| 2141 | Hejka.. nie wiecie kiedy znów zaczną emitować serial "Buffy postrach wampirów"???? Już mi się nudzi za tym filmem. Nie ma go już dobry rok :( Pati czas wpisu: 2005-04-21 22:11:40 adres wpisu: *.75.56.172.brzesko56.ptc.pl |
| 2140 | Ej...a kto Przeczytal serie ksiazek o Buffy "Zaginiony pogromca"??czy jakos tak?? ja przeczytalem wszystkie cztery po 5 razy:) najbardziej podobala mi sie dwojka jak buffy byla zamknieta razem z August i normalnie czesto to czytam pozdrawiam Krystian P.S odpowiadajcie Krystian czas wpisu: 2005-04-21 19:15:42 adres wpisu: 10.101.1.* przez *.uznam.net.pl |
| 2139 | Ej...a kto Przeczytal serie ksiazek o Buffy "Zaginiony pogromca"??czy jakos tak?? ja przeczytalem wszystkie cztery po 5 razy:) najbardziej podobala mi sie dwojka jak buffy byla zamknieta razem z August i normalnie czesto to czytam pozdrawiam Krystian P.S odpowiadajcie Krystian czas wpisu: 2005-04-21 19:14:30 adres wpisu: 10.101.1.* przez *.uznam.net.pl |
| 2138 |
| 2137 | Pytanie... A jak maja stac... Petycja jest, wpisalo sie 268 osob, a tylko 155 zweryfikowalo... ---MoNiK@--- czas wpisu: 2005-04-20 14:36:11 adres wpisu: *.lubin.dialog.net.pl |
| 2136 | hej Dziubasy!!! mam do Was WIELKA prosbe czy ktos moglby mi powiedziec jak stoja sprawy z BtVS? mam na mysli oczywiscie polska telewizje.Znowu nie jestem na czasie (usprawiedliwienie:znowu nie bylo mnie dluuuuuuugo w kraju) caluje i sciskam ;))))))))) Willow czas wpisu: 2005-04-18 18:51:21 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2135 | Tru Calling bylo(i poki co jest)o dziewczynie(którą gra wlasnie nasza Faith,czyli Eliza Dushku),pracującej w kostnicy,która slyszy glosy umarlych i cofa sie o 24 godziny zeby zapobiec ich śmierci. Wiem,że brzmi to troche kiczowato,ale serial jest naprawde fajny,a to,ze nie potrafie go zbyt poetycko opisac...no cóz trudno:) Pozdro, illyria czas wpisu: 2005-04-02 23:47:51 adres wpisu: 10.128.2.* przez *.core.lanet.net.pl |
| 2134 | a moze mi ktos powiedziec o czym bylo True Calling? will czas wpisu: 2005-04-02 22:07:15 adres wpisu: 194.88.12.* |
| 2133 | O serialu z Eliza Dushku slyszalam wiele razy,a dla sprostowania,nei bytla zainteresowana kreceniem go,gdyz miala juz w planach wlasny serial(Tru Calling),który zreszta po 6 odcinkach 2 serii usunięto. Co do serialu o SPiku....uwazam ze bylby swietny,ale iemozliwy do zrealizowania,zreszta wszyscy to potwierdzaja,zarowno Joss Whedon jak i James Marsters,ale ponoc jest mowa o jakims filmie,ale joss w tej chwili kręci film "Serenity" oparty na serialu również jego autorstwa "Firefly". A co do dyskusji który serial jest lepszy,uwazam,ze Angel,obejrzalam WSZYSTKIE odcinki obu seriali,ale wiadomo nie kazdy sie z tym zgodzi,ja po prostu wole mroczniejsze rzeczy:)A petycja do polsatu ei pomoze,no chyba,ze zrobimy to samo co fani(w tym ja:)dla 6 serii angela,ale niestety tez sie to nie udalo:((Jasli nikt o tym nei slyszal,pod siedziba WB,UPN i jeszcze jakiejs 3 telewizji,nei pamietam nazy jezdzil samochod z przyczepą,a na przyczepie reklama Angela z napisem"We'll follow Angel to hell...or another network":) Dobra,bo sie neiźle rozpisalam:) Pozdro dla wszystkich. illyria czas wpisu: 2005-04-02 15:05:38 adres wpisu: 10.128.2.* przez *.core.lanet.net.pl |
| 2132 | jesli chodzi ci o filmy z smg to najlepsza jest szkola uwodzenia. tam dopiero pokazala co potrafi :> a the grudge to jej najnowszy filmik ale to chyba wiesz :P lady_m4ry blog.tenbit.pl/lady-btvs/ czas wpisu: 2005-03-31 19:52:21 adres wpisu: *.toya.net.pl |
| 2131 | sarah jest super uwielbiam jej filmy-buffy,lub koszmar minionego lata II jeli ktos zna jeszcze jakies jej dobe ilmy niech tu wpisze w swoim wpisie PROSZE zaglądam tu co tydzień z góy dzieki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! eska czas wpisu: 2005-03-31 13:09:35 adres wpisu: 156.17.218.* |
| 2130 | Buffy jest super!!!!!!!!! Super aktorzy i wogóle jest super!!!!! zzzzzzzzzzzzzzzaaaaaaaaaaaaaaaaa www.smiesznota.blog.onet.pl, www.dobre.blog.onet.pl czas wpisu: 2005-03-28 22:09:59 adres wpisu: 192.168.10.* przez *.cza.warszawa.supermedia.pl |
| 2129 | zgadzam sie teksty Spika i Angela sa przekomiczne kłucą sie jak stare małżeństwo:))))) Saga czas wpisu: 2005-03-28 19:33:12 adres wpisu: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 2128 | mi sie najbardziej podoba mimo spieprzonego konca 5 sez. Angela bo te teksty jego i Spike'a sa przekomiczne. mimo ze rywalizuja ze soba to widac ze sie lubia ;) te ich klotnie o Buffy i chwalenie sie kto ma wieksza zasluge w ratowaniu swiata, albo jak Angel nazywa Spike'a Casprem gdy jest jeszcze duchem, albo gdy mu wyznaje ze zawsze podobala mu sie jego poezja :D , smieje sie z blond-misiaczka itd. itp. polewka :D tylko ze to Angela pozegnanie z Cordy swiadczy ze naprawde cos miedzy nimi bylo i znow stawia Buffy w slabszej pozycji. no ale coz serial bez zadnego romansu bylby nudny. wole Cordy niz ta jego Nine. lady_m4ry blog.tenbit.pl/lady-btvs/ czas wpisu: 2005-03-28 09:09:20 adres wpisu: *.toya.net.pl |
| 2127 | trojkaty milosne jak trojkaty, ale ja i tak lubie go ogladac...:) will czas wpisu: 2005-03-28 00:24:47 adres wpisu: 194.88.12.* |
| 2126 | jebnełam się dodałam jedną serię do Anioła ale mam nadzieję ze zainteresowani wiedzą o co mi chodzi KORDODYL a tobie co przez pączkowanie sie rozmnażasz Saga czas wpisu: 2005-03-26 19:28:52 adres wpisu: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 2125 | co to ten Korkodyl Dandee? sie uczepil :P Wesolych Swiat wszystkim zycze :) lady_m4ry blog.tenbit.pl/lady-btvs/ czas wpisu: 2005-03-26 15:45:30 adres wpisu: *.toya.net.pl |
| 2124 | Happy egg Buffymaniacy!!!! ;) :) KtVS czas wpisu: 2005-03-25 15:50:15 adres wpisu: *.internetdsl.tpnet.pl |
| 2123 | yyy ale Angel ma 5 sezonow :> w piatym jest Spike. a w ktorym sa trojkaty milosne? :>>>>>> lady_m4ry blog.tenbit.pl/lady-btvs/ czas wpisu: 2005-03-24 20:18:05 adres wpisu: *.toya.net.pl |
| 2122 | niestety tak jak sądziłam z petycji nic nie wyjdzie szkoda;((((ale może jednak polsat sie postara co do tago który serial jest lepszy to wiadomo ze Buffy Angel naprawde jest nudnawy ja odejrzałam wszystkie odcinki ale narrawdę jest naciągany w 5 serii najwarzniejszy jest są trójkąty milosne a 6 seria to już maksymalne przegięcie Saga czas wpisu: 2005-03-24 19:41:42 adres wpisu: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl |
| 2121 | Uwielbiam Sarah Michelle Gellar i jestem bardzo wdzięczna za stronkę. Chciałabym skontakować się z innymi fanami. Wszystkich zainteresowanych proszę pisać na mój adres [email protected]. Będę wdzięczna za wszystkie informacje i zdjęcia. jednak najbardziej interesuje mnie nawiązanie kontaktu z osobą która dzieli moje zainteresowania tą aktorką. fanka SMG czas wpisu: 2005-03-24 10:00:37 adres wpisu: *.businessman.com.pl |
| 2120 | kocham cię SMG Alex czas wpisu: 2005-03-24 09:45:11 adres wpisu: 83.24.96.* przez *.tpnet.pl |
| 2119 | stronka jest super a w szczególności galeria Justyna czas wpisu: 2005-03-23 09:35:26 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2118 | nie wiem, dla mnie zawsze BVts bylo ciekawsze niz Angela, bo nieco mnie irytowalo jak tamten ciagle byl zly i dobry, ale coz, aczkolwiek obawiam sie ze jak ludzie sami nie zadbaja o to zeby miec te odcinki to juz nie ma rady, bo telewizja raczej nie wyemituje, a juz na pewno nie az do 7 sezonu....:/ Will czas wpisu: 2005-03-21 18:09:18 adres wpisu: 194.88.12.* |
| 2117 | gdyby polska tv emitowala btvs to serial odrazu zyskalby wiecej fanow. no i aktorka. a tymczasem w filmwebie angel jest lepiej oceniany niz btvs! wedlug mnie tylko dlatego ze lecialo go wiecej w polskiej tv. jest to serial bardziej dojrzaly a btvs dojrzewa dopiero po 4 sezonie (ktorego w polsce nie bylo). ale i tak btvs jest tysiac razy ciekawsze i przede wszystkim nienaciagane. niektore odcinki angela byly dla mnie tak nudne ze nie moglam wytrwac do konca odcinka i dawalam sobie spokoj :> najlepiej by bylo jakby emitowali btvs i angela jedno po drugim tego samego dnia (znaczy zaczynajac angela od 4 sezonu btvs) bo seriale wzajemnie sie uzupelniaja. sorry dla fanow angela jesli urazilo ich moje zdanie ale takie sobie wyrobilam po obejrzeniu obu serialow "prawie" w calosci (w przypadku angela po prostu mi sie nie chcialo wszystkiego ogladac), a wiem ze sporo osob wypowiada sie o serialu angel ogladajac wczesniej jedynie 2 sezony btvs. dobrze by bylo zeby serial btvs mogl pokazac rowniez w polsce to za co jest tak straszliwie lubiany. marzenia scietej glowy... lady_m4ryjane blog.tenbit.pl/lady-btvs/ czas wpisu: 2005-03-20 18:25:08 adres wpisu: *.toya.net.pl |
| 2116 | ech...:PP niestey jeszcze nie rozrozniam pojecia transkrypty od napisy, wiec musicie mi wybaczyc:PPP co do usmiercania jej, no to skoro tak, to jeszcze bardziej interesujaca, i w sumie dobrze z upn, sie pojawilo na horyzoncie:P a co do tego 3 sezonu... i co calego polsatu , to obawiam sie ze ta stacja ma ogladajacych gleboko... "gdzies tam", i ze mozmy stanac na glwoei i tak to nic nie da, wiec poprostu trzeba ich olac i zadowlic sie tym ze ma sie dcinkiw swojej prywatnej kolekcji:) chociaz oczywiscie to nie to samo co zasiadac sobie przed tv i ogladac ze znajomymi itp. komentujac na biezoco wydarzenia:), ale coz, zawsze to i tak sporo:) Will czas wpisu: 2005-03-20 16:44:01 adres wpisu: 194.88.12.* |
| 2115 | na napisy.org i napisy.info sa tylko polskie napisy do odcinkow a nie transkrypty :> wiem to bo niektore sama robilam :) co do Buffy to mam wywiad w ktorym Joss Whedon mowi, ze gdy usmiercal Buffy wiedzial, ze ja jeszcze wskrzesi wiec wiedzial ze to nie bedzie ostatni odcinek :> chcial usmiercic Buffy ale nie na zawsze (chyba ze nie mialby wyjscia gdyby upn by go nie uratowalo) ;) co do petycji to przestaje wierzyc by cokolwiek w sprawie polskiej telewizji bylo mozliwe. nawet gdyby ludzie protestowali przy siedzibie polsatu to by nie pomoglo pewnie ;) no ale warto bylo chociaz sprobowac. z tym 3 sez. to nie wiem w koncu jak jest bo wiekszosc tutaj mowi ze oni odkupili ten sezon od wizji1 lady_m4ryjane blog.tenbit.pl/lady-btvs/ czas wpisu: 2005-03-19 21:38:10 adres wpisu: *.toya.net.pl |
| 2114 | heh... a tam sa tez polskie...? bo jezeli nie to poszukaj polskich , na www.napisy.org.pl czy jakos tak;P a wracjajac do Buffy... serial o Faith, to faktycznie dziwny pomsyl, zwazajac na to ze juz sam Angel mial swoj serial, a teraz cos o Faith... to faktycznie byloby bez sensu... a serial o Spike'u... tego nie skomentuje... moze jednak : naciagane ma maxa... co do tego ze po piatym sezonie mialo sie skonczyc:P widacx troche zwalszca ze Buffy umarla i byla w niebie:/// ale jak widac dla rezysera nie stanowilo to porblemu:PP, i posluzyl sie nasza Willow... wyszlo jak wyszlo, dosyc niewesolo, ale nie mozna miec wszystkiego... jezeli zas chodzi o petycje, to skoro dawali 3 sezon, to nie wiem czy to cos pomorze, w koncu musielby dawac od razu 4 co jest dosc dziwne, albo odkupic 3 co raczej nie wchodzi w gre;/ Will czas wpisu: 2005-03-19 21:06:09 adres wpisu: 194.88.12.* |
| 2113 | wszystkie transkrypty znajduja sie na tej stronie: http://www.buffyworld.com/ musisz tylko wybrac sezon z boku lady_m4ry blog.tenbit.pl/lady-btvs/ czas wpisu: 2005-03-19 14:28:09 adres wpisu: *.toya.net.pl |
| 2112 | ma ktoś moze transkrypt do 1x02? aaa czas wpisu: 2005-03-19 12:15:37 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |