| 3800 | Odbył się kolejny wspaniały koncert w Łodzi. Nowe piosenki trudno jeszcze wyróżniac chociaż ta "sześcioletnia" najszybciej wpadała w ucho. Co do pozostałych - chm ... niektóre są bardzo trudne w odbiorze i to dobrze bo będziemy mogli odkrywać w nich coraz więcej. Dużo materiału na nową płytę i jest z czego wybierać. Dziękujemy. PS Temat siatki rodem z ZOO i rzucania ryżem i śmiećmi w artystów trudno nie skomentować, ale ... cóż. My możemy tylko przeprosić za takie zachowanie osób, które koniecznie chcą by to na nich patrzono nie na scenę. Może te osoby świetnie się bawiły, ale wrzucanie komuś do piwa czegokolwiek to chyba nie są klimaty poezji śpiewanej. ET czas wpisu: 2006-01-22 09:21:02 |
| 3799 | Zagraliśmy już wszystkie piosenki jakie lubimy i znamy a teraz pertraktuje z bratową o dalszy przebieg imprezki :) Jestem w Łodzi mamy dwa wiosła i jest zajefajnie. Do zrobaczenia. Pozdrowionka dla wszystkich. jeszcze 21.08 h do zobaczenia jutro w zapiecku!! Słoniu czas wpisu: 2006-01-20 22:52:41 |
| 3798 | płyniemy płyniemy... jak wisłaaaaaaaaaaaaaa do gdaaaaaaaaaańskaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D:D:D pozdr WOYTAS czas wpisu: 2006-01-20 22:10:39 |
| 3797 | sloniu zaczal wielkie odliczanie.. wiec jeszcze tylko ok 34 godziny :) pozdr deblju oł łaj ti aj es czas wpisu: 2006-01-20 10:50:24 |
| 3796 | i Ja też. Słoniu czas wpisu: 2006-01-19 17:45:26 |
| 3795 | sie dolaczam do zyczen.. :) WOYTAS czas wpisu: 2006-01-19 10:59:31 |
| 3794 | Kapustko! z okazji urodzin składam Ci serdeczne zyczenia wielu pogodnych dni, spokoju, ciepła i zdrowia. I dobrych ludzi wokół. córóś co nie chce uróść czas wpisu: 2006-01-19 10:53:01 |
| 3793 | "Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą". (...) "i nigdy nie wiemy, mówiąc o miłości, czy pierwsza jest ostatnią, czy ostatnia pierwszą" ['] ks. Jan Twardowski ['] :-( ET czas wpisu: 2006-01-18 22:38:30 |
| 3792 | fajny adres mam:D:D:D widac ze jestem u kobity w robocie:D:D:D pozdr deblju oł łaj ti aj es czas wpisu: 2006-01-18 19:16:49 |
| 3791 | struny odkurzone.. powiem wiecej wczoraj kupilem sobie nowki strunki niesmigane d'addario i nowe capo i pawciu stroika energetycznego takze jest git :) przywiez swoje wioslo to se nastroimy i se pogramy :) jeśli chodzi o obiadek to tez chetnie skorzystam.. my ze sloniem koncertowanie i picie zaczynamy juz w piatek pees coros miejscowki +5 sztuk do tamtych domowilem takze jest looss, widzimy sie w sobote deblju oł łaj ti aj es [email protected] czas wpisu: 2006-01-18 19:15:37 |
| 3790 | Z Czwartku na Piątek temp. -28C Prognoza Pogody czas wpisu: 2006-01-18 18:34:44 |
| 3789 | Wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że będę w Łodzi już w piątek wieczorem młody odkurz 6 strun... i wywieź sąsiada na Alaske. Czy mam rozumieć, że Córóś zaprasza mnie na obiad w sobotę?!? jeszcze 73.36 h pozdrowionka dla wszystkich. Słoniu czas wpisu: 2006-01-18 18:25:33 |
| 3788 | jak sloniu dojedzie :D mam nadzieje ze dojedzie bo by nam plany troche popsul.. takze pawciu.. sprezaj sie kurde w sobote :D pozdr deblju oł łaj ti aj es czas wpisu: 2006-01-18 14:51:47 |
| 3787 | woytas, słoniu , na sobote jesteśmy umówieni. na obiadek. pamietać prosze córóś czas wpisu: 2006-01-18 10:15:08 |
| 3786 | coros mojaaaa dziecie mojeeeee jak wislaaaaaaa do gdanskaaaaaaaa pozdr deblju oł łaj ti ei es czas wpisu: 2006-01-17 16:44:10 |
| 3785 | Jacuś. czekam na Ciebie w Zapiecku Minister ds Realizacji Marzeń czas wpisu: 2006-01-17 11:23:50 |
| 3784 | do czego ten czas odliczasz pawelq?? pozdr WOYTAS czas wpisu: 2006-01-16 20:02:20 |
| 3783 | jeszcze 122.45 h pozdrawiam ... Słoniu czas wpisu: 2006-01-16 17:13:46 |
| 3782 | nowy, lepszy tydzień czas zacząć pozdr WOYTAS czas wpisu: 2006-01-16 14:04:39 |
| 3781 | Świetne zdjęcia, Ania, naprawdę (jak zwykle, zresztą...).Oglądam i mam kluchy w gardle...Chciałoby się coś powiedzieć, ale co tu gadać... Dzięki. Hania Jurkiewicz czas wpisu: 2006-01-15 18:28:15 |
| 3780 | smutno... wygrzebałam trochę zdjęć, które zdążyliśmy Józkowi zrobić, - szkoda że nie potrafią ukraść duszy :( za ten dreszcz po plecach przy słuchaniu Twoich skrzypiec, za te kilka rozmów - dziękuje... Ania jozekkaniecki.prv.pl czas wpisu: 2006-01-14 23:30:56 |
| 3779 | nie poznałam nigdy Józka osobiście, ale wrażenie zwsze było takie, że jest kimś bliskim. gdziekolwiek bym go nie zobaczyła, uśmiechałam się, jakby blisko był przyjaciel. teraz trudno jest wyrazić co czuję, bo smutek to za mało :( Ania Maćkowiak czas wpisu: 2006-01-14 10:54:51 |
| 3778 |
| 3777 | Tak mi przykro. Smutno bardzo, gdy odchodzi, ktoś, kto jeszcze tyle mógł z siebie dać sobie i innym. Jesteście jedną z moich ulubionych kapel, będziecie nadal... ale już w zupełnie innym składzie. kamyk czas wpisu: 2006-01-12 11:58:43 |
| 3776 | w zasadzie nie znałam Józka - tyle, co z koncertów, czy kolejki do baru ;) ale biło z niego tyle radości życia, takiego sympatycznego luzu i ciepła, że żal taki, jakby odszedł ktoś bardzo bliski... trzymajcie się... i grajcie dalej - dla siebie, dla niego, dla nas... bogna czas wpisu: 2006-01-12 09:44:55 |
| 3775 | Czuję smutek i żal.... M czas wpisu: 2006-01-11 19:25:31 |
| 3774 | 'Zawsze odchodzą ci, na których nam najbardziej zależy... Zawsze ci, którym nie zdążyliśmy wszystkiego powiedzieć... Nigdy nie wrócą ci, na których najbardziej czekamy...' (*) ... czas wpisu: 2006-01-11 19:13:28 |
| 3773 |
| 3772 | ... córóś czas wpisu: 2006-01-11 08:49:10 |
| 3771 | Umarł przyjaciel. Nie, nie mój. Przyjaciel innych ludzi. Miał przyjaciół - wiem to. Ja znalem go właściwie tylko powierzchownie, bardziej z tego co robił, niż kim był. Był muzyką. Tak naprawdę muzyką pozostał. Tylko, bo teraz już nic poza jego muzyką nie istnieje. Dla mnie. czas wpisu: 2006-01-11 00:26:19 |
| 3770 | :( WOYTAS czas wpisu: 2006-01-10 21:33:28 |
| 3769 | Smutno Ksawery czas wpisu: 2006-01-10 20:30:26 |
| 3768 | tak cieszyliśmy się z pięknie brzmiących skrzypiec i mandoliny ... na tak nowej płycie ... smutno ... ET czas wpisu: 2006-01-10 20:07:55 |
| 3767 | Jak widać znalazłam stronkę. Dzięki Marcinku za buziaki, tez Cię gorąco pozdrawiam i całuję, no i oczywiście Dominisię. A takiej awarii jak Twój braciszek to napewno nie chciałbyś przeżyć:) Monia czas wpisu: 2006-01-10 19:27:32 |
| 3766 | to nie może być prawda :( M czas wpisu: 2006-01-10 18:46:31 |
| 3765 | córóś ,martyna.świat się wali.od dziś nie ma z nami JÓZKA KANIEWSKIEGO. karwa czas wpisu: 2006-01-10 17:51:22 |
| 3764 | AGENCJA SWAWOLNEGO POSTĘPOWANIA ANIMOWANEGO RENOMOWANEJ GLOBALNEJ INSTYTUCJI NIEKONTROLOWANEJ SCoB to twoja sprawka córóś?? No i czy w niej jest ktoś oprucz Ciebie? Statut orginalny ale co z członkowstwem?? Dziwne jest to, że nie można się zapisać?!? Pozdrowionka dla wszystkich. brat Woytasa co kradnie nicki ;) czas wpisu: 2006-01-10 17:12:54 |
| 3763 | pozdrawiam z bygoszczy milutko znów było was zobaczyć imprezka była wyjątkowo udana buziaki anka czas wpisu: 2006-01-10 16:02:50 |
| 3762 | Wieczory Autorskie Młodych Pieśniarzy. no cudownie ;-D córóś czas wpisu: 2006-01-10 09:48:32 |
| 3761 | Fajny ten śnieg na startowej (stronie rzecz jasna nie ulicy). Byłem ciekaw czy zapada księżyc, no i zapadał dokumentnie ;) Uzdrawiam serdecznie Ed vergil.muzyka.pl czas wpisu: 2006-01-10 09:20:02 |
| 3760 | słoniu: patrz wpis nr 3449 córóś czas wpisu: 2006-01-10 08:53:08 |
| 3759 | w kim ty sie pawciu zakochales?? :O:O:O normalnie jestem z ciebie dumny, ze znalazles aspargin :):):) az sie wszystkim pochwale.. sloniu to moj brat! jesli monia znajdzie stronke to buziaki dla niej! :*:*:*:*:*:*:* mysle ze to ta monia a nie inna ;) !!nastepna tym razem wspolna awaria 21.01 w zapieckowie na pietrynie we lodzi!! a moze pawciu pojedziesz przez ostrowiec i wezmiesz monie do lodzi na koncert? przy okazji zabralbys moze pewien pakunek dla mnie z konopnickiej pozdr dla wszystkich co tu bywali ale jakos dziwnie zamilkli od jakiegos czasu WOYTAS czas wpisu: 2006-01-09 19:50:07 |
| 3758 | Szukałem i znalazłem: OTC, Aspargin, tabl. 1 tabl. zawiera: 0,25 g asparaginianu potasowego (0054 g jonów potasu), 0,25 g asparaginianu magnezowego (0,17 g jonów magnezu) ... Preparat ma zastosowanie w niemiarowościach i nadpobudliwości serca, chorobie wieńcowej, rekonwalescencji pozawałowej -------------------------------------------------------------------------------- Córóś!?! Słoniu czas wpisu: 2006-01-09 17:34:58 |
| 3757 | "aspargin"???? co to jest?? Bo Awaria to wiem gdzie jest. Bywam czasem..... Ostatnia awaria w sobote lecz nie w Krakowie, u mnie w głowie. Podobno się zakochałem! Niestety, wytrzeźwiałem i ............... zapomniałem. Pozdrowienia dla Moni. Jak znajdzie stronkę. Słoniu czas wpisu: 2006-01-09 17:15:57 |
| 3756 | Słoniu: a Ty wiesz , ze w lutym "aspargin" będzie w K? szukac tu gdzie zawsze. no mnie to jeszcze pewnie w Awarii, może w Absyncie... córóś co nie chce uróść czas wpisu: 2006-01-06 12:26:40 |
| 3755 | czy ty pawciu nie możesz zobie wymyślić innego nicka? >:) jak przyjedziesz z kierowcą to proponuje ci tylko picie dużej ilości % i nic więcej :) nie wiem czy dominika sie ucieszy ale co tam.. ma sie tylko jednego brata ;) pozdr WOYTAS czas wpisu: 2006-01-06 09:35:53 |
| 3754 | tymianek!! córóś czas wpisu: 2006-01-06 08:57:33 |
| 3753 | Piec, jak wiadomo, jest po to, co by sobie zioło ususzyć.............. Olek czas wpisu: 2006-01-05 21:53:59 |
| 3752 | Mam nadzieję że przyjadę stopem bo co będę jechał sam tyle kilosów :) no chyba że przyjadę ;} a co proponujesz wzamian jak będę miał kierowcę?? Suchy chyba się wybiera z Rzeszowa przez Kraków do Zapieckowa. ---------------------------------------- Brat Woytasa czas wpisu: 2006-01-05 17:41:07 |
| 3751 | nie ma że boli Dzień Babci w Zapiecku :))) czyli ja czas wpisu: 2006-01-05 15:28:22 |