| 2430 | Czy ktoś jeszcze(oprócz mnie) ma zamiar wpisac się tutaj bezinteresownie? Bo po fanach jakoś ani widu,ani słychu! Pamiętacie,jak było kilka lat temu?codziennie niemal były nowe wpisy n aróżne tematy... Sumienie buffymaniaków czas wpisu: 2008-01-12 16:24:15 adres wpisu: *.sieradz.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 2429 | prosilbym o przesłanie napisów do Buffy 02x14 innocence do ripa 350 mb nigdzie nie ma :( Szczesliwego Nowego Roku. Pozdrawiam kern czas wpisu: 2007-12-30 23:13:42 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2428 | Życzę wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku wszystkim (wciąż wytrwałym) fanom Buffy!!!!!!!! Rafał czas wpisu: 2007-12-24 20:49:12 adres wpisu: *.sieradz.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 2427 | dzieki bardzo, w najblizszym czasie zawitam do saturna i popatrze no i kupie oczywiście jak bedzie:) casharel czas wpisu: 2007-12-14 15:18:19 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2426 | Ja kupiłem tak Buffy jak i Anioła Ciemności w krakowskim Saturnie, ale w innych też powinny być. [www.saturnpolska.pl tutaj można namierzyć gdzie są salony] Jakby co to tutaj opisy z mojego bloga: http://przemelek.blogspot.com/2007/12/buffy-postrach-wampirw-polskie-dvd.html http://przemelek.blogspot.com/2007/12/anio-ciemnoci-polskie-dvd.html Postaram się dziś inofrmację o tym Saturnie wrzucić na główną stronę BuffyPedii RMK smg.stopklatka.pl/buffy czas wpisu: 2007-12-13 17:29:10 adres wpisu: 10.136.183.* przez 151.193.120.* |
| 2425 | chciałabym sie zapytac gdzie mozna kupic Buffy na dvd bo jak weszłam na stronke Merlina to sie okazało że produkt niedostepny. a nie powiem zalezy mi. cascharel gg:7452566 czas wpisu: 2007-12-13 16:26:12 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2424 | Buffy to jeden z moich ukochanych seriali. Szkoda ze polska tv juz nie emituje seri. Bo ja tylko chyba ogladalam I i II bo wiecej juz nie dali a szkoda. Bo nawet nie wiem kim sa nowi aktorzy..:(Pozdrawiam Justine milena-mila-zdunek.blog.onet.pl czas wpisu: 2007-11-17 20:53:15 adres wpisu: 213.77.74.* |
| 2423 | Apropo - właściciel twórca i "ojciec" tej strony czasem tu zagląda ?? Lis czas wpisu: 2007-11-05 22:48:25 adres wpisu: *.lutn.cable.ntl.com |
| 2422 | Szczerze mówiąc zapomniałem ;-) o 21:55 jeszcze pamiętałem, odszedłem od komputera i zapomniałem. Ale myślę, że cotygodniowe pojawianie się da szansę na próbę reanimacji czata ;-) RMK smg.stopklatka.pl/buffy czas wpisu: 2007-11-03 23:19:17 adres wpisu: *.rybnet.pl |
| 2421 | Byłem o 22.30.Ale sam... Co do płyt-ile to bedzie 15 funtów? Rafał czas wpisu: 2007-11-03 22:33:41 adres wpisu: *.sieradz.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 2420 | BUFFY to najlepsza rzecz jaka kiedykolwiek leciała w telewizji... ;D wie ktoś może gdzie można kupić/znaleźć odcinki którejkolwiek serii, najlepiej w wersjii angielskiej??;D Beata czas wpisu: 2007-11-02 19:32:58 adres wpisu: 192.168.18.* przez *.internetdsl.tpnet.pl |
| 2419 | W tę sobote po 22 będę na chacie.Jeżeli został jeszcze jakikolwiek prawdziwy fan tego serialu,to niech sie tam pokaże... Rafał czas wpisu: 2007-11-01 22:15:21 adres wpisu: *.sieradz.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 2418 | Fajna stronka tylko upgrate by sie przydal a samo sie nie zrobi pzdr dla wszsytskich Fanow Baffy Marek czas wpisu: 2007-10-05 20:01:57 adres wpisu: *.itcomp.pl |
| 2417 | I niech te słowa stanowią doping dla pana RMK,żeby wreszcie coś nowego na tej stronie zrobił...Bez obrazy. Pozdrawiam. Rafał czas wpisu: 2007-09-14 17:03:58 adres wpisu: *.sieradz.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 2416 | A ja chciałem dodać że ta strona to majstersztyk i arcydzieło !! po prostu ilekroć tu zagladam to zapiera mi dech ogrom pracy włozonej w jej powstanie !! I za to dziękuje twórcom !! Lis czas wpisu: 2007-09-13 22:39:16 adres wpisu: 86.154.40.* |
| 2415 | Badżmy optymistami!Kolejne sezony puszczą w Polsce, wtedy i tylko wtedy kiedy cały świat obejrzy je dwa lub trzy razy. Szkoda... Yesterday czas wpisu: 2007-09-11 14:23:23 adres wpisu: 80.54.199.* |
| 2414 | ja tez nie moge sie doczekac nastepnych serii buffy!! moze ktos wie kiedy beda? pozdro;* mariolka czas wpisu: 2007-08-30 11:16:17 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2413 | aktorka sarah jest moja ulubiona i zarazem najlepsza aktorka jaka znam:)mam nadzieje ze zobaczymy wszystki serie buffy w tele.!!!!! pozdro dla wszystkich fanow buffy:):* fanka s.m.g. czas wpisu: 2007-08-30 11:10:47 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2412 | A właśnie...szkoda tylko,że sezony są trochę drogie... Favori czas wpisu: 2007-08-28 22:18:29 adres wpisu: 81.219.144.* |
| 2411 | Właśnie miałam pytać o to co Rafał...czy nie wiecie czy będą kolejne sezony Buffy w wersji "polskiej" na płytach?Np aż do 7sezonu...? :D Favori czas wpisu: 2007-08-28 22:15:10 adres wpisu: 81.219.144.* |
| 2410 | witam, czy ktos moze mi powiedzieć o co chodzi w filmiki z podanego przeze mnie linku, skąd w buffy jakies kosmiczne statki?? http://pl.youtube.com/watch?v=U3D9Yfdki3E Janeq gg:4929319 czas wpisu: 2007-08-21 19:13:24 adres wpisu: *.ghnet.pl |
| 2409 | Wiecie coś o tych polskich płytach z Buffy?Kiedy ukażą się następne sezony i w jakich cenach? Rafał czas wpisu: 2007-08-20 21:07:57 adres wpisu: *.sieradz.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 2408 | Kocham ten serial cale wakacje go ogladalam az do sezonu 6. 7 nie mam na razie:(((a w tv to sie nie doczekamy nigdy nastepnych sezonów Anja gg:8250076 czas wpisu: 2007-08-05 22:54:39 adres wpisu: *.internetdsl.tpnet.pl |
| 2407 | Pozdro dla wszystkich fanów najbardziej odjadowego serialu wszechczasów. fatalny czas wpisu: 2007-07-30 21:53:24 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2406 | Co to znaczy,że "adres tej strony nie jest na liście dozwolonych stron z czatem"? Rafał czas wpisu: 2007-07-14 23:59:07 adres wpisu: *.sieradz.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 2405 | Przeczytaj sobie pierwszy człon swojego nicka... Drugi w sumie też... Ja osobiście to już straciłem nadzieję... skolmon czas wpisu: 2007-07-07 11:14:55 adres wpisu: *.internetdsl.tpnet.pl |
| 2404 | Czy wiecie może kiedy na antenę telewizyjną powróci serial Buffy lub Anioł Ciemności?????????? Never Again www.blood-vampire-life.blog.onet.pl gg:1147107 czas wpisu: 2007-06-29 11:13:14 adres wpisu: *.eranet.pl |
| 2403 | Uwielbiam Buffy... ten serial mogłabym oglądać godzinami... :) Anga gg:7702777 czas wpisu: 2007-06-28 22:58:19 adres wpisu: *.chello.pl |
| 2402 |
| 2401 | Najlepsza aktorka:) mikid993 gg:5958473 czas wpisu: 2007-06-28 16:25:02 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |