Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Ender & RMK

W księdze jest 2477 wpisów.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

2430
Czy ktoś jeszcze(oprócz mnie) ma zamiar wpisac się tutaj bezinteresownie?
Bo po fanach jakoś ani widu,ani słychu!
Pamiętacie,jak było kilka lat temu?codziennie niemal były nowe wpisy n aróżne tematy...
Sumienie buffymaniaków

czas wpisu: 2008-01-12 16:24:15
adres wpisu: *.sieradz.cvx.ppp.tpnet.pl

2429
prosilbym o przesłanie napisów do Buffy 02x14 innocence do ripa 350 mb nigdzie nie ma :(

Szczesliwego Nowego Roku.
Pozdrawiam
kern

czas wpisu: 2007-12-30 23:13:42
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2428
Życzę wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku wszystkim (wciąż wytrwałym) fanom Buffy!!!!!!!!
Rafał

czas wpisu: 2007-12-24 20:49:12
adres wpisu: *.sieradz.cvx.ppp.tpnet.pl

2427
dzieki bardzo, w najblizszym czasie zawitam do saturna i popatrze no i kupie oczywiście jak bedzie:)
casharel

czas wpisu: 2007-12-14 15:18:19
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2426
Ja kupiłem tak Buffy jak i Anioła Ciemności w krakowskim Saturnie, ale w innych też powinny być. [www.saturnpolska.pl tutaj można namierzyć gdzie są salony]

Jakby co to tutaj opisy z mojego bloga:
http://przemelek.blogspot.com/2007/12/buffy-postrach-wampirw-polskie-dvd.html
http://przemelek.blogspot.com/2007/12/anio-ciemnoci-polskie-dvd.html

Postaram się dziś inofrmację o tym Saturnie wrzucić na główną stronę BuffyPedii
RMK

smg.stopklatka.pl/buffy
czas wpisu: 2007-12-13 17:29:10
adres wpisu: 10.136.183.* przez 151.193.120.*

2425
chciałabym sie zapytac gdzie mozna kupic Buffy na dvd bo jak weszłam na stronke Merlina to sie okazało że produkt niedostepny. a nie powiem zalezy mi.
cascharel

gg:7452566
czas wpisu: 2007-12-13 16:26:12
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2424
Buffy to jeden z moich ukochanych seriali. Szkoda ze polska tv juz nie emituje seri. Bo ja tylko chyba ogladalam I i II bo wiecej juz nie dali a szkoda. Bo nawet nie wiem kim sa nowi aktorzy..:(Pozdrawiam
Justine

milena-mila-zdunek.blog.onet.pl
czas wpisu: 2007-11-17 20:53:15
adres wpisu: 213.77.74.*

2423
Apropo - właściciel twórca i "ojciec" tej strony czasem tu zagląda ??
Lis

czas wpisu: 2007-11-05 22:48:25
adres wpisu: *.lutn.cable.ntl.com

2422
Szczerze mówiąc zapomniałem ;-) o 21:55 jeszcze pamiętałem, odszedłem od komputera i zapomniałem.
Ale myślę, że cotygodniowe pojawianie się da szansę na próbę reanimacji czata ;-)
RMK

smg.stopklatka.pl/buffy
czas wpisu: 2007-11-03 23:19:17
adres wpisu: *.rybnet.pl

2421
Byłem o 22.30.Ale sam...
Co do płyt-ile to bedzie 15 funtów?
Rafał

czas wpisu: 2007-11-03 22:33:41
adres wpisu: *.sieradz.cvx.ppp.tpnet.pl

2420
BUFFY to najlepsza rzecz jaka kiedykolwiek leciała w telewizji... ;D wie ktoś może gdzie można kupić/znaleźć odcinki którejkolwiek serii, najlepiej w wersjii angielskiej??;D
Beata

czas wpisu: 2007-11-02 19:32:58
adres wpisu: 192.168.18.* przez *.internetdsl.tpnet.pl

2419
W tę sobote po 22 będę na chacie.Jeżeli został jeszcze jakikolwiek prawdziwy fan tego serialu,to niech sie tam pokaże...
Rafał

czas wpisu: 2007-11-01 22:15:21
adres wpisu: *.sieradz.cvx.ppp.tpnet.pl

2418
Fajna stronka tylko upgrate by sie przydal a samo sie nie zrobi pzdr dla wszsytskich Fanow Baffy
Marek

czas wpisu: 2007-10-05 20:01:57
adres wpisu: *.itcomp.pl

2417
I niech te słowa stanowią doping dla pana RMK,żeby wreszcie coś nowego na tej stronie zrobił...Bez obrazy.
Pozdrawiam.
Rafał

czas wpisu: 2007-09-14 17:03:58
adres wpisu: *.sieradz.cvx.ppp.tpnet.pl

2416
A ja chciałem dodać że ta strona to majstersztyk i arcydzieło !! po prostu ilekroć tu zagladam to zapiera mi dech ogrom pracy włozonej w jej powstanie !! I za to dziękuje twórcom !!
Lis

czas wpisu: 2007-09-13 22:39:16
adres wpisu: 86.154.40.*

2415
Badżmy optymistami!Kolejne sezony puszczą w Polsce, wtedy i tylko wtedy kiedy cały świat obejrzy je dwa lub trzy razy. Szkoda...
Yesterday

czas wpisu: 2007-09-11 14:23:23
adres wpisu: 80.54.199.*

2414
ja tez nie moge sie doczekac nastepnych serii buffy!! moze ktos wie kiedy beda? pozdro;*
mariolka

czas wpisu: 2007-08-30 11:16:17
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2413
aktorka sarah jest moja ulubiona i zarazem najlepsza aktorka jaka znam:)mam nadzieje ze zobaczymy wszystki serie buffy w tele.!!!!! pozdro dla wszystkich fanow buffy:):*
fanka s.m.g.

czas wpisu: 2007-08-30 11:10:47
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2412
A właśnie...szkoda tylko,że sezony są trochę drogie...
Favori

czas wpisu: 2007-08-28 22:18:29
adres wpisu: 81.219.144.*

2411
Właśnie miałam pytać o to co Rafał...czy nie wiecie czy będą kolejne sezony Buffy w wersji "polskiej" na płytach?Np aż do 7sezonu...? :D
Favori

czas wpisu: 2007-08-28 22:15:10
adres wpisu: 81.219.144.*

2410
witam, czy ktos moze mi powiedzieć o co chodzi w filmiki z podanego przeze mnie linku, skąd w buffy jakies kosmiczne statki?? http://pl.youtube.com/watch?v=U3D9Yfdki3E
Janeq

gg:4929319
czas wpisu: 2007-08-21 19:13:24
adres wpisu: *.ghnet.pl

2409
Wiecie coś o tych polskich płytach z Buffy?Kiedy ukażą się następne sezony i w jakich cenach?
Rafał

czas wpisu: 2007-08-20 21:07:57
adres wpisu: *.sieradz.cvx.ppp.tpnet.pl

2408
Kocham ten serial cale wakacje go ogladalam az do sezonu 6. 7 nie mam na razie:(((a w tv to sie nie doczekamy nigdy nastepnych sezonów
Anja

gg:8250076
czas wpisu: 2007-08-05 22:54:39
adres wpisu: *.internetdsl.tpnet.pl

2407
Pozdro dla wszystkich fanów najbardziej odjadowego serialu wszechczasów.
fatalny

czas wpisu: 2007-07-30 21:53:24
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2406
Co to znaczy,że "adres tej strony nie jest na liście dozwolonych stron z czatem"?
Rafał

czas wpisu: 2007-07-14 23:59:07
adres wpisu: *.sieradz.cvx.ppp.tpnet.pl

2405
Przeczytaj sobie pierwszy człon swojego nicka... Drugi w sumie też... Ja osobiście to już straciłem nadzieję...
skolmon

czas wpisu: 2007-07-07 11:14:55
adres wpisu: *.internetdsl.tpnet.pl

2404
Czy wiecie może kiedy na antenę telewizyjną powróci serial Buffy lub Anioł Ciemności??????????
Never Again

www.blood-vampire-life.blog.onet.pl
gg:1147107
czas wpisu: 2007-06-29 11:13:14
adres wpisu: *.eranet.pl

2403
Uwielbiam Buffy... ten serial mogłabym oglądać godzinami... :)
Anga

gg:7702777
czas wpisu: 2007-06-28 22:58:19
adres wpisu: *.chello.pl

2402
masz racje
mikod

gg:5958473
czas wpisu: 2007-06-28 16:31:51
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2401
Najlepsza aktorka:)
mikid993

gg:5958473
czas wpisu: 2007-06-28 16:25:02
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi



Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!