| 2250 | Buffy po raz setny sezon 2 Anioł sezon 3 pozdrawiam KtVS czas wpisu: 2005-10-01 14:14:07 adres wpisu: *.internetdsl.tpnet.pl |
| 2249 | JAKA SERIA BUFFY I ANIOLA LECI TERAZ NA TV4? Naretha czas wpisu: 2005-10-01 13:29:20 adres wpisu: *.echostar.pl |
| 2248 | witajcie. mam pytanko, czy ktoś może ściągał sezony Buffy od 3 i ma to może zgrane na płyty? z napisami polskimi. ja nie mam możliwości ściągnięcia nawet nie potrafię a chciałabym obejrzeć. jeżeli ktoś ma i mógłby mi przesłać to będę wdzięczna pyza czas wpisu: 2005-10-01 13:02:00 adres wpisu: *.wroclaw.dialog.net.pl |
| 2247 | Obejzalem cala serie Buffy i Aniola, jezeli ktos ma jakies pytania to moze pisac na maila. Tutaj nie moge pisac o tym czego nie bylo w tv bo nie wszyscy tego by sobie zyczyli. Hunter- The Watcher czas wpisu: 2005-09-30 00:06:33 adres wpisu: *.klik.bydgoszcz.pl |
| 2246 | Jest 7 sezonów Buffy po 22 odcinki(poza pierwszym, gdzie było 12) i 5 sezonów Anioła po 22 odcinki. Napisy do Buffy są do wszystkich 7 sezonow, do Angela brakuje kilku ostatnich z 5 sezonu. Napisy sa na: napisy.org, wpisac w wyszukiwarke Buffy lub Angel i wpisac szukany odcinek, np 1x01- sezon pierwszy, odcinek pierwszy. Same odcinki Buffy czy Angela mozna sciagnac poprzez programy P2P. Ja mam pelen zestaw a sciagnalem z dc++. Odcinek o który pytala jedna z was to 2x22- ostatni odcinek 2 sezonu, gdzie Buffy przeszywa mieczem Anioła a ten zostaje wchłonięty przez Acathle. Polsat ma kupione cale 2 sezony i 1 odcinek 3. Jezeli ktos zaliczy 7 sezonow Buffy warto obejzec 5 sezon Aniola bo pokazuje wydarzenia ktore nie obejmuja serii Buffy- Sezon 7 Buffy to 4 Anioła. Hunter- The Watcher czas wpisu: 2005-09-30 00:04:04 adres wpisu: *.klik.bydgoszcz.pl |
| 2245 | bardzo chciałabym zobaczyc pozostałe serie ale wiem, że polska telewizja mi raczej tego nie umożliwi. dlatego mam pytanie: gdzie, jak, mogę ściągnać trzecią serię? I czy są gdzies do niej polskie napisy? Prosze, niech ktoś odpisze :) fanka serialu czas wpisu: 2005-09-28 16:13:04 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2244 | to jest najlepsza stronka o buffy jaką kiedy kolwiek widziałam ,a widziałam wiele poprostu ją kocham !! no i jeszcze jedno http://angelserial.w.interia.pl/index.html KINIA czas wpisu: 2005-09-23 22:12:36 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2243 | bardzo lubie buffy,ale pogubiłam sie to Nuffy zyje czy nie a angel znia zerwał informujcie mnie o wszystkim natalia14 [email protected] czas wpisu: 2005-09-21 14:58:57 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2242 | W najbliższą niedzielę na tv4 o 20 komedia "Celeste w mieście" z 2004 r. z Nickiem Brendonem (Xander) w jednej z głównych ról (gra geja, więc może być interesująco)! KtVS czas wpisu: 2005-09-07 16:43:25 adres wpisu: *.internetdsl.tpnet.pl |
| 2241 | Hej,dawno to nie byłam :)widze ze na stronie troche zmian i co najwazniejsze Buffy w tv :)Fajnie ze dalej jest ta stronka i księga,buziaki,jak cos to e-mail ,to w tedy moze gg podam :) favori czas wpisu: 2005-09-03 12:25:41 adres wpisu: *.77.classcom.pl |
| 2240 | Czesc. Tez jestem wielkim wielbicielem buffy. Mam dwa pytania. Czy ktos wie ile seri bylo puszczanych w polskiej telewizji? I czy ktos wie (i to jest najwazniejsze pytanie) czy jest polski fanclub buffy? Ps. Ja nie musze czekac na serial w telewizji, polecam torrenta. niewiadomy czas wpisu: 2005-09-01 21:32:27 adres wpisu: *.wroclaw.dialog.net.pl |
| 2239 | Bardzo lubię ten serial. Jak narazie widziłam pierwsze 2 sezony. Czekam aż na tv4 dojdzie do 3 :D. Jeżeli macie coś ciekawego na temat Buffy przyślijcie mi to :D Roszkiew czas wpisu: 2005-08-29 17:51:04 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2238 | INFOEMUJCIE MNIE O WSZYSTKIM NATALIA [email protected] czas wpisu: 2005-08-27 18:05:32 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2237 | Film "Buffy the wapire slayer" bardzo mi sie podoba. Zawsze chcialam obejrzyc caly ten film ale zawsze jakies odcinki mi odpadaly, bo albo musialam gdzies wyjsc albo zrobic cos. Nie moge jednak sobie wybaczyc tego ze nie ogladalam odcinkow z Buffy po tym jak ona wpedzila Angela o piekiel. Wtedy wyjechala a zamiast tego filmu byl jakis program i nie ogladalam juz dalszych odcinkow bo nie lecialy tak jak zawsze!! www.thecrims.com sprobuje teraz!! Becinka-pogromczyni!! czas wpisu: 2005-08-27 12:25:43 adres wpisu: *.adsl.inetia.pl |
| 2236 | jsli mozna to ja bym prosił...:)z góry dzieki aaa czas wpisu: 2005-08-26 21:58:36 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2235 | Hej wszystkim, nieawno przetłumaczyłem transkrypt do 5x16 "The Body" - tak, tak - słynny odcinek o śmierci jednej z głównych bohaterek serialu :( Ktoś chce? To dawać maile:) pozdrawiam! KtVS czas wpisu: 2005-08-26 14:11:51 adres wpisu: *.internetdsl.tpnet.pl |
| 2234 | Słuchajta..dzisiaj na stronie tv4 w serialach znalazłem opis serialu buffy i co ciekawsze nad nim było napisane: emisja od 2 września w piątki o 19:oo...jak myślicie? chodzi o trzecie sezon? mam nadzieje aaa czas wpisu: 2005-08-25 20:32:38 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2233 | Seimka! Uwielbiam Sarah michelle gellar ona jetse super najbardziej podaobala mi sie w roli pogromczyni! Justynka-bufffinka buffy-the-vampire-slayer.mylog.pl czas wpisu: 2005-08-25 10:01:15 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2232 | bardzo lubie sare michell gellar i filmy w których gra np baffi,nieodparty urok,skubi doo,angel-iwi.jest świetną aktorką -nie przegapiłąm zadnego filmu z nią oby tak dalej-brawo-powodzenia xxx ona czas wpisu: 2005-08-23 20:23:55 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2231 | Aha, zapomniałbym: w najnowszym (sierpniowym) nr "Cinema" jest wywiad z SMG z racji polskiego wydania "The Grudge". Mówi tam głównie o tym horrorze, ale słówko o Buffy też się znajdzie:) Ogólnie b. fajny wywiad:) KtVS czas wpisu: 2005-08-17 12:41:25 adres wpisu: *.internetdsl.tpnet.pl |
| 2230 | Dla mnie to jest prawdopodobne... Już sam fakt, że zdecydowali(by) się na tv4 a nie na Polsat mówi sam za siebie. Tv4 przecież specjalizuje się w starociach (polsat też ale w mniejszym stopniu:P), więc prędzej oni wyemitują sezon 3 buffy, który jest tak nowy jak mój komp z systemem win 98 :P A polsat? cóż, on będzie zakupował najnowsze telenowele brazylijsko-argentyńsko-peruwiańskie... taka jest moja prognoza... Hmm... ciekawe, co z aniołem s4? KtVS czas wpisu: 2005-08-17 12:35:12 adres wpisu: *.internetdsl.tpnet.pl |
| 2229 | no to przeciez mowilam ze to raczej nieprawda i nie ma co robic szumu :P mnie tam w sumie juz malo obchodzi czy bedzie btvs lecialo w tv czy nie bo znam calosc na pamiec z doslownym przytaczaniem dialogow ;) teraz mam zajawke serialem z eliza dushku "tru calling". naprawde wypas az nie przypuszczalam. ale tru calling to nie ma szans by lecialo kiedys w polskiej tv. zreszta tak jak i dalsze odcinki btvs. co do listu od tego kolesia to jest to jasne ze to sciema. mimo to nadzieja na to ze puszcza trzeci sezon wciaz pozostaje dlatego ze po prostu maja ten trzeci sezon. tak wiec kiedys puszcza :P moze wtedy jak bedzie na tyle stary co mcgyver :d lady_m4ry blog.tenbit.pl/lady-btvs/ czas wpisu: 2005-08-17 12:20:50 adres wpisu: *.toya.net.pl |
| 2228 | To, że jakoby mieli wyemitować cały serial jest kompletną bzdurą!! Cytuję słowa tego chłopaka: "Witam, wiem to od mojego znajomego, który ma koleżankę w redakcji Świata Seriali. Oni wiedzą o emisjach seriali z dużym wyprzedzeniem i od niej uzyskałem taką informację, że na TV4 Buffy będzie leciała już do końca (czyli wszystkie sezony) bez większych przerw (jedynie na okres wakacyjny)." Czy naprawdę wierzycie, ze Buffy będzie leciała do końca?? Przecież to 7 sezonó, czyli biorąc pod uwagę, że zostało jeszcze 5 do wyemitowania, to co najmniej emisja jest na 2-3 lata. Ramówkę się tworzy z kilkumiesięcnym wyprzedzeniem, a nie kilkuletnim! Nonsens, koleś się nudzi i chyba probuje zwrócić na siebie uwagę... Żadna telewizja nie wykupi w ciemno wszystkich sezonów - niezależnie jak serial jest popularny za oceanem, bo np może się okazać, ze 6 sezon będzie miał słabą oglądalność, a przynajmniej taką, która nie zadowoli tv. Te inforamcje są więc na 100% nieprawdziwe. A zresztą ja sobie kupiłam bardzo tanio wszystkie sezon, więc się cieszę:)) [[email protected]] Ania007 czas wpisu: 2005-08-17 01:16:38 adres wpisu: 192.168.82.* przez *.multicon.pl |
| 2227 | tylko ciekawe jeszcze czy to prawda z ta emisja wszystkich sezonow bo cos mi sie wierzyc nie chce. no ale koles mi tak napisal to sie tym z wami podzielilam. w sumie jakby puscili po drugim sezonie trzeci i lecialaby buffy co tydzien z przerwami na wakacje to zanim doszloby do 7 sezonu to mineloby pare lat. lady_m4ryjane blog.tenbit.pl/lady-btvs/ czas wpisu: 2005-08-14 22:23:34 adres wpisu: *.toya.net.pl |
| 2226 | wczoraj w winapie znalazłem coś takiego jak internetowa Tv. Kliknąłem i znalazłem kanał gdzie non stop leci angel. Wczoraj skończył się 5 sezon i zaczoł 1. Onecnie leci 20 odcinek, wiec jak ktos ma stałe łącze to moze oglądac non stop:). Są dwa ale: po pierwsze strasznie mała rozdzielczość po drugie czasem ciezko połączyć się z serwerem...pozdro aaa czas wpisu: 2005-08-13 19:37:19 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2225 | Hej ludziska, podobno tv4 ma wyemitować wszystkie serie Buffy!!!!!!!!!!!!!!! Jakiś koleś na www.petycje.pl to ogłosił! Na blogu lady m4ry jane (zajebistym zresztą) jest o tym więcej http://blog.tenbit.pl/lady-btvs/434 pozdro dla autorki bloga i dla Was syskich! KtVS czas wpisu: 2005-08-12 12:31:39 adres wpisu: *.internetdsl.tpnet.pl |
| 2224 | fajnie ze znowu puscili Buffy ale czy musza puszczac w kolo te same odcinki tak samo zreszta jak Anioła no szkoda zawsze chcialam ogldac dalsze odcinki dobrze ze przynajmnie z neta sobie mozan sciagnac :) renia:) czas wpisu: 2005-08-10 12:52:19 adres wpisu: *.internetdsl.tpnet.pl |
| 2223 | heh no bo to teraz co dzieje sie w angelu to jest na rowni z 6 sezonem buffy ktorego w telewizji nigdy nie bylo i raczej nie bedzie. na koniec piatego sezonu buffy umiera ratujac swoja siostre (tak, w piatym sezonie juz nie jest jedynaczka) i tymsamym swiat. po wszystkim willow jedzie do angela poinformowac go o smierci buffy co bylo pokazane na koniec drugiego sezonu angela ktory lecial juz w tv. potem w dwoch pierwszych odcinkach szostego sezonu btvs willow, ktora jest potezna czarownica z pomoca xandra, tary i anyi wskrzesza niezywa od trzech miesiecy buffy. nie jest to nic przyjemnego bo cialo buffy nawet juz zaczelo sie rozkladac w trumnie :P istnieje ryzyko ze powroci ona nie taka jak byla, mimo to willow postanawia sprobowac. buffy powraca niby normalna ale bardziej mroczna i zdolowana. gdy troche dochodzi do siebie spotyka sie z angelem co nie zostalo pokazane ani w jednym ani w drugim serialu. jest tylko wspomniane to spotkanie w jednym odcinku btvs i w jednym angela (tym co lecial w zeszlym tygodniu). po tym spotkaniu dalej angel wraca do swoich spraw a buffy do swoich. buff wkrotce zaczyna sypiac ze spikiem, a angela coraz wiecej laczy z cordelia. no i generalnie dzieje sie wszystkiego jeszcze bardzo duzo jak chcesz o wszystkim poczytac to zajrzyj na mojego bloga o buffy ktorego adres podaje przy ksywie :) lady-btvs blog.tenbit.pl/lady-btvs/ czas wpisu: 2005-08-08 20:16:03 adres wpisu: *.toya.net.pl |
| 2222 | ajej ja juz sie pogubilam w pon. idzie aniol ciemnosci a we wtorek buffy. z tego co sie orientuje to aniol ciemnosci to jakby ciag dalszy buffy bo yo sie dzieje chyba po tym jak on z nia zrywa i wyjezdza do L.A. ... chyba i jak ogladam to mi sie to miesza na dodatek te serie rozne poplatane to daliby to jakos normalnie pokolei bo zaczyna mi sie moootac tu buffy umiera tu znowu zyje i znowu umiera i znowu niewiadomo kiedy odzywa i wes tu sie polap :/ wescie mi to wytlumaczcie czy co... to tylko ja :P czas wpisu: 2005-08-07 19:08:54 adres wpisu: *.internetdsl.tpnet.pl |
| 2221 | Sara to najładniejsza aktorka na świecie. Oczywiście to moje zdanie ale pewnie nie tylko. :D Chciałbym, żeby tak właśnie wyglądała moja żona:D Ona jest po prostu idealna!!!! kuba czas wpisu: 2005-08-05 16:02:11 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |