| 2400 | I co? jakie wrażenia? Skilful czas wpisu: 2007-06-25 19:15:40 adres wpisu: 212.244.222.* |
| 2399 | Ja uwielbiam Buffy i Angela!!! po prosyu ich kocham tak jak Kate i Sawyera :) Karolina gg:517066 czas wpisu: 2007-06-09 15:22:02 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2398 | Ja czytałam, ale tylko pierwszą część Pozdrowienia Alex www.czarne-chmury.mylog.pl gg:7754865 czas wpisu: 2007-06-05 14:56:28 adres wpisu: *.adsl.inetia.pl |
| 2397 | Czy ktoś może czytał książki z serii BtVS? Skilful czas wpisu: 2007-05-08 13:36:51 adres wpisu: 80.54.199.* |
| 2396 | Rovan! Ja opóźnony nieco jestem. Ale 8 sezon to jest w komiksie. Magik czas wpisu: 2007-04-23 09:34:17 adres wpisu: 80.54.199.* |
| 2395 | Przyjmijmy,że nie po naszemu. I po kłopocie. Magik czas wpisu: 2007-04-23 09:28:05 adres wpisu: 80.54.199.* |
| 2394 | Fajna stronka, godna uwagi i poświęcenia !!! M@DZ!@ www.extra-sarah-michelle-gellar.blog.onet.pl gg:412093 czas wpisu: 2007-04-20 22:18:53 adres wpisu: 83.238.180.* |
| 2393 | jestes mija najlepsza aktorka jestes wspaniala podziwiam cie masz piekneego meza mania czas wpisu: 2007-04-19 16:09:16 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2392 | Wg. wszelkich znaków na niebie i Ziemi miał li to być czeski lub słowacki ;-) Ale czy takowym był to głowy nie dam. RMK www.smg.stopklatka.pl/buffy czas wpisu: 2007-04-17 19:57:53 adres wpisu: *.eranet.pl |
| 2391 | Czy wiecie ,w jakim języku mówili mnisi z "No place,like home"?(5 odcinek 5 sezonu)Czy to był chorwacki?Bo bardzo przypominał polski... Ostatni Maruder spośród byłych fanów... czas wpisu: 2007-04-17 15:42:38 adres wpisu: *.gprspla.plusgsm.pl |
| 2390 | czadowy serial.. az zal ze nie dali jeszcze kilku serii:( a tv4 przestal emitowac....zal..... Justine czas wpisu: 2007-03-22 22:22:50 adres wpisu: *.internetdsl.tpnet.pl |
| 2389 | Uwaga wszystkie Boreanazomaniaczki! w piątki o 22.00(trochę późno)tv4 emituje serial z wyżej wymienionym pt. Kości. osobiście polecam. p.s. jakby ktoś nie wiedział to on grał Anioła Wielka kombinatorka czas wpisu: 2007-03-06 13:26:51 adres wpisu: 80.54.199.* |
| 2388 | Super strona!!! Nie zamykajcia jej!!! MIMI czas wpisu: 2007-03-01 13:21:20 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2387 | Dzięki Skolmon(?)jeśli pomyliłam to sorki. Wcześnie odwiedziłam tę stronę:-) Wielka kombinatorka czas wpisu: 2007-02-26 08:16:47 adres wpisu: 80.54.199.* |
| 2386 | jak komuś jest potrzebna muzyka jak się zaczyna serial buffy to jest to- Nerf Herder - Buffy the vampire slayer theme(long version)pobrana przez BearShare WINKOłak czas wpisu: 2007-02-11 08:28:07 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2385 | Whedon "wróci" z bombowym dwuodcinkowym finałem serii trzeciej. Już wkrótce! skolmon czas wpisu: 2007-02-02 16:45:22 adres wpisu: *.internetdsl.tpnet.pl |
| 2384 | O tych, które emituje Tv4 w soboty. Uwielbiam ten serial ale kiedy wróci Whedon? Wielka kombinatorka czas wpisu: 2007-01-22 08:18:09 adres wpisu: 80.54.199.* |
| 2383 | Co sądzicie o miasteczku Point Pleasant? Rafał czas wpisu: 2007-01-15 15:53:21 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2382 | O jakich"obecnych odcinkach "Byffy" "mówisz? Rafał czas wpisu: 2007-01-15 15:43:27 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2381 | Chciałabym zauważyc, że w obecnych odcinkach "Byffy" niestety widać, że zmienił się scenarzysta i reżyser. Anioł jest jakis dziwny,a buffy robi za dziewczynę z kompleksami i bez poczucia humoru. Czy ktoś się ze mną zgadza? Wielka Kombinatorka czas wpisu: 2007-01-15 08:59:12 adres wpisu: 80.54.199.* |
| 2380 | Co sądzicie o miasteczku Point Pleasant? Leci w piątki o 22 na TV4. MOIM ZDANIEM SERIAL JEST LEPSZY OD BUFFY! Rafał czas wpisu: 2007-01-14 22:54:02 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2379 | Wejdź na Buffy.galaxy... Rafał czas wpisu: 2007-01-14 22:51:42 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2378 | Buffy to mój ulubiony serial obok Charmed. Mam taką prośbę: Czy ktoś wie skąd można ściągnąć piosenkę z Buffy- tą z samego początku? Jeżeli tak to niech poda linka. Z góry dziękuję. Claire Redfield czas wpisu: 2007-01-14 17:14:37 adres wpisu: *.lubin.dialog.net.pl |
| 2377 | Co sądzicie o miasteczku Point Pleasant?Czy znacie może jakąś fajną stronę internetową na ten temat? Rafał czas wpisu: 2007-01-08 15:47:01 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2376 | Jeżeli to prawda,to znaczy,że Whedon nie wiedział, kiedy przestać... Fidel czas wpisu: 2007-01-08 15:45:12 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2375 | Słyszał ktoś może coś konkretnego na temat powstających (podobno) sezonów 8 i 9 BtVS? Rovan czas wpisu: 2007-01-06 20:36:45 adres wpisu: *.itpp.pl |
| 2374 | i to tyle. a jaki jest adres twojego nowego bloga "Roznie na mnie mówia"? Magik czas wpisu: 2006-12-06 14:02:18 adres wpisu: 80.54.194.* |
| 2373 | ja mam kuku na muniu na punkcie obu seriali i Buffy i Angel. po prostu kocham to. kocham smak krwi wiec bardziej bede trzymac za Aniolkiem a i zapach smierci jest mi doskonale znany. jakby co to zapraszam na moj bloog, dopiero go zalozylam ale moze ktos poczuje sie u mnie dobrze? i prosze to nie klimat to rzeczywistosc tyle ze troche inaczej ubrana i pokazana...PA! roznie na mnie mowia czas wpisu: 2006-12-01 08:55:05 adres wpisu: *.miedzyrzecz.mm.pl |
| 2372 | Buffy postrach wampirów to fajny film i oby takich wiecej nie to żeby ten był zły jest spoko Fox91 czas wpisu: 2006-11-20 20:36:35 adres wpisu: unknown przez *.internetdsl.tpnet.pl |
| 2371 | Rozbroił mnie ten wpis o "Angelu-świni". Zreszta do autora tej rozbrajającej wypowiedzi: pokaż mi gościa, który przynajmniej raz nie zachował się, zachowuje i zachowa jak świnia. Po za tym to Angel jest facetem, co nie wyklucza tego że jest szalenie przystojny, milusi i słodki. Ale idealem bym go nie nazwała.Papa... Wielka kombinatorka czas wpisu: 2006-11-17 13:41:28 adres wpisu: 80.54.194.* |