| 3900 | No to w drogę Mario czas wpisu: 2006-03-11 10:27:39 |
| 3899 | od kilku lat wiosna zaczyna się od jednej , nie podlegającej dyskusji sytuacji niekontrolowanej. yapa. yapa już dziś. tak jakby prawie kalendarzowa zmiana tylko w innym terminie. nie do opanowania, nie do zapamiętania, nie do zapomnienia. 3 dni 3 noce. zaczynamy. córóś czas wpisu: 2006-03-10 10:30:48 |
| 3898 | a umnie przekwitaja przebisniegi,zaczynaja kwitnac ząkile,zadnego sniegu i tak na oko +10 nep2n czas wpisu: 2006-03-09 18:09:59 |
| 3897 | informatyk nie przyszedł. u mnie nadal nie pada... córós czas wpisu: 2006-03-09 09:22:32 |
| 3896 | ...no i właśnie w związku z tym będzie nadal śnieg padał na stronie - na znak protestu oooooo Mario czas wpisu: 2006-03-09 08:30:57 |
| 3895 | Właśnie. Mam to samo - po jednej stronie domu Jurkiela "+", po drugiej "-" a w nocy totalna zima. Magyar'06 czas wpisu: 2006-03-09 08:09:36 |
| 3894 | Drogi SCOB-ie, Dzieki za piesni i dzieki za wytrwalosc trwania. Minelo juz wiecej niz tuzin lat od pierwszej przegranej kasety, od pierwszego koncertu na dole w Zaku, od pierwszej niezdarnie zagranej 'Belloniki z miastem'. A ja wciaz jednak slucham waszych piesni i tym samym to co niewypowiedziane z braku formy nabiera realnej tresci. Na oko- Pijany Poeta czas wpisu: 2006-03-09 03:59:43 |
| 3893 | +5 to i u nas jest: w południe, w słońcu. A już z drugiej strony domu: -5,5. A teraz, w nocy, to i od południowej strony mamy -8. Ale szykują się występki na Południu, to się ogrzejemy:) jurkiel czas wpisu: 2006-03-08 22:29:44 |
| 3892 | Państwo Szanowni - na Rynku sprzedają już bazie, a bazie i śnieg nijak się kupy nie trzymają! I ten z 'pierwszej' strony to jak dzik w sosnę! ;) A poza tym u nas już dawno powyżej +5! Więc może jakaś galicyjska wersja, hue? :) pierwiosnek i przyjaciele czas wpisu: 2006-03-08 17:07:44 |
| 3891 | DZIĘKUJĘ!!! :-)))))))))))))))) Wrocław :-) czas wpisu: 2006-03-08 17:01:33 |
| 3890 | Ja w sprawie śniegu: Pierwiosnki, Przebiśniegi i jak widać Pizia, Wypłyną na powierzchnię, gdy jest gdzie wypływać!!! Patrzę sobie przez okno - wiosna tylko w słońcu, wygląda jako tako. Syp, Mario syp na miasto - na pohybel ptakom. Serwus i wielkie, wielkie wszystkim "krągłym". Magyar'06 czas wpisu: 2006-03-08 16:22:12 |
| 3889 | Córóś - zapodajesz taki oto adres i tam klik i już będzie obsługa - http://www.java.com/en/download/index.jsp Mario czas wpisu: 2006-03-08 14:32:57 |
| 3888 | zakładam , ze w dyskusji chodzi o ten biały prostokąt na początku na którym wyskakuje mi info: Twoja przegladarka nie obsługuje tego formatu... tak myślałam ,że coś sie za tym kryje, a to zima! córóś czas wpisu: 2006-03-08 13:04:09 |
| 3887 | No to juz jest....sama widzialam na termometrii,cale +9,niech nie pada,bo zadne kwiaty nie urosna a i Pierwiosnki przysypie.Pozdrowienia! Pizia czas wpisu: 2006-03-08 12:13:54 |
| 3886 | ok. - nie będzie śniegu, jak temperatura wzrosnie chociaż do +5 :) Mario czas wpisu: 2006-03-08 12:03:24 |
| 3885 | Błagam, niech na stronce startowej nie pada już śnieg!!! Precz z zimą, rękawiczkami, noskiem czerwonym (nie od szlachetnych trunków, a od minusowych temperatur)! Wiosna z gór idzie do morza i jako żem bliżej gór, donoszę nadbałtyckim Kompanom, że śniegi topnieją, ptaki ćwierkają i powietrze pachnie, że hej! Więc zamiast śniegu, niech na przykład promienie słońca sobie iskrzą... :) pierwiosnek czas wpisu: 2006-03-07 21:26:34 |
| 3884 | na ulicach łodzi juz nastroj yapowy powoli pomysly przychodza do glowy gdzie tanczyc i śpiewać przez pare tych nocy choć to jeden weekend to tyle się toczy wydarzeń piosenek kufli na podłoge spokojnie tu czekam tak jak tylko moge córóś czas wpisu: 2006-03-07 13:30:09 |
| 3883 | jedno piwko, drugie piwko, trzecie piwko, floor.. pozdr WOYTAS czas wpisu: 2006-03-06 21:48:24 |
| 3882 | Wypij jedno za mnie na koncercie!!! Nie dam rady być:( PSW czas wpisu: 2006-03-06 17:15:32 |
| 3881 | No prosze, 20 urodziny na BA. Muszę tam być! Magdalena czas wpisu: 2006-03-03 16:24:25 |
| 3880 | woytas to jest yapa!! córóś czas wpisu: 2006-03-03 09:03:23 |
| 3879 | córóś robilas reserve w zapiecku? pozdr WOYTAS czas wpisu: 2006-03-02 17:51:47 |
| 3878 | jeśli przyjmiemy , to moze w niedziele nie będziemy pragnąć śmierci... córóś czas wpisu: 2006-03-02 12:42:00 |
| 3877 | coros niewiem czy to w czyms pomoze :D:D nep2n czas wpisu: 2006-03-02 12:18:55 |
| 3876 | znowu ozianko? kupie glukoze... córóś czas wpisu: 2006-03-02 09:00:55 |
| 3875 | Rrrrany, czy moje oczka dobrze widzą?! Wiosenny rejs do Starego Portu?! Ihhaaaa - co Kraków, to Kraków!!! :) D-Z-I-Ę-K-U-J-Ę!!! Bozia w dzieciach wynagrodzi!!! smok wawelski czas wpisu: 2006-03-01 00:54:30 |
| 3874 | Wreszcie przyjedziecie :)))) Do zobaczenia w SP Słoniu czas wpisu: 2006-02-28 17:53:46 |
| 3873 | Zapraszam wszystkich do oglądania zdjęć z 18-tki scob z infinium. Fakt że dawno to było.Ale ja mam dopiero stronę 2 mc.polecam i do cholery wpisujcie się żebym wiedział że to ktoś ogląda. tramway tramway www.tramway-foto.com.pl czas wpisu: 2006-02-27 20:41:43 |
| 3872 | Co prawda nie jest to strona GFS, ale myślę, że i 'całuśnym'znajomym uśmiechną się buźki jak napiszę, że na Shanties 06 w Krakowie Gdańska Formacja odniosła znów niekwestionowany sukces! :) Od czwartku nieźle z gitar dymiło, aż bioderkami nam, skromnym słuchaczom kołysało, ale wczoraj... Wczoraj to Waćpan Jurkiel z Szanownymi Współgrającymi rozruszali publiczność dotąd drętwo stojącą tak, że ruszyła w tany! Osoby, które do wzbraniały się przed dołączeniem do harców i tak do nich dołączyły, bo zostały wchłonięte przez tańczący korowód. Ledwie dało się ujść z życiem! :) A jakie brawa dostali!!! Takowoż i ja jeszcze 'brawuję' i dziękuję i o więcej proszę!!! :* (: piratka spod barierki :) czas wpisu: 2006-02-27 17:19:28 |
| 3871 | no to po pączusiu :):):) pozdr WOYTAS czas wpisu: 2006-02-23 13:09:10 |
| 3870 | Hej ho, a już jutro GFS w Rotundzie! Niechże żyją szanty, niechże piją ze szczęścia dzierlatki! :) Chyba z radości uduszę Panów Z Gitarami! :) (: czas wpisu: 2006-02-22 23:00:23 |
| 3869 | Przyjeżdżajcie! Już, teraz, natychmiast! A najpóźniej na wiosnę! Do Łykendu!!! Tęsknię, płaczę i chyba się w Odrze utopię, jak nie przyjedziecie! Wasz Wrocek ;-) czas wpisu: 2006-02-22 18:25:18 |
| 3868 | Się wie... W jedną łapę hajneken, w drugą pilot od wieży i... aby do wiosny! :) (: czas wpisu: 2006-02-21 18:14:21 |
| 3867 | skoro az musisz sie napic to rzeczywiście ma wpływ;-] córóś czas wpisu: 2006-02-21 08:56:01 |
| 3866 | nawet sobie nie wyobrazacie jaki kojacy wplyw ma tworczosc Kapcia po dolujacej rozmowie z kobieta o godzinie 00:30 normalnie ide chyba sie gdzies jeszcze zapic na poczatek nowego dnia... pozdr WOYTAS czas wpisu: 2006-02-21 00:25:45 |
| 3865 | no to i ja nie bede ta co ryje nep2n czas wpisu: 2006-02-18 05:17:13 |
| 3864 | jak wszyscy to my tesh et czas wpisu: 2006-02-17 21:45:18 |
| 3863 | tez zaglosowalem.. a jak ;) pozdr WOYTAS niczyja żona, może kiedyś mąż.. czas wpisu: 2006-02-17 15:16:04 |
| 3862 | Chcąc dopomóc szczesciu - zagłosowałam. "Żona" Mariaszka Ola sztuk 1 czas wpisu: 2006-02-17 10:35:46 |
| 3861 | Akcja trwa jeszcze do NIEDZIELI!!!!! Znowu Żona czas wpisu: 2006-02-17 10:07:34 |
| 3860 |
| 3859 | Zwracam się do WSZYSTKICH z wielką prośbą. Firma LIVE w której pracuję, bierze udział w konkursie na najlepszą firmę eventową miesiąca. W nagrodę jest do wygrania miesięczna kampania reklamowa na stronie. Gdybyście tak zechcieli dopomóc naszemu szczęściu i zagłosować na tą jedynie słuszną firmę byłabym Wam DOZGONNIE WDZIĘCZNA!!!!! Pomóżcie szczęściu i zagłosujcie na stronie:http://www.medialine.pl/forumeventow.php na AGENCJĘ LIVE. Żona Szkieleta Marta Żona Szkieleta Marta Sztuk 1 czas wpisu: 2006-02-17 10:02:06 |
| 3858 | co tu sie tak cicho zrobilo? :| pozdr WOYTAS czas wpisu: 2006-02-16 10:06:28 |
| 3857 | nie lubie poniedzialkow... grrrrrr witam w nowym tygodniu wszystkich:) pozdr WOYTAS czas wpisu: 2006-02-13 10:01:39 |
| 3856 | tam są silni chłopcy. córóś czas wpisu: 2006-02-10 13:17:36 |
| 3855 | Idzie? A jakie warunki trza spełnić? Kurka, czy ja nie za dużo ważę? ;) m. i b. czas wpisu: 2006-02-09 16:52:40 |
| 3854 | odbiór w wawie idzie załatwic.... córóś czas wpisu: 2006-02-09 09:19:08 |
| 3853 | Yyyyy... Ja chcę Całusa! To znaczy na koncert Całusa! Teleportuję się chyba, albo nadam listem poleconym... Odbierze mnie ktoś na poste restante? małe i biedne czas wpisu: 2006-02-08 16:26:32 |
| 3852 | W końcu troszke dobrego kulturalnego grania w tym szarym mieście...Do zobaczenia jutro w Kontrastach... Mario czas wpisu: 2006-02-06 23:06:57 |
| 3851 | Słoniu jesli chodzi o mnie to pewnie dowiem sie w piatek ze w sobote przyjade.. ale ja sie nie okreslam bo mam teraz pewne pracownicze manewry.. coraz wiecej obowiazkow na mnie spada jak bede mial przyjechac do kraka to sobie dam rade z biletami.. i hope so;) pozdr WOYTAS czas wpisu: 2006-02-06 21:43:59 |