| 2280 | Do juler_ziom_7: patrząc na formę Twoich wpisów utwierdzam się w przekonaniu, że powinny istnieć ścisłe ograniczenia co do minimalnego wieku użytkowników Internetu. Nikt Ci nie poda numer GG do SMG. Powód pierwszy jest taki, że Gadu-Gadu jest siecią polską, nie międzynarodową, i dla większości użytkowników w USA jest mniej znana niż dla mieszkańców Polski taki AOL czy MSN. Powód drugi jest taki, że nawet zakładając mało prawidłową rzecz, czyli to, że SMG jednak używa Gadu-Gadu to nikt tutaj by go nie znał, a gdyby go znał to nie po to żeby go rozdawać. Dodatkowo jeżeli jeszcze raz zobaczę wpis o takim poziomie merytorycznym jak Twoje poprzednie wpisy to on, wraz z całą resztą Twoich wpisów zostanie usunięty. RMK www.buffypedia.prv.pl czas wpisu: 2005-11-09 21:26:43 adres wpisu: *.eranet.pl |
| 2279 | Mam pytanie - w którymś z odcinków Tara mówi, że istnieje świat bez krewetek (albo coś w tym stylu). Nie pamiętam, w którym to było, a bardzo mi to potrzebne do tłumaczenia Angela 5x17, kiedy o czymś takim mówi Illyria; chciałbym dać odnośnik do Buffy, ale do którego odcinka? Zatem proszę o pomoc, bo inaczej czeka mnie przerzucenie wszystkich napisów do odcinków, w których pojawia się Tara, a może ktoś to wie i może mi tej całej roboty zaoszczędzić. Byłbym mocno zobowiązany. Van Tommy czas wpisu: 2005-11-09 03:16:39 adres wpisu: 10.6.128.* przez *.neta-si.pl |
| 2278 | Dobrze mówisz!!! Jeśli dal ciebie 13 latek to dziecko to lepiej nie kontynuuj tego tematu!!! Pozdro juler_ziom_7 czas wpisu: 2005-11-08 21:23:28 adres wpisu: *.chello.pl |
| 2277 | ta Sarah wystepowal w the grudge i w paru innych filmach, ktorych nie ma dodanych na tej stronie bo tym gostkom co prowadzili ta strone sie znudzila dalsza kontynuacja strony , nie bede tu pisac co onich mysle bo mozliwe ze ta ksiege czytaja dzieci ;/ BuffyFan czas wpisu: 2005-11-08 17:30:15 adres wpisu: 217.153.198.* |
| 2276 | cze:) jestem fanką serialu i Sarah twoja stronka jest niezła;) mam prośbę zbieram info o wszystkim co jest związane z serialem więc jak będziesz miał coś interesującego to przyślij mi na maila. mój nr gg: 9775274 pozdro miss independent czas wpisu: 2005-11-07 16:27:50 adres wpisu: 84.234.120.* przez *.krzywa.silesianet.pl |
| 2275 | To przeslij mi je!!! Mój gg to 6174091!! juler_ziom_7 czas wpisu: 2005-11-06 13:08:11 adres wpisu: *.chello.pl |
| 2274 | a tu: http://www.andromedafree.it/multimedia/winampskinbuffy/ są inne rózne ale z aktorami...:)z Buffy... fajniuskie sa... aaa czas wpisu: 2005-11-06 01:48:09 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2273 | ej ostatnio natchnołem się na dwie skurki do winampa: jedna z Buffy druga z angela. Obie sa fajne, natomiast ta z buffy badziej mi się podoba bo ma kształt krzyza...jak by ktos chciał to piszcie to wysle... aaa czas wpisu: 2005-11-06 01:45:28 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2272 | witam szukam transkryptów Buffy od sezonu 4 do 6 mam te z tej strony ale to wciąż nie wszystkie jeśli ktoś może mnie poratować będe bardzo wdzięczna Anka czas wpisu: 2005-11-02 14:24:52 adres wpisu: *.plock.mm.pl |
| 2271 | Proszę was byście dali mi nr na gg lub mail smg!!! Bardzo Prosze!! Moje gg to 6174091!!! juler_ziom_7 czas wpisu: 2005-11-02 09:32:08 adres wpisu: *.chello.pl |
| 2270 | Chciałby stwierdzić iż Sarag Michelle Gellar występowała w "The Grudge", którego nie ma w filmografii!!! Pozdro dla wszystkich!! juler_ziom_7 czas wpisu: 2005-11-01 13:15:05 adres wpisu: *.chello.pl |
| 2269 | Dziś Halloween, więc uwaga na podejrzane wypożyczalnie kostiumów, imprezy studenckie i czające się gdzieniegdzie wampiry szukające świeżego mięska :))) Pozdrawiam wszystkich horroro- i Buffy-maniaków:) KtVS czas wpisu: 2005-10-31 12:24:34 adres wpisu: *.internetdsl.tpnet.pl |
| 2268 | Bardzo lubię SMG :) Aleksandra (fanka) czas wpisu: 2005-10-25 14:29:01 adres wpisu: 83.24.113.* przez *.tpnet.pl |
| 2267 |
| 2266 | Witam! Mam całą 5 serię "Anioła" na 11 płytach, DVD Rip, są zatem w dobrej jakości. Wszystkie odcinki w formacie avi. Chętnie się z kimś wymienię na 7 serię Buffy (w rownie dobrej jakości). Chętnych proszę o kontakt na [email protected] Pozdrawiam serdecznie :) PS. Buffy ROCK! :) Naretha czas wpisu: 2005-10-24 10:11:18 adres wpisu: *.echostar.pl |
| 2265 | jeśli chodzi o zgłębianie tajników html to polecam te stronki: http://web.reporter.pl/html/?x=s&p=2 http://webmaster.helion.pl/kurshtml/beginner/beginner.htm jessie czas wpisu: 2005-10-24 08:00:20 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2264 | z tego co czytalam studiujesz informatyke to troche trudno uwierzyc w to, ze nie umiales stworzyc strony internetowej ale niech ci bedzie. jak znajde kogos kto wyjasni mi podstawy to moze kiedys ta strona powstanie. narazie wole prowadzic blog by miec lepszy kontakt z fanami, chociazby dyskutowac w komentarzach pod kazda notka. jak mi sie pomysly wyczerpia i juz rozloze serial na czesci pierwsze sadze, ze warto bedzie umiescic to wszystko na jakiejs stronce i moze kiedys mi sie to uda (juz troche ktos mnie wtajemniczyl w te cale kody html szkoda tylko ze ten ktos ma bardzo malo czasu). co do fanow to nie sadze by to byly argumenty swiadczace o tym, ze ich ilosc w jakims znacznym stopniu sie zmniejszyla. sa po prostu rozne inne strony, ktore ludzi przyciagaja jesli sa aktualizowane. wiekszosc dyskusji a propos buffy przenioslo sie na blogi, prywatne fora i filmweb (tu takze prywatne konta uzytkownikow). gdzies trzeba sie podziac skoro nikomu nie chce sie zajac polska strona o buffy. rozumiem, ze fascynacja z czasem mija, bo ile razy mozna ogladac ciagle jedno i to samo, wiec fakt ze buffy nie powstaje juz od dwoch lat tez ma ogromne znaczenie. mam nadzieje, ze szal wroci jesli kiedys wyemituja dalsze sezony w tv. lady_m4ryjane blog.tenbit.pl/lady-btvs/ czas wpisu: 2005-10-18 19:53:17 adres wpisu: *.toya.net.pl |
| 2263 | basia: Dorzucenie paru opisów nie jest takie proste ;-) wszystkie listy, które są w BuffyPedii tworzone są na podstawie skryptów, dlatego żeby dodać nowe odcinki trzeba zmienić te skrypty, a narzędzia które do tego służyły poległy kilka lat temu wraz z dyskiem twardym na którym były ;-) Pisanie tych narzędzi pierwszym razem było zabawne, odtwarzanie okazało się być straszliwie nudne.... RMK www.buffypedia.prv.pl czas wpisu: 2005-10-18 19:44:47 adres wpisu: *.eranet.pl |
| 2262 | lady_m4ryjane: fanów nie ma ;-) Gdy zaczynałem z BuffyPedią było kilka naprawdę dobrych stron o BtVS, był SlayerFans, było Buffeciatko, był Watcher's Nest czy BuffyPrzewodnik. Warto zauważyć, że było wtedy też o wielu mniej internautów niż teraz, jednak osób robiących strony o BtVS było wiele, świadczy to o tym, że wtedy po prostu było o wielu więcej fanów niż teraz. To, że nie ma teraz już tylu fanów widać też po liście buffy-pl, kiedyś nie było dnia bez kilku postów, a teraz? Pustki. Argument z tym, że nie umiesz robić stron mnie nie przekonuje, ja też nie umiałem a stronę zrobiłem. Do tego dochodzi też to, że ponieważ cześć narzędzi do robienia strony zginęła wraz z moim starym dyskiem kilka lat temu wznowienie prac nad stroną oznaczać musi stworzenie tych narzędzi od nowa, a to nie jest sprawa na kilka minut, a raczej na parę dni ciężkiej roboty. RMK www.buffypedia.prv.pl czas wpisu: 2005-10-18 19:38:45 adres wpisu: *.eranet.pl |
| 2261 | heh jakbym umiala robic strony ta zamiast bloga zalozylabym strone o buffy. wtedy buffypedia zyskalaby konkurencje niedopokonania szczegolnie jesli chodzi o aktualizacje i ilosc informacji o btvs :P chyba popularnosc mojego bloga swiadczy o tym, ze w polsce jest mnostwo fanow btvs i to w roznym wieku. tymbardziej jest to znaczace, ze serial nie lecial w calosci w telewizji, a mimo to posiada tylu fanow w polsce. tak wiec twoje tlumaczenie, ze nie ma dla kogo pisac jest raczej slabe. ja tam przyznaje ze nie dodaje juz notek codziennie tak jak kiedys, bo mi sie nie chce, a praca i studia tez zabieraja raczej sporo czasu. mimo to raz na pare dni znajde tych kilkanascie minut czasu na nasrkobanie czegos. ale do wszystkiego potrzebne sa dobre checi. lady_m4ryjane blog.tenbit.pl/lady-btvs czas wpisu: 2005-10-18 12:14:46 adres wpisu: *.toya.net.pl |
| 2260 | nosz normalnie nie mogę! no jak nie ma fanów!!! stron też by się kilka znalazło-ot chociażby blog lady4jane,mógłbyś chociaż dożucić trochę opisów albo transkryptów do 6 seri np.jeśli posiadasz. basia czas wpisu: 2005-10-18 10:25:42 adres wpisu: 80.51.182.* |
| 2259 | southland tales: praca, brak czasu i brak checi. To, ze nam sie serial wzial i skonczyl tez ma znaczenie ;-) Pewne problemy techniczne tez maja swoje znaczenie. Rozbestwil mnie tez calkowity brak polskiej konkurencji. Jak nie musze z nikim konkurowac to nie mam powodow zeby cos ze strona robic. Brak innych dobrych stron o BtVS dowodzi tez tego, ze w Polsce nie ma fanow BtVS, wiec dla kogo mam robic strone? ;-) RMK www.buffypedia.prv.pl czas wpisu: 2005-10-16 19:37:14 adres wpisu: *.eranet.pl |
| 2258 | Do RMK : dlaczego juz nie prowadzisz tej strony ??? tak samo strony o smg ?????? moglbys odpowiedziec southland tales czas wpisu: 2005-10-16 14:23:25 adres wpisu: 217.153.198.* |
| 2257 | Buffy jest zarąbista! Szkoda że POLSAT wyemitował tylko 2 sezony Marta czas wpisu: 2005-10-14 17:00:17 adres wpisu: *.lubin.dialog.net.pl |
| 2256 | Fan, a Ty placisz? ;-) RMK www.buffypedia.prv.pl czas wpisu: 2005-10-11 20:17:21 adres wpisu: *.eranet.pl |
| 2255 | Dobrze by było zeby TVP.SA wykupiła buffy wszyskie sezony i wymitowała o sesownej porze wkosu sie płaci abonamet. Fan czas wpisu: 2005-10-11 10:54:01 adres wpisu: 195.116.43.* |
| 2254 | dzięki za rady :) wreszcie obejrzałam pierwsze trzy odcinki trzeciej serii i czekam na następne :) pozdrawiam :) fanka serialu czas wpisu: 2005-10-08 18:05:29 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2253 | Dawno mnie tu nie było:] Kto mi nagra Angela??? najlepiej wszystkie serie:) Ja mam wszystkie serie Buffy i mogę sie wymienic :) POzdrawiam Spike czas wpisu: 2005-10-08 14:31:39 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2252 | Do fanki serialu. To zalezy od tego jakie lacze masz. Ale ja srednio sciagalem jeden odcinek w dobrej jakosci( min 320Mgb- 349 wskazana 393Mgb tez jest dobra), sciagalem odcinek 350MGb w 2-1,5 godziny. proponuje DC++, i hub o nazwie Deep Space nine( w wyszukiwarce hubow wpisac Buffy, powinno wyskoczyc). Potem znalezc kolesia z wolnymi slotami i posciagac od niego odcinki. Hunter- The Watcher czas wpisu: 2005-10-07 10:54:01 adres wpisu: *.klik.bydgoszcz.pl |
| 2251 | do: Hunter- The Watcher mam pytanie: jak długo trwa sciąganie buffy z netu? fanka serialu czas wpisu: 2005-10-03 16:24:41 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |