| 2460 | Uwielbiam ten serial! właśnie ściągam 6 sezon :) Kamila czas wpisu: 2009-12-27 09:33:27 adres wpisu: *.net.pbthawe.eu |
| 2459 | Moja fascynacja "BtVS". Ech, dawne czasy. A jednak z uśmiechem obejrzałem dziś o 13.00 tę premierę nad premierami (IV sezon, USA - 1999 r., Polska - 2009 r.). Nawet ładnie przetłumaczony odcinek. Zobaczymy, jak będzie dalej. s. czas wpisu: 2009-12-23 14:11:48 adres wpisu: *.xdsl.centertel.pl |
| 2458 | Oby to była 4 seria :-) a nie np. powtórka 1. Choć z tego co piszą w programie to ostatnim odcinkiem w tym roku powinien być Fear Itself z 4 sezonu :-) rmk smg.stopklatka.pl/buffy czas wpisu: 2009-12-17 17:08:50 adres wpisu: *.238.67.27.ip.abpl.pl |
| 2457 | jeszcze lepsza wiadomośc dla nas.... będzie czwarty sezon pokazywany w polsacie, wiem że pora jest trochę dziwna, ale cieszę się że go zobaczę!!!!!!!!!!1 ;)))))))) agula czas wpisu: 2009-12-11 22:47:04 adres wpisu: 188.33.190.* |
| 2456 | http://cgi.ebay.co.uk/BUFFY-ANGEL-SPECIAL-FIGURINE-COLLECTION-1-BUFFY-NEW_W0QQitemZ270361984104QQcategoryZ36554QQcmdZViewItemQQ_trksidZp4340.m263QQ_trkparmsZalgo%3DSIC%26its%3DI%26itu%3DUCI%252BIA%252BUA%252BIEW%252BFICS%252BUFI%26otn%3D11%26ps%3D63 Figurki Buffy - to pierwsza z serii ChC czas wpisu: 2009-12-11 13:36:56 adres wpisu: 192.168.0.* przez *.internetdsl.tpnet.pl |
| 2455 | Nie wiem czy to wada czy zaleta, że w piątek nie będzie BtVS ;-) W ogóle pokazywanie BtVS w tygodniu o 8:00 i 13:00 zakrawa o szaleństwo. Idealną porą byłaby np. 22:00 we wtorki na TV4 :-) A ja się ostatnio przebijam przez 7 sezon na DVD :-) a w zanadrzu czeka sezon 8 w komiksach :-) RMK smg.stopklatka.pl/buffy czas wpisu: 2009-11-23 03:08:22 adres wpisu: *.147.0.57.nat.umts.dynamic.eranet.pl |
| 2454 | Szkoda tylko, że "Buffy" będzie tylko do czwartku, w piątek zamiast niej będzie "pierwsza milosc" :( No ale trudno, może zrobią tak jak kiedyś i "Buffy" będzie w niedzielę... jam brak_strony.pl:) czas wpisu: 2009-11-22 15:10:20 adres wpisu: *.dynamic.gprs.plus.pl |
| 2453 | @Agula Fajnie, szkoda tylko, że o 13:00. Ja polecam wszystkim zakup na Amazon.co.uk 7 sezonów na DVD, warto :-) Link jest na głównej stronie BuffyPedii. RMK smg.stopklatka.pl/buffy czas wpisu: 2009-11-18 15:45:26 adres wpisu: 151.193.120.* |
| 2452 | od 20-11-2009, Buffy ponownie w tv. 3 sezon na polsacie;))))))) znam na pamięć, ale i tak będę oglądać agula58 czas wpisu: 2009-11-18 11:08:51 adres wpisu: 188.33.63.* |
| 2451 | 19 września 2009 Sarah urodziła córeczkę Charlotte Grace Prinze :) Wszystkiego najlepszego :) Hoffy czas wpisu: 2009-11-02 20:27:28 adres wpisu: *.unregistered.net.exatel.pl |
| 2450 | rany, wchodzę tu raz na rok i nic się nie zmienia... ktoś mógłby pomyśleć, ze nasza Buffy nic nie robi albo nie żyje... oh, wait, nawet jak ktoś 'zemrze' to wiecej się na jego stronce www dzieje niż tutaj :/ ostatni news sprzed 3lat, przedostetni sprzed 8?? halo, Sarah zdąrzyła przez ten czas w ciażę zajść i nakręcićkilka następnych filmów. co jest?! up, up, up!! MissIndependent www.flaws-n-all.bloog.pl czas wpisu: 2009-07-14 19:37:13 adres wpisu: *.internetdsl.tpnet.pl |
| 2449 | Nie wierzę.... Jakaś aktualizacja? Po tylu latach?... Rafał czas wpisu: 2009-06-30 02:02:17 adres wpisu: *.lodz.mm.pl |
| 2448 | Co do zaglądania to nadal w ciągu dnia zagląda tutaj około 20 osób ;-) A co do BtVS to w Polsce wydano podobno sezon 3, ale nie udało mi się go jeszcze kupić. Niestety jednak wiele wskazuje, że "wyższych" sezonów nie wydadzą z racji małego zainteresowania. RMK smg.stopklatka.pl/buffy czas wpisu: 2009-05-04 00:33:56 adres wpisu: *.238.67.27.ip.airbites.pl |
| 2447 | Hej uwilbiam Buffy chciała bym obejżeć znowu wszystkie odciniki. Tęskno do tego! ADZ czas wpisu: 2009-05-03 22:29:05 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2446 | Kupiłbym 7 sezon... Czy ktos by mi pomógł?... Jeśli ktokolwiek jeszcze tutaj zaglada... Rafał czas wpisu: 2009-05-01 02:33:42 adres wpisu: *.lodz.mm.pl |
| 2445 | Nie mam teraz możliwości wrzucenia tego na stronę, ale od paru dni na TV4 o godzinie 12:55 pokazywany jest 3 sezon Buffy. RMK smg.stopklatka.pl/buffy czas wpisu: 2008-07-04 18:13:56 adres wpisu: *.eranet.pl |
| 2444 | Wariaty ja założyłam fan club buffy i angela na naszej klasie.i racje miał ten kto myślał że chodzi o 11 lat serialu.ja mam 18 ;p i juz podalam tam swoj wiek bo za duzo nieporozumian przez to bylo Aga czas wpisu: 2008-05-17 15:41:32 adres wpisu: *.cust.tele2.pl |
| 2443 | Joss dłubie przy nowej serii "Dollhouse" w ekipie można znaleźć Elize i Amy Acker.Ktoś coś słyszał więcej? teseR czas wpisu: 2008-05-17 08:36:24 adres wpisu: *.aster.pl |
| 2442 | Bardzo możliwe... Ale znając nasza policję i jej skuteczność,możemy mieć kłopoty... Inna rzecz,że wysłałem im zaproszenie,ale pozostało ono bez odpowiedzi. Rafał czas wpisu: 2008-05-05 00:37:15 adres wpisu: *.gprs.plus.pl |
| 2441 | A z tym 11 lat to nie chodzi przypadkiem o to ile lat temu zaczęto kręcić serial? Yesterday czas wpisu: 2008-05-03 15:28:28 adres wpisu: 80.54.199.* przez 212.244.223.* |
| 2440 | Ogłoszenie! Na naszej klasie jest fan club naszego serialu... (Co prawda prowadzi go 11-latka więc mogą nas powsadzać za pedofilię,ale można by w ten sposób nawiązywać kontakty...) Rafał czas wpisu: 2008-04-18 14:02:45 adres wpisu: *.gprs.plus.pl |
| 2439 | nie ogladam tego serialu. BO NIEMAM TEGO KANAŁU ale lubie SARE..... POZDRAWIAM JĄ : ) rozza czas wpisu: 2008-04-11 15:57:15 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2438 | Gabi czy te 7 sezonów które masz jest w języku polskim? jest jakieś oficjalne forum o buffy 6 sezon Anioła tez wydali jako komix Lily (Julia Lee)z odcinka Anne pojawia się też w serialu Anioł Ciemności wiedzieliście o tym? pozdrawiam napiszmy petycje do tv4 zeby puscili sezon 3,4 itd niestety polska jest 1000 lat za murzynami :( blackgirl gg:6316634 czas wpisu: 2008-04-02 16:22:55 adres wpisu: *.internetdsl.tpnet.pl |
| 2437 | Jestem dumną posiadaczką wszystkich 7 sezonów Buffy, niestety nie mam ani jednego komiksu z sezonu 8. Szkoda, że postanowili ten sezon wydać w takiej formie. Pozdrawiam wszystkich miłośników Buffy. Gabi czas wpisu: 2008-03-23 21:51:00 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2436 | Wszystkie sezony Buffy można dostać na e-bay. W USA kosztują ok 100 USD czyli ok 250 PLN. Pojedynczy sezon 20 USD czyli ok 55 PLN, a nie tak jak w PL 149 PLN (60 USD)za jeden. A za wszystkie ok 500 PLN jak dobrze pójdzie... Nawet koszty przesyłki nie powinny przekraczać 200 PLN (z GB do PL 16 GPB czyli ok 100 PLN). Najlepiej opłaca się zamówić wszystkie naraz. Pewnie taniej wyjdzie niż kupno w Polsce. Hoffy czas wpisu: 2008-02-03 00:24:32 adres wpisu: 217.153.99.* |
| 2435 | Hi !!! Pazdrowienia dla wszystkich !!! Hoffy czas wpisu: 2008-02-03 00:21:41 adres wpisu: 217.153.99.* |
| 2434 | Dzisiaj jest sobota...Nie wiem tylko,czy przyjdę puktualnie....I czy ktoś będzie. Rafał czas wpisu: 2008-02-02 20:36:32 adres wpisu: *.sieradz.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 2433 | a dlaczego mam sie wstydzić? po prostu mało czasu na neta. ostatnio zaglądałam na czat a tam głucha cisza. ale fakt kiedys było nas więcej. myslę ze ta cisza spowodowana jest brakiem emisji Buffy w naszej boskiej TV. casharel czas wpisu: 2008-01-25 21:04:39 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2432 | A może ktoś jeszce został,tylko się wstydzi pokazać? Sumienie Buffymaniaków czas wpisu: 2008-01-16 20:04:45 adres wpisu: *.sieradz.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 2431 | Szkoda, ze strona umarla :/ cisza, nic sie nie dzieje :/ szkoda dumas czas wpisu: 2008-01-13 18:01:37 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |