Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Ender & RMK

W księdze jest 2477 wpisów.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

2310
'Buffy poszła się zabić do pokoju muzycznego' - hmm... ciekawe. W którym to było sezonie? Dziesiątym?
KtVS

czas wpisu: 2006-01-20 16:02:19
adres wpisu: *.internetdsl.tpnet.pl

2309
Bardzo lubię Buffy i Angela .
Bardzo spodobał mi się film Buffy postrach wampirów.Z moją przyjaciółką oglądałyśmy wszystkie odcinki.Najbardziej podobało mi się odcinek jak Buffy zabiła Angela , ale on żył i Buffy poszła się zabić do pokoju muzycznego , ale Angel powstrzymał ją i się zaczeli całować.
Agnieszka

czas wpisu: 2006-01-08 11:59:28
adres wpisu: *.internetdsl.tpnet.pl

2308
hmmm....jesli ktos ma Angel'a sezony 1 2 i 3 to sie wymienie za buffy/ posiadam wszystkie/;]
spike

czas wpisu: 2006-01-06 22:43:11
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2307
Wpadnijcie do mnie i zostawcie komy!!!!!!!!odwdzięczę się!!!!!!
lulu_buffy

blog.tenbit.pl/lulu_buffy ********* angel-and-buffy-love.blog.onet.pl
czas wpisu: 2006-01-05 17:37:19
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2306
tutaj jest większość, mozliwe więc, że chodzi ci o tą stronę:
http://www.buffygalaxy.com/
IwMi_18

www.buffy-mania.blog.onet.pl
czas wpisu: 2006-01-03 12:18:07
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2305
Ej mam prośbe...mógłby ktoś podac mi jeszcze raz stronkę na której dostepne sa wszystkie utwory muzyczne z Buffy bo zapodizałem gdzieś adres a nie chce mi się wertowac całej księgi gości...pliiiisss

aaa

czas wpisu: 2005-12-30 23:57:26
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2304
A tak wogole to szkoda ze nie ma buffy w tv,przynajmniej obejrzalam caly 2 sezon,bo wczesniej nie mialam wszystkich odcinkow 2s. Teraz na tv4 jest hex(klatwa upadlych aniolow), moze to takie male zastepstwo za btvs,chociaz wiemy ze buffy nic nie dorowna.Moze jeszcze sie doczekamy 3 sezonu w tv:)Wiec narazie pozostaje nam sciagac buffy z neta ale dobre i to.:)Szczesliwego nowego roku zycze!
Favori

czas wpisu: 2005-12-28 11:19:30
adres wpisu: *.77.classcom.pl

2303
A ja mam oryginalny kalendarz buffy na 2006 ;P
Favori

czas wpisu: 2005-12-28 11:05:37
adres wpisu: *.77.classcom.pl

2302
Jestem ciocią 5letniej Lilli,która jest fanka Buffy i Anioła.Na codzien to ja musze grać role Anioła a Lillia jest moja dziewczyna Buffy.Błagam, wyemitujcie kolejne odcinki bo brak mi juz pomysłów.
Ewa

czas wpisu: 2005-12-17 21:54:54
adres wpisu: *.mmj.pl

2301
Mam 5 lat i jestem największą fanką Anioła i Buffy. Chciałabym zostać w przyszłości pogromczynią wapirów, a przedewszystkim żoną Davida
Lilka

czas wpisu: 2005-12-17 21:49:27
adres wpisu: *.mmj.pl

2300
Wątpie, czy coś da, np. petycja, bo już takowa byłą :(.
Marta - BtVS fanka

czas wpisu: 2005-12-08 19:24:03
adres wpisu: 172.19.1.* przez 195.117.8.*

2299
PROSZE WAS!! WSZYSCY KTORZY TESKNIA ZA BUFFY I ANGELEM! jest nowa seria gdzie baffy znow bedzie z angelem ale nie pusczzaja jej juz w tv zamiast tego jest jakis glupi serial ktor bedzie mial jeszcze mniejsza ogladalnosc!! TRZEBA COS ZROBIC ZEBY BUFFY POWROCILA I ZEBY BYL CIAG DALSZY TEGO SERIAAALU!! odpiszcie!!
OLA

czas wpisu: 2005-12-06 17:57:59
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2298
szkoda że nowych serii nie puszczają!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Karola

czas wpisu: 2005-12-02 14:00:03
adres wpisu: *.internetdsl.tpnet.pl

2297
Film jest estra, niektóży aktoży przystojni :):):):):):)
Gośka

byffy-postrach-wampirow.blog.onet.pl/
czas wpisu: 2005-11-30 16:50:36
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2296
Film jest bardzo fajny, nowe odcinmki:)
goja

czas wpisu: 2005-11-27 22:06:52
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2295
zalosna akcja z ta petycja powstala. bez komentarza. RMK mial racje co do slabej popularnosci serialu u nas. ale winna jest tu telewizja :(
no ale weszlam tu w innym celu. zapraszam wszystkich na nowe forum o buffy http://www.buffy.fora.pl/ ktore rozwija sie w zabojczym tempie. mozecie tam pogadac o swoim ulubionym serialu dowoli, mozecie tez dowiedziec sie o innych wartosciowych stronach o btvs. polecam bardzo
lady_m4ryjane

blog.tenbit.pl/lady-btvs
czas wpisu: 2005-11-26 11:34:08
adres wpisu: *.toya.net.pl

2294
Dziewczyno nie zauważyłaś ze jest juz jedna petycja która podpisało tak mało osób, że nawet nie ma poco jej wysyłć...
aaa

czas wpisu: 2005-11-25 21:25:03
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2293
dowiedziałam się coś strasznego odcinki buffy nie sa już emitowane na TV4!!!!!!!!!!! Co za szok! poczekali do końca drugiego sezonu i nie emitują! a co wy na jakąś petycję :P?????
Aga

czas wpisu: 2005-11-25 21:22:29
adres wpisu: 172.16.19.* przez *.internetdsl.tpnet.pl

2292
Skąd można ściągnąć odcinki BtVS? Lub, gdzie można kupić na DVD? Chodzi mi o strony internetowe. Albo gdzie można kupić jakąś figurkę Buffy? Dziękuję.
Marta - BtVS fanka

czas wpisu: 2005-11-23 17:59:46
adres wpisu: 172.19.1.* przez 195.117.8.*

2291
szkoda.... Ciągle się łudziłam ale czego można się spodziewać po naszej Tv :-/ ?
Choć teraz i tak już mniej mi zależy bo ściągam odcinki z netu
Iwona

www.buffy-mania.blog.onet.pl
czas wpisu: 2005-11-23 15:06:41
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2290
tgrzeciego sezonu ponownie nie puszczą:/ sprawdząłem w gazecie na nowy tydzień i dupa:/ za to puszczaja kolejnu nowy głupkowato-durny serialik:( BtVS zegnaj:/
aaa

czas wpisu: 2005-11-22 19:40:31
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2289
bardzo niesamowity film, czasem nawet zastanawiający..... pozdro!!!
bartoisz och

czas wpisu: 2005-11-22 16:01:24
adres wpisu: *.internetdsl.tpnet.pl

2288
Sarah to najlepsza aktorka.Natomiast serial buffy to świetny serial.
sis

czas wpisu: 2005-11-21 18:06:31
adres wpisu: 172.16.11.* przez *.telkonet.pl

2287
Witam wszystkich:-)Mam sprawe: czy ktos ma serie BTVS powyzej 2 bo moim laczem bede sciagal do 2008 roku a mam kupe ciekawych seriali na wymiane jak cos moje gadu to 8337770 pytac smialo.Pozdrawiam
Kubek
Kubek

czas wpisu: 2005-11-19 13:06:45
adres wpisu: *.gni.pl

2286
uwielbiam serial buffy do teo stopnia ze wymyslilam wlasna historie o pogromczyni wampirze summer ouinn . naprawde fajna i ciekawa historia ,.
mala

czas wpisu: 2005-11-18 14:42:58
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2285
Jakieś przecieki? Będzie sezon 3?
KtVS

czas wpisu: 2005-11-18 14:33:20
adres wpisu: *.internetdsl.tpnet.pl

2284
uielbiam serial Buffy postrach wampirów
z zapartym tchem śledze kolejne odcinki jestem też fanką Sarah.
jolka

czas wpisu: 2005-11-17 20:10:22
adres wpisu: 172.16.27.* przez *.65.rev.vline.pl

2283
Bardzo podobaja mi sie wszystkie odcinki
EWA

czas wpisu: 2005-11-16 11:21:40
adres wpisu: *.adsl.inetia.pl

2282
www.photosynthesis.f6.pl - jedna z tysiąca możliwości dotarcia do tapet z SMG :)
KtVS

czas wpisu: 2005-11-14 15:00:55
adres wpisu: *.internetdsl.tpnet.pl

2281
gdzie mozna znalesc tapetki sary
lukasz

czas wpisu: 2005-11-13 15:59:53
adres wpisu: 62.29.138.*

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi


Odwiedz sponsora ksiegi!
Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!