| 2220 | Buffy rulez szkoda ze nie kreca nowych odcinkow moze by tak jakas petycje wyslac?:) fajna strona + za zdjecia bo ich duzo:D larra czas wpisu: 2005-07-30 22:39:48 adres wpisu: 172.16.38.* przez *.lama.net.pl |
| 2219 | oooooo jaie poruszenie Buffy do TV wróciła i odrazu ksiega sie zapelnia szkoda że nowych odcinków nie puszczają:((((pewnie jeszcze wiecej by sie działo Saga czas wpisu: 2005-07-26 09:00:38 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2218 | ej mam wielkie pytanie: ma ktos transkrypt po polsku do "7x18 dirty girls'? aaa czas wpisu: 2005-07-25 23:49:05 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2217 | dokladnie prawda. petycja tkwi od tylu miesiecy a ma raptem niecale 400 wpisow. tym samym dalismy do zrozumienia, ze btvs nie ma w polsce zbyt wielu fanow, wrecz przeciwnie - jest ich mala garsteczka. nic sie juz nie wskora :( jesli emituja kiedys ciag dalszy to na pewno nie z powodu naszych prosb. mimo wszystko dzieki dla tych, ktorzy starali sie rozprzestrzeniac informacje o petycji. juz wiecej nic nie da sie zrobic. z tego co zauwazylam i z rozmow z innymi fanami wynika, ze i tak wiekszosc juz dala sobie spokoj z czekaniem na litosc telewizji. co wiecej ci co juz widzieli calosc z netu lub zagranicznego dvd czesto rezygnowali z podpisywania petycji (nie mowie, ze wszyscy ale troche takich przypadkow znam). najbardziej zalezalo na wpisach osobom, ktore ogladaly buffy w tv i sa ciekawi co bedzie dalej. niestety telewizyjnych widzow buffy jest bardzo malutko :( taka liczba zadnej komercyjnej telewizji nie przekona, bo wiekszy zysk maja z polskich seriali. lady-btvs blog.tenbit.pl/lady-btvs/ czas wpisu: 2005-07-25 18:30:16 adres wpisu: *.toya.net.pl |
| 2216 | Spamowanie kont stacji TV nie pomoże. Buffy i Angela puszczały w Polsce łącznie 4 stacje, TVN, Wizja 1, Polsat i TV4. Wbrew pozorom stacje te nie są kierowane przez idiotów, tylko przez ludzi, którzy starają się sprawić by ich stacja była częściej oglądana niż inne. A jak widać po ruchu w światku fanów BtVS i Angela fanów nie ma po prostu tak wielu by komukolwiek opłacało się wydawać duże pieniądze na seriale. Smutne, ale prawdziwe. RMK www.buffypedia.prv.pl czas wpisu: 2005-07-24 19:10:31 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2215 | a ja myslę ze mimo iż ten motyw był jak mówisz przerabiany wielokrotnie, to nie powinniśmy się poddawać. I z chęcią też napisałabym "kilka" maili więc jaki jest ten adres? taka sobie ja czas wpisu: 2005-07-24 12:12:08 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2214 | Motyw z mailami był juz przerabiany tyle razy, że nie ma co się bawić w to poraz kolejny. Polshit ma nas głęboko w dupie i trzeba się pogodzić z tym że taki komercyjny śmieć puszcza tylko śmiecie a nie wartościowe produkcje. KtVS czas wpisu: 2005-07-23 14:55:58 adres wpisu: *.internetdsl.tpnet.pl |
| 2213 | mam pytanko: JAKI JEST MAIL DO POLSATU??? bo myśle, że gdybyśmy wszyscy codziennie zasypywali ich mailami to mogloby się udac ;) czikita czas wpisu: 2005-07-20 20:52:54 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2212 | STRONKA ZAJEBISTA NICZEGO NIE BRAKUJE MIKI!!!!!!!!!!!!!!! czas wpisu: 2005-07-20 00:44:28 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2211 | Siemka, mam pytanie: czy w Polsce mozna kupic kasety video z buffy 9dalsze sezony) Magda_000 czas wpisu: 2005-07-19 14:00:05 adres wpisu: unknown przez *.devs.futuro.pl |
| 2210 | witam wszystkich fanów BtVS :) wpisuję się tu po raz pierwszy, i z tego powodu jest mi wręcz wstyd bo jestem naprawdę wielką fanką buffy i to nie do pomyślenia, że znalazłam się tu dopiero teraz :( a teraz z niecierpliwościa czekam na godz 20:00 aż na tv4 zacznie leciec buffy :D Szkoda tylko, że to wciąż druga seria:( w ogóle polska telewizja jest beznadziejna a na polsat brak mi po prostu słów po tym jak nas olał z trzecią serią. Pozdrawiam wszystkich fanów :) babedoll czas wpisu: 2005-07-19 11:39:02 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2209 | to moja ukochana piosenka :) probowalam ja zdobyc gdy buffy leciala po raz pierwszy w tv w tvn tych ladnych pare lat temu (w 1998 bodajze) ale wtedy to bylo niemozliwe). teraz mam i ciagle nie moge sie nasluchac. ta pierwsza piosenka cibo matto co leci przed przyjsciem buffy do bronzu czyli "spoon" tez jest swietna :) o i nawet udalo mi sie kiedys obejrzec teledysk do sugar water na mtv :> troche denny ale co tam ;) lady-btvs blog.tenbit.pl/lady-btvs/ czas wpisu: 2005-07-18 14:43:20 adres wpisu: *.toya.net.pl |
| 2208 | dziękuję :) P czas wpisu: 2005-07-18 11:39:04 adres wpisu: *.walbrzych.dialog.net.pl |
| 2207 | Cibo Matto - "Sugar Water" RafPek czas wpisu: 2005-07-18 00:16:20 adres wpisu: *.wroclaw.dialog.net.pl |
| 2206 | czy ktoś z Was wie może jak nazywa się wykonawca i jaki jest tytuł piosenki przy której Buffy tańczy ze swoim kolegą w pierwszym odcikniu 2 serii(pt: When She Was Bad)? z góry dziękuję za pomoc P czas wpisu: 2005-07-17 20:23:43 adres wpisu: *.walbrzych.dialog.net.pl |
| 2205 | ivi: jakie niewiadomo jak buffy umarla? :P poswiecila zycie za siostre by uratowac swiat :P lady-btvs blog.tenbit.pl/lady-btvs/ czas wpisu: 2005-07-14 19:34:14 adres wpisu: *.toya.net.pl |
| 2204 | Super stronka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 KERO_14 czas wpisu: 2005-07-11 17:46:19 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2203 | i znowu od nowa Anioł mogli by puscic Buffy albo dalsze czesc Anioła a nie powtorki renia:) czas wpisu: 2005-07-11 14:08:23 adres wpisu: 192.168.4.* przez *.star.net.pl |
| 2202 | Bardzo lubie Buffy ale nie wiadomo jak Buffy umarła co się wydarzyło kiedy Angel pojechał sie z nią zobaczyć kiedy dowiedział sie że żyje?????? Ivi czas wpisu: 2005-07-10 12:38:19 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2201 | achaaaa...no tak to logiczne...dzieki aaa czas wpisu: 2005-07-09 21:41:51 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2200 | @aaa: Josh czy jeszcze ktoś inny ze scenarzystów to wyjaśniał. Linia pogromczyń szła już z Faith, czyli kolejny Pogromca powołany zostać mógłby tylko wtedy gdyby Faith zmarła. RMK www.buffypedia.prv.pl czas wpisu: 2005-07-09 21:19:40 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2199 | ej tak siedze i oglądam anioła i wpadło mi takie pytanie do glowy: skoro B umarła w 5 sezonie to czemu nie powołano nowej pogromczyni? aaa czas wpisu: 2005-07-09 15:10:26 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2198 | Czemu nie działa adres mailowy do twórców strony? Poczta sie odbija. Mam sporo uwag do opisów postaci a księga gości to nie jest najlepsze do tego miejsce. Maddy czas wpisu: 2005-07-06 14:58:40 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2197 | BUFFY WRACA Z 2 SEZONEM . WE WTORKI (POCZYNAJAC OD 12 LIPCA) O 20 NA TV4 BEDZIE LECIALA BUFFY. szkoda ze 2 a nie 3 seria :( i pytanie do wlascicieli strony : dlaczego strona nie jest aktualizowana ????? macie opisane tylko sezony 1-5 a sa jeszcze 6-7 , czy cos sie stalo z wlascicielem moze ktos wie- umarl czy co ? i takie samo pytanie co do strony o smg dlaczego nie piszecie nic na tych stronach nie mozecie je komus odac kto by je prowadzil ? to po co jest ta strona chyba widzicie ile jets fanow btvs i smg dzieki za odp kathryn gellar.blog.onet.pl czas wpisu: 2005-07-05 15:44:46 adres wpisu: *.net-partner.pl |
| 2196 | wielgachne dzieki:) aaa czas wpisu: 2005-07-04 11:09:07 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2195 | Jezioro marzen jest fajne :P No dziwne ta seria co teraz leci byla przeciez w zimie w tym roku.... ---MoNiK@--- czas wpisu: 2005-07-03 14:55:13 adres wpisu: 10.1.90.* przez *.kielich.net |
| 2194 | polska tv jest zalosna maja caly serial jezioro marzen (1998-2003) a buffy tylko 2 sezony ???? jakby buffy leciala w tv wzrosla by ogladalnosc a oni w kolko puszczaja jezioro ... a co 2 lata 2 s buffy , czy oni sa slepi czy glupi - a moze jedno i drugie :P kathryn gellar.blog.onet.pl czas wpisu: 2005-07-02 17:32:28 adres wpisu: *.net-partner.pl |
| 2193 | Hej aaa, ten song (i wiele innych z serialu) jest dostepny pod adresem http://www.globnet.it/buffygalaxy/english.htm nie potrzeba tu żadnego edonkeya czy innych takich:) pozdrawiam i miłego słuchania! KtVS czas wpisu: 2005-07-02 14:21:25 adres wpisu: *.internetdsl.tpnet.pl |
| 2192 | kurde, nie moge nigdzie na edonkeyu znaleźc tej piosenki:( aaa czas wpisu: 2005-06-29 16:44:37 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2191 | wielkie wielkie dizęki:) aaa czas wpisu: 2005-06-29 16:40:18 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |