| 2190 | Ta piosenka to: Spectator Pump - "Sunday Mail" RafPek czas wpisu: 2005-06-28 23:14:49 adres wpisu: *.wroclaw.dialog.net.pl |
| 2189 | ej mam pytanie: jak ktos wie to pliska o odpowiedź: co to za piosenka i kogo ta z przedostatniego odcinka 3 sezonu B, ta przy tkórej Faith je zelka i potem zjawia się Buffy i zaczynaja walczyc? aaa czas wpisu: 2005-06-28 22:41:40 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2188 | eee....mam nadzieje ze jednak puszcza dalej Aniola (tzn.4 serie) chociaz to malo realne :/ bo bylo by tak ze doszliby do 5 serii Angela a nawet nie zaczeli 3 serii Buffy :/ szalenstwo :P Gosiaa czas wpisu: 2005-06-28 15:25:59 adres wpisu: 81.168.187.* |
| 2187 | od poniedziałku 4 lipca na tv4 bedzie anioł ciemnosci tyle ze pewnie od początku;/ aaa czas wpisu: 2005-06-28 10:50:46 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2186 | ok...dawno mnie tu nie bylo :P nie wiem o co chodzi wiec ogolnie loozik :P podrawiam lady: masz fajniutkiego bloga ^^ Gosiaa czas wpisu: 2005-06-26 18:14:49 adres wpisu: 81.168.187.* |
| 2185 | ciagle ktos pyta o transkrypty no i coz napisze to po raz setny: wszystkie transkypty do wszystkich odcinkow btvs i angela sa na stronie http://www.buffyworld.com/ lady_m4ry blog.tenbit.pl/lady-btvs czas wpisu: 2005-06-25 22:07:41 adres wpisu: *.toya.net.pl |
| 2184 | Ojej ale dawno mnie tu nie było:P ale naprawde nie miaąlm czasu tutaj zagladać, czy ktoś moze ma transkrypt do ostatniego odcinka Buffy?? (sezon 7) Blagam, jesli ktos ma niechc sie ze mną skontaktuje oki?? Caluski dla wszystkich:* Harmony czas wpisu: 2005-06-25 15:57:00 adres wpisu: *.rev.vline.pl |
| 2183 | Ja również chciałem zapytać czy ma ktoś może Buffy na płytach /kasetach ?? Może być po angielsku - nawet lepiej :) Pozdrawiam wszystkich fanów !! Lis czas wpisu: 2005-06-21 15:02:16 adres wpisu: *.82-139.bia.tkb.net.pl |
| 2182 | co ty z siebie robisz przymule...przeciez widać po adresie wpisu ze jesteś jedna osobą podająca się za te inne. pojeb genetyczny(RMK sory za zwrot) aaa czas wpisu: 2005-06-19 00:00:15 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2181 | Hej witam wszystkich serdecznie! Chciałabym zaprosić was na mój nowy super blog o Sarah Michelle Gellar! www.sarahju.blog.onet.pl Judy www.sarahju.blog.onet.pl czas wpisu: 2005-06-17 13:28:15 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2180 | heh, tez mam przeczucie. ze jak co roku w wakacje puszcza na tv4 albo na polshicie poraz enty 1 albo 2 serie...;/ eh, przy tym poziomie yntelektu polskich stacji telewizyjnych raczej nie licze na nic wiecej ..no, ale moze miejmy nadzieje, w koncu ona zawsze umiera jako ostatnia ;) yacoobek czas wpisu: 2005-06-11 11:04:06 adres wpisu: unknown przez *.internetdsl.tpnet.pl |
| 2179 | Kurde dawno mnie u nie był:)Mam pewne przeczucie logiczne co do emisji B, ale nie bede gadał bo nie chce zapeszać...mam tylko nadzieje ze jest ono trafne. Pozdrówka aaa czas wpisu: 2005-06-10 12:07:14 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2178 | heeeeeeej! zwracam sie do autorów tej suuuper stronki z prosba o aktualizacje, z tego co wyczytalam nie bylo jej od stycznia :( pozdrawiam Willow czas wpisu: 2005-06-06 21:48:52 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2177 | Czy ktoś ma ściągnięte wszystkieserie Buffy. MOże być po angielsku, bo ja ostatnio robiłam formata i teraz nie mam skąd tego wziąć . Z góry thx. Buffy jest poprostu super. Jak coś to prosze napisać mi cos na e-mail. Kociaczek czas wpisu: 2005-06-05 14:42:01 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2176 | van tommy: no rozumiem mnie tez molestuja ale ja mam wytlumaczenie ze nie mam dalszych odcinkow z 4 sezonu ;) lady_m4ryjane blog.tenbit.pl/lady-btvs/ czas wpisu: 2005-05-29 15:22:52 adres wpisu: *.toya.net.pl |
| 2175 | Nie, mam ten odcinek, szło mi tylko o bycie molestowanym w kwestii zintensyfikowania prac nad przekładem. Van Tommy czas wpisu: 2005-05-29 01:08:43 adres wpisu: 10.6.128.* przez *.neta-si.pl |
| 2174 | van tommy: hehe ludzie sie uciesza ale ja niestety nie mam 16 odcinka 4 sezonu angela :> spike: a co ukrywasz sie? ;) no chyba ze masz dosc mylenia z kims innym ;) lady_m4ryjane blog.tenbit.pl/lady-btvs/ czas wpisu: 2005-05-28 10:33:07 adres wpisu: *.toya.net.pl |
| 2173 | lady: nio to ja :) Ten sam ktorego masz na gg:) Chyba musze zmienić ksywkę:) Pozdrawiam:) Spike czas wpisu: 2005-05-28 09:32:57 adres wpisu: 192.168.36.* przez *.internetdsl.tpnet.pl |
| 2172 | Dobra, zabrałem się za ten 16 odcinek "Anioła", bo i mi ludzie żyć w spokoju nie dają (ale tylko mailowo, bo gg nie mam i nie używam). Van Tommy czas wpisu: 2005-05-28 00:32:39 adres wpisu: 10.6.128.* przez *.neta-si.pl |
| 2171 | willow: dzieki :) transkrypty do wszystkich odcinkow btvs i angela sa na stronie http://www.buffyworld.com/ lady_m4ryjane blog.tenbit.pl/lady-btvs/ czas wpisu: 2005-05-27 14:24:41 adres wpisu: *.toya.net.pl |
| 2170 | hej, czy ktos moglby sie ze mna podzielic transkryptami do BtVS (najlepiej 5,6 i7 seria )ktorych nie ma na Buffypedii?Z gory dziekuje. lady_m4ry : uwazam ze twoj blog jest swietny, a opowiadania "BtVS sezon 8" sa poprostu bajeczne!!! pozdrawiam Willow czas wpisu: 2005-05-26 17:53:15 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2169 | Spike: zwazywszy na to ze duzo Spike'ow sie pojawilo to czy my sie znamy? :) i nie mam na mysli czy jestes z blogu spike-story tylko czy to ty do mnie wpadales na blog i mam twoje gg? hehe. juz sie polapac czasem nie moge ;) lady_m4ry blog.tenbit.pl/lady-btvs/ czas wpisu: 2005-05-25 18:56:57 adres wpisu: *.toya.net.pl |
| 2168 | Van Tommy: to chyba nie widziales moich pierwszych tlumaczen do buffy. czasem jak ogladam to az mi wstyd :P wiesz no robienie napiskow pozwala doksztalcic angielski. ale ty chyba z niemieckiego tlumaczysz tak? :) dla mnie czarna magia ten jezyk mimo ze sie 7 lat go uczylam. a z tymi napisami to wesolo bo obcy ludzie do mnie na gg zagaduja blagajac bym przetlumaczyla do konca angela, a jak napisalam ze nie mam wszystkich odcinkow to mi chca poczta wysylac ;) no ale niestety grafik mam napiety. zabawa bedzie pozniej ;) lady_m4ryjane blog.tenbit.pl/lady-btvs/ czas wpisu: 2005-05-25 18:54:29 adres wpisu: *.toya.net.pl |
| 2167 | Wezmę się, jak tylko maluch przestanie mi wyć. Podobno dzieje się tak już po trzecim miesiącu życia. Czyli ten miesiąc powinien być ostatni... A i tak Twoje tłumaczenia, Lady, są znacznie lepsze niż moje (tak to zresztą jest przy przekładach z drugiej ręki). Swoją drogą to nigdy nie myślałem, że będę robił takie rzeczy... Van Tommy czas wpisu: 2005-05-25 17:55:11 adres wpisu: 10.6.128.* przez *.neta-si.pl |
| 2166 | Willow:To nie ja jestem od tego blogu:P Przyjda wakacje zobaczymy...moze coś zdziałam:) Pozdrawiam WSZYSTKICH:) Spike czas wpisu: 2005-05-24 23:47:11 adres wpisu: 192.168.36.* przez *.internetdsl.tpnet.pl |
| 2165 | zrobcie sobie moj nowy tescik (niestety tylko dla lasek): ktory facet z btvs najbardziej do ciebie pasuje ;)) adres jest u mnie na blogu lady_m4ryjane blog.tenbit.pl/lady-btvs/ czas wpisu: 2005-05-24 20:15:24 adres wpisu: *.toya.net.pl |
| 2164 | Fajna stronka :) Zapraszam do mnie i Pozdrawiam ;) http://www.starsplanet.republika.pl/ doloress www.starsplanet.republika.pl/ czas wpisu: 2005-05-23 14:09:29 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2163 | wreszcie sie jakis temat rozwinal ;) hmm ja nie uwazam by rola sarah w szkole uwodzenia ograniczala sie do kilku min. kathryn po prostu ma byc taka: suka pod przykrywka, ktora na codzien udaje dame. akurat sarah popisala sie w tym filmie innym zasobem min niz w btvs - w ogole jakby to byl inny czlowiek wedlug mnie ;) ja uwazam ze jej rola w tym filmie jest najlepsza ze wszystkich ktore grala - naprawde wywoluje negatywne emocje w szkole uwodzenia a chyba o to chodzilo. troche sztucznosci jest potrzebne bo po prostu kathryn jest sztuczna i falszywa. Van Tommy: a kiedy przetlumaczysz dalsze odcinki z 4 sezonu Angela bo czekam z utesknieniem? :>>> ja tez jestem na napisy.info i tlumacze btvs i angela jako m4ryjane a ostatnio lady_m4ryjane. niestety za dalsze odcinki angela za szybko sie nie zabiore bo nie mam w ogole czasu :/ wciaz mecze sie nad praca licencjacka :/ nawet na blogu juz tak duzo nie pisze jak kiedys. ehh no i znow zaczelam na to narzekac. teraz jestem bardzo monotematyczna :P no i jeszcze co do sarah to jestem ciekawa jak wypadnie ten filmik revolver :)) lady_m4ry blog.tenbit.pl/lady-btvs/ czas wpisu: 2005-05-22 21:45:53 adres wpisu: *.toya.net.pl |
| 2162 | Spike: dziekuje kofany fanie ;P.A propos czy to Ty prowadzisz bloga o rozterkach milosnych Blondasa czy ktos inny? calusy Willow czas wpisu: 2005-05-22 20:26:01 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2161 | Kofany fan: www.napisy.info lub www.napisy.org :P pozdrawiam Spike czas wpisu: 2005-05-22 16:15:48 adres wpisu: 192.168.36.* przez *.internetdsl.tpnet.pl |