Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Ender & RMK

W księdze jest 2477 wpisów.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

2400
I co? jakie wrażenia?
Skilful

czas wpisu: 2007-06-25 19:15:40
adres wpisu: 212.244.222.*

2399
Ja uwielbiam Buffy i Angela!!! po prosyu ich kocham tak jak Kate i Sawyera :)
Karolina

gg:517066
czas wpisu: 2007-06-09 15:22:02
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2398
Ja czytałam, ale tylko pierwszą część
Pozdrowienia
Alex

www.czarne-chmury.mylog.pl
gg:7754865
czas wpisu: 2007-06-05 14:56:28
adres wpisu: *.adsl.inetia.pl

2397
Czy ktoś może czytał książki z serii BtVS?
Skilful

czas wpisu: 2007-05-08 13:36:51
adres wpisu: 80.54.199.*

2396
Rovan! Ja opóźnony nieco jestem. Ale 8 sezon to jest w komiksie.
Magik

czas wpisu: 2007-04-23 09:34:17
adres wpisu: 80.54.199.*

2395
Przyjmijmy,że nie po naszemu. I po kłopocie.
Magik

czas wpisu: 2007-04-23 09:28:05
adres wpisu: 80.54.199.*

2394
Fajna stronka, godna uwagi i poświęcenia !!!
M@DZ!@

www.extra-sarah-michelle-gellar.blog.onet.pl
gg:412093
czas wpisu: 2007-04-20 22:18:53
adres wpisu: 83.238.180.*

2393
jestes mija najlepsza aktorka jestes wspaniala podziwiam cie masz piekneego meza
mania

czas wpisu: 2007-04-19 16:09:16
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2392
Wg. wszelkich znaków na niebie i Ziemi miał li to być czeski lub słowacki ;-) Ale czy takowym był to głowy nie dam.
RMK

www.smg.stopklatka.pl/buffy
czas wpisu: 2007-04-17 19:57:53
adres wpisu: *.eranet.pl

2391
Czy wiecie ,w jakim języku mówili mnisi z "No place,like home"?(5 odcinek 5 sezonu)Czy to był chorwacki?Bo bardzo przypominał polski...
Ostatni Maruder spośród byłych fanów...

czas wpisu: 2007-04-17 15:42:38
adres wpisu: *.gprspla.plusgsm.pl

2390
czadowy serial.. az zal ze nie dali jeszcze kilku serii:( a tv4 przestal emitowac....zal.....
Justine

czas wpisu: 2007-03-22 22:22:50
adres wpisu: *.internetdsl.tpnet.pl

2389
Uwaga wszystkie Boreanazomaniaczki!
w piątki o 22.00(trochę późno)tv4 emituje serial z wyżej wymienionym pt. Kości. osobiście polecam.
p.s. jakby ktoś nie wiedział to on grał Anioła
Wielka kombinatorka

czas wpisu: 2007-03-06 13:26:51
adres wpisu: 80.54.199.*

2388
Super strona!!! Nie zamykajcia jej!!!
MIMI

czas wpisu: 2007-03-01 13:21:20
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2387
Dzięki Skolmon(?)jeśli pomyliłam to sorki. Wcześnie odwiedziłam tę stronę:-)
Wielka kombinatorka

czas wpisu: 2007-02-26 08:16:47
adres wpisu: 80.54.199.*

2386
jak komuś jest potrzebna muzyka jak się zaczyna serial buffy to jest to- Nerf Herder - Buffy the vampire slayer theme(long version)pobrana przez BearShare
WINKOłak

czas wpisu: 2007-02-11 08:28:07
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2385
Whedon "wróci" z bombowym dwuodcinkowym finałem serii trzeciej. Już wkrótce!
skolmon

czas wpisu: 2007-02-02 16:45:22
adres wpisu: *.internetdsl.tpnet.pl

2384
O tych, które emituje Tv4 w soboty. Uwielbiam ten serial ale kiedy wróci Whedon?
Wielka kombinatorka

czas wpisu: 2007-01-22 08:18:09
adres wpisu: 80.54.199.*

2383


Co sądzicie o miasteczku Point Pleasant?
Rafał

czas wpisu: 2007-01-15 15:53:21
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2382
O jakich"obecnych odcinkach "Byffy" "mówisz?
Rafał

czas wpisu: 2007-01-15 15:43:27
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2381
Chciałabym zauważyc, że w obecnych odcinkach "Byffy" niestety widać, że zmienił się scenarzysta i reżyser. Anioł jest jakis dziwny,a buffy robi za dziewczynę z kompleksami i bez poczucia humoru. Czy ktoś się ze mną zgadza?
Wielka Kombinatorka

czas wpisu: 2007-01-15 08:59:12
adres wpisu: 80.54.199.*

2380

Co sądzicie o miasteczku Point Pleasant?
Leci w piątki o 22 na TV4.
MOIM ZDANIEM SERIAL JEST LEPSZY OD BUFFY!
Rafał

czas wpisu: 2007-01-14 22:54:02
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2379
Wejdź na Buffy.galaxy...
Rafał

czas wpisu: 2007-01-14 22:51:42
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2378
Buffy to mój ulubiony serial obok Charmed.

Mam taką prośbę: Czy ktoś wie skąd można ściągnąć piosenkę z Buffy- tą z samego początku? Jeżeli tak to niech poda linka. Z góry dziękuję.
Claire Redfield

czas wpisu: 2007-01-14 17:14:37
adres wpisu: *.lubin.dialog.net.pl

2377
Co sądzicie o miasteczku Point Pleasant?Czy znacie może jakąś fajną stronę internetową na ten temat?
Rafał

czas wpisu: 2007-01-08 15:47:01
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2376
Jeżeli to prawda,to znaczy,że Whedon nie wiedział, kiedy przestać...
Fidel

czas wpisu: 2007-01-08 15:45:12
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2375
Słyszał ktoś może coś konkretnego na temat powstających (podobno) sezonów 8 i 9 BtVS?
Rovan

czas wpisu: 2007-01-06 20:36:45
adres wpisu: *.itpp.pl

2374





i to tyle. a jaki jest adres twojego nowego bloga "Roznie na mnie mówia"?
Magik

czas wpisu: 2006-12-06 14:02:18
adres wpisu: 80.54.194.*

2373
ja mam kuku na muniu na punkcie obu seriali i Buffy i Angel. po prostu kocham to. kocham smak krwi wiec bardziej bede trzymac za Aniolkiem a i zapach smierci jest mi doskonale znany. jakby co to zapraszam na moj bloog, dopiero go zalozylam ale moze ktos poczuje sie u mnie dobrze? i prosze to nie klimat to rzeczywistosc tyle ze troche inaczej ubrana i pokazana...PA!
roznie na mnie mowia

czas wpisu: 2006-12-01 08:55:05
adres wpisu: *.miedzyrzecz.mm.pl

2372
Buffy postrach wampirów to fajny film i oby takich wiecej nie to żeby ten był zły jest spoko
Fox91

czas wpisu: 2006-11-20 20:36:35
adres wpisu: unknown przez *.internetdsl.tpnet.pl

2371
Rozbroił mnie ten wpis o "Angelu-świni". Zreszta do autora tej rozbrajającej wypowiedzi: pokaż mi gościa, który przynajmniej raz nie zachował się, zachowuje i zachowa jak świnia. Po za tym to Angel jest facetem, co nie wyklucza tego że jest szalenie przystojny, milusi i słodki. Ale idealem bym go nie nazwała.Papa...
Wielka kombinatorka

czas wpisu: 2006-11-17 13:41:28
adres wpisu: 80.54.194.*

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi


Odwiedz sponsora ksiegi!
Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!