| 2310 | 'Buffy poszła się zabić do pokoju muzycznego' - hmm... ciekawe. W którym to było sezonie? Dziesiątym? KtVS czas wpisu: 2006-01-20 16:02:19 adres wpisu: *.internetdsl.tpnet.pl |
| 2309 | Bardzo lubię Buffy i Angela . Bardzo spodobał mi się film Buffy postrach wampirów.Z moją przyjaciółką oglądałyśmy wszystkie odcinki.Najbardziej podobało mi się odcinek jak Buffy zabiła Angela , ale on żył i Buffy poszła się zabić do pokoju muzycznego , ale Angel powstrzymał ją i się zaczeli całować. Agnieszka czas wpisu: 2006-01-08 11:59:28 adres wpisu: *.internetdsl.tpnet.pl |
| 2308 | hmmm....jesli ktos ma Angel'a sezony 1 2 i 3 to sie wymienie za buffy/ posiadam wszystkie/;] spike czas wpisu: 2006-01-06 22:43:11 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2307 | Wpadnijcie do mnie i zostawcie komy!!!!!!!!odwdzięczę się!!!!!! lulu_buffy blog.tenbit.pl/lulu_buffy ********* angel-and-buffy-love.blog.onet.pl czas wpisu: 2006-01-05 17:37:19 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2306 | tutaj jest większość, mozliwe więc, że chodzi ci o tą stronę: http://www.buffygalaxy.com/ IwMi_18 www.buffy-mania.blog.onet.pl czas wpisu: 2006-01-03 12:18:07 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2305 | Ej mam prośbe...mógłby ktoś podac mi jeszcze raz stronkę na której dostepne sa wszystkie utwory muzyczne z Buffy bo zapodizałem gdzieś adres a nie chce mi się wertowac całej księgi gości...pliiiisss aaa czas wpisu: 2005-12-30 23:57:26 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2304 | A tak wogole to szkoda ze nie ma buffy w tv,przynajmniej obejrzalam caly 2 sezon,bo wczesniej nie mialam wszystkich odcinkow 2s. Teraz na tv4 jest hex(klatwa upadlych aniolow), moze to takie male zastepstwo za btvs,chociaz wiemy ze buffy nic nie dorowna.Moze jeszcze sie doczekamy 3 sezonu w tv:)Wiec narazie pozostaje nam sciagac buffy z neta ale dobre i to.:)Szczesliwego nowego roku zycze! Favori czas wpisu: 2005-12-28 11:19:30 adres wpisu: *.77.classcom.pl |
| 2303 | A ja mam oryginalny kalendarz buffy na 2006 ;P Favori czas wpisu: 2005-12-28 11:05:37 adres wpisu: *.77.classcom.pl |
| 2302 | Jestem ciocią 5letniej Lilli,która jest fanka Buffy i Anioła.Na codzien to ja musze grać role Anioła a Lillia jest moja dziewczyna Buffy.Błagam, wyemitujcie kolejne odcinki bo brak mi juz pomysłów. Ewa czas wpisu: 2005-12-17 21:54:54 adres wpisu: *.mmj.pl |
| 2301 | Mam 5 lat i jestem największą fanką Anioła i Buffy. Chciałabym zostać w przyszłości pogromczynią wapirów, a przedewszystkim żoną Davida Lilka czas wpisu: 2005-12-17 21:49:27 adres wpisu: *.mmj.pl |
| 2300 | Wątpie, czy coś da, np. petycja, bo już takowa byłą :(. Marta - BtVS fanka czas wpisu: 2005-12-08 19:24:03 adres wpisu: 172.19.1.* przez 195.117.8.* |
| 2299 | PROSZE WAS!! WSZYSCY KTORZY TESKNIA ZA BUFFY I ANGELEM! jest nowa seria gdzie baffy znow bedzie z angelem ale nie pusczzaja jej juz w tv zamiast tego jest jakis glupi serial ktor bedzie mial jeszcze mniejsza ogladalnosc!! TRZEBA COS ZROBIC ZEBY BUFFY POWROCILA I ZEBY BYL CIAG DALSZY TEGO SERIAAALU!! odpiszcie!! OLA czas wpisu: 2005-12-06 17:57:59 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2298 | szkoda że nowych serii nie puszczają!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Karola czas wpisu: 2005-12-02 14:00:03 adres wpisu: *.internetdsl.tpnet.pl |
| 2297 | Film jest estra, niektóży aktoży przystojni :):):):):):) Gośka byffy-postrach-wampirow.blog.onet.pl/ czas wpisu: 2005-11-30 16:50:36 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2296 | Film jest bardzo fajny, nowe odcinmki:) goja czas wpisu: 2005-11-27 22:06:52 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2295 | zalosna akcja z ta petycja powstala. bez komentarza. RMK mial racje co do slabej popularnosci serialu u nas. ale winna jest tu telewizja :( no ale weszlam tu w innym celu. zapraszam wszystkich na nowe forum o buffy http://www.buffy.fora.pl/ ktore rozwija sie w zabojczym tempie. mozecie tam pogadac o swoim ulubionym serialu dowoli, mozecie tez dowiedziec sie o innych wartosciowych stronach o btvs. polecam bardzo lady_m4ryjane blog.tenbit.pl/lady-btvs czas wpisu: 2005-11-26 11:34:08 adres wpisu: *.toya.net.pl |
| 2294 | Dziewczyno nie zauważyłaś ze jest juz jedna petycja która podpisało tak mało osób, że nawet nie ma poco jej wysyłć... aaa czas wpisu: 2005-11-25 21:25:03 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2293 | dowiedziałam się coś strasznego odcinki buffy nie sa już emitowane na TV4!!!!!!!!!!! Co za szok! poczekali do końca drugiego sezonu i nie emitują! a co wy na jakąś petycję :P????? Aga czas wpisu: 2005-11-25 21:22:29 adres wpisu: 172.16.19.* przez *.internetdsl.tpnet.pl |
| 2292 | Skąd można ściągnąć odcinki BtVS? Lub, gdzie można kupić na DVD? Chodzi mi o strony internetowe. Albo gdzie można kupić jakąś figurkę Buffy? Dziękuję. Marta - BtVS fanka czas wpisu: 2005-11-23 17:59:46 adres wpisu: 172.19.1.* przez 195.117.8.* |
| 2291 | szkoda.... Ciągle się łudziłam ale czego można się spodziewać po naszej Tv :-/ ? Choć teraz i tak już mniej mi zależy bo ściągam odcinki z netu Iwona www.buffy-mania.blog.onet.pl czas wpisu: 2005-11-23 15:06:41 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2290 | tgrzeciego sezonu ponownie nie puszczą:/ sprawdząłem w gazecie na nowy tydzień i dupa:/ za to puszczaja kolejnu nowy głupkowato-durny serialik:( BtVS zegnaj:/ aaa czas wpisu: 2005-11-22 19:40:31 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2289 | bardzo niesamowity film, czasem nawet zastanawiający..... pozdro!!! bartoisz och czas wpisu: 2005-11-22 16:01:24 adres wpisu: *.internetdsl.tpnet.pl |
| 2288 | Sarah to najlepsza aktorka.Natomiast serial buffy to świetny serial. sis czas wpisu: 2005-11-21 18:06:31 adres wpisu: 172.16.11.* przez *.telkonet.pl |
| 2287 | Witam wszystkich:-)Mam sprawe: czy ktos ma serie BTVS powyzej 2 bo moim laczem bede sciagal do 2008 roku a mam kupe ciekawych seriali na wymiane jak cos moje gadu to 8337770 pytac smialo.Pozdrawiam Kubek Kubek czas wpisu: 2005-11-19 13:06:45 adres wpisu: *.gni.pl |
| 2286 | uwielbiam serial buffy do teo stopnia ze wymyslilam wlasna historie o pogromczyni wampirze summer ouinn . naprawde fajna i ciekawa historia ,. mala czas wpisu: 2005-11-18 14:42:58 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2285 | Jakieś przecieki? Będzie sezon 3? KtVS czas wpisu: 2005-11-18 14:33:20 adres wpisu: *.internetdsl.tpnet.pl |
| 2284 | uielbiam serial Buffy postrach wampirów z zapartym tchem śledze kolejne odcinki jestem też fanką Sarah. jolka czas wpisu: 2005-11-17 20:10:22 adres wpisu: 172.16.27.* przez *.65.rev.vline.pl |
| 2283 | Bardzo podobaja mi sie wszystkie odcinki EWA czas wpisu: 2005-11-16 11:21:40 adres wpisu: *.adsl.inetia.pl |
| 2282 | www.photosynthesis.f6.pl - jedna z tysiąca możliwości dotarcia do tapet z SMG :) KtVS czas wpisu: 2005-11-14 15:00:55 adres wpisu: *.internetdsl.tpnet.pl |
| 2281 |