Odwiedz sponsora ksiegi!
Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Slodki Calus od Buby

W księdze jest 4991 wpisów.

Jesteś 235021 osobą oglądającą tę księgę.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

4650
o ktorej sie spotykamy w GP w sobote?
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2007-08-29 20:59:31

4649
W imieniu zespołu SCoB dziękuję wszystkim zainteresowanym za uwagi, które są cennym materiałem dla nas do przemyśleń. POZDRAWIAMY
Mario

czas wpisu: 2007-08-29 08:00:46

4648
I ja, i ja ! ! !
M

czas wpisu: 2007-08-28 17:31:01

4647
A pewnie, że było fajnie. I ja czekam na płytkę.
Kaz

czas wpisu: 2007-08-28 08:37:27

4646
oho... biedne Całusy... widzę, że Wasza Księga Gości stała sie jedynym forum po Bieszczadkich Aniołach. Wszystkie inne są nieaktywne, a szkoda, bo nie po to ona chyba jest.
1. Gracie świetnie!! słucham Was trzeci rok i coraz bardziej lubię muzykę słodkiego całusa. To,że teraz gracie z BJ to jest Wasz wybór i skoro sprawia wam to przyjemność, fani też powinni to zaakceptować. Oczywiście bardzo szkoda,że mało było starych ładnych piosenek, ale trudno-usłyszymy je innym razem lub z płyt.
2. Festiwal Bieszczadzkie Anioły od 7 lat ma konkretny cel i charakter. Jest jedną całością organizowaną przez SDM i in., narzekanie na jego program i zaproszonych przez zespól gości jest po prostu nie na miejscu. Jeśli się komuś coś nie podoba, to niech spada na inne koncerty i nie psuje nam nastroju!!!
Udział jest naprawdę dobrowolny.
pozdrawiam serdecznie wszystkie Całusy i Całuski!!!!!!
Do zobaczenia i usłyszenia:)
Ula
ula

czas wpisu: 2007-08-27 22:08:49

4645
http://bellissima.lh.pl/mp3/snisie2007.mp3
...

czas wpisu: 2007-08-27 16:05:12

4644
Dzięki Panowie za moc wrażeń na Bieszczadzkich Aniołach. Dobry pomysł i wykonanie, a szczegóły do dopracowania. Czekam na CD z tym.
Waldek

czas wpisu: 2007-08-27 15:02:52

4643
Witam. Mam parę - mam nadzieję - konstruktywnych uwag do występu duetu BJ-SCOB na tegorocznych BA. Moim zdaniem instrumentalnie było naprawdę super (tak trzymać!), niestety nie można tego samego powiedzieć o wokalu BJ. Z jakiegoś powodu nie dało się praktycznie W OGÓLE zrozumieć śpiewanego tekstu w większości utworów. Nie wiem czy to była wina dykcji BJ czy akustyk coś źle ustawił. Nie wnikam. W każdym razie jeżeli ktoś nie znał twórczości BJ (jak np. ja...) to niestety duet jako całość wypadł słabo. Także przerwy między utworami były zdecydowanie zbyt długie oraz "puste" - BJ zdecydowanie nie potrafił "nawiązać kontaktu" z publicznością, która była już naprawdę zmęczona słuchaniem muzyki już szóstą godzinę z rzędu. Wszystko to przyczyniło się do masowej ewakuacji publiki. Kawałki SCOBu zaśpiewane przez Jurkiela i Kapcia były super, ale niestety poszły w drugiej kolejności, gdy na powstrzymanie wychodzących ludzi było już za późno.
Ogólnie projekt ma oryginalne, mocne, ostre brzmienie, które jest naprawdę świetne. Musi je jednak wesprzeć równie silny, wyraźny wokal, żeby odniósł sukces. Pozdrawiam!

BTW Wydaje mi się, że to czy koncert SDM był dobry czy zły nie miało w tym przypadku absolutnie żadnego znaczenia...

a taki tam...

czas wpisu: 2007-08-26 20:35:36

4642
Tu nikt się nie czepia krytyki, ale raczej sposobu jej wyrażania. Teksty w stylu "mam nadzieję, że nie zagracie" są niepotrzebne. Kto przyjmie spokojnie coś takiego. Można chyba bardziej rzeczowo i konstruktywnie. Ja jako fan BJ i SCOB odebralem występ jako słabszy niż bazunowy, ale i tak mi się podobało. Było mniej pary w tym graniu. Tematu SDM nie poruszam, bo to chyba nie miejsce do tego.
pozdrawiam

czas wpisu: 2007-08-25 08:36:15

4641
Jestem zwykłym odbiorcą - konsumentem muzycznym. Nie rozumię dlaczego nie można napisać, ze coś było słabe, bisy wymuszane, etc. Mam takie wrażenia jak Sławek. Poziom koncertu BJ-S nie powalił. Ale o tym sza! Bo oczywiście zaraz tutejsi przywalą SDM. Skąd ta awersja i "scobocjonalizm"? Nie jestem fanatykiem SDM, ale trzeba przyznać, ze ich koncert był rewelką.
zwykły odbiorca

czas wpisu: 2007-08-25 07:28:42

4640
No tak - wszystko jasne. No to wszystko rozumiem :)
Buda

czas wpisu: 2007-08-24 10:32:06

4639
..a o gustach sie nie dyskutuje..

wolnosc.. szeroko pojeta, wyraza sie tym, ze mozna wszystko.. chcialbym nadmienic, iz jesli nasz przyslowiowy fun wyraza opinie typu "mam nadzieje, ze kogos w przyszlym roku nie bedzie" to proponuje mu zorganizowanie swojego festiwalu i zaproszenie tylko tych, ktorych che :) jest to bardzo praktyczne rozwiazania. I abstrachujac od tego czy komus sie SCoB+BJ podobaja czy nie to wiadomo bylo wszech i wobec, ze zagraja na BA razem. Mozna sie bylo przygotowac mentalnie na to ze to nie bedzie przyslowiowe "pitu pitu" tylko cos z kopytem, szczegolnie jesli ktos slyszal poprzednie ich wystepy.
Wolnosc slowa.. dlatego fun ja osobiscie nie ganie Cie za to, ze piszesz co Ci sie podoba a co nie. Masz prawo, a nawet jest z tego maly plus bo nagle pojawila sie dosc ozywiona dyskusja, ktorej tu tak dawno nie bylo.. a muzyka obroni sie sama, jak to juz wczesniej pisalem..
ave.. i salute..
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2007-08-24 10:31:08

4638
Pisaliśmy jednocześnie. To był komentarz do wpisów "nie funa".
A.

czas wpisu: 2007-08-24 10:26:25

4637
Czyżby koleżanka było programowym i ustalała materiał, który mają zagrać? Ja też czegoś nie rozumiem. Zagrali to co zagrali i już. To oceniamy chyba.
Buda

czas wpisu: 2007-08-24 10:24:45

4636
Znaczy, jak mam pisać że się nie podoba, jak się podoba? I że się nie chciało nauczyć, skoro zaczęło się od tego, że chciało się nauczyć (z tego co pamiętam, bo byłam, to Całus nauczył się piosenek Bez Jacka, przygotował rockowe aranżacje i zaprosił BezJacków do wspólnego grania). Znaczy, pan nie wiedział a powiedział?
A.

czas wpisu: 2007-08-24 10:15:11

4635
Zdaje się, że kocert na tegorocznych BA to wspólny program BJ/SCOB jako jedność wydaje się. Cieżko zatem stwierdzić jednoznacznie kto był liderem w takim składzie, gdyż autorami i wokalistami byli Zbyszek, Jurkiel i Kapec. To jasne, że nie wszystkim musi sie podobać, a nawet całe szczeście. Ja staram się słuchać wszystkiego, żeby wyrobić sobie opinie i jeśli mi się coś nie podoba omijam to duzym łukiem i tyle, skupiając się na rzeczach, które mi przypadły do gustu. Jakie to proste. Mówienie czy coś jest dobre czy złe to już inna para kaloszy. I niech sobie wszyscy grają, bo każda twórczość ma swoich amatorów, którzy przeżywają to na swój sposób. Podobają mi się BA, bo jest to festiwal różnych nurtów tego śpiewania. Jest łagodnie, jest ostrzej, jest blues, jest bardzo ostro. Każdy sobie coś znajdzie. Denerwują mnie teksty w stylu "mam nadzieję, że więcej nie zagrają", bo to stawianie sie w roli jakiegoś dyktatora. Tam pod sceną pare setek ludzi zostało (jak nie więcej) i słuchało występu BJ/SCOB z dużą radością. Dlaczego im to zabierać? Lepiej lub gorzej, ale niech jeżdżą i grają chlopaki, bo jest naprawdę dla kogo.
Buda

czas wpisu: 2007-08-24 10:11:17

4634
Bardzo ciekawa, to prawda. Jest dyskusja, gdyż na większości jest pochwała, jak sama nazwa mówi "gości". W gości raczej zaprasza się swoich. Myślę, że to akurat plus tego zawirowania. Coś musi być w tej twórczości skoro takie emocje wyzwala. Lepsze to niż brak akcji :)
:)

czas wpisu: 2007-08-24 09:14:18

4633
Cóż, ciekawa ta księga - koniecznie trzeba chwalić i kadzić. Krytyka powoduje burze i krakanie groopies (taką rolę odgrywają jak zauważam pani Córuś i koledzy z frontu jedności). A jeśli chodzi o BA, to w moim, i jak widziałem większości słuchaczy przekonaniu, był to koncert BezJacków z towarzyszeniem muzyków SCOB. Całusy gwiazdowały w poprzednim roku. Skąd wobec tego dziwaczne zachowania lidera SCOB odwracające uwagę od Zbyszka i jego muzyki???? Czyżby woda była zbyt sodowa.......
nie fun SDM i tym bardziej SCOB

czas wpisu: 2007-08-24 01:22:41

4632
Wszystko o XXI PIOSENKARIACH 2007 (7-9 września na stronce: http://www.babelki.pl/index.php?str=16&lista=0
A o zeszłorocznych i wcześniejszych na http://www.babelki.piosenkaria.pl/
Zapowiedzieli się już tutejsi Kapeć i Mariaszek jakby kto pytał ;)
Do zobaczenia.
Rychu Betcher

www.babelki.pl
gg:5171591
czas wpisu: 2007-08-23 22:49:54

4631
Po kiego grzyba wchodzić na stronę zespołu, którego się nie lubi? Czy ktoś mi powie? Skąd ta złość, a może i nawet nienawiść w wielbicielu SDM? Rozumiem uwagi w stylu - za głośno było, ewentualnie trochę za ostro, tudzież aranżacje coś takie, ale pisać takie farmazony. No nie mogę. Ja w każdym razie jestem z Wami - róbcie swoje Panowie. Na marginesie - już wiem dlaczego na stronie SDM nie ma od jakiegoś czasu księgi gości :)
Ludek

czas wpisu: 2007-08-23 20:30:37

4630
perfekcjonizm to jedna z mych wad
Minister ds Realizacji Marzeń

czas wpisu: 2007-08-23 19:57:03

4629
Pani Minister milosciwie nam panujaca niestety nam sie powinna zmienic niedlugo tak jak i caly rzad.. chyba ze Pani Minister jest ponad podzialami i jest najlepszym fachowcem w swej dziedzinie.. ale to czas pokaze.. juz niedlugo..
WOYTAS

czas wpisu: 2007-08-23 19:46:26

4628
petycje prośby życzenia do skrzyneczki prosze wtykać ;)
Minister ds Realizacji Marzeń

czas wpisu: 2007-08-23 19:18:08

4627
w kwestii komentarza.. muzyka obroni sie sama..
a jak ktos chce podskakiwac to polecam skakanke ;)
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2007-08-23 19:10:06

4626
Jacka wykonanie Majki... może, może... reszta brrrr....
Sowa

czas wpisu: 2007-08-23 18:42:35

4625
ja to mam taką propozycję: niech każdy z wykonawców BA przygotuje do zagrania i zaśpiewania jedną losowo wybraną płytę zespołu sdm. jakoś może dadzą radę, pewnie będzie co krytykować, osobiście bardzo chętnie wysłucham majki w wykonaniu Jacka Kleyffa ;D

córóś

czas wpisu: 2007-08-23 18:11:33

4624
zawsze to wówczas wolny termin na koncert w innej części Pl ;))
córóś

czas wpisu: 2007-08-23 18:03:53

4623
...to to. I ja mam nadzieję, że ONI już nie będą musieli grać na zlocie fanów SDM i pozostałych konserw. Pozdrawiam.
fun

czas wpisu: 2007-08-23 18:01:41

4622
może jak sie nauczycie utworów wykonywanych przez sdm to publika zostanie?

ps. Kapeć: a Ty to sie kiedyś w końcu nauczysz grać zburzenie baru?

córóś

czas wpisu: 2007-08-23 17:58:18

4621
...aaaaaa - a propos odpływ fanów - w zeszłych latach zauważyłem dla odmiany wygwizd przez znakomitych fanów SDM (też ich słucham i lubię) wszystkiego co było przed. Nie wiem co lepsze - może lepiej, żeby odpłynęli i zostawili w spokoju zespoły i tych co nie słuchają tylko SDM. Toż to nie grał ani zespół Bez Jacka ani zespół SCoB tylko był to zdaje się wspólny program, w którym znalazło się sporo nowości. TAK TRZYMAĆ.
fun

czas wpisu: 2007-08-23 17:57:05

4620
No nareszcie!!! Jakaś krytyka - już myślałem, że nikt się nie znajdzie :) Cóż za konstruktywność - no jestem pod wrażeniem. Brawo. To lubię - już SCOBy drogie wiecie co poprawić :) Najlepiej to rzucić, ale nie róbcie tego, bo ja Was bardzo bardzo lubię i ten program z BezJackami też.
fun

czas wpisu: 2007-08-23 17:50:28

4619
Jaki koń jest - sorka - Całus - widać było w Dołżycy jak na dłoni. Ten odpływ ludzi po rewelacyjnym koncercie SDMu mówi sam za siebie. Trochę zadrwiliście z ludzi. Nie chciało się wam nawet nauczyć kultowych songów bezjacków. Nie dziwią wymuszane przez konferansjera bisy. Powinno wam być wstyd. Tyle. Mam nadzieję, ze za rok nie bedą już nas wami katować.
SŁAWEK

czas wpisu: 2007-08-23 17:27:31

4618
i jeszcze jedna sprawa, ktora mnie nurtuje.. czemu w zakladce wydawnictwa przy kazdej plycie ktory ma zolty opis na koncu jest napisane PRZEPRASZAMY? nie powinno byc ZAPRASZAMY? czy dostane nowa plyte za czujnosc? >:)
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2007-08-23 15:33:40

4617
czy ktos z lodzi wybiera sie 01.09 do Wawy na koncert?
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2007-08-23 14:13:36

4616
W Dołżycy było przecudnie! Rewelacyjne połączenie SCOB i Bez Jacka... Dziękuję i do zobaczenia na koncertach!
Basia

czas wpisu: 2007-08-21 17:53:49

4615
tak wiem, wiem.. zaluje zaluje zaluje.. przypnijcie mnie do dybow na rynku i rzucajcie zgnilymi warzywami.. dajcie mi bicz abym sie mogl umartwiac.. fajnie chociaz bylo na BA? jak moglo nie byc fajnie.. wiem, ze bylo fajnie.. ehh.. zaluje zaluje zaluje..
pees
dzieki za pamiec i dedykacje :)
chcialem tylko dodac ze moja decyzja o zwiazaniu sie swietym sakramentem malzenskim to maly czyn dla ludzkosci a duzy dla czlowieka.. czyli dla mnie.. czy jakos tak.. na pochybel, moje zdrowie i salute..
óć ciagle czeka!!
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2007-08-20 20:56:24

4614
Super koncercik tak wiele poezji i wzruszeń związanych z samym koncertem i wszystkim tym co działo się dookoła...
radzio

czas wpisu: 2007-08-20 20:05:38

4613
...jeszcze w duszy gra bieszczadzki sobotni koncert Słodkiego z Bez Jackami..BOMBA :)...Dzięki Panowie za moc wrażeń

Majka

czas wpisu: 2007-08-20 19:38:51

4612
Dziękuję
Czuwaj!
I.

czas wpisu: 2007-08-20 19:25:22

4611
no może poza mną, która będzie krzyczeć: piwo piwo...
córóś

czas wpisu: 2007-08-20 16:51:19

4610
i po tym odgrzaniu uczestnicy widowni na koncertach znów będą krzyczeć: turystyczna turystyczna.... ;))
hura.
córóś

czas wpisu: 2007-08-20 16:49:02

4609
A w Ustrzykach bosko jak zwykle...ech...
Fanka Krakowianka

czas wpisu: 2007-08-20 12:29:15

4608
No tego nie krylismy od poczatku, ze bedzie to na nowo nagrany material z tzw. "czarnej" kasety (zwanej rowniez "z okienkiem") - zg z informacja umieszczona w dziale WIESCI - trudna rada - wlasnie chodzilo o odgrzanie doslownie
Mario

czas wpisu: 2007-08-20 09:44:42

4607
Tracklista "nowej" ponoć płyty rozczarowuje :(((( znów odgrzewane mrożonki z kaset :(((( szkoda :(((( przecież stać was na coś nowego, nieprawdaż? a może się mylę :(((((
Agnieszka Bor*

czas wpisu: 2007-08-12 11:07:52

4606
nie zostawaj w raju do jesieni
córóś

czas wpisu: 2007-08-08 16:33:47

4605
Hahaha . Czujność 9 !. No to pozostały Jurkiel nie ma wyjścia jak tylko pozostać... no właśnie, gdzie pozostać? Odpowiedzi prosimy kierować do siebie nawzajem krzyżując wątki i osnowę. Czuwaj.
se mła

czas wpisu: 2007-08-08 13:33:49

4604
skoro pozostałeś, to kto będzie tam grał i wyśpiewywał różne cudowności
et

czas wpisu: 2007-08-08 09:15:23

4603
Gdzie? Jest w dziale koncerty (i o której też). Wstęp? Dla każdego, kto odnajdzie to miejsce- wolny. Czuwaj! Pozostałem pytania wysyłać foką.




...a może morsem?
jurkiel

czas wpisu: 2007-08-08 08:51:09

4602
Czy imprezka w Kielcach jest otwarta dla bezpartyjnych, jak tam dotrzeć ???
et

czas wpisu: 2007-08-08 08:28:11

4601
No święte słowa, Zbyszek jak zwykle cholernie serio, a my chcieliśmy tylko chłopaka pocieszyć. Nic się Woytas nie bój, przed tobą już miliardy zrobiły ten krok. No pewnie że będziesz siedział w chacie, ale to nie to samo co siedzieć samemu. Zresztą zawsze można ruszyć razem.
nie utoniesz, nie utoniesz

czas wpisu: 2007-08-02 23:01:10

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi



Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!