Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Slodki Calus od Buby

W księdze jest 4991 wpisów.

Jesteś 235021 osobą oglądającą tę księgę.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

4700
Biała płyta rewela jest. Kup se dawniej fan :)
:-)

czas wpisu: 2007-09-26 13:10:13

4699
A cóż to DAWNIEJ FAN możesz wiedzieć o koncertach i płycie skoro nie bywasz na koncertach (te wypowiedzi o tym świadczą) i nie masz płyty? Po co takie wypowiedzi. Tylko nie mówcie, że to krytyka. To nie ma nic wspólnego z prawdziwą krytyką. I nie pytajcie mnie co to jest prawdziwa krytyka :)
fun

czas wpisu: 2007-09-26 12:57:25

4698
To była jakaś sekcja? A takie fajne piosenki :)
fan

czas wpisu: 2007-09-26 12:40:54

4697
W Infinium - no się uśmiałem. To były dopiero wesołe koncerty. Fajne fajne :) i trzeźwiutka publika :) Wesoła księga, wesoła.
...

czas wpisu: 2007-09-26 12:28:02

4696
A gdzie to "dawniej fan" widział ostatnio te pijackie popisy dla równie pijanej publiki (to ja - to ja)? Bywam często na scobach i nie kojarze coś.
Marek

czas wpisu: 2007-09-26 12:12:21

4695
O!!! Znawcy sekcji :) - no nie mogę - płyta biała-czarna jest w moim odczuciu akurat świeża i fajna. Nie słuchając całej płyty to raczej ciężko chyba obiektywnie coś powiedzieć - oj oj. Bardzo zabawna księga - nie fani, a jednak :)
:)

czas wpisu: 2007-09-26 12:04:06

4694
O!! Znowu temat słynny. Czy "Polanka", "Saskia", "Zwiewność" czy "Śni się lasom..." to nie kanony Bez Jacka? Zaczyna już mnie śmieszyć ten wątek. Wiem - nie zagrali "Madonny" - dajcie spokój już. Takie ładne piosenki zagrali i zdaje się specjalnie do tego napisane, pomysł wyjątkowy to wspólne granie i fajnie to zagrane i nie słyszałem bełkotu - słuchając urywków z netu również nie slyszę chrypiącego glosu. Co to ludziska wymyślacie, a SDM zostawmy w spokoju.
:)

czas wpisu: 2007-09-26 12:00:47

4693
No, w końcu ktoś napisał coś sensownego. Niestety ostatnio koncerty SCOB to pijackie bełkoty w knajpie, dla równie pijanej i nieszczególnie tym zainteresowanej publiczności. Gdzieś przepadły dobrze brzmiące (z niezłą perkusją i świetnym basem!!) koncerty , mające kiedyś miejsce np w Infinium. Na Bazunie i BA była co prawda sekcja, ale niestety muzycy nie zaprezentowali nic ciekawego. W porównaniu z Waszym dawnym składem to przepaść. Słuchałem dostępnych na stronie fragmentów nowej/starej płyty i w stosunku do oryginału z 1991 roku rozczarowują. Dawne wykonanie "Czas" brzmi bardziej świeżo niż obecne, a "Niepotrzebne słowa" to majstersztyk. Nie wiem jak ten ostatni utwór brzmi na nowej płycie, bo jej nie mam i raczej nie kupię.
słuchacz - dawniej fan

czas wpisu: 2007-09-26 11:56:52

4692
Zapomniałem dodać - co roku jestem na Yapie i nie pieprz młody, ze tam nie ma recenzentów, tylko kulawi i głusi. Tym bardziej w Bieszczadach. Nie oczekuj, że ludzie będą tam zachwycać się byle badziewiem, jak w barze przy piwie, tylko dlatego ze to Bieszczady. Zjeżdża tam naprawdę świetna publika, która łapie w lot co i jak. I jeśli koncert był słaby to tak go odbierze. Jesli Stefański bełkotał, a Całusy nie nauczyły się "kanonu" BezJacków to nawet specjalisty nie trzeba, by to odkryć. A'hoy!
Antek Muzykant

czas wpisu: 2007-09-26 11:22:03

4691
Michale. Warto siegać do historii. SDM nie zdobył prymatu na festiwalu, ale festiwal powstał od koncertów SDM w Bieszczadch. Motorem napędowym od samego początku jest Krzysiek Myszkowski. To na jego hasło "przybywajcie" dla SDM ludzie tam się zjeżdzają. A miejsca starcza dla wszytskich - przecież też graliście w przeglądzie. Moze twoj wpis to spoźniony zal, że nie wygraliście? Ale przyznasz, ze nie byliście rewelacją. Nawet sala nie dopominała się wasze drugiej piosenki.
Antek Muzykant

czas wpisu: 2007-09-26 11:15:42

4690
Chłopaki - biała-czarna plytka - wspaniała - Kapeć: "Dlaczego nie interesują mnie..."powala...Wszystkim właściwie.Co do wątku bieszczadzkiego, że wrócę na moment jeszcze -za nic nie chciałbym być zespolem grającym tam przed, a już na pewno nie po Sdm...To festiwal, w którym sdm zdobył prymat - dla mnie zupełnie niezrozumiały, choć znam i cenię twórczość sdm.Toć to kraina łagodności ludzie...I powinno w niej "dla wszystkich starczyć miejsca"...Góry wokół sceny, nienajgorsza nawet(jak na biesy) pogoda, świetne nagłośnienie...a zamiast się cieszyć tym wspólnym świętem muzycznym i współtworzyć je razem z wykonawcami na "sali" zawsze siedzą sami recenzenci.Specjaliści od poezji i zachowań scenicznych...Uważam że w tym roku organizatorzy zapewnili tak urozmaicony zestaw zespołów, że nikt, kto ceni słowo i dźwięki nie mógł tego nie docenić...No chyba że osobnik na sam tylko widok Myszkowskiego z trzewi wyrywający okrzyk MAJKAAAA...!Ale, tacy - mam nadzieję nie wymagają komentarza nawet w tej dyskusji:)Zresztą myślę, że takim miłośnikom wzniosłej twórczości zaserwowana w tym roku poezja Rybowicza poszła w pięty:)Uważam chłopaki, że zagraliście kolejny wspólny - nieco inny, ale równie świetny koncert - nie mogę się już doczekać wspólnej z BJ płytki, pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na muzyczno-górskich szlakach Polski!
Michał

ciszajakta.prv.pl
gg:5526597
czas wpisu: 2007-09-24 16:41:38

4689
Błogosławieni cierpliwi, albowiem prośby ich będą wysłuchane.
Wicked Messenger

czas wpisu: 2007-09-22 21:56:45

4688
Trójmiasto popiera poniższy wniosek :)
A Gdynia to już bardzo bardzo :]
Iz&Mz

czas wpisu: 2007-09-22 14:48:28

4687
A w 3mieście cisza taka, że słychać kurz opadający bezszelestnie na liście fikusa... Dobrze, że chociaż Jethro Tull było, to stęsknione serce ukoiło. Postuluję o koncert Miłościwie Nam Grających czemprędzej pliz pliz pliz...
Korbol

gg:3787203
czas wpisu: 2007-09-22 13:56:33

4686
...te Całusy to mistrzowie mieszania...ciekawe, kiedy tak naprawdę będzie ten koncert w Krakowie, bo patrząc w kalendarz to jeszcze Wam Panowie zostało parę "Alernatyw 4"...i tak Was dranie dopadniemy...
Kacper

czas wpisu: 2007-09-21 15:06:14

4685
Uściślam - Kraków tak naprawdę 09-10.11.2007 - będziemy się przewijać :)
uścislacz

czas wpisu: 2007-09-18 13:10:51

4684
A ten Kraków, to oczywiście 16 "I" 17? Nie "albo"... :)
uściślenie

czas wpisu: 2007-09-18 11:01:55

4683
nareszcie óć..
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2007-09-17 11:07:11

4682
Bardzo fajne foty z koncertu w Dołżycy barwy, ciepło i historia w nich zawarta zatrzymana na chwilę...oddają klimat...

radzio

czas wpisu: 2007-09-12 15:18:52

4681
u studni. nie wszystkie wiadomości są złe woytas ;))))
minister ds realizacji marzeń

czas wpisu: 2007-09-11 15:22:31

4680
no to widze, ze sie nie spotkamy gdzies na koncu szlaku..
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2007-09-10 21:43:48

4679
Przyklaskuję uśmiechniętemu pomysłowi nr 4676 - odwdzięczmy się za kolejne muzyczne pyszności pozytywnym "piarem"! :) Mój mejl już poszedł...
:]

czas wpisu: 2007-09-10 13:17:30

4678
...a ja z różnych szuflad wyciągam nagrania z BA...Panowie Jackowie i Całusowie...gdzieś mi w duszy gra koncert z Dołżycy, stale i wciąż...dzięki za wspaniałe dźwięki, za muzykę niesamowitą wręcz...a Mariaszek ma w Krakowie ode mnie DUŻE PIWO...za gitarkę...ja pierniczę, ale granie...
Kacper

czas wpisu: 2007-09-10 10:32:34

4677
właśnie mam przyjemność odsłuchiwać sobotni bieszczadzki koncert bj + scob. wszystko elegancko słychać i dobrze jest ;)
córóś

czas wpisu: 2007-09-09 20:22:35

4676
Może w takim razie fani wszystkich krajów zapodajmy do MUZYCZNEJ POCZTY TRÓJKI - [email protected] - jakis kawałek SCOB. Może właśnie "Seriale".
:)

czas wpisu: 2007-09-08 09:29:48

4675
Panie Kapciu, ja Pana kocham za tę piosenkę o tym, dlaczego nie interesują Pana telewizyjne seriale! ;-)))
Jest niesamowita, to już "na poważnie". :)
:)

czas wpisu: 2007-09-06 07:56:56

4674
woytas: deko za wcześnie to bym po pracy zdążyła, jakoś słabo to widzę... teleporter znów mi nie działa. ;(
córóś

czas wpisu: 2007-09-05 08:19:35

4673
coros.. pomylka i tyle.. nie ma co dramatyzowac :P proponuje dla ugody wypic po kufelku w bialobrzegach na koncu rajdu jakiegos.. ;) hehehe
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2007-09-04 23:20:33

4672
widze, ze starasz sie to poprawić, jednakże czujne oko wypatrzy ;]
córóś- czujość 10

czas wpisu: 2007-09-04 20:21:29

4671
gdzie, no gdzie?
Mario

czas wpisu: 2007-09-04 18:06:09

4670
no przecież widać gdzie dorabiane ;p
córóś

czas wpisu: 2007-09-04 17:21:37

4669
Gdzie, gdzie?! Gdzie to "i"?!
Mario

czas wpisu: 2007-09-04 17:19:12

4668
"i" Wam sie zgubiło na samym początku www. ;] ale nie matwcie sie, wszyscy znamy kogoś , komu sie kiedyś "s" zgubiło a mimo to przetrwał ;))
córóś

pl.wikipedia.org/wiki/Tytus,_Romek_i_A'Tomek
czas wpisu: 2007-09-04 17:06:08

4667
Bez Jacka + Słodki Całus - cudne połączenie. Cóż za siła. Grajcie dalej i płytę poproszę.
Ryś

czas wpisu: 2007-09-04 07:44:00

4666
Granie na BA rewelacja. GRATULUJĘ. Mam nadzieję jeszcze WAS w takim składzie zobaczyć na żywo. Trzymam kciuki za nagrania.
Marek

czas wpisu: 2007-09-03 20:34:59

4665
woytas: we wpisie 4661 to sie chyba pomyliłeś. toż to absolutnie nie mój styl pisania. chyba musisz pomyśleć nim komuś coś odpowiesz.;p
zespół: otywyte, że b. miło było we wsi ;))
córóś

czas wpisu: 2007-09-02 18:24:49

4664
żałuję...cholernie źaluję, wstyd mi bardzo, w pierś się biję, pełzam po podłodze... do następnego w takim razie - nadrobię :)

A kiedy następny w stolycy, panowie?
malena

czas wpisu: 2007-09-02 13:32:55

4663
..no i udalo sie poznac Anie z Tarnowa.. ;)
swietny koncert w GP,kto nie byl niech zaluje
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2007-09-02 04:10:00

4662
Dla prównania księga grupy Bez Jacka - http://www.ksiega.4free.pl/ksiega.php?uid=242558
:)

czas wpisu: 2007-09-01 06:16:29

4661
ja bym chyba powiedzial rudy dzieciol..
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2007-09-01 02:00:21

4660
A kto chce ten niechaj słucha, a kto nie chce niech nie słucha...w każdym razie, rudzik ćwierknął czule kawce przy zielonej herbatce, ta zaś trznadlom wykląskała, że zięba jej powiedziała, co od drozdów usłyszała, że po niedzieli SCoBy i BJoty biorą się do roboty.
To znaczy , przekładając z ptasiego na nasze, zacznie sie nagrywanie stworzonej wspólnie Muzyki. Ot tak, po prostu.
Jak zwykle mawia Zbyszek zanim pierwsze dźwięki popłyną: "Zaczynajmy w imię Boże"...
Dzięcioł mocno zielony

czas wpisu: 2007-09-01 00:46:55

4659
Uwag kilka gienka-świrka.
1. Nie zgodzę sie co do akustyki na BA. Tym razem była świetna!
2. Nie sądzę, by ludzie byli aż tak zmęczeni tą 6 godziną (przecież gdy SDM grywało od pólnocy lub później widać było raczej przypływy niż odwrotnie).
Wnioski? Warto bez emocji wyciągać i bez histerii. Słabe występy się zdarzają. A że ten był jednym z nich - trudno. Zresztą - po niesamowitym koncercie SDM - wszystko inne to tylko odpryski. Może dlatego to takie trudne. Ale przynajmniej wiadomo, że trzeba się było troche więcej postarać. Pozdro!
Gienek

czas wpisu: 2007-08-31 22:10:32

4658
Panie Mariaszku, tradycyjnie jest Pan niezawodny :-) A "Dzień dobry"? ;-)))
:-)

czas wpisu: 2007-08-31 20:35:31

4657
Wszystko w swoim czasie - cierpliwości - robi się :)
Mario

czas wpisu: 2007-08-31 16:19:22

4656
A ja bym postulowała, coby dorzucić do tekstów te z nowej płyty, ktorych tam brakuje :) Jak na przykład "Dlaczego nie interesują mnie..." :)
:-)

czas wpisu: 2007-08-31 15:38:20

4655
Dla prównania księga grupy Bez Jacka - http://www.ksiega.4free.pl/ksiega.php?uid=242558
:)

czas wpisu: 2007-08-31 08:21:47

4654
http://bellissima.lh.pl/mp3/trzebawziac.mp3
.

czas wpisu: 2007-08-31 04:50:21

4653
No i są
...

czas wpisu: 2007-08-30 17:58:12

4652
Bedzie, bedzie - spoko, spoko :)
Mario

czas wpisu: 2007-08-30 13:33:23

4651
może jakieś empeczy z nowej płyty?
Aga

czas wpisu: 2007-08-30 11:54:51

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi


Odwiedz sponsora ksiegi!
Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!