Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Ender & RMK

W księdze jest 2477 wpisów.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

2220
Buffy rulez szkoda ze nie kreca nowych odcinkow moze by tak jakas petycje wyslac?:) fajna strona + za zdjecia bo ich duzo:D
larra

czas wpisu: 2005-07-30 22:39:48
adres wpisu: 172.16.38.* przez *.lama.net.pl

2219
oooooo jaie poruszenie Buffy do TV wróciła i odrazu ksiega sie zapelnia szkoda że nowych odcinków nie puszczają:((((pewnie jeszcze wiecej by sie działo
Saga

czas wpisu: 2005-07-26 09:00:38
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2218
ej mam wielkie pytanie: ma ktos transkrypt po polsku do "7x18 dirty girls'?
aaa

czas wpisu: 2005-07-25 23:49:05
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2217
dokladnie prawda. petycja tkwi od tylu miesiecy a ma raptem niecale 400 wpisow. tym samym dalismy do zrozumienia, ze btvs nie ma w polsce zbyt wielu fanow, wrecz przeciwnie - jest ich mala garsteczka. nic sie juz nie wskora :( jesli emituja kiedys ciag dalszy to na pewno nie z powodu naszych prosb.
mimo wszystko dzieki dla tych, ktorzy starali sie rozprzestrzeniac informacje o petycji. juz wiecej nic nie da sie zrobic. z tego co zauwazylam i z rozmow z innymi fanami wynika, ze i tak wiekszosc juz dala sobie spokoj z czekaniem na litosc telewizji. co wiecej ci co juz widzieli calosc z netu lub zagranicznego dvd czesto rezygnowali z podpisywania petycji (nie mowie, ze wszyscy ale troche takich przypadkow znam). najbardziej zalezalo na wpisach osobom, ktore ogladaly buffy w tv i sa ciekawi co bedzie dalej. niestety telewizyjnych widzow buffy jest bardzo malutko :( taka liczba zadnej komercyjnej telewizji nie przekona, bo wiekszy zysk maja z polskich seriali.
lady-btvs

blog.tenbit.pl/lady-btvs/
czas wpisu: 2005-07-25 18:30:16
adres wpisu: *.toya.net.pl

2216
Spamowanie kont stacji TV nie pomoże.
Buffy i Angela puszczały w Polsce łącznie 4 stacje, TVN, Wizja 1, Polsat i TV4. Wbrew pozorom stacje te nie są kierowane przez idiotów, tylko przez ludzi, którzy starają się sprawić by ich stacja była częściej oglądana niż inne. A jak widać po ruchu w światku fanów BtVS i Angela fanów nie ma po prostu tak wielu by komukolwiek opłacało się wydawać duże pieniądze na seriale.
Smutne, ale prawdziwe.
RMK

www.buffypedia.prv.pl
czas wpisu: 2005-07-24 19:10:31
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2215
a ja myslę ze mimo iż ten motyw był jak mówisz przerabiany wielokrotnie, to nie powinniśmy się poddawać.
I z chęcią też napisałabym "kilka" maili
więc jaki jest ten adres?
taka sobie ja

czas wpisu: 2005-07-24 12:12:08
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2214
Motyw z mailami był juz przerabiany tyle razy, że nie ma co się bawić w to poraz kolejny. Polshit ma nas głęboko w dupie i trzeba się pogodzić z tym że taki komercyjny śmieć puszcza tylko śmiecie a nie wartościowe produkcje.
KtVS

czas wpisu: 2005-07-23 14:55:58
adres wpisu: *.internetdsl.tpnet.pl

2213
mam pytanko: JAKI JEST MAIL DO POLSATU???
bo myśle, że gdybyśmy wszyscy codziennie zasypywali ich mailami to mogloby się udac ;)
czikita

czas wpisu: 2005-07-20 20:52:54
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2212
STRONKA ZAJEBISTA NICZEGO NIE BRAKUJE
MIKI!!!!!!!!!!!!!!!

czas wpisu: 2005-07-20 00:44:28
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2211
Siemka, mam pytanie: czy w Polsce mozna kupic kasety video z buffy 9dalsze sezony)
Magda_000

czas wpisu: 2005-07-19 14:00:05
adres wpisu: unknown przez *.devs.futuro.pl

2210
witam wszystkich fanów BtVS :)
wpisuję się tu po raz pierwszy, i z tego powodu jest mi wręcz wstyd bo jestem naprawdę wielką fanką buffy i to nie do pomyślenia, że znalazłam się tu dopiero teraz :(
a teraz z niecierpliwościa czekam na godz 20:00 aż na tv4 zacznie leciec buffy :D Szkoda tylko, że to wciąż druga seria:( w ogóle polska telewizja jest beznadziejna a na polsat brak mi po prostu słów po tym jak nas olał z trzecią serią. Pozdrawiam wszystkich fanów :)
babedoll

czas wpisu: 2005-07-19 11:39:02
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2209
to moja ukochana piosenka :) probowalam ja zdobyc gdy buffy leciala po raz pierwszy w tv w tvn tych ladnych pare lat temu (w 1998 bodajze) ale wtedy to bylo niemozliwe). teraz mam i ciagle nie moge sie nasluchac. ta pierwsza piosenka cibo matto co leci przed przyjsciem buffy do bronzu czyli "spoon" tez jest swietna :) o i nawet udalo mi sie kiedys obejrzec teledysk do sugar water na mtv :> troche denny ale co tam ;)
lady-btvs

blog.tenbit.pl/lady-btvs/
czas wpisu: 2005-07-18 14:43:20
adres wpisu: *.toya.net.pl

2208
dziękuję :)
P

czas wpisu: 2005-07-18 11:39:04
adres wpisu: *.walbrzych.dialog.net.pl

2207
Cibo Matto - "Sugar Water"
RafPek

czas wpisu: 2005-07-18 00:16:20
adres wpisu: *.wroclaw.dialog.net.pl

2206
czy ktoś z Was wie może jak nazywa się wykonawca i jaki jest tytuł piosenki przy której Buffy tańczy ze swoim kolegą w pierwszym odcikniu 2 serii(pt: When She Was Bad)? z góry dziękuję za pomoc
P

czas wpisu: 2005-07-17 20:23:43
adres wpisu: *.walbrzych.dialog.net.pl

2205
ivi: jakie niewiadomo jak buffy umarla? :P poswiecila zycie za siostre by uratowac swiat :P
lady-btvs

blog.tenbit.pl/lady-btvs/
czas wpisu: 2005-07-14 19:34:14
adres wpisu: *.toya.net.pl

2204
Super stronka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
KERO_14

czas wpisu: 2005-07-11 17:46:19
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2203
i znowu od nowa Anioł mogli by puscic Buffy albo dalsze czesc Anioła a nie powtorki
renia:)

czas wpisu: 2005-07-11 14:08:23
adres wpisu: 192.168.4.* przez *.star.net.pl

2202
Bardzo lubie Buffy ale nie wiadomo jak Buffy umarła co się wydarzyło kiedy Angel pojechał sie z nią zobaczyć kiedy dowiedział sie że żyje??????
Ivi

czas wpisu: 2005-07-10 12:38:19
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2201
achaaaa...no tak to logiczne...dzieki
aaa

czas wpisu: 2005-07-09 21:41:51
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2200
@aaa: Josh czy jeszcze ktoś inny ze scenarzystów to wyjaśniał. Linia pogromczyń szła już z Faith, czyli kolejny Pogromca powołany zostać mógłby tylko wtedy gdyby Faith zmarła.
RMK

www.buffypedia.prv.pl
czas wpisu: 2005-07-09 21:19:40
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2199
ej tak siedze i oglądam anioła i wpadło mi takie pytanie do glowy: skoro B umarła w 5 sezonie to czemu nie powołano nowej pogromczyni?
aaa

czas wpisu: 2005-07-09 15:10:26
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2198
Czemu nie działa adres mailowy do twórców strony? Poczta sie odbija.
Mam sporo uwag do opisów postaci a księga gości to nie jest najlepsze do tego miejsce.
Maddy

czas wpisu: 2005-07-06 14:58:40
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2197
BUFFY WRACA Z 2 SEZONEM . WE WTORKI (POCZYNAJAC OD 12 LIPCA) O 20 NA TV4 BEDZIE LECIALA BUFFY. szkoda ze 2 a nie 3 seria :(



i pytanie do wlascicieli strony : dlaczego strona nie jest aktualizowana ????? macie opisane tylko sezony 1-5 a sa jeszcze 6-7 , czy cos sie stalo z wlascicielem moze ktos wie- umarl czy co ?

i takie samo pytanie co do strony o smg
dlaczego nie piszecie nic na tych stronach
nie mozecie je komus odac kto by je prowadzil ?

to po co jest ta strona
chyba widzicie ile jets fanow btvs i smg

dzieki za odp

kathryn

gellar.blog.onet.pl
czas wpisu: 2005-07-05 15:44:46
adres wpisu: *.net-partner.pl

2196
wielgachne dzieki:)
aaa

czas wpisu: 2005-07-04 11:09:07
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2195
Jezioro marzen jest fajne :P No dziwne ta seria co teraz leci byla przeciez w zimie w tym roku....
---MoNiK@---

czas wpisu: 2005-07-03 14:55:13
adres wpisu: 10.1.90.* przez *.kielich.net

2194
polska tv jest zalosna maja caly serial jezioro marzen (1998-2003) a buffy tylko 2 sezony ???? jakby buffy leciala w tv wzrosla by ogladalnosc a oni w kolko puszczaja jezioro ... a co 2 lata 2 s buffy , czy oni sa slepi czy glupi - a moze jedno i drugie :P
kathryn

gellar.blog.onet.pl
czas wpisu: 2005-07-02 17:32:28
adres wpisu: *.net-partner.pl

2193
Hej aaa, ten song (i wiele innych z serialu) jest dostepny pod adresem
http://www.globnet.it/buffygalaxy/english.htm
nie potrzeba tu żadnego edonkeya czy innych takich:) pozdrawiam i miłego słuchania!
KtVS

czas wpisu: 2005-07-02 14:21:25
adres wpisu: *.internetdsl.tpnet.pl

2192
kurde, nie moge nigdzie na edonkeyu znaleźc tej piosenki:(
aaa

czas wpisu: 2005-06-29 16:44:37
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2191
wielkie wielkie dizęki:)

aaa

czas wpisu: 2005-06-29 16:40:18
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi


Odwiedz sponsora ksiegi!
Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!