Odwiedz sponsora ksiegi!
Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Slodki Calus od Buby

W księdze jest 4991 wpisów.

Jesteś 235021 osobą oglądającą tę księgę.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

3850
Woytas będziesz?? bo chce rezerwować bilety!!
Jak wytrzymasz nas do końca to nic z tego nie będzie!!!
Słoniu

czas wpisu: 2006-02-06 17:51:09

3849
mnie można skusić na kawe algierską, ale ona sie nie kwalifikuje do bezalko...
córóś

czas wpisu: 2006-02-06 13:03:47

3848
Woytas...dopiero przeczytałam. Chętnie się spotkam przy bezalkoholowym. I całą resztę zapraszam na to samo. Zamiast tych rumów, whyski i piwa w piwie i cukru w cukrze. :-)
Olesia

czas wpisu: 2006-02-06 10:51:47

3847
do : nep2n - chodziło o gre słów - o moje nazwisko ;-D
córóś

czas wpisu: 2006-02-06 09:26:45

3846
kapec piwo ktore ma ok 3%alk niemoze byc dobre a takiego tutaj jest ok 90%,whisky mi sie ostatnio przepila wiec teraz pije rum :D
nep2n

czas wpisu: 2006-02-05 22:29:40

3845
Moj drogi Nep2nie, co do jakosci angielskiego piwa jestem zmuszony sie z toba gleboko nie zgodzic. Mialem onegdaj przyjemnosc zwizytowac w celach poznawczych kilka pubow w Ladku i typowe, klasyczne brytyjskie ale jest doskonale. A whisky mozna pic bez konca jak sie okazuje :)
Kapec

czas wpisu: 2006-02-04 21:58:28

3844
mamm pytanko czy ktos z krakowa moglby przygarnac 2 osoby na noc przed shanties??
(chodzi mi o noc z 22 na 23 lutego)jak by co to prosze an priv.
nep2n

czas wpisu: 2006-02-04 21:06:16

3843
he, perle i zwierzyniec to nawet ja polecam :) tak sie sklada ze ta pierwsza znajduje sie rowniez w lodzi i wcale nie trzeba jechac po nia az do lublina... ]:->
ma

czas wpisu: 2006-02-04 19:13:35

3842
oj stefan stefan..
co z ciebie wyrosnie?
moze jednak przyjade do ciebie na te shanties
moze kiedys.. kto to wie..;)
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2006-02-04 14:20:11

3841
nie chwal się tak bo to nie prawda.
;)
P Stefan W

czas wpisu: 2006-02-04 08:53:33

3840
jakby kto nie wiedzial kto ja jestem..
to ja njglosniej pomagam spiewac "srode" jak jest koncert w zapiecku w lodzi
buehehehe
teraz wszyscy wiedza ;)
pozdr
WOYTAS

[email protected]
czas wpisu: 2006-02-03 23:09:23

3839
córós jak nie jak tak ??no powiedz ty mi dziecie jakie tu jest piwo zdatne do picia??
nep2n

czas wpisu: 2006-02-03 22:48:01

3838
mam rym żólty: LECIM NA SZCZECIN ;-D
córóś co nie chce uróść

czas wpisu: 2006-02-03 14:52:14

3837
że niby jak nie???? ;-]
córóś

czas wpisu: 2006-02-03 09:06:13

3836
kapec spiesze cie pocieszuc ze w anglikowie tez niema dobrego piwka.pozostaje sie tylko uwalic whisky(tylko ilez mozna ja pic:) )
nep2n

czas wpisu: 2006-02-03 01:26:26

3835
czyzby turystyczna byla napisana w czasie tesknoty za zwierzynieckim piwem? ;)
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2006-02-02 23:28:48

3834
Ech, zatesknilem za domem przez te wasze piwne wpomnienia. Perla i zwierzynieckie, bardzo dobre piwka. A tu w Kanadowie produkuja straszne swinstwo nie do picia. Nawet Guinness jest cienki :(
Pozdrawiam zatem wszystkich nie chmielowo, a rumowo. Oooooooby zyla wiecznie:)
Kapec

czas wpisu: 2006-02-02 18:34:22

3833
He, he... Nie przeczytalem kto się podpisal i polecilem Ci Twoj wlasny koncert :) A jak bedziesz w Lublinie i okolicach to spróbuj jeszcze browaru Zwierzyniec z browaru Zwierzyniec :)
Marek

stoklosy.com.pl/domkultury
czas wpisu: 2006-02-02 16:46:35

3832
Perła - polecam :)
Polecam również koncert SCOB w Warszawie w sobotę 11 lutego o 19.00 :)
Marek

stoklosy.com.pl/domkultury
czas wpisu: 2006-02-02 16:36:59

3831
Piwo Perła? w Lublinie? a z jakiego browaru? jeśli z jakiegoś lokalnego, nie będącego częścią jakiegoś wielkiego molocha, to owszem, czemu nie:)Będę w Lublinie niedługo, to sprawdzę:)
jurkiel

czas wpisu: 2006-02-02 11:34:00

3830
Witam calą ekipe :)))a z ryżowym mam zle wspomnienia:(((
Pozdrowki Neron
Wojtek"NERON"Warchoł

niro.mp3.wp.pl/
czas wpisu: 2006-02-01 21:28:47

3829
Czy jest szansa ze pojawicie się u nas w Lublinie? chocby malutka? mamy takie dobre piwko Perła :)
wierzba

czas wpisu: 2006-02-01 16:42:19

3828
nie wątpie, że Wam sie uda. czy sponsorem bedzie ponownie tkwiące w mej pamięci piwo amber?
córóś

czas wpisu: 2006-01-31 14:45:05

3827
Olesia.. czy to oznacza, ze spotkamy sie przy bezalkoholowym?
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2006-01-31 10:00:04

3826
:-)
Olesia

czas wpisu: 2006-01-30 20:25:58

3825
Oleśia, to nie jest OK. To jest bardzo daleko od OK. Twoja obecność może wypaczyć wyniki konkursu - młodzi wykonawcy nie będą mogli użyć "całej gamy" środków paramuzycznych dla wywarcia nacisku na Maria.
Serwus
Magyar'06

czas wpisu: 2006-01-30 19:25:23

3824
Odbiorę od Ciebie Wojtas te gratulacje. Bardzo się cieszę, że będę na Bazunie dłużej niż trwa koncert SCoB. :-)Pozdrawiam
Olesia

czas wpisu: 2006-01-30 18:37:01

3823
Mario gratulacje z okazji bycia w szanownym jury na bazunie :)
nadal czekamy z utesknieniem na zapieckowe zdj >:)
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2006-01-26 13:41:37

3822
jeszcze dodam ze ewentualne afery ryzowe dzialaja chyba tylko na skosnookich ;)
milego dzionke wszyskim
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2006-01-25 15:51:11

3821
ja swoja skromna osoba proponuje nie robic wiecej afer w sprawie ryzu.. nie powolywac komisji bo ajk dobrze wiemy, powolywane dotad komisje nie spelnily oczekiwan spoleczenstwa..
takze najlepiej zapomnijmy o sprawie i nie pobudzajmy sie niezdrowo w ten sposob ;)
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2006-01-25 15:48:18

3820
Kapustko! a może gdzieś w okolicy Stokłosy ta wystawa , na którą musimy przyjechać? są jakieś szanse na ten termin? buziaki i tymianki przesyłam!
córóś

czas wpisu: 2006-01-25 12:42:29

3819
A Was Chlopaki miło było znów widzieć i słyszeć...przepraszam że tak bez pożegnania...sobie po cichutku wyszłam...ale tak jakoś mi się od tych Waszych piosenek zrobiło...dziękuję
czyli ja

czas wpisu: 2006-01-25 12:17:28

3818
RYŻ TO MOJA SPRAWKA...RYŻ NA SŁODKO...NA SZCZĘŚCIE...RYŻ :)...PRZECIEŻ JESZCZE BARDZIEJ SZALONE POMYSŁY PRZYCHODZĄ MI DO GŁOWY...MYŚLĘ ŻE CAŁUSY JUŻ MI DAWNO TEN RYŻ WYBACZYLI...O ILE BYŁO CO WYBACZAĆ...W cIEBIE tOMKU NIE RZUCIŁABYM NIGDY...BO TO BY BYŁ RYŻ NA KWAŚNO...SKORO CIĘ JEDNAK KRĘCI "AFERA RYŻOWA" TO POWOŁAJ KOMISJĘ ŚLEDCZĄ...WOLĘ JUŻ TAKI RYŻ...NIŻ TAKI LUKIER...I NIE agnieszka...DO AGNIESZKI SIĘ NIE PRZYZNAJĘ...DO RYŻU TAK...POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH Z POCZUCIEM HUMORU...I NIE PRZYKLEJAJCIE SERDUSZEK NA SZKLANKI :)))
czyli ja

czas wpisu: 2006-01-25 12:08:04

3817
Córóś wielkie dzieki za zyczenia.....:-)) dopiero dzis odczytałam i co tam...pouprawiam prywate..;-))) bo z uprawianiem ogródka w zimie kiepsko nie wspomne o uprawianiu innych rzeczy :))). Bardzo Cie ściskam podziekowaniowo i ciagle jeszcze ochryple (ten ton głosu Jasia Wydry chyba mi juz na zawsze zostanie;-))) i bede robic mu konkurencje. Dobrych ludzi jakos coraz więcej dookoła więc zyczenia sie spełniają...... Czekam na Ciebie w Wawie w Stokłosach. Przyjeżdzaj koniecznie!!!! Mój mail ponizej :-))) buzka
Kapucha

czas wpisu: 2006-01-25 11:44:51

3816
A i w końcu udało mi się na żywo posłuchać Was w Gdyni, na "Józkowym koncercie"... Tak was zachwalali ci i tamci, zachwalali, zachwalali... Ale jako niewierny Tomasz musiałam się osobiście przekonać - no i przekonanie okazało się pozytywne :-) Miło będzie Was "gościć" tutaj w lutym (Szczecin).

Jayin

wuwuwu.szanty.art.peel
czas wpisu: 2006-01-24 23:49:49

3815
pawciu ale zes anagram wymyslil... >:o)
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2006-01-24 21:45:59

3814
Wielkie dzięki dla zespołu za koncercik.
Nowe piosenki zajefajne ale trzeba będzie się ich osłuchać. Materiał już jest teraz czekamy na płytke!!!
Składam zamówienie :)

...mam nadzieję że Jurkiel ma całe oko
...
Do zobaczenia na kncercikach.
Paweł satyoW

czas wpisu: 2006-01-24 18:02:31

3813
poezjo, jaskinie niespełnienia, kajam się przed tobą ciałem niespokojnym. Oazo kwiatów polnych, domie podniebny, dotknij mnie swym skrzydłem, bym drogę mogła odnależć otulona dotychczas światem trywialnym tak szczelnie. poezjo, harfo najczystsza, nie karz mi chodzić po ziemi.
córóś

czas wpisu: 2006-01-24 09:10:47

3812
nadmienie jeszcze, ze jestem za wolnoscia slowa..
kazdy moze sie wypowiedziec.. i nie powinno to byc problemem
taki kraj.. :P
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2006-01-23 18:15:26

3811
Tomek.. nie mialem na mysli tylko Ciebie ale także Córóś :)
ale skoro jest wszystko ok - to ok
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2006-01-23 18:13:36

3810
Nadmieniam, że nikomu do gardła nie skakaliśmy. Przeprosiliśmy zespół za utrudnienia w Koncercie i nie wymienialiśmy nikogo, notabene przecież to nie Córóś przyniosła ryż.
A że głupi pomysł to myślę, że nasze przeprosiny dla zespołu powinny wystarczyć. Trudno nam uczyć kogoś szacunku do Muzyków, którzy przy takim mrozie jadą 800 km by zagrać dla nas.
dla nas temat skończony
ET

czas wpisu: 2006-01-23 16:46:17

3809
A przynajmniej tu był spokój. Dotąd wzajemne złości wylewane internetowo były domeną "fanów" SDMu. Szkoda, że i ci "całuśni" się na to zapatrzyli.
:(

czas wpisu: 2006-01-23 14:44:40

3808
tak z ciekawości spytam..
czy was bawi takie skakanie sobie do gardeł?
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2006-01-23 13:52:51

3807
...ja jednak będę obstawać,że to koncerty i mam nadzieję, że Chłopaki też tak do tego podchodzą...
nietomek

czas wpisu: 2006-01-23 12:13:53

3806
no nie zauważyłam.
Agnieszka

czas wpisu: 2006-01-23 12:06:15

3805
no comment - żenujące jak na Pania Pedagog - cóż wiechci nie tak łatwo się pozbyć. Myślałem, że to księga gości zespołu, który ma podstronę "koncerty", ale pewnie byliśmy na różnych imprezach.
Jak zwykle.
PS Szkoda tylko Agnieszko, że nie zauważyłaś uwag jakie skierowane były do Was ze sceny.

Rubeinstain

czas wpisu: 2006-01-23 11:49:33

3804
absolutnie nie życzę sobie by ktokolwiek przepraszał za zachowanie moje i moich przyjaciół. odpśc sobie Tomek zajmowanie sie kimś i zajmij się swoją osobą.
córóś

czas wpisu: 2006-01-23 10:57:34

3803
koncerty to dawał Rubinstein.
córóś

czas wpisu: 2006-01-23 10:53:41

3802
koncert super.. jak zwykle zresztą :)
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2006-01-22 11:07:16

3801
I jeszcze ta piosenka "Za daleko" też zapadła w pamięć.
Pozdrawiamy
Mamy nadzieję że podróż była bez przygód.
ET

czas wpisu: 2006-01-22 11:00:02

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi



Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!