| 2340 | ..przyznam, że zapomniałam jak bardzo Buffy jest odjazdowa:)oglądając stronkę przypomniałam sobie z jaką niecierpliwością czekałam na kolejne odcinki czadowego serialu kilka lat wstecz:)..szkoda że polska TV nie zakupiła dalszych dziejów Buffy:(...pozdrawiam autora stronki i oby tak dalej:D rewela czas wpisu: 2006-07-12 14:33:22 adres wpisu: *.nat.student.pw.edu.pl |
| 2339 | Dawno tu nie zagladałam. Widzę,że aktualizacja strony. Pozdrawiam /B. Favori (B.) myslovitz.blog.pl czas wpisu: 2006-06-27 11:40:36 adres wpisu: *.77.classcom.pl |
| 2338 | Nowy banner jest sliczny :D Dobra robota :) Pick Flick czas wpisu: 2006-06-27 10:44:47 adres wpisu: *.net-partner.pl |
| 2337 | Obecna szata graficzna jest lepsza od tej testowej. Według mnie, oczywiście. Pick Flick czas wpisu: 2006-06-25 10:55:14 adres wpisu: *.net-partner.pl |
| 2336 | super stronka lubie ten serial; szkoda ze go juz nie emotuja !!!!!!!! mati czas wpisu: 2006-06-24 23:11:01 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2335 | Tak, tajemniczy pokój to pokój Dawnie. Umeblowanie domu Buffy było w planach ;-) ale jak na razie ręczne wstawianie i tworzenie [stół to jedna płyta i 4 walce ;-)] mebli jest raczej trudne i dlatego nie zostało wykonane ;-) Ale kto wie, może się tym jeszcze zajmę. RMK smg.stopklatka.pl/buffy czas wpisu: 2006-06-24 11:47:41 adres wpisu: *.rybnet.pl |
| 2334 | fajnie wyglada pokoj buffy, szkoda, ze domek nie jest rowniez umeblowany. pokoj buffy nie chce mi sie otworzyc w wersji off-line niestety :( ale to chyba u mnie cos nie tak, bo cosmo player nie dziala w pelni. czy ten tajemniczy pokoj to nie jest pokoj dawn???? lady_m4ryjane www.chosen-reflection.prv.pl czas wpisu: 2006-06-22 00:04:05 adres wpisu: *.toya.net.pl |
| 2333 | Jeśli kogoś jeszcze nurtuje jak wygląda Dom Buffy w 3D, to tutaj http://przemelek.blogspot.com/2006/06/vrml.html kilka zrzutów ekranu :-) RMK smg.stopklatka.pl/buffy czas wpisu: 2006-06-20 23:49:06 adres wpisu: *.rybnet.pl |
| 2332 | nurtuje mnie od samego poczatku dom buffy i pokoj buffy i nie wiem jak ja to mam obejrzec :P teraz zauwazylam, ze juz dziala link z cosmo playerem, bo wczesniej nie dzialal. mam nadzieje, ze tymrazem sie uda lady_m4ryjane www.chosen-reflection.prv.pl czas wpisu: 2006-06-20 23:19:24 adres wpisu: *.toya.net.pl |
| 2331 | lady: dzięki za uwagi, z ankietą już rozumiem czemu od jakichś 2 lat nie dostałem żadnej ;-) na stary adres szły. Co do "bajerów" ze Świata Buffy to jak sprawdziłem przed chwilą wszystkie działają. RMK smg.stopklatka.pl/buffy czas wpisu: 2006-06-20 21:25:23 adres wpisu: *.rybnet.pl |
| 2330 | chcialam w koncu zobaczyc te "bajery" ze swiata buffy a nie dzialaja. ankieta tez nie dziala. zwraca wiadomosc do nadawcy lady_m4ryjane www.chosen-reflection.prv.pl czas wpisu: 2006-06-20 21:05:38 adres wpisu: *.toya.net.pl |
| 2329 | drugi start naszej stronki ;) : http://www.chosen-reflection.prv.pl lady_m4ryjane www.chosen-reflection.prv.pl czas wpisu: 2006-06-16 00:03:52 adres wpisu: *.toya.net.pl |
| 2328 | Walk through the fire? Cara czas wpisu: 2006-06-08 23:54:34 adres wpisu: *.asta-net.com.pl |
| 2327 | niech ktos mi pomoze jaki jest tyul takiej fajnej piosenki ktora m. in. spiewa tez Sarah?? gusia czas wpisu: 2006-06-04 22:41:27 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2326 | zmoblizowales nas RMK ;) ruszylysmy ze stronka, choc to narazie tylko zarys. zapraszam serdecznie wszystkich fanow btvs i ats oraz tworcow buffypedii na druga polska stronke o najlepszych w swiecie serialach ;) http://www.chosen-reflection.pl.tc/ lady_m4ryjane www.chosen-reflection.pl.tc/ czas wpisu: 2006-05-28 23:23:49 adres wpisu: *.toya.net.pl |
| 2325 | nawiążę kontakt z fanami Buffy! 888131417 lili czas wpisu: 2006-05-27 09:03:21 adres wpisu: *.internetdsl.tpnet.pl |
| 2324 |
| 2323 |
| 2322 |
| 2321 |
| 2320 | to miłe ze chcecie wysyać meile ale to juz było przerabiane...stragedia zasypywania polsatu meilami nie wyszła gdyz nawet nie raczyli odpisac na jednego meila:/...cóż pozostaje wam ściaganie Buffy z neta aaa czas wpisu: 2006-04-01 13:42:03 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2319 | Pewnie niektorzy zauwazyli, ze na stronie glownej zieje "dziura" w postaci pustego obrazka [w IE, w Firefoksie jest tylko ikonka pustego obrazka], oraz to ze nie dziala dzial z tapetami oraz galeria. Niestety Stopklatka zmienila nam hasla do strony i jak na razie nie mozemy ich od nich uzyskac ;-) przez co lezy dostep do bazy danych. Dodatkowo nie mam dostepu do FTP i nie moge wykonac na stronie zadnych zmian zeby poradzic sobie z tymi problemami.... Tak wiec, przepraszam wszystkich za niedogodnosci i licze, ze w krotce je pokonamy ;-) RMK www.buffypedia.prv.pl czas wpisu: 2006-03-22 20:15:26 adres wpisu: *.eranet.pl |
| 2318 | ona jest fantastyczna, najlepsza role zagrała w szkole uwodzenia Pynku czas wpisu: 2006-03-18 12:29:52 adres wpisu: *.promax.media.pl |
| 2317 | Coś trzeba z tym zrobić.Wysłałem maila do polsatu zaraz po ostatnim odcinku Buffy 2 sezonu, ze najwyraźniej sobie kpią z widzów skoro puszczają w kółko ten sam sezon.Odpisali mi łaskawie: że nie mogą ujawnić wszystkiego bo to "wynika z ich strategii marketingowej" i inne tego typu słodkie pierdzenie.Apeluje by inni wysyłali maile z rządaniem by Polsat lub TV4 nadały wreszcie kolejne sezony naszego serialu. William czas wpisu: 2006-03-07 01:13:17 adres wpisu: 195.85.229.* |
| 2316 | nie wiem, czy wszyscy fani widzieli wzmianke na wp. na temat kontynuowania Buffy. Ci co czytają buffy.nu, wiedzą od dawna o takim pomysle. W kazdym razie, tu jest link do wiadomosci wp: http://film.wp.pl/p/id,66748,wiadomosc.html N. czas wpisu: 2006-03-04 11:57:10 adres wpisu: *.echostar.pl |
| 2315 | No, piątek 20sta to najgorsza pora na świecie. O tej porze się lalalala rozluźniam z moimi lalalala friends. Thank you, Lord for VHS :P Ana_Johns czas wpisu: 2006-02-06 21:58:24 adres wpisu: *.icpnet.pl |
| 2314 | HEX Rulez! Jeden problem przeniesli go na piatek, kiedy siedze sobie w pociagu pomykajac z Krakowa do domu.... RMK www.smg.stopklatka.pl/buffy czas wpisu: 2006-02-06 21:02:48 adres wpisu: *.eranet.pl |
| 2313 | Buffy juz w Polsce nie puszcza,bo to kraj cienki, jak siki mojego chomika. Wszystko jest w necie, chociaz oczywiscie nie polecam sciagania, bo to nielegalne, nu nu (LoL). Co do HEX, to serial jest dobry w ryj, mmm brytyjski, wiec klasa i nie mam pytań! GO UK! A "Buffy/Angel" i tak sa najlepsi, chociaz paskudny amerykanski akcent bije mnie po uszach :P Pzdr. Ana_Johns czas wpisu: 2006-02-06 20:09:19 adres wpisu: *.icpnet.pl |
| 2312 | A to zwracam honor:) Trochę chaotycznie to przedstawiono%) Ale nic, bywa:) pozdrawiam. KtVS czas wpisu: 2006-01-24 14:58:22 adres wpisu: *.internetdsl.tpnet.pl |
| 2311 | Ten odcinek to "I Only Have Eyes For You", seria II :-) Z tym, ze Buffy odgrywa Georga chyba, a Angel Ms. Frank albo Ms. Newman. RMK www.buffypedia.prv.pl czas wpisu: 2006-01-21 00:58:50 adres wpisu: *.rybnet.pl |