| 2111 | ahahah widzisz ja liceum zaczynalam we wrzesniu 1998 i pamietam dokladnie te wakacje :D teraz jestem na 3 roku studiow. ogolem w 1997 roku jeszcze nakrecali pierwszy sezon :> dobra niewazne ;) lady_m4ry blog.tenbit.pl/lady-btvs/ czas wpisu: 2005-03-17 08:52:30 adres wpisu: *.toya.net.pl |
| 2110 | Wydaje mi sie, ze latem 1997 roku [akurat wtedy studia zaczynalem ;-) wiec pamietam :-)] RMK www.buffypedia.prv.pl czas wpisu: 2005-03-16 23:24:46 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2109 | ej no a z tymi 8 latami nie przesadzajmy ;))) btvs pierwszy raz zaczelo leciec dokladnie latem 1998 roku na tvnie ;> wiem bo ogladalam :) nie wiem tylko jakim cudem tvn wyemitowal taki nowy serial i czemu nie dali wtedy 2 ostatnich odcinkow :| juz przy tym pokazali gdzie maja widzow lady_m4ry blog.tenbit.pl/lady-btvs/ czas wpisu: 2005-03-16 21:46:13 adres wpisu: *.toya.net.pl |
| 2108 | lol no to tego z serialem o Faith to jeszcze nie slyszalam :P slyszalam cos o serialu Spike - buehehe ale to sa glupie plotki. co do petycji to jest to juz kolejny atak na Polsat wiec moze jakims cudem sie w koncu przelamia. jesli nie to widac w jakim poszanowaniu maja widzow. bardziej wydaje mi sie ze wlasnie pokaza to swoje poszanowanie poprzez brak reakcji. kolejna emisja 1 sezonu bedzie po prostu smieszna :P jesli nastapi. co do nakrecenia 8 sez. to jak juz pisalam nie ma co liczyc aczkolwiek widzialam w necie amerykanska petycje do Jossa Whedona o nakrecenie 8 sezonu. to jest troche smieszne bo to w koncu nie od niego zalezy. a tak by the way piszac ta petycje myslalam ze wiecej osob sie podpisze. juz wiekszej kampanii zrobic nie moge bo pooglaszalam informacje o petycji gdzie tylko moglam. widac btvs nie ma tylu fanow w polsce :( lady_m4ry blog.tenbit.pl/lady-btvs/ czas wpisu: 2005-03-16 21:35:16 adres wpisu: *.toya.net.pl |
| 2107 | Najpierw fakty: Sezon 7 byl ostatnim sezonem BtVS. Jego realizacja przypadala na lata 2002/2003. Od wtedy serial nie jest krecony. Wiec sezonu 8 nie bedzie NIGDY. Sezon 5 mogl byc ostatnim sezonem BtVS, poniewaz WB nie godzila sie na negocjacie cen, a poniewaz w trakcie tworzenia serialu zmienily sie koszty jego krecenia [glownie przez wzrost gazy dla aktorow] to pierwsza emisja nie splacala kosztow odcinka [z tego co pamietam odcinek kosztowal srednio okolo 2,1 mln USD, a WB placilo cos kolo 1,5 mln USD]. W tym momencie na ekranach radarow pojawil sie UPN, ktory szukal seriali mogacych odebrac widownie WB. I tak Buffy trafila do UPN, a Angel zostal w WB. Choc jeszcze dlugo pozniej WB pokazywalo odcinki BtVS do ktorych mialo prawa :-) Zas Whedon i spolka nie mieliby zbytnich obiekcji przeciwko sezonowi 8, jednak SMG nie byla juz zainteresowana graniem Buffy. W planach byl takze serial o Faith, jednak Eliza Duskhu nie wyrazila nim zainteresowania. Teraz to jak to wygladalo w Polsce. BtVS pokazala sie najpierw w TVNie, ktory puscil cala I serie i 20 odcinkow II serii, 2 ostatnie odcinki II sezonu trafily na kazety video. Pozniej III sezon BtVS pokazala Wizja TV, z tego co "sie wydaje" mieli tez prawa do sezonu IV [lub opcje na ta serie], ale ze wzgledu na zwijanie interesu [przynosili straty] nie wyemitowali IV serii. Pozniej przez dlugo nikt nic nie pokazywal, az w koncu TVN odsprzedal prawa [tudziez opcje] Polsatowi [wtedy tez Polsat nabyl prawa do emisji [tudziez opcje ;-)] Roswell od TVNu]. Krazyly plotki, ze ta wyprzedaz spowodowana byla klopotami TVNu, ktory przeinwestowal sie w zwiazku z Big Brother'em. Polsat gdy nabyl prawa to pokazal sezon I, pozniej znow sezon I, pozniej II, aby w koncu pokazac pierwszy odcinek III sezonu i na tym przerwac. W taki oto sposob, BtVS zwiedzilo az 3 stacje TV [Polsat i TV4 uznajmy za to samo ;-)] Teraz mamy petycje, rozniaca sie od poprzedniej tym, ze tutaj jest prawie 200 podpisow, a tam bylo ich kolo 400 ;-) w RMK www.buffypedia.prv.pl czas wpisu: 2005-03-16 19:10:06 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2106 | wbrew wszelkim plotka moge prawie ze zapewnic ze 8 sezonu nie bedzie zwazywszy na wypowiedzi aktorow w wywiadach. sarah nie chce byc zaszufladkowana do jednej roli, ma teraz mnostwo innych propozycji. kraza plotki ze klocila sie z whedonem juz w czasie 7 sezonu - ale to plotki. james uwaza ze sie za bardzo postarzal jak na granie wiecznie mlodego wampira. angel mial miec wiecej sezonow ale wb zabronilo dalszej emisji (btvs tez zabronili emisji po 5 sezonie ale wtedy zaproponowalo im wspolprace upn dlatego tez byly jeszcze dalsze 2 sezony). tak wiec najprawdopodobniej ani angel ani btvs juz nie wroca :( pominawszy sprawy dotyczace wb to samo podejscie aktorow nie jest zbyt pozytywne :/ ale prawde mowiac dobrze ze skonczyli w trakcie takiej popularnosci serialu i z uczuciem niedosytu u fanow gdyz lepsze to niz emisja do znudzenia i zrobienie z fajnego serialu rozwleklego tasiemca z naciagnietymi watkami. samo zakonczenie zarowno btvs i angela rowniez nie pozostaje wiele mozliwosci zwazywszy na to ze sunnydale sie zawalilo (jest niby jeszcze cleveland ale buffy nie jest juz jedyna pogromczynia na ziemii). "rozmnozenie" pogromczyn i fakt ze buffy nie jest juz ta jedyna tez niestety calkowicie konczy watek :/ no a angela zakonczenie moze sugerowac ze angel i spike nie przezyli to juz w ogole szkoda gadac :( troche by to bylo naciagane jakby wymyslono dalsza kontynuacje ale to tylko moje skromne zdanie. istotniejsze w tym fakcie jest podejscie samych aktorow :/ lady_m4ry blog.tenbit.pl/lady-btvs/ czas wpisu: 2005-03-16 18:29:20 adres wpisu: *.toya.net.pl |
| 2105 | a tak wogule to co sie stało z suprnova.org? Bo nie działa aaa czas wpisu: 2005-03-16 12:42:48 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2104 | Ej wiadomo moze cos na teat 8 sezonu? Bedzie czy nie? aaa czas wpisu: 2005-03-16 12:31:42 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2103 | ech... dobra to teraz juz wiem, ze polsat to prawdziwe chamy, wiecier skad wiem, ze polsat ma 3 sezon Buffy? Pamietacie... jako ostatni odcinek buffy w telewizji pojawiła sie "Anne", a to przeciez pierwszy odcinek 3 sezonu, oczywistym jest , ze na pewno nie mzona wykupic jednego odcinka, czy cos w tym rodzaju, wiec poprostu nie chca puscic... ale bezsens... Will czas wpisu: 2005-03-16 11:23:09 adres wpisu: 194.88.12.* |
| 2102 | saga: to wlasnie by zweryfikowac podpis mimo usuniecia maila musisz zrobic to co napisalam nizej :> lady_m4ryjane blog.tenbit.pl/lady-btvs czas wpisu: 2005-03-11 21:08:09 adres wpisu: *.toya.net.pl |
| 2101 | co do petycji to ja terz niechcący go skasowała Saga czas wpisu: 2005-03-11 19:37:37 adres wpisu: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 2100 | fakt, u mnie dokladnie to samo, a juz myslalam , ze mi net nawalil...:P, ech... wiecie co? ja watpie ze w przypadku polsatu ta petycja cos do, mozeprzynajmniej Angela, adza 4 sezon.. oby will czas wpisu: 2005-03-10 22:30:39 adres wpisu: 194.88.12.* |
| 2099 | Casharel: sprawdz jeszcze raz maile bo moglas maila od nich pomylic ze spamem gdyz przychodzi z adresu: [email protected] i poczatek jest po angielsku. jesli nie dostalas mimo wszystko maila lub skasowalas go przypadkiem to musisz wejsc na strone glowna tego serwisu czyli http://www.petycje.pl/index.php i tam jeszcze raz podac imie, nazwisko, adres e-mail i numer petycji czyli 562 a wtedy wysla ci tego maila jeszcze raz :) co do komenta ponizej to tak u mnie tez buffypedia nie dzialala kilka dni lady-btvs blog.tenbit.pl/lady-btvs/ czas wpisu: 2005-03-10 11:53:52 adres wpisu: *.toya.net.pl |
| 2098 | tak poza tematem to mam problem - czy tylko mi nie dziala od paru dni buffypedia czy to zjawisko masowe ?? pzdr yacoobek czas wpisu: 2005-03-09 16:46:41 adres wpisu: 10.0.0.* przez *.internetdsl.tpnet.pl |
| 2097 | napisałam petycję, ale nic mi nie odesłali, mam czekać dalej czy napisać kolejną. pozdrawiam Buffymaniaków Casharel czas wpisu: 2005-03-06 15:17:51 adres wpisu: *.wroclaw.dialog.net.pl |
| 2096 |
| 2095 | Niezła laska z tej Sarhy ale też dobra aktorka Michael czas wpisu: 2005-03-05 11:56:55 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2094 | taaaa, jak trzeba tp potrafie byc cierpliwa, no i sciagam, ;) pzdr:) will czas wpisu: 2005-03-04 21:22:06 adres wpisu: 194.88.12.* |
| 2093 | will teraz jeszcze musisz miec duzo cierpliwosci do tego programu ;) pozdro lady-btvs blog.tenbit.pl/lady-btvs/ czas wpisu: 2005-03-03 22:02:11 adres wpisu: *.toya.net.pl |
| 2092 | Poda mi wreszcie ktos adres do OPOWIADANIA O POLSKIEJ POGROMCZYNI?? didi czas wpisu: 2005-03-02 14:10:04 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2091 |
| 2090 | Lady, zgodnie z Twoja rada, zainstalowalam Emule, i czekam... duzo tego, obaczymy ile da sie sciagnac... a co do tortnetow...ech... jakos nie moge szczaic tego programu, zupelnie nie wiem o co w nim chodzi.. ale co tam:P a co do tego idiotycznego zapytania... posluchaj dziewczyno, czy uwazasz, ze jezeli zabraliby ci jezioro marzen to moglabys zamiast tego kiepskich ogladac? no walsnie... sa rozne gusta, i dlatego my chcemy Buffy, a nie co innego... pozdrawiam:) will czas wpisu: 2005-03-01 20:43:40 adres wpisu: 194.88.12.* |
| 2089 | ja tez zachecam do podpisywania petycji!!!(sama juz to zrobilam) i dziekuje jej tworcom!!! :)))) jesli to nie poskutkuje to zostaje nam tylko strajk!!!!!!! caluje Willow czas wpisu: 2005-02-28 19:44:55 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2088 | Casharel pamietaj by wejsc na strone ktorej adres przysla ci z tej stronki z petycja czyli z adresu [email protected] i wpisac kod ktory tam bedzie. tak weryfikuje sie podpis a tam sa brane pod uwage tylko zweryfikowane podpisy ktorych niestety jest tylko 96 :( ciagle o tym trabie ale duzo osob zapomina :( poczatek maila moze byc po angielsku wiec nie pomyl go ze spamem lady_m4ryjane blog.tenbit.pl/lady-btvs czas wpisu: 2005-02-27 21:23:30 adres wpisu: *.toya.net.pl |
| 2087 | podpisałam się pod petycją do tv Polsat. mam nadzieję, że wszystko zrobiłam dobrze. pozdrawiam Was ludziska i Wy też się podoiszcie. Casharel czas wpisu: 2005-02-27 17:47:41 adres wpisu: *.wroclaw.dialog.net.pl |
| 2086 | ten komentarz pode mna to jakis bez sensu :P jak dla mnie to Jezioro Marzen nie umywa sie do BtVS ale sa gusta i gusciki wiec nie wiem jakie odp. chcialas uslyszec zadajac to pytanie :P Cara: a no trzeba cierpliwosci, bo ja mam w miare szybkie lacze ale np. malo osob ma w emule pierwszy sezon Angela, ktorego niektore odcinki teraz sciagam i przez to wolno idzie i tak :/ no a z tej stronki co podalam to tylko dlatego ze wiem ze niektorzy nie uzywaja tych wszystkich programow wiec moze im sie przydac. stamtad idzie dosc szybko - to juz wiadomo zalezy od lacza. lady_m4ry blog.tenbit.pl/lady-btvs czas wpisu: 2005-02-26 21:57:31 adres wpisu: *.toya.net.pl |
| 2085 | Dobry for All !! Ludziska mam do Was zapytanko, a mianowicie chodzi mi o to iż po kiego chcecie serial Buffy w TV ?? Skoro jest wiele innych np."Jezioro marzeń" a wszystko to jest w jakimś sensie ze sobą związane !!Ale prosze abyscie absolutnie sie nie złoscili - wiem przeciez ze kazdy ma swoje zdanie :-) Pozdrawiam pa Aga czas wpisu: 2005-02-26 18:44:23 adres wpisu: *.internetdsl.tpnet.pl |
| 2084 | Lady ale np. Ja nie mam tak dobrego łącza aby sciagac cale sezony... Hehs jeden sezon to prawie 4 GB a u mnie to by sie wieki sciagalo... a emule... jakos nie trawie tego programu... :-/ wole torrenty! Cara czas wpisu: 2005-02-26 17:10:57 adres wpisu: 81.15.212.* |
| 2083 | obiektywnie Was wszystkich podziwiam ;) sign czas wpisu: 2005-02-26 15:40:24 adres wpisu: *.internetdsl.tpnet.pl |
| 2082 | dla tych co nie maja wszystkich odcinkow buffy: podalam na moim blogu strone z ktorej mozna sciagnac: once more with feeling czyli musical, hush - genialny odcinek nagrodzony i fool for love - caly o spike'u. sa to jedyne odcinki buffy z prywatnego serwera w necie czyli takie do ktorych sciagniecia nie potrzeba zadnego programu wiec jak chcecie to sciagajce - ja goraco polecam te odcinki. will: tez kiedys mialam imesha i zdecydowanie wole emule. o buffy jest tam wszystko - po kilka wersji odcinkow, czyli albo dvd ripy albo ripy z telewizji amerykanskiej, mnostwo teledyskow, ale do nich linki tez umiescilam na blogu, mnostwo wywiadow, filmikow, po prostu wszystko. wiec polecam emule w 100 procentach :) kurcze cos ludzie przystopowali z podpisywaniem petycji :/ informacja zeszla juz ze strony glownej filmwebu no ale jest chociaz tutaj lady_m4ry blog.tenbit.pl/lady-btvs/ czas wpisu: 2005-02-25 16:49:50 adres wpisu: *.toya.net.pl |