Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Slodki Calus od Buby

W księdze jest 4991 wpisów.

Jesteś 235021 osobą oglądającą tę księgę.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

3800
Odbył się kolejny wspaniały koncert w Łodzi. Nowe piosenki trudno jeszcze wyróżniac chociaż ta "sześcioletnia" najszybciej wpadała w ucho. Co do pozostałych - chm ... niektóre są bardzo trudne w odbiorze i to dobrze bo będziemy mogli odkrywać w nich coraz więcej. Dużo materiału na nową płytę i jest z czego wybierać.
Dziękujemy.

PS Temat siatki rodem z ZOO i rzucania ryżem i śmiećmi w artystów trudno nie skomentować, ale ... cóż. My możemy tylko przeprosić za takie zachowanie osób, które koniecznie chcą by to na nich patrzono nie na scenę. Może te osoby świetnie się bawiły, ale wrzucanie komuś do piwa czegokolwiek to chyba nie są klimaty poezji śpiewanej.
ET

czas wpisu: 2006-01-22 09:21:02

3799
Zagraliśmy już wszystkie piosenki jakie lubimy i znamy a teraz pertraktuje z bratową o dalszy przebieg imprezki :)
Jestem w Łodzi mamy dwa wiosła i jest zajefajnie. Do zrobaczenia.
Pozdrowionka dla wszystkich.
jeszcze 21.08 h
do zobaczenia jutro w zapiecku!!
Słoniu

czas wpisu: 2006-01-20 22:52:41

3798
płyniemy płyniemy... jak wisłaaaaaaaaaaaaaa do gdaaaaaaaaaańskaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D:D:D
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2006-01-20 22:10:39

3797
sloniu zaczal wielkie odliczanie..
wiec jeszcze tylko ok 34 godziny :)
pozdr
deblju oł łaj ti aj es

czas wpisu: 2006-01-20 10:50:24

3796
i Ja też.
Słoniu

czas wpisu: 2006-01-19 17:45:26

3795
sie dolaczam do zyczen.. :)
WOYTAS

czas wpisu: 2006-01-19 10:59:31

3794
Kapustko! z okazji urodzin składam Ci serdeczne zyczenia wielu pogodnych dni, spokoju, ciepła i zdrowia. I dobrych ludzi wokół.
córóś co nie chce uróść

czas wpisu: 2006-01-19 10:53:01

3793
"Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą".
(...)
"i nigdy nie wiemy, mówiąc o miłości, czy pierwsza jest ostatnią, czy ostatnia pierwszą"

['] ks. Jan Twardowski [']

:-(
ET

czas wpisu: 2006-01-18 22:38:30

3792
fajny adres mam:D:D:D widac ze jestem u kobity w robocie:D:D:D
pozdr
deblju oł łaj ti aj es

czas wpisu: 2006-01-18 19:16:49

3791
struny odkurzone.. powiem wiecej wczoraj kupilem sobie nowki strunki niesmigane d'addario i nowe capo i pawciu stroika energetycznego takze jest git :) przywiez swoje wioslo to se nastroimy i se pogramy :)
jeśli chodzi o obiadek to tez chetnie skorzystam..
my ze sloniem koncertowanie i picie zaczynamy juz w piatek

pees
coros miejscowki +5 sztuk do tamtych domowilem takze jest looss, widzimy sie w sobote
deblju oł łaj ti aj es

[email protected]
czas wpisu: 2006-01-18 19:15:37

3790
Z Czwartku na Piątek temp. -28C

Prognoza Pogody

czas wpisu: 2006-01-18 18:34:44

3789
Wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że będę w Łodzi już w piątek wieczorem młody odkurz 6 strun... i wywieź sąsiada na Alaske.

Czy mam rozumieć, że Córóś zaprasza mnie na obiad w sobotę?!?

jeszcze 73.36 h

pozdrowionka dla wszystkich.
Słoniu

czas wpisu: 2006-01-18 18:25:33

3788
jak sloniu dojedzie :D mam nadzieje ze dojedzie bo by nam plany troche popsul..
takze pawciu.. sprezaj sie kurde w sobote :D
pozdr
deblju oł łaj ti aj es

czas wpisu: 2006-01-18 14:51:47

3787
woytas, słoniu , na sobote jesteśmy umówieni. na obiadek. pamietać prosze
córóś

czas wpisu: 2006-01-18 10:15:08

3786
coros mojaaaa dziecie mojeeeee jak wislaaaaaaa do gdanskaaaaaaaa
pozdr
deblju oł łaj ti ei es

czas wpisu: 2006-01-17 16:44:10

3785
Jacuś. czekam na Ciebie w Zapiecku
Minister ds Realizacji Marzeń

czas wpisu: 2006-01-17 11:23:50

3784
do czego ten czas odliczasz pawelq??
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2006-01-16 20:02:20

3783
jeszcze 122.45 h
pozdrawiam ...
Słoniu

czas wpisu: 2006-01-16 17:13:46

3782
nowy, lepszy tydzień czas zacząć
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2006-01-16 14:04:39

3781
Świetne zdjęcia, Ania, naprawdę (jak zwykle, zresztą...).Oglądam i mam kluchy w gardle...Chciałoby się coś powiedzieć, ale co tu gadać... Dzięki.
Hania Jurkiewicz

czas wpisu: 2006-01-15 18:28:15

3780
smutno...

wygrzebałam trochę zdjęć, które zdążyliśmy Józkowi zrobić, - szkoda że nie potrafią ukraść duszy :(

za ten dreszcz po plecach przy słuchaniu Twoich skrzypiec, za te kilka rozmów - dziękuje...
Ania

jozekkaniecki.prv.pl
czas wpisu: 2006-01-14 23:30:56

3779
nie poznałam nigdy Józka osobiście, ale wrażenie zwsze było takie, że jest kimś bliskim. gdziekolwiek bym go nie zobaczyła, uśmiechałam się, jakby blisko był przyjaciel. teraz trudno jest wyrazić co czuję, bo smutek to za mało :(
Ania Maćkowiak

czas wpisu: 2006-01-14 10:54:51

3778
......ech.

pozdrawiamy.
Rosołki

czas wpisu: 2006-01-13 17:47:50

3777
Tak mi przykro. Smutno bardzo, gdy odchodzi, ktoś, kto jeszcze tyle mógł z siebie dać sobie i innym. Jesteście jedną z moich ulubionych kapel, będziecie nadal... ale już w zupełnie innym składzie.
kamyk

czas wpisu: 2006-01-12 11:58:43

3776
w zasadzie nie znałam Józka - tyle, co z koncertów, czy kolejki do baru ;) ale biło z niego tyle radości życia, takiego sympatycznego luzu i ciepła, że żal taki, jakby odszedł ktoś bardzo bliski...
trzymajcie się...
i grajcie dalej - dla siebie, dla niego, dla nas...
bogna

czas wpisu: 2006-01-12 09:44:55

3775
Czuję smutek i żal....
M

czas wpisu: 2006-01-11 19:25:31

3774
'Zawsze odchodzą ci, na których nam najbardziej zależy...
Zawsze ci, którym nie zdążyliśmy wszystkiego powiedzieć... Nigdy nie wrócą ci, na których najbardziej czekamy...'

(*)


...

czas wpisu: 2006-01-11 19:13:28

3773
.................niezapomnimy o nim
tramway

www.tramway-foto.za.pl
czas wpisu: 2006-01-11 16:18:53

3772
...
córóś

czas wpisu: 2006-01-11 08:49:10

3771
Umarł przyjaciel.
Nie, nie mój.
Przyjaciel innych ludzi.
Miał przyjaciół - wiem to.
Ja znalem go właściwie tylko powierzchownie,
bardziej z tego co robił, niż kim był.
Był muzyką.
Tak naprawdę muzyką pozostał.
Tylko, bo teraz już nic poza jego muzyką nie istnieje.
Dla mnie.


czas wpisu: 2006-01-11 00:26:19

3770
:(
WOYTAS

czas wpisu: 2006-01-10 21:33:28

3769
Smutno
Ksawery

czas wpisu: 2006-01-10 20:30:26

3768
tak cieszyliśmy się z pięknie brzmiących skrzypiec i mandoliny ...
na tak nowej płycie ...
smutno ...
ET

czas wpisu: 2006-01-10 20:07:55

3767
Jak widać znalazłam stronkę.
Dzięki Marcinku za buziaki, tez Cię gorąco pozdrawiam i całuję, no i oczywiście Dominisię. A takiej awarii jak Twój braciszek to napewno nie chciałbyś przeżyć:)
Monia

czas wpisu: 2006-01-10 19:27:32

3766
to nie może być prawda :(
M

czas wpisu: 2006-01-10 18:46:31

3765
córóś ,martyna.świat się wali.od dziś nie ma z nami JÓZKA KANIEWSKIEGO.
karwa

czas wpisu: 2006-01-10 17:51:22

3764
AGENCJA SWAWOLNEGO POSTĘPOWANIA ANIMOWANEGO RENOMOWANEJ GLOBALNEJ INSTYTUCJI NIEKONTROLOWANEJ SCoB to twoja sprawka córóś?? No i czy w niej jest ktoś oprucz Ciebie?
Statut orginalny ale co z członkowstwem??
Dziwne jest to, że nie można się zapisać?!?
Pozdrowionka dla wszystkich.

brat Woytasa co kradnie nicki ;)

czas wpisu: 2006-01-10 17:12:54

3763
pozdrawiam z bygoszczy milutko znów było was zobaczyć imprezka była wyjątkowo udana buziaki
anka

czas wpisu: 2006-01-10 16:02:50

3762
Wieczory Autorskie Młodych Pieśniarzy. no cudownie ;-D
córóś

czas wpisu: 2006-01-10 09:48:32

3761
Fajny ten śnieg na startowej (stronie rzecz jasna nie ulicy).
Byłem ciekaw czy zapada księżyc, no i zapadał dokumentnie ;)
Uzdrawiam serdecznie
Ed

vergil.muzyka.pl
czas wpisu: 2006-01-10 09:20:02

3760
słoniu: patrz wpis nr 3449
córóś

czas wpisu: 2006-01-10 08:53:08

3759
w kim ty sie pawciu zakochales?? :O:O:O
normalnie jestem z ciebie dumny,
ze znalazles aspargin :):):)
az sie wszystkim pochwale.. sloniu to moj brat!

jesli monia znajdzie stronke to buziaki dla niej! :*:*:*:*:*:*:*
mysle ze to ta monia a nie inna ;)

!!nastepna tym razem wspolna awaria 21.01
w zapieckowie na pietrynie we lodzi!!

a moze pawciu pojedziesz przez ostrowiec
i wezmiesz monie do lodzi na koncert?
przy okazji zabralbys moze pewien pakunek dla mnie z konopnickiej

pozdr dla wszystkich co tu bywali ale jakos dziwnie zamilkli od jakiegos czasu

WOYTAS

czas wpisu: 2006-01-09 19:50:07

3758
Szukałem i znalazłem:
OTC, Aspargin, tabl. 1 tabl. zawiera: 0,25 g asparaginianu potasowego (0054 g
jonów potasu), 0,25 g asparaginianu magnezowego (0,17 g jonów magnezu) ...
Preparat ma zastosowanie w niemiarowościach i nadpobudliwości serca, chorobie
wieńcowej, rekonwalescencji pozawałowej
--------------------------------------------------------------------------------
Córóś!?!
Słoniu

czas wpisu: 2006-01-09 17:34:58

3757
"aspargin"???? co to jest??
Bo Awaria to wiem gdzie jest. Bywam czasem.....
Ostatnia awaria w sobote lecz nie w Krakowie, u mnie w głowie.
Podobno się zakochałem!
Niestety, wytrzeźwiałem i
............... zapomniałem.

Pozdrowienia dla Moni.
Jak znajdzie stronkę.
Słoniu

czas wpisu: 2006-01-09 17:15:57

3756
Słoniu: a Ty wiesz , ze w lutym "aspargin" będzie w K? szukac tu gdzie zawsze. no mnie to jeszcze pewnie w Awarii, może w Absyncie...
córóś co nie chce uróść

czas wpisu: 2006-01-06 12:26:40

3755
czy ty pawciu nie możesz zobie wymyślić innego nicka? >:)
jak przyjedziesz z kierowcą to proponuje ci tylko picie dużej ilości % i nic więcej :)
nie wiem czy dominika sie ucieszy ale co tam.. ma sie tylko jednego brata ;)
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2006-01-06 09:35:53

3754
tymianek!!
córóś

czas wpisu: 2006-01-06 08:57:33

3753
Piec, jak wiadomo, jest po to, co by sobie zioło ususzyć..............
Olek

czas wpisu: 2006-01-05 21:53:59

3752
Mam nadzieję że przyjadę stopem bo co będę jechał sam tyle kilosów :)
no chyba że przyjadę ;}
a co proponujesz wzamian jak będę miał kierowcę??
Suchy chyba się wybiera z Rzeszowa przez Kraków do Zapieckowa.

----------------------------------------


Brat Woytasa

czas wpisu: 2006-01-05 17:41:07

3751
nie ma że boli Dzień Babci w Zapiecku :)))
czyli ja

czas wpisu: 2006-01-05 15:28:22

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi


Odwiedz sponsora ksiegi!
Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!