kutnem...' ach... 'Jakie to smutne – jakie to smutne – wysiadła miłość ze mnie za Kutnem ! Jeszcze w stolicy wsiadałem na Głównym z uczuciem uczuć kolosom równym – za Kutnem pociąg stanął i ... cześć ! – wysiadła miłość i poszła gdzieś. O Kutno ! O Kutno ! wyprałoś mnie z uczuć jak płótno. O Kutno ! Okrutne Kutenko ! – odjęłoś mi miłość jak ręką.' (Jeremi Przybora) :) (: czas wpisu: 2006-12-17 16:23:48 |
| 4351 | Jak koncert w Domu Harcerza?Poprosze o wiesci.Na pewno cholerka bylo milo,duzo znajomych......25-lecie,wierzyc sie nie chce! Pizia czas wpisu: 2006-12-17 01:24:13 |