Odwiedz sponsora ksiegi!
Darmowe księgi go¶ci. Załóż własn± księgę!

Wła¶ciciel księgi: Slodki Calus od Buby

W księdze jest 4991 wpisów.

Jeste¶ 235021 osob± ogl±daj±c± tę księgę.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

3750
a jako, ze wiem, że próby s± w ¶rody to jedyna ¶roda 21ego w tym roku wypada w czerwcu czyli próba przedbazunkowa. elegancko!
córó¶ co nie chce uró¶ć

czas wpisu: 2006-01-05 12:46:34

3749
sie narobiło..
WOYTAS

czas wpisu: 2006-01-05 12:16:52

3748
ja tez mam piec. próba 21ego!!!!
córó¶ co nie chce

czas wpisu: 2006-01-05 10:27:11

3747
Pan Bóg to ma PIEC! Wiadomo w jakim celu :))
Martyna

www.m3m.org.pl
czas wpisu: 2006-01-05 10:12:42

3746
ja to w zapiecku kilka zakominków widziałam, ale czasu telepi±cego nigdy. zazwyczaj czas robi tam ziuuuuuu
córó¶ co nie chce....

czas wpisu: 2006-01-05 10:02:00

3745
bo ... u Pana Boga Zapiecek
jak to Zapiecek, czas się powoli telepie

czas wpisu: 2006-01-05 09:46:04

3744
Woytas! Problem jest. Szukałam na mapie...jest Gniewkowo, Janikowo, Działdowo, nawet Darłowo jest ale Zapieckowa nie znalazłam :)
Martyna

www.m3m.org.pl
czas wpisu: 2006-01-05 08:53:54

3743
Martyna... Ty wiesz co;)
a jak nie wiesz to ZAPIECKOWO 21.01.2006
!! !! !! P R Z Y B Y W A J !! !! !!

kto jest za tym żeby Martyna przyjechała na koncert do Łodzi niech podniesie rękę i przyci¶nie przycisk:)

Słoniu.. czekamy czekamy.. napisz tylko czy będziesz miał kierowcę;)

pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2006-01-04 19:33:18

3742
No i ci z t± Warszawk± Najpierw stronka zniknęła a teraz koncerciki!!!
Młody nastaw Domini że was odwiedzę bo chyba trzeba będzie się wybrać do łodzi:]]
Wszystkiego najleprzego w nowym roku dla wszystkich!!!
pozdrawiam.
Słoniu

czas wpisu: 2006-01-04 17:30:33

3741
Zacałowanego, roze - granego, chmielowego nowego roku! :)
hej, my!

czas wpisu: 2006-01-04 15:38:20

3740
dziurkę łatk± przyozdobi
zachawtuje, zamek zrobi
będziesz wre¶cie mogła uru¶ć
stracisz tylko ksywkę córó¶
wre¶cie rado¶nie co¶ jej uro¶nie

czas wpisu: 2006-01-04 15:19:44

3739
szklarz ci w dziurce nie pomoże
wszak mu ciężko reperować
to co inny wszedł napsować

krawiec tylko pomóc może

czas wpisu: 2006-01-04 15:10:26

3738
dziura w szybie nie jest pierwsza
może ta troszeczke większa
a je¶li masz zawód szklarza
to okazja sie tu zdarza
córó¶ć co nie chce uró¶ć

czas wpisu: 2006-01-04 09:25:07

3737
rykoszetem, czy uko¶nie
od petardy nic nie ro¶nie
przyznam córó¶ ci rado¶nie

czas wpisu: 2006-01-04 08:00:17

3736
czyli ja dozobaczonka 21.01 w zapiecku:)
buĽki i pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2006-01-02 21:56:20

3735
Samych Dobrych Chwil w Nowym Roku Wszystkim ;)
czyli ja

czas wpisu: 2006-01-02 11:25:24

3734
Pierwsza petarda rykoszetem przez okno sypialni. Jakaż to wróżba na nowy rok? Najlepszego.
córó¶ co nie chce uró¶ć

czas wpisu: 2006-01-02 09:06:02

3733
ostatni wpis w starym i pierwszy wpis w nowym roku nalezy do mnie :):):)

wszyscy popili.. nikt sie nie wpisuje..
ciekawe ile jeszcze bedziecie trzezwiec!?!
buehehehe
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2006-01-02 00:24:46

3732
udanej zabawy..
widzimy sie w przyszlym roq.. ;)

najblizszy koncert w lodzi wiec
zapraszamy do zapieckowa na piotrkowska... :)

pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2005-12-31 17:22:45

3731
Uuuu... Koncercik na WO¦P odwołany... Że niby nie zd±życie wytrzeĽwieć?? :) I jeszcze raz syćkiego dobrego w Nowym Roku całemu zespołu i fanom wszystkim!!
Korbol

czas wpisu: 2005-12-31 12:49:40

3730
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku dla całego zespołu, najwspanialaszego po obu stronach Mołtawy. Tak dużo znaczy dla nas Wasza muzyka, a strofy ¶piewanych przez Was wierszy tak wspaniale oddaj± to co czujemy. Twórzcie dalej t± wspaniał± przygodę by¶my mogli nadal cieszyć się z Wami życiem.
Ewelina & Tomek

czas wpisu: 2005-12-31 11:27:42

3729
czy was tez tak pozasypywalo?
lodz zasypana w pisssdoooo!
samochod zasypany prawie po dach dzis mialem:)
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2005-12-31 11:04:03

3728
nareszcie . Najleprzego po ¶więtach i na nowy rok.Wielkiej bani i sikania do zlewu .życzy tramway. a do zobaczenia w warszawie 18.06 mam nadzie że bilety tańsze niż na dziadki.
TRAMWAY

www.tramway-foto.za.pl
czas wpisu: 2005-12-30 16:02:57

3727
cóż przyszło mi tym za¶nieżonym dniu życzyć szampańskiego sylwestra, spełnienia marzeń w nowym roku. niech się dzieje!
córó¶ co nie chce uró¶ć

czas wpisu: 2005-12-30 14:04:47

3726
..tęga zima tego roku zasypała nas..
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2005-12-30 12:31:02

3725
No wreszcie działa!! Wesołego po ¦więtach i szczę¶liwego 2006. A koncert w Bydzi znowu wypadł z rozkładu... Wrrr... Pozostaje Contrast :)
Korbol

czas wpisu: 2005-12-29 16:21:51

3724
i'm a hero... lalala
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2005-12-29 14:03:38

3723
no sama bym w życiu nie wci±gnęła na 1sze piętro. dziekuje Herosie :-]
córó¶

czas wpisu: 2005-12-29 13:47:14

3722
a ty sie córó¶ pochwal jak± masz ł±dn± choinkę w domu ;)
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2005-12-29 13:13:24

3721
już se pojechali¶my do warszawki na koncert >:)
zostaje ino zapieckowo :)
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2005-12-29 13:12:46

3720
kurde dziekuje:D:D:D
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2005-12-29 13:08:53

3719
z tego powodu , że wcze¶niej nie działała: Dominika i Woytas: moje gratulacje ;D
córó¶

czas wpisu: 2005-12-29 12:35:18

3718
tak w razie wypadku jakby znowu padła stronka..
happy new year!!
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2005-12-29 11:54:21

3717
nareszcie dziala:D:D:D
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2005-12-29 11:39:41

3716
Kochani własnie zajęłam się sprzedaż± cegiełek, z których pieni±zki przeznaczone będa na odbudowę centarzy na podkarpaciu. To w ramach mojej przyjaĽni z Grup± Kamieniarzy "Magurycz"
http://beskid-niski.pl/index.php?pos=/lemkowie/dzialalnosc
Zachęcam do kupna pięknych cegiełek, cena minimalna 10 zł. zainteresowanym moge przesłać więcej informacji na temat działalnosci. Liczę na Was!
email: [email protected]
córó¶

czas wpisu: 2005-12-29 10:55:19

3715
no w końcu!!!!!!!!!!!!!!!!
córó¶

czas wpisu: 2005-12-29 10:52:21

3714
Wesołych ¦wi±t dla zespołu oraz wszelkich fanów SCOBa.
Pozdrawiam.


Kejt

czas wpisu: 2005-12-24 03:27:42

3713
córó¶ moja córó¶.. jak wisła do gdanska;)
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2005-12-19 14:08:11

3712
dzi¶ już tylko aspargin....
córó¶

czas wpisu: 2005-12-19 08:56:27

3711
zaraz, zaraz, to przecież dla mnie miał być na skołatane nerwy :))
Ania

czas wpisu: 2005-12-18 22:29:36

3710
bardzo chetnie sie napije :D:D:D
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2005-12-18 19:58:00

3709
drinusia?? ;D
córó¶

czas wpisu: 2005-12-18 19:10:34

3708
cholera niech Was weĽmie z tym ¶niegiem - siedziałam pół godziny żeby zobaczyć co się stanie jak wszystko zasypie, a to się przesypywało takim małym strumyczkiem po lewej stronie do piwnic i końca nie było widać :))
Ania

czas wpisu: 2005-12-18 12:33:07

3707
to ja sie pozegnam ! wszystkim tym co znam i tym co nieznam mowie papapapapap.do zobaczenia w krakowie w lutym.pozdrawiam
nep2n

czas wpisu: 2005-12-18 05:25:44

3706
dibi dibi dib !!!
fasola

czas wpisu: 2005-12-17 17:16:16

3705
co za popierd*** sobota zeby siedziez do 18 w pracy...
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2005-12-17 16:36:23

3704
Łał ¶nieg!!!!!
:)

czas wpisu: 2005-12-17 13:26:34

3703
jesoo...
java!!
jak mój gprs to przetrzyma!?!
teraz stronka bedzie mi sie ladowac 5x dłużej.. >;)
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2005-12-16 21:38:29

3702
nie..:P
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2005-12-16 15:43:24

3701
chcesz mnie sprowokować do rymowania?
córó¶

czas wpisu: 2005-12-16 14:52:52

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi



Darmowe księgi go¶ci. Załóż własn± księgę!