Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Slodki Calus od Buby

W księdze jest 4991 wpisów.

Jesteś 235021 osobą oglądającą tę księgę.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

4400
zapomnialem dopisac.. szacunek
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2007-01-24 22:27:18

4399
bylem juz na paru koncertach.. spiewalem tam niezliczona ilosc piosenek.. wypilem hektolitry piwa.. bawilem sie swietnie nie raz i nie dwa.. ale po raz pierwszy w swiecie widzialem na koncercie w Wawie, zeby ktos na Waszych koncertach SZCZEKAL! :)
pozdr

WOYTAS

czas wpisu: 2007-01-24 22:26:18

4398
za godzinke odjazd.. kierunek wawa :)
WOYTAS

czas wpisu: 2007-01-20 14:59:03

4397
Aaaaa. Mariuszom w "Mariuszki", życzę:
do zobaczenia!!!
Serwus
Magyar'07

czas wpisu: 2007-01-19 21:17:16

4396
pedagog i nauczyciel to nie są synonimy! Art. 9. 1. Stanowisko nauczyciela, ... , może zajmować osoba, która:
1) posiada wyższe wykształcenie z odpowiednim przygotowaniem pedagogicznym lub ukończyła zakład kształcenia nauczycieli i podejmuje pracę na stanowisku, do którego są to wystarczające kwalifikacje,
córóś

czas wpisu: 2007-01-19 10:04:05

4395
pees
poza tym jakbym chcial byc pedagogiem to podejrzewam ze nie bylbym teraz na 2 roku od 7 lat ;)
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2007-01-19 09:57:26

4394
coros.. jesli chodzi o wymogi dzisiejszych nauczycieli to z tego co ja sie orientuje to kazdy musi miec przynajmniej kurs pedagogiczny skonczony.. chyba ze sie myle.. ;)
jurkiel.. nie pamietam zebym kiedykolwiek zapomnial cos po 23 ;) ale zawsze moge sie mylic
dozobaczenia jutro w wawie
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2007-01-19 09:55:22

4393
Woytas!! 7 lat pedagogiki a Ty nie odróżniasz nauczyciela od pedagoga?
czzzaaaddd
córóś

czas wpisu: 2007-01-19 09:39:08

4392
a ja myślałem, ze syndrom studniówek to problem ojca (czytaj - mój) maturzystki (+ mamusia ;) i nie wiadomo co gorsze :)) Jednym słowem - współczuję sobie i wam tzn. nauczycielom. A swoją studniówkę pamiętam i to bardzo dobrze - może dlatego, ze "bezalkoholowe" nie było z przymróżeniem oka i po latach myślę, ze to nie było takie zle! Pozdrawiam licząc na usłyszenie was znów na "aniołach".
też z syndromem

czas wpisu: 2007-01-18 22:31:29

4391
Studniówki są OK- kreacje, hotelowe restauracje i ubikacje i takie tam... :) Co do dyskutowania, to czemu nie- mam już na tym polu (tzn.: dyskutowania z WOYTASEM) pewne doświadczenia, wiem, że po 23, to już właściwie nie ma zasięgu (albo słaby). Sprawdziłem w GP w Łodzi. Co prawda pomagali mu koledzy i to być może jest dodatkowa przyczyna niskiej porozumiewalności:))))
Anegdota o dwóch gitarach- przy okazji.
jurkiel

czas wpisu: 2007-01-18 20:37:17

4390
No co Ty, Woytas - ja się wkręcić??? No nie, nigdy!!! Żona mi nie pozwoli - Jurkielowa Hania oczywiście!!! Zgłębiaj, doświadczaj. Serwus
Magyar'07

czas wpisu: 2007-01-18 18:45:26

4389
Magyar.. widze, ze potrafisz dawac dobre rady :) ale jestes niekonsekwentny sam probujac sie wkrecic na ta studniowke ;) czy to jest kolezenskie zachowanie? pozostawiam Ci ta kwestie do wlasnych przemyslen..

Mosci Panie Jurkiel :) nie bede sie rozwodzil nad tym ze studiuje pedagogike z przewami juz od 2000 roku, przerwa byla jedna ale dosc dluga ;) mam nadzieje ukonczyc kierunek.. wydaje mi sie, ze bylaby to dobra okazja do zglebienia "glebszych" zagadnien pedagogicznych.
pees
co do odpowiedzi na zadane przez Ciebie trzy pytania to mam pewna mysl zby temat przedyskutowac w czasie pomiedzy setami w GP, a anegdota o gitarach moze wczesniej w DK Stoklosy :)

Szanowna Kolezanko, o ktorej spiewalem kiedys "..jak wislaaaa do gdaaanska.." swoja stodniowke jeszcze pamietam.. ;)

pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2007-01-18 16:12:26

4388
!. Pamiętam całą swoją studniówkę i dobrze mi z tym - pamiętam też te cztery na których byłem belfrem.
2. Celność opisu "problemów wychowawczych" doceniam i jak mawia kolega Gutab młodież jest bardzo mało subtelna - przykład z góry????
3. Hania podejmij wyzwanie, nie wymiękaj i idź bez Jurkiela.
Powodzenia
Magyar'07

czas wpisu: 2007-01-17 19:23:12

4387
przy okazji proponuje ogłoszenie konkursu: kto pamięta swą studniowkę w całości?
córóś

czas wpisu: 2007-01-17 11:41:47

4386
znaczy miałam racje z fobią??
córóś

czas wpisu: 2007-01-17 11:39:46

4385
Drodzy koledzy! Co prawda Hania na studniówki nie chadza, a "nastki" na studniówce mają zupełnie inne priorytety, więc teoretycznie moglibyście się co godzinę zmieniać i - bez obrazy- nie wyczułyby różnicy (kiedyś opowiem anegdotę o dwóch gitarach Jurkiewicza), ale myślę, że mogłyby was przerosnąć problemy wychowawcze: 1. papierosy: jak wytłumaczyć MATURZYSTOM, że skoro jest dla nich zorganizowana palarnia, to nie muszą jarać w kiblach; 2. alkohol: jak wyjaśnić MATURZYSTOM, że owszem, wszyscy sikają do basenu, ale NIE ROBI SIĘ TEGO Z TRAMPOLINY; 3. jak wytłumaczyć tym, którzy zrozumieli powyższe, że to, że "bezalkoholowe" z przymrużeniem oka wymawiamy, nie znaczy, że mogą jarać i dziabać przy stoliku na sali?
jurkiel

czas wpisu: 2007-01-17 10:09:18

4384
Woytas, Ty stary uważaj bo w "kałabanie" wpadniesz jakąś - "grono ped..." na studniówki zaprasza się z żonami ("Haniami") i ono tak się tam zjawia. Hania jest OK, ale Ty, w roli K.J. zszargasz mu opinię ("nas-tki") i zaś dym!!! Woytas, już drugi raz ostrzegam - z komplementami i "pomocną dłonią" UWAŻAJ.
SERWUS. PS: Jurkiel, ja w zasadzie zastąpię Woytasa - jak trzeba ( będzie pan zadowolooony).
Magyar'07

czas wpisu: 2007-01-17 08:56:24

4383
ja moge Jurkiela zastapic na studniowce :)
bardzo chetnie bym poszedl.. nastoletnie kobietki ;) hehehe
Krzyskowi szybkiego powrotu do zdrowia zycze..
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2007-01-16 21:10:30

4382
może to unik przed studniówką?
córóś

czas wpisu: 2007-01-16 15:47:10

4381
Możesz się spokojnie martwić dalej, gdyż Plaża z czerwoną przekreską to nie głos rozsądku, a konieczność niestety, imć Jurkiel albowiem grypą zmożon w malignie pojękując cicho leży.
a creature void of form

czas wpisu: 2007-01-16 14:43:00

4380
Aaaaaaaa. To teraz się o kolegów nie martwię. Ale jak na "Infinium" pojawi się czerwona krecha to.... "Będzie pan zadowolooony", w mordę. Cześć
Magyar'07

czas wpisu: 2007-01-15 18:42:12

4379
Ja pierniczę, ale trassssssa. Wy powinniście o siebie dbać - na dłużej starczycie (bo przydajecie się, to pewne). A może część z taśmy poleci, po pół, albo w kwiatki - na zmarnowanie??? Ja tam Infinium raczej nie daruję - za zdrowie.
Serwus
Magyar'07

czas wpisu: 2007-01-11 18:22:47

4378
Karwa szykuj miejscowki bo óć moze nadciagnac jakburza.. niespodziewanie
WOYTAS

czas wpisu: 2007-01-11 10:06:07

4377
nie wiem karwa, sie okaże 20ego ;] buziaki
córóś

czas wpisu: 2007-01-11 09:05:25

4376
pozdro dla CÓRÓŚ I WOJTASA,WIDZMY SIE WE WSI 20.01
karvaczłowiek

czas wpisu: 2007-01-11 08:56:35

4375
óć sie doczekala.. :)
WOYTAS

czas wpisu: 2007-01-10 21:43:04

4374
[*]
WOYTAS

czas wpisu: 2007-01-10 21:41:36

4373
.
córóś

czas wpisu: 2007-01-10 10:52:39

4372
"...Tylko wezmę swój sztormiak i sweter, ostatni raz spojrzę na pirs
pozdrów moich kolegów, powiedz, że dnia pewnego spotkamy się wszyscy tam, w Fiddler`s Green..."
Pamięci... [*]
Korbol

czas wpisu: 2007-01-10 09:13:34

4371
...niech Wam Słodkie Bubaki wiatr w żagle dmucha równolegle...przez rok cały i pewnie się znowu spotkamy w Bieszczadzie..albo w jakim innym Starym Porcie niekoniecznie vis a vis Plant krakowskich...bywajcie korsarze zdrowi...nawet jak się Wam nie uda tą Waszą łajbą przepłynąć pod arkadami mostu nad Wełtawą....
kacper z Galicji533

czas wpisu: 2007-01-08 13:35:08

4370
óć czeka..
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2007-01-03 16:05:46

4369
Wiele dziewcząt jest na świecie
Lecz najwięcej w Internecie!
Jassssssssiu

czas wpisu: 2007-01-03 14:33:17

4368
Wszystkiego co najlepsze!
Seba

www.centrumprzygodyiturystyki.pl
czas wpisu: 2007-01-01 17:25:55

4367
naleprzego na następny leprzy rok...
no i czekamy na nową starą czarną :)
Słoniu

czas wpisu: 2006-12-28 18:52:21

4366
Po raz chyba pierwszy na Gwiazdke dostałam prezent jaki pragnęłam nic nikomu nie wspominając że tego chce. Tylko latem mówiłam siostrze ze żałuje że tego nie kupiłam. Dostałam wasza nową płytę, jest niesamowita! Dzieki!
Magdalena

czas wpisu: 2006-12-26 21:12:25

4365
..i niech nam ziemia lekką będzie..
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2006-12-25 12:34:32

4364
Zdrowych, rodzinnych i wesołych świąt dla najlepszego zespołu po obu stronach Wełtawy, Motławy i innych rzek życzą wierni miłośnicy Waszej Twórczości.
E & T

czas wpisu: 2006-12-24 16:05:41

4363
No no! W tak doborowym towarzystwie to sie jeszcze nie wpisywalam :) Na te Swieta i Nowy Rok wszystkiego co najlepsze zycze!!! Pozdrawiam serdecznie i sciskam przy okazji :)
Szpilka

czas wpisu: 2006-12-24 15:00:23

4362
A to po Śliwce czas na Fasolkę:) Najlepszego zatem:)!! Niech będzie wyjątkowo i magicznie:D A cały Nowy Rok warty zapamiętania:D:)
fasolka

czas wpisu: 2006-12-23 20:08:40

4361
Wszystkim Słodkim Całusom, Całuskom i Całusiątkom ciepłych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia, a w nadchodzącym roku samych dobrych dni życzy i całusy śle -
śliwka dgd

czas wpisu: 2006-12-23 13:15:15

4360
W ten cichy i jedyny w roku
świąteczny wieczór życzę Wam
aby pokój i spokój
ogarnał serca Wasze.
Nowych nadziei w nadchodzącym roku!
Daga

czas wpisu: 2006-12-22 13:20:22

4359
Szczęśliwych nowych piosenek, szybkich kobiet i pięknych samochodów Drodzy Całuśni Panowie! :)

(:

czas wpisu: 2006-12-22 12:29:50

4358
Moja Najukochańsza Martynko, z okazji Twego Święta życzę Ci spełnienia marzeń, niech te Twoje pokłady energii będą bez dna a optymizm świeci w oczach każdego dnia i nocy. Całuje i ściskam Cie serdecznie.
Dowód chce odbierać z Tobą.
córóś

czas wpisu: 2006-12-20 09:17:42

4357
A przebojowe - tytułowe - optymistyczne - przecudnie erotyczne 'Równoległe'...

'...można nawet zabłądzić lecz po drugiej stronie
nasze drogi pocięte schodzą się z powrotem...'
(ks. Twardowski)

:)



(:

czas wpisu: 2006-12-18 16:23:14

4356
..skądinąd ten sam, co poniżej. Wrocek znaczy. :]
W. :]

czas wpisu: 2006-12-17 20:32:22

4355
A mię to się "Czekam na wiatr" z "Too old to rock'and'roll too young to die" kojarzy -
"..za stary, żeby ciągle się pytać dlaczego,
za młody, żeby wszystko przyjmować ot tak.."
Ech..
Z pozdrowieniami -
Wrocek (rogaty) :)

czas wpisu: 2006-12-17 20:29:45

4354
No nareszcie coś o muzyce/słowach!!!!:))) Szukajcie a znajdziecie: kto jeszcze wypatrzył cytaty/aluzje do: piosenek, stylów, wierszy, wykonawców?
jurkiel

czas wpisu: 2006-12-17 18:54:29

4353
"..jakie to okrutne!" - wystarczy płyt dokładniej słuchać ;-)
Z pozdrowieniami dla jakże basowego momentami Pana Jurkiela :)
:]

czas wpisu: 2006-12-17 17:55:23

4352
'Za tamtą dziewczynę spotkaną pod Kutnem...'

ach...
'Jakie to smutne – jakie to smutne –
wysiadła miłość ze mnie za Kutnem !
Jeszcze w stolicy wsiadałem na Głównym
z uczuciem uczuć kolosom równym –
za Kutnem pociąg stanął i ... cześć ! –
wysiadła miłość i poszła gdzieś.

O Kutno ! O Kutno !
wyprałoś mnie z uczuć jak płótno.
O Kutno ! Okrutne Kutenko ! –
odjęłoś mi miłość jak ręką.'
(Jeremi Przybora)
:)

(:

czas wpisu: 2006-12-17 16:23:48

4351
Jak koncert w Domu Harcerza?Poprosze o wiesci.Na pewno cholerka bylo milo,duzo znajomych......25-lecie,wierzyc sie nie chce!
Pizia

czas wpisu: 2006-12-17 01:24:13

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi



Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!