Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Slodki Calus od Buby

W księdze jest 4991 wpisów.

Jesteś 235021 osobą oglądającą tę księgę.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

3900
No to w drogę
Mario

czas wpisu: 2006-03-11 10:27:39

3899
od kilku lat wiosna zaczyna się od jednej , nie podlegającej dyskusji sytuacji niekontrolowanej. yapa. yapa już dziś. tak jakby prawie kalendarzowa zmiana tylko w innym terminie. nie do opanowania, nie do zapamiętania, nie do zapomnienia. 3 dni 3 noce. zaczynamy.
córóś

czas wpisu: 2006-03-10 10:30:48

3898
a umnie przekwitaja przebisniegi,zaczynaja kwitnac ząkile,zadnego sniegu i tak na oko +10
nep2n

czas wpisu: 2006-03-09 18:09:59

3897
informatyk nie przyszedł. u mnie nadal nie pada...
córós

czas wpisu: 2006-03-09 09:22:32

3896
...no i właśnie w związku z tym będzie nadal śnieg padał na stronie - na znak protestu oooooo
Mario

czas wpisu: 2006-03-09 08:30:57

3895
Właśnie. Mam to samo - po jednej stronie domu Jurkiela "+", po drugiej "-" a w nocy totalna zima.
Magyar'06

czas wpisu: 2006-03-09 08:09:36

3894
Drogi SCOB-ie,
Dzieki za piesni i dzieki za wytrwalosc trwania.
Minelo juz wiecej niz tuzin lat od pierwszej przegranej kasety, od pierwszego koncertu na dole w Zaku, od pierwszej niezdarnie zagranej 'Belloniki z miastem'.
A ja wciaz jednak slucham waszych piesni i tym samym to co niewypowiedziane z braku formy nabiera realnej tresci.
Na oko- Pijany Poeta

czas wpisu: 2006-03-09 03:59:43

3893
+5 to i u nas jest: w południe, w słońcu. A już z drugiej strony domu: -5,5. A teraz, w nocy, to i od południowej strony mamy -8. Ale szykują się występki na Południu, to się ogrzejemy:)
jurkiel

czas wpisu: 2006-03-08 22:29:44

3892
Państwo Szanowni - na Rynku sprzedają już bazie, a bazie i śnieg nijak się kupy nie trzymają! I ten z 'pierwszej' strony to jak dzik w sosnę! ;) A poza tym u nas już dawno powyżej +5! Więc może jakaś galicyjska wersja, hue? :)
pierwiosnek i przyjaciele

czas wpisu: 2006-03-08 17:07:44

3891
DZIĘKUJĘ!!! :-))))))))))))))))
Wrocław :-)

czas wpisu: 2006-03-08 17:01:33

3890
Ja w sprawie śniegu:
Pierwiosnki, Przebiśniegi i jak widać Pizia,
Wypłyną na powierzchnię, gdy jest gdzie wypływać!!!
Patrzę sobie przez okno - wiosna tylko w słońcu, wygląda jako tako.
Syp, Mario syp na miasto - na pohybel ptakom.
Serwus
i wielkie, wielkie wszystkim "krągłym".

Magyar'06

czas wpisu: 2006-03-08 16:22:12

3889
Córóś - zapodajesz taki oto adres i tam klik i już będzie obsługa - http://www.java.com/en/download/index.jsp
Mario

czas wpisu: 2006-03-08 14:32:57

3888
zakładam , ze w dyskusji chodzi o ten biały prostokąt na początku na którym wyskakuje mi info: Twoja przegladarka nie obsługuje tego formatu...
tak myślałam ,że coś sie za tym kryje, a to zima!
córóś

czas wpisu: 2006-03-08 13:04:09

3887
No to juz jest....sama widzialam na termometrii,cale +9,niech nie pada,bo zadne kwiaty nie urosna a i Pierwiosnki przysypie.Pozdrowienia!
Pizia

czas wpisu: 2006-03-08 12:13:54

3886
ok. - nie będzie śniegu, jak temperatura wzrosnie chociaż do +5 :)
Mario

czas wpisu: 2006-03-08 12:03:24

3885
Błagam, niech na stronce startowej nie pada już śnieg!!! Precz z zimą, rękawiczkami, noskiem czerwonym (nie od szlachetnych trunków, a od minusowych temperatur)! Wiosna z gór idzie do morza i jako żem bliżej gór, donoszę nadbałtyckim Kompanom, że śniegi topnieją, ptaki ćwierkają i powietrze pachnie, że hej! Więc zamiast śniegu, niech na przykład promienie słońca sobie iskrzą... :)
pierwiosnek

czas wpisu: 2006-03-07 21:26:34

3884
na ulicach łodzi juz nastroj yapowy
powoli pomysly przychodza do glowy
gdzie tanczyc i śpiewać przez pare tych nocy
choć to jeden weekend to tyle się toczy
wydarzeń piosenek kufli na podłoge
spokojnie tu czekam tak jak tylko moge
córóś

czas wpisu: 2006-03-07 13:30:09

3883
jedno piwko, drugie piwko, trzecie piwko, floor..
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2006-03-06 21:48:24

3882
Wypij jedno za mnie na koncercie!!! Nie dam rady być:(
PSW

czas wpisu: 2006-03-06 17:15:32

3881
No prosze, 20 urodziny na BA. Muszę tam być!
Magdalena

czas wpisu: 2006-03-03 16:24:25

3880
woytas to jest yapa!!
córóś

czas wpisu: 2006-03-03 09:03:23

3879
córóś robilas reserve w zapiecku?
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2006-03-02 17:51:47

3878
jeśli przyjmiemy , to moze w niedziele nie będziemy pragnąć śmierci...
córóś

czas wpisu: 2006-03-02 12:42:00

3877
coros niewiem czy to w czyms pomoze :D:D
nep2n

czas wpisu: 2006-03-02 12:18:55

3876
znowu ozianko? kupie glukoze...
córóś

czas wpisu: 2006-03-02 09:00:55

3875
Rrrrany, czy moje oczka dobrze widzą?! Wiosenny rejs do Starego Portu?! Ihhaaaa - co Kraków, to Kraków!!! :) D-Z-I-Ę-K-U-J-Ę!!! Bozia w dzieciach wynagrodzi!!!
smok wawelski

czas wpisu: 2006-03-01 00:54:30

3874
Wreszcie przyjedziecie :))))
Do zobaczenia w SP
Słoniu

czas wpisu: 2006-02-28 17:53:46

3873
Zapraszam wszystkich do oglądania zdjęć z 18-tki scob z infinium. Fakt że dawno to było.Ale ja mam dopiero stronę 2 mc.polecam
i do cholery wpisujcie się żebym wiedział że to ktoś ogląda. tramway
tramway

www.tramway-foto.com.pl
czas wpisu: 2006-02-27 20:41:43

3872
Co prawda nie jest to strona GFS, ale myślę, że i 'całuśnym'znajomym uśmiechną się buźki jak napiszę, że na Shanties 06 w Krakowie Gdańska Formacja odniosła znów niekwestionowany sukces! :) Od czwartku nieźle z gitar dymiło, aż bioderkami nam, skromnym słuchaczom kołysało, ale wczoraj... Wczoraj to Waćpan Jurkiel z Szanownymi Współgrającymi rozruszali publiczność dotąd drętwo stojącą tak, że ruszyła w tany! Osoby, które do wzbraniały się przed dołączeniem do harców i tak do nich dołączyły, bo zostały wchłonięte przez tańczący korowód. Ledwie dało się ujść z życiem! :) A jakie brawa dostali!!! Takowoż i ja jeszcze 'brawuję' i dziękuję i o więcej proszę!!! :*
(: piratka spod barierki :)

czas wpisu: 2006-02-27 17:19:28

3871
no to po pączusiu :):):)
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2006-02-23 13:09:10

3870
Hej ho, a już jutro GFS w Rotundzie! Niechże żyją szanty, niechże piją ze szczęścia dzierlatki! :) Chyba z radości uduszę Panów Z Gitarami! :)
(:

czas wpisu: 2006-02-22 23:00:23

3869
Przyjeżdżajcie! Już, teraz, natychmiast! A najpóźniej na wiosnę! Do Łykendu!!!
Tęsknię, płaczę i chyba się w Odrze utopię, jak nie przyjedziecie!
Wasz Wrocek ;-)

czas wpisu: 2006-02-22 18:25:18

3868
Się wie... W jedną łapę hajneken, w drugą pilot od wieży i... aby do wiosny! :)
(:

czas wpisu: 2006-02-21 18:14:21

3867
skoro az musisz sie napic to rzeczywiście ma wpływ;-]
córóś

czas wpisu: 2006-02-21 08:56:01

3866
nawet sobie nie wyobrazacie jaki kojacy wplyw ma tworczosc Kapcia po dolujacej rozmowie z kobieta o godzinie 00:30
normalnie ide chyba sie gdzies jeszcze zapic na poczatek nowego dnia...
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2006-02-21 00:25:45

3865
no to i ja nie bede ta co ryje
nep2n

czas wpisu: 2006-02-18 05:17:13

3864
jak wszyscy to my tesh
et

czas wpisu: 2006-02-17 21:45:18

3863
tez zaglosowalem.. a jak ;)
pozdr
WOYTAS niczyja żona, może kiedyś mąż..

czas wpisu: 2006-02-17 15:16:04

3862
Chcąc dopomóc szczesciu - zagłosowałam.
"Żona" Mariaszka Ola sztuk 1

czas wpisu: 2006-02-17 10:35:46

3861
Akcja trwa jeszcze do NIEDZIELI!!!!!
Znowu Żona

czas wpisu: 2006-02-17 10:07:34

3860
wpisałam stronę
jak poniżej

www.medialine.pl/forumeventow.php
czas wpisu: 2006-02-17 10:04:41

3859
Zwracam się do WSZYSTKICH z wielką prośbą. Firma LIVE w której pracuję, bierze udział w konkursie na najlepszą firmę eventową miesiąca. W nagrodę jest do wygrania miesięczna kampania reklamowa na stronie. Gdybyście tak zechcieli dopomóc naszemu szczęściu i zagłosować na tą jedynie słuszną firmę byłabym Wam DOZGONNIE WDZIĘCZNA!!!!! Pomóżcie szczęściu i zagłosujcie na stronie:http://www.medialine.pl/forumeventow.php na AGENCJĘ LIVE. Żona Szkieleta Marta
Żona Szkieleta Marta Sztuk 1

czas wpisu: 2006-02-17 10:02:06

3858
co tu sie tak cicho zrobilo? :|
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2006-02-16 10:06:28

3857
nie lubie poniedzialkow... grrrrrr

witam w nowym tygodniu wszystkich:)
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2006-02-13 10:01:39

3856
tam są silni chłopcy.
córóś

czas wpisu: 2006-02-10 13:17:36

3855
Idzie? A jakie warunki trza spełnić? Kurka, czy ja nie za dużo ważę? ;)
m. i b.

czas wpisu: 2006-02-09 16:52:40

3854
odbiór w wawie idzie załatwic....
córóś

czas wpisu: 2006-02-09 09:19:08

3853
Yyyyy... Ja chcę Całusa! To znaczy na koncert Całusa! Teleportuję się chyba, albo nadam listem poleconym... Odbierze mnie ktoś na poste restante?
małe i biedne

czas wpisu: 2006-02-08 16:26:32

3852
W końcu troszke dobrego kulturalnego grania w tym szarym mieście...Do zobaczenia jutro w Kontrastach...
Mario

czas wpisu: 2006-02-06 23:06:57

3851
Słoniu jesli chodzi o mnie to pewnie dowiem sie w piatek ze w sobote przyjade..
ale ja sie nie okreslam bo mam teraz pewne pracownicze manewry..
coraz wiecej obowiazkow na mnie spada
jak bede mial przyjechac do kraka to sobie dam rade z biletami.. i hope so;)
pozdr
WOYTAS

czas wpisu: 2006-02-06 21:43:59

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi


Odwiedz sponsora ksiegi!
Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!