Odwiedz sponsora ksiegi!
Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Ender & RMK

W księdze jest 2477 wpisów.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

2081
no, tylko że polsatem i tv4 zarządzają te same osoby:) a co do Anioła to zeczywiście, kiedy jest dobry to sie aż nie dobrze robi. Taki potulny baranek.:)
aaa

czas wpisu: 2005-02-25 11:44:02
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2080
powracając do buffy i Spika na kazie można ściągnąć top 10 moments (niezłe) ale moim zdaniem najlepszy klip jest do sexbomb
Saga

czas wpisu: 2005-02-24 21:33:41
adres wpisu: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl

2079
o jak mnie długo nie było a tu takie poruszenie znowu petycja oczywiscie wypełniłam mimo ze bez przekonania no ale może kiedyś sie doczekamy ja myślę ze maja 3 sezon w końcu raz już w polskiej TV leciał na wizji czy jak to sie nazywało a tak apropo Spike to taki zly chłopiec a Anhel jak nie jest zły to jest strasznie ślamazarny i dobry arz do przesady ale jak mu odbija to ma taki błysk w oku;))))
Saga

czas wpisu: 2005-02-24 19:45:58
adres wpisu: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl

2078
taaa... z tego co wiem nie mozna kupic jednego odcinka, tylko caly sezon trzeba, pozatym jestem pewna, z epredzej da TV4 4 sdezon angela, niz polsat 3 Buffy... co za dno...wcal mnie to nie cieszy , bo ja ani 3,4,5,6 nie widzialam... proboje cos posciagac, ale ciezko idzie, bo na imeshu sie ie da, praktycznie... wiec marna pocieszenie....
will

czas wpisu: 2005-02-24 15:38:04
adres wpisu: 194.88.12.*

2077
no tak telewizja dla emerytow :/ a nie dawali urywkow z 1 odc. 3 sezonu? bo tylko on polecial. cos to dziwnie wygladalo bo jak dali ten 1 odc. trzeciego sezonu to po nim dali drugi odc. pierwszego - nie wiem co to mialo byc ale tak jakby nie mieli reszty :> z drugiej strony to ja nie wiem czy mozna zakupic jeden odcinek sezonu. nie wiem tez jak wygladaja te sprawy dotyczace kupna seriali no ale przeciez zwykle dzieje sie to tak ze kupuja caly sezon. do tvnu znajoma listow kilka wysylala i tez nie odpisali. z drugiej strony mamy plusa w tym ze roznych akcji na telewizje w sprawie btvs juz troche bylo wiec moze w koncu pekna. oby. cos czuje ze chyba dopiero moje dzieci beda ogladaly to w telewizji ;)
haha a moze jakis strajk pod siedziba polsatu ;)))) pozdrawiam
lady_m4ry

blog.tenbit.pl/lady-btvs/
czas wpisu: 2005-02-23 21:12:52
adres wpisu: *.toya.net.pl

2076
widzisz, podobno jak byly zwiastuny do dwojki, to dali fragment z trojki, wiec z ksiezyca go raczejk nie wizieli, ale to nic pewnego, a polsat w tym roku podobno nastawia sie na polskie seriale... wiec nie ma szans w tym roku na 3 sezon Buffy... coz pozostaja inne zrodla://... aa juz predzej TV4 da 4 Aniola...
will

czas wpisu: 2005-02-23 15:10:15
adres wpisu: 194.88.12.*

2075
Do tvnu tysz nie ma copisać, już o tym pomyślałem jakieś 4 miechy temu i napisałem do nich. I zgadnijcie co...oni tysz postanowili olewać widzów bo nawet nie odpisuja na meile:/:(
aaa

czas wpisu: 2005-02-22 22:50:48
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2074
a skad wiesz ze polsat ma wykupiona 3 serie btvs??? pewnie nie puszczaja bo musza seriale dla emerytow dawac. w ogole to uwazam ze btvs musi byc juz tanie bo 3 sezon jest juz naprawde stary 1998-1999 rok i jakby go wyemitowali to tez jakis czas by trwal zanim doszloby do 4 ktory tez zbyt nowy nie jest :> mimo ze mam btvs to postanowilam wojowac bo to naprawde wkurzajace ze polska telewizja ma w tak wielkim powazaniu widzow. tvn emitowal 1 i 2 sezon buffy w 1999 roku wiec wtedy sie dopiero rzucil ;) czasem zastanawiam sie czy z tvnem bardziej by sie nie zdzialalo ale wiekszosc ludzi wolala polsat wiec napisalysmy do polsatu. no nic najwyzej jak nie wyjdzie to nie bedziemy mogli (my fani) zarzucic sobie ze nie probowalismy. czekam na odp. w zwiazku z tym 3 sezonem :)
lady_m4ryjane

blog.tenbit.pl/lady-btvs/
czas wpisu: 2005-02-22 18:36:17
adres wpisu: *.toya.net.pl

2073
Poszukuje 109 odcinek Buffy : "Smashed" nie mogę używać programów do ściągania więc jak by ktoś miał namiary na ten film w internecie lub miał go na komputerze to proszę o kontakt. Z góry dziękuje:)
Jeśli chodzi o wampirki Buffy to według mnie przystojniejszy jest Spike:)
Anusa

czas wpisu: 2005-02-22 18:31:17
adres wpisu: 192.168.0.* przez *.internetdsl.tpnet.pl

2072
hehe, to chyba spor , ktory musi trwac wiecznie, ale w koncu angel , tez mial swoje zle dni w serialu, i nie taki z niego Aniołek, a Spike jes pozniej potulny jak baranek, wiec wszystko sie zmienia;)) a co do spraw polsatu... ech... jak na razie podobno maja wykupiona 3 serie Buffy, ale nic nie wskazuje na to z, ze w najblizszym czasie ja puszcza... aco do TV4, to tez ma wykupione 4 serie angela, i powinni niedlugo (mierzac czas jak to robi Tv4, bo wszyscy wiemy co znaczy dla nich niedlugo), powinni puscic:)), pozdrawiam wszystkich:*******************
will

czas wpisu: 2005-02-20 16:58:51
adres wpisu: 194.88.12.*

2071
Witam was Dziubasy!Jak mnie tu dluuuuuuuuugo nie bylo. Równie dlugo nie bylo mnie w kraju wiec niech ktos mnie oswieci jak sprawy stoja ( mam na mysli BtVS i Polsat)
A tak pozatym to uwazam ze Spike jest znacznie przystojniejszy od Angela..... ten jego bardzo zły charakter...... :)
lady_m4ryjane : oczywiscie ze mozna pisac jeszcze jedna petycje ale i tak Polsat ma to wszystko w czterech literach.... niestety
Calusy i uściski
Willow

czas wpisu: 2005-02-20 13:23:36
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2070
Podpiszcie sie pod petycja do Polsatu z prosba o kontynuacje BtVS!!! Oto adres: http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=562
PAMIETAJCIE BY WPISAC KOD PO OTRZYMANIU MAILA ZWROTNEGO BO TYLKO ZWERYFIKOWANE PODPISY BEDA BRANE POD UWAGE !!! WSZELKIE PYTANIA ZWIAZANE Z PETYCJA MOZECIE PISAC U MNIE NA BLOGU: http://blog.tenbit.pl/lady-btvs/
Przylozcie sie do tego!! Razem moze cos zdzialamy. Mimo ze widzialam calosc juz 3 razy napisalam z Klaudi ta petycje bo chce by BtVS bylo emitowane w polskiej telewizji.
lady_m4ryjane

blog.tenbit.pl/lady-btvs/
czas wpisu: 2005-02-19 21:52:26
adres wpisu: *.toya.net.pl

2069
Ostatnio byłam w kinie na Klątwie, bardzo fajny film,duch Buffy pozostał ,taka mała odskocznia od Btvs ;)Bo jak oglądam inne rzeczy (oprócz Buffy)np . jeszcze Dawson creek to wtedy Buffy nie traci blasku i nigdy się nie nudzi(odcinki ciagle się sciagają ;).No i pozdrowinia dla wszystkich.Jak coś to pisac na mail
Favori

czas wpisu: 2005-02-19 16:52:49
adres wpisu: 195.150.2.*

2068
Anieołek jest zajebisty:) te jego namiętne spojrzenie , normalnie odpływam!!!!!!!Spike też jest niczemu sobie, ale jak dla mnie troche przefarbowany.....
Anioł rulez!!!!!!!!!!!!
Chyba wolę wampirów od dzisiaj......................nie ma to jak sexi wampirek:)
Pazdro!!!!!!!
DARLA

czas wpisu: 2005-02-19 15:23:00
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2067
To w końcu ktoś wie ile Spike ma wzrostu ?
A...

czas wpisu: 2005-02-18 20:05:34
adres wpisu: *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl

2066
hehe... a wiesz ile on ma wzrostu?:D, a tak na powaznie,to mnie nie chodzi o wzrost tylko o caloksztalt... no bo angel... no ma cos porpsrtu w tym spojrzeniu (ehkm... ciele:PP)... no boski jest i juz;)), i Skpike'i nie dziala na mnie juz tak zabojczo:p i tyle:)) a wiecie ile James ma lat?:) ostatnio sie dowiedzialam... malo z krzesla nie spadlam:P
will

czas wpisu: 2005-02-18 12:15:41
adres wpisu: 194.88.12.*

2065
Spike... miodzio :D no i co z tego że Agel jest lepiej zbudowany? nie każdemu bozia dała taki wzrost :P (mowie tak chociaż sama jestem wyższa niż James Marsters ;))
Spajkunia

czas wpisu: 2005-02-18 10:20:51
adres wpisu: *.82-139.bia.tkb.net.pl

2064
heh... doibre, ja tam lubie Spike'a, ale uwazam, ze przystojniejszy jest Anioł;), pozatym... wiekszy^^ lepiej zbudowany.... no i poprostu dla niej stworzony:))...a tak na powaznie... no uwzam ze Anioł i juz, ale lubie obu:)... a i jakby ktos chcial pogadac o Buffy, lub w ogole o czym w tym stylu, to piszcie na maila, odpwoeim na pewno:))) to apropo podpisu:)>
will

czas wpisu: 2005-02-15 19:48:33
adres wpisu: 194.88.12.*

2063
to pytanie padło juz kilka miechów temu:)

aaa

czas wpisu: 2005-02-13 00:27:04
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2062
moim zdaniem zdecydowanie przystojniejszy jest Spike
Agatka

czas wpisu: 2005-02-12 18:27:22
adres wpisu: *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl

2061
Wie ktoś przypadkiem czy można gdzieś kupić gadżety związanie z Buffy? Plakaty, koszulki, naszywki...? Baaaaaardzo będę wdzięczna za wskazówki.:)

Hanka

czas wpisu: 2005-02-12 14:52:26
adres wpisu: *.autocom.pl

2060
Waszym zdaniem kto jest przysrojniejszy? Spike czy Angel?
Wampir_LEstat

czas wpisu: 2005-02-12 13:23:29
adres wpisu: *.wroclaw.dialog.net.pl

2059
Ja jeszcze nie widziałem The Grudge, ale za to niedawno zaliczyłem 3 serię przez wielu uważaną za najlepszą. I cóż... dołączam się! :)
KtVS

czas wpisu: 2005-02-10 16:48:12
adres wpisu: *.internetdsl.tpnet.pl

2058
uwielbiam buffy i anioła!!!!oglądam wszystkie odcinki i lubie sarah ostatnio ogladałam the grude z nia w roli glownej jest super:-)
dzidzia23

czas wpisu: 2005-02-10 16:06:07
adres wpisu: 213.25.125.*

2057
Od kilku lat jestem wielką fanką Sarah oraz tego serialu. Mam nadzieję że pojawi się znów na ekranach naszych telewizorów oczywiście tylko z panią Michelle Gellar.

Blondynka

brak
czas wpisu: 2005-02-09 16:34:29
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2056
mi sie net popsuł i jak se siedze w kafejce to tu zaglądam!!! ;)
asia

blog.mportal.pl/fanka_Btvs!!
czas wpisu: 2005-02-08 12:20:23
adres wpisu: 192.168.0.* przez 212.244.61.*

2055
czy tu już nik nie bywa??????
Saga

czas wpisu: 2005-02-07 19:33:30
adres wpisu: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl

2054
jak fajnie jak coś sie nowego pojawia przynajmniej coś się dzieje:)))))
Saga

czas wpisu: 2005-02-04 18:44:01
adres wpisu: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl

2053
ale mnie tu dawno nie było!!!zapraszam na swojego pierwszego bloga...................http://blog.mportal.pl/fanka_Btvs!!

asia

blog.mportal.pl/fanka_Btvs!!
czas wpisu: 2005-02-02 17:12:40
adres wpisu: 192.168.0.* przez 212.244.61.*

2052
bardzo sie ciesze ze strona zostala uaktywniona po bardzo dluuugiej przerwie ale moze by ja tak czesciej uaktywniac i dodac wiecej opiow itp a teraz zwracam sie do wlascicieli strony ogolnie caly tekst byl do nich ale teraz pytanko kiedy dodacie nowe transkrypty
eve

czas wpisu: 2005-01-28 18:10:36
adres wpisu: 217.153.198.*

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi



Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!