| 3750 | a jako, ze wiem, że próby s± w ¶rody to jedyna ¶roda 21ego w tym roku wypada w czerwcu czyli próba przedbazunkowa. elegancko! córó¶ co nie chce uró¶ć czas wpisu: 2006-01-05 12:46:34 |
| 3749 | sie narobiło.. WOYTAS czas wpisu: 2006-01-05 12:16:52 |
| 3748 | ja tez mam piec. próba 21ego!!!! córó¶ co nie chce czas wpisu: 2006-01-05 10:27:11 |
| 3747 |
| 3746 | ja to w zapiecku kilka zakominków widziałam, ale czasu telepi±cego nigdy. zazwyczaj czas robi tam ziuuuuuu córó¶ co nie chce.... czas wpisu: 2006-01-05 10:02:00 |
| 3745 | bo ... u Pana Boga Zapiecek jak to Zapiecek, czas się powoli telepie czas wpisu: 2006-01-05 09:46:04 |
| 3744 | Woytas! Problem jest. Szukałam na mapie...jest Gniewkowo, Janikowo, Działdowo, nawet Darłowo jest ale Zapieckowa nie znalazłam :) Martyna www.m3m.org.pl czas wpisu: 2006-01-05 08:53:54 |
| 3743 | Martyna... Ty wiesz co;) a jak nie wiesz to ZAPIECKOWO 21.01.2006 !! !! !! P R Z Y B Y W A J !! !! !! kto jest za tym żeby Martyna przyjechała na koncert do Łodzi niech podniesie rękę i przyci¶nie przycisk:) Słoniu.. czekamy czekamy.. napisz tylko czy będziesz miał kierowcę;) pozdr WOYTAS czas wpisu: 2006-01-04 19:33:18 |
| 3742 | No i ci z t± Warszawk± Najpierw stronka zniknęła a teraz koncerciki!!! Młody nastaw Domini że was odwiedzę bo chyba trzeba będzie się wybrać do łodzi:]] Wszystkiego najleprzego w nowym roku dla wszystkich!!! pozdrawiam. Słoniu czas wpisu: 2006-01-04 17:30:33 |
| 3741 | Zacałowanego, roze - granego, chmielowego nowego roku! :) hej, my! czas wpisu: 2006-01-04 15:38:20 |
| 3740 | dziurkę łatk± przyozdobi zachawtuje, zamek zrobi będziesz wre¶cie mogła uru¶ć stracisz tylko ksywkę córó¶ wre¶cie rado¶nie co¶ jej uro¶nie czas wpisu: 2006-01-04 15:19:44 |
| 3739 | szklarz ci w dziurce nie pomoże wszak mu ciężko reperować to co inny wszedł napsować krawiec tylko pomóc może czas wpisu: 2006-01-04 15:10:26 |
| 3738 | dziura w szybie nie jest pierwsza może ta troszeczke większa a je¶li masz zawód szklarza to okazja sie tu zdarza córó¶ć co nie chce uró¶ć czas wpisu: 2006-01-04 09:25:07 |
| 3737 | rykoszetem, czy uko¶nie od petardy nic nie ro¶nie przyznam córó¶ ci rado¶nie czas wpisu: 2006-01-04 08:00:17 |
| 3736 | czyli ja dozobaczonka 21.01 w zapiecku:) buĽki i pozdr WOYTAS czas wpisu: 2006-01-02 21:56:20 |
| 3735 | Samych Dobrych Chwil w Nowym Roku Wszystkim ;) czyli ja czas wpisu: 2006-01-02 11:25:24 |
| 3734 | Pierwsza petarda rykoszetem przez okno sypialni. Jakaż to wróżba na nowy rok? Najlepszego. córó¶ co nie chce uró¶ć czas wpisu: 2006-01-02 09:06:02 |
| 3733 | ostatni wpis w starym i pierwszy wpis w nowym roku nalezy do mnie :):):) wszyscy popili.. nikt sie nie wpisuje.. ciekawe ile jeszcze bedziecie trzezwiec!?! buehehehe pozdr WOYTAS czas wpisu: 2006-01-02 00:24:46 |
| 3732 | udanej zabawy.. widzimy sie w przyszlym roq.. ;) najblizszy koncert w lodzi wiec zapraszamy do zapieckowa na piotrkowska... :) pozdr WOYTAS czas wpisu: 2005-12-31 17:22:45 |
| 3731 | Uuuu... Koncercik na WO¦P odwołany... Że niby nie zd±życie wytrzeĽwieć?? :) I jeszcze raz syćkiego dobrego w Nowym Roku całemu zespołu i fanom wszystkim!! Korbol czas wpisu: 2005-12-31 12:49:40 |
| 3730 | Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku dla całego zespołu, najwspanialaszego po obu stronach Mołtawy. Tak dużo znaczy dla nas Wasza muzyka, a strofy ¶piewanych przez Was wierszy tak wspaniale oddaj± to co czujemy. Twórzcie dalej t± wspaniał± przygodę by¶my mogli nadal cieszyć się z Wami życiem. Ewelina & Tomek czas wpisu: 2005-12-31 11:27:42 |
| 3729 | czy was tez tak pozasypywalo? lodz zasypana w pisssdoooo! samochod zasypany prawie po dach dzis mialem:) pozdr WOYTAS czas wpisu: 2005-12-31 11:04:03 |
| 3728 | nareszcie . Najleprzego po ¶więtach i na nowy rok.Wielkiej bani i sikania do zlewu .życzy tramway. a do zobaczenia w warszawie 18.06 mam nadzie że bilety tańsze niż na dziadki. TRAMWAY www.tramway-foto.za.pl czas wpisu: 2005-12-30 16:02:57 |
| 3727 | cóż przyszło mi tym za¶nieżonym dniu życzyć szampańskiego sylwestra, spełnienia marzeń w nowym roku. niech się dzieje! córó¶ co nie chce uró¶ć czas wpisu: 2005-12-30 14:04:47 |
| 3726 | ..tęga zima tego roku zasypała nas.. pozdr WOYTAS czas wpisu: 2005-12-30 12:31:02 |
| 3725 | No wreszcie działa!! Wesołego po ¦więtach i szczę¶liwego 2006. A koncert w Bydzi znowu wypadł z rozkładu... Wrrr... Pozostaje Contrast :) Korbol czas wpisu: 2005-12-29 16:21:51 |
| 3724 | i'm a hero... lalala pozdr WOYTAS czas wpisu: 2005-12-29 14:03:38 |
| 3723 | no sama bym w życiu nie wci±gnęła na 1sze piętro. dziekuje Herosie :-] córó¶ czas wpisu: 2005-12-29 13:47:14 |
| 3722 | a ty sie córó¶ pochwal jak± masz ł±dn± choinkę w domu ;) pozdr WOYTAS czas wpisu: 2005-12-29 13:13:24 |
| 3721 | już se pojechali¶my do warszawki na koncert >:) zostaje ino zapieckowo :) pozdr WOYTAS czas wpisu: 2005-12-29 13:12:46 |
| 3720 | kurde dziekuje:D:D:D pozdr WOYTAS czas wpisu: 2005-12-29 13:08:53 |
| 3719 | z tego powodu , że wcze¶niej nie działała: Dominika i Woytas: moje gratulacje ;D córó¶ czas wpisu: 2005-12-29 12:35:18 |
| 3718 | tak w razie wypadku jakby znowu padła stronka.. happy new year!! pozdr WOYTAS czas wpisu: 2005-12-29 11:54:21 |
| 3717 | nareszcie dziala:D:D:D pozdr WOYTAS czas wpisu: 2005-12-29 11:39:41 |
| 3716 | Kochani własnie zajęłam się sprzedaż± cegiełek, z których pieni±zki przeznaczone będa na odbudowę centarzy na podkarpaciu. To w ramach mojej przyjaĽni z Grup± Kamieniarzy "Magurycz" http://beskid-niski.pl/index.php?pos=/lemkowie/dzialalnosc Zachęcam do kupna pięknych cegiełek, cena minimalna 10 zł. zainteresowanym moge przesłać więcej informacji na temat działalnosci. Liczę na Was! email: [email protected] córó¶ czas wpisu: 2005-12-29 10:55:19 |
| 3715 | no w końcu!!!!!!!!!!!!!!!! córó¶ czas wpisu: 2005-12-29 10:52:21 |
| 3714 | Wesołych ¦wi±t dla zespołu oraz wszelkich fanów SCOBa. Pozdrawiam. Kejt czas wpisu: 2005-12-24 03:27:42 |
| 3713 | córó¶ moja córó¶.. jak wisła do gdanska;) pozdr WOYTAS czas wpisu: 2005-12-19 14:08:11 |
| 3712 | dzi¶ już tylko aspargin.... córó¶ czas wpisu: 2005-12-19 08:56:27 |
| 3711 | zaraz, zaraz, to przecież dla mnie miał być na skołatane nerwy :)) Ania czas wpisu: 2005-12-18 22:29:36 |
| 3710 | bardzo chetnie sie napije :D:D:D pozdr WOYTAS czas wpisu: 2005-12-18 19:58:00 |
| 3709 | drinusia?? ;D córó¶ czas wpisu: 2005-12-18 19:10:34 |
| 3708 | cholera niech Was weĽmie z tym ¶niegiem - siedziałam pół godziny żeby zobaczyć co się stanie jak wszystko zasypie, a to się przesypywało takim małym strumyczkiem po lewej stronie do piwnic i końca nie było widać :)) Ania czas wpisu: 2005-12-18 12:33:07 |
| 3707 | to ja sie pozegnam ! wszystkim tym co znam i tym co nieznam mowie papapapapap.do zobaczenia w krakowie w lutym.pozdrawiam nep2n czas wpisu: 2005-12-18 05:25:44 |
| 3706 | dibi dibi dib !!! fasola czas wpisu: 2005-12-17 17:16:16 |
| 3705 | co za popierd*** sobota zeby siedziez do 18 w pracy... pozdr WOYTAS czas wpisu: 2005-12-17 16:36:23 |
| 3704 | Łał ¶nieg!!!!! :) czas wpisu: 2005-12-17 13:26:34 |
| 3703 | jesoo... java!! jak mój gprs to przetrzyma!?! teraz stronka bedzie mi sie ladowac 5x dłużej.. >;) pozdr WOYTAS czas wpisu: 2005-12-16 21:38:29 |
| 3702 | nie..:P pozdr WOYTAS czas wpisu: 2005-12-16 15:43:24 |
| 3701 | chcesz mnie sprowokować do rymowania? córó¶ czas wpisu: 2005-12-16 14:52:52 |