Odwiedz sponsora ksiegi!
Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Ender & RMK

W księdze jest 2477 wpisów.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

2340
..przyznam, że zapomniałam jak bardzo Buffy jest odjazdowa:)oglądając stronkę przypomniałam sobie z jaką niecierpliwością czekałam na kolejne odcinki czadowego serialu kilka lat wstecz:)..szkoda że polska TV nie zakupiła dalszych dziejów Buffy:(...pozdrawiam autora stronki i oby tak dalej:D
rewela

czas wpisu: 2006-07-12 14:33:22
adres wpisu: *.nat.student.pw.edu.pl

2339
Dawno tu nie zagladałam. Widzę,że aktualizacja strony. Pozdrawiam /B.
Favori (B.)

myslovitz.blog.pl
czas wpisu: 2006-06-27 11:40:36
adres wpisu: *.77.classcom.pl

2338
Nowy banner jest sliczny :D Dobra robota :)
Pick Flick

czas wpisu: 2006-06-27 10:44:47
adres wpisu: *.net-partner.pl

2337
Obecna szata graficzna jest lepsza od tej testowej. Według mnie, oczywiście.
Pick Flick

czas wpisu: 2006-06-25 10:55:14
adres wpisu: *.net-partner.pl

2336
super stronka lubie ten serial; szkoda ze go juz nie emotuja !!!!!!!!
mati

czas wpisu: 2006-06-24 23:11:01
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2335
Tak, tajemniczy pokój to pokój Dawnie.
Umeblowanie domu Buffy było w planach ;-) ale jak na razie ręczne wstawianie i tworzenie [stół to jedna płyta i 4 walce ;-)] mebli jest raczej trudne i dlatego nie zostało wykonane ;-)
Ale kto wie, może się tym jeszcze zajmę.
RMK

smg.stopklatka.pl/buffy
czas wpisu: 2006-06-24 11:47:41
adres wpisu: *.rybnet.pl

2334
fajnie wyglada pokoj buffy, szkoda, ze domek nie jest rowniez umeblowany. pokoj buffy nie chce mi sie otworzyc w wersji off-line niestety :( ale to chyba u mnie cos nie tak, bo cosmo player nie dziala w pelni.
czy ten tajemniczy pokoj to nie jest pokoj dawn????
lady_m4ryjane

www.chosen-reflection.prv.pl
czas wpisu: 2006-06-22 00:04:05
adres wpisu: *.toya.net.pl

2333
Jeśli kogoś jeszcze nurtuje jak wygląda Dom Buffy w 3D, to tutaj http://przemelek.blogspot.com/2006/06/vrml.html kilka zrzutów ekranu :-)
RMK

smg.stopklatka.pl/buffy
czas wpisu: 2006-06-20 23:49:06
adres wpisu: *.rybnet.pl

2332
nurtuje mnie od samego poczatku dom buffy i pokoj buffy i nie wiem jak ja to mam obejrzec :P teraz zauwazylam, ze juz dziala link z cosmo playerem, bo wczesniej nie dzialal. mam nadzieje, ze tymrazem sie uda
lady_m4ryjane

www.chosen-reflection.prv.pl
czas wpisu: 2006-06-20 23:19:24
adres wpisu: *.toya.net.pl

2331
lady: dzięki za uwagi, z ankietą już rozumiem czemu od jakichś 2 lat nie dostałem żadnej ;-) na stary adres szły.
Co do "bajerów" ze Świata Buffy to jak sprawdziłem przed chwilą wszystkie działają.
RMK

smg.stopklatka.pl/buffy
czas wpisu: 2006-06-20 21:25:23
adres wpisu: *.rybnet.pl

2330
chcialam w koncu zobaczyc te "bajery" ze swiata buffy a nie dzialaja. ankieta tez nie dziala. zwraca wiadomosc do nadawcy
lady_m4ryjane

www.chosen-reflection.prv.pl
czas wpisu: 2006-06-20 21:05:38
adres wpisu: *.toya.net.pl

2329
drugi start naszej stronki ;) :
http://www.chosen-reflection.prv.pl
lady_m4ryjane

www.chosen-reflection.prv.pl
czas wpisu: 2006-06-16 00:03:52
adres wpisu: *.toya.net.pl

2328
Walk through the fire?
Cara

czas wpisu: 2006-06-08 23:54:34
adres wpisu: *.asta-net.com.pl

2327
niech ktos mi pomoze jaki jest tyul takiej fajnej piosenki ktora m. in. spiewa tez Sarah??
gusia

czas wpisu: 2006-06-04 22:41:27
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2326
zmoblizowales nas RMK ;) ruszylysmy ze stronka, choc to narazie tylko zarys. zapraszam serdecznie wszystkich fanow btvs i ats oraz tworcow buffypedii na druga polska stronke o najlepszych w swiecie serialach ;)
http://www.chosen-reflection.pl.tc/

lady_m4ryjane

www.chosen-reflection.pl.tc/
czas wpisu: 2006-05-28 23:23:49
adres wpisu: *.toya.net.pl

2325
nawiążę kontakt z fanami Buffy!
888131417
lili

czas wpisu: 2006-05-27 09:03:21
adres wpisu: *.internetdsl.tpnet.pl

2324
jestescie super
bety

czas wpisu: 2006-04-20 10:09:20
adres wpisu: *.17.rev.vline.pl

2323
to jest najlepszy film
bety

czas wpisu: 2006-04-20 10:07:05
adres wpisu: *.17.rev.vline.pl

2322
So do I,Walerio...
Spike

czas wpisu: 2006-04-16 21:12:59
adres wpisu: *.sieradz.cvx.ppp.tpnet.pl

2321
i love you buffy
waleria

czas wpisu: 2006-04-16 19:50:43
adres wpisu: *.adsl.inetia.pl

2320
to miłe ze chcecie wysyać meile ale to juz było przerabiane...stragedia zasypywania polsatu meilami nie wyszła gdyz nawet nie raczyli odpisac na jednego meila:/...cóż pozostaje wam ściaganie Buffy z neta
aaa

czas wpisu: 2006-04-01 13:42:03
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2319
Pewnie niektorzy zauwazyli, ze na stronie glownej zieje "dziura" w postaci pustego obrazka [w IE, w Firefoksie jest tylko ikonka pustego obrazka], oraz to ze nie dziala dzial z tapetami oraz galeria. Niestety Stopklatka zmienila nam hasla do strony i jak na razie nie mozemy ich od nich uzyskac ;-) przez co lezy dostep do bazy danych. Dodatkowo nie mam dostepu do FTP i nie moge wykonac na stronie zadnych zmian zeby poradzic sobie z tymi problemami....
Tak wiec, przepraszam wszystkich za niedogodnosci i licze, ze w krotce je pokonamy ;-)
RMK

www.buffypedia.prv.pl
czas wpisu: 2006-03-22 20:15:26
adres wpisu: *.eranet.pl

2318
ona jest fantastyczna, najlepsza role zagrała w szkole uwodzenia
Pynku

czas wpisu: 2006-03-18 12:29:52
adres wpisu: *.promax.media.pl

2317
Coś trzeba z tym zrobić.Wysłałem maila do polsatu zaraz po ostatnim odcinku Buffy 2 sezonu, ze najwyraźniej sobie kpią z widzów skoro puszczają w kółko ten sam sezon.Odpisali mi łaskawie: że nie mogą ujawnić wszystkiego bo to "wynika z ich strategii marketingowej" i inne tego typu słodkie pierdzenie.Apeluje by inni wysyłali maile z rządaniem by Polsat lub TV4 nadały wreszcie kolejne sezony naszego serialu.
William

czas wpisu: 2006-03-07 01:13:17
adres wpisu: 195.85.229.*

2316
nie wiem, czy wszyscy fani widzieli wzmianke na wp. na temat kontynuowania Buffy. Ci co czytają buffy.nu, wiedzą od dawna o takim pomysle. W kazdym razie, tu jest link do wiadomosci wp: http://film.wp.pl/p/id,66748,wiadomosc.html
N.

czas wpisu: 2006-03-04 11:57:10
adres wpisu: *.echostar.pl

2315
No, piątek 20sta to najgorsza pora na świecie. O tej porze się lalalala rozluźniam z moimi lalalala friends. Thank you, Lord for VHS :P
Ana_Johns

czas wpisu: 2006-02-06 21:58:24
adres wpisu: *.icpnet.pl

2314
HEX Rulez! Jeden problem przeniesli go na piatek, kiedy siedze sobie w pociagu pomykajac z Krakowa do domu....
RMK

www.smg.stopklatka.pl/buffy
czas wpisu: 2006-02-06 21:02:48
adres wpisu: *.eranet.pl

2313
Buffy juz w Polsce nie puszcza,bo to kraj cienki, jak siki mojego chomika. Wszystko jest w necie, chociaz oczywiscie nie polecam sciagania, bo to nielegalne, nu nu (LoL). Co do HEX, to serial jest dobry w ryj, mmm brytyjski, wiec klasa i nie mam pytań! GO UK!
A "Buffy/Angel" i tak sa najlepsi, chociaz paskudny amerykanski akcent bije mnie po uszach :P
Pzdr.
Ana_Johns

czas wpisu: 2006-02-06 20:09:19
adres wpisu: *.icpnet.pl

2312
A to zwracam honor:) Trochę chaotycznie to przedstawiono%) Ale nic, bywa:) pozdrawiam.
KtVS

czas wpisu: 2006-01-24 14:58:22
adres wpisu: *.internetdsl.tpnet.pl

2311
Ten odcinek to "I Only Have Eyes For You", seria II :-) Z tym, ze Buffy odgrywa Georga chyba, a Angel Ms. Frank albo Ms. Newman.
RMK

www.buffypedia.prv.pl
czas wpisu: 2006-01-21 00:58:50
adres wpisu: *.rybnet.pl

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi



Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!