Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Ender & RMK

W księdze jest 2477 wpisów.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

2160
Van Tommy: zgadzam sie z Toba-SMG nie jest zbyt dobra aktorka i Oskara nie dostanie ale czasami przyjemnie poogladac takie "luzniejsze" filmiki-mozna sie posmiac i nie trzeba duzo myslec :D. A co do "szkoły uwodzenia" to obejrzalam ten film kilka miesiecy temu i nie wydal mi sie on arcydzielem-wrecz przeciwnie.
Pytanie do kofanych fanow BtVS: skad moge zdobyc napisy do serialu?
pozdrawiam
Willow

czas wpisu: 2005-05-22 13:50:21
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2159
Hmm... To Twoje zdanie i szanuję je chociaż się z nim nie zgadzam, choć pod jednym mogę się podpisać - w Buffy SMG miała szersze pole do popisu (co chyba jest oczywiste). Pozdrawiam :)
KtVS

czas wpisu: 2005-05-22 11:44:12
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2158
Nie podzielam entuzjastycznej oceny gry aktorskiej SMG w "Szkole uwodzenia". Cały jej wasztat aktorski opiera się na dwu zdziwionych minach i tyluż uśmiechach. W serialu to tak nie raziło, jednak poza nim jest strasznie monotonne. Ale tego rodzaju przypadłość jest dość częsta - znam wielu aktorów, których gra ogranicza się do prezentowania ciągu: mina nr 1 - mina nr 2 - mina nr 1 - mina nr 2 i tak do końca filmu. Wydaje mi się, że SMG podąża właśnie tą drogą.
Van Tommy

czas wpisu: 2005-05-22 08:37:46
adres wpisu: 10.6.128.* przez *.neta-si.pl

2157
Tak tak podpisuję się - "Szkoła Uwodzenia" to arcydzieło, SMG zagrała w nim genialnie, koniecznie oglądajcie, zawsze to miło mieć jej buźkę w tv:)
KtVS

czas wpisu: 2005-05-21 16:10:13
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2156
Dzisiaj o godz. 21.50 na polsacie jest "Szkoła Uwodzenia". Obejrzyjcie koniecznie! Bardzo dobry film.
Drago

czas wpisu: 2005-05-21 11:41:03
adres wpisu: *.75.60.9.ostrow60.ptc.pl

2155
Bardzo lubie film Buffy ale czemu nie leci on na polsacie lub na jesyne??????

Gośka

nastolatka-gosia.blog.onet.pl
czas wpisu: 2005-05-20 16:01:13
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2154
Buffy jest moja ulubioną postacią artystyczna. Od kiedy obejrzałam pierwszy odcinek jej przygód, wiedziałam, że to jest właśnie to czego potrzebowałam. Muszę przyznać,że Sarah Jest dużo lepsza od aktorki, która grała w filmie. Serial jest zdecydowanie lepszy.
Wrona

czas wpisu: 2005-05-19 08:27:53
adres wpisu: *.internetdsl.tpnet.pl

2153
Buffy jest super! W kolko magluje 3 pierwsze serie i juz mam dosc chce nastepne! Nawet Aniol Ciemnosci juz nie leci co za kraj:( Chetnie pogadam z innymi fanami buffy moj nr gg- 3354662 Odezwijcie sie:) Buzki pa
Alinka

czas wpisu: 2005-05-19 08:07:48
adres wpisu: *.adsl.inetia.pl

2152
jakoś malo ludzi tu ostatni bywa nie ma Buffy w TV to nawet ksiega słabo ciągnie:((((((
Saga

czas wpisu: 2005-05-14 18:52:27
adres wpisu: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl

2151
Tak przykro że "Buffy" mam już tylko z neta i że końcówki były Buffy i Angela beznadziejne
http://viki-stanczyk.blog.onet.pl/
Looknijcie;-)
Viki.Stańczyk

czas wpisu: 2005-05-09 19:39:20
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2150
nie no sluchajcie najfajniejszy serial na swiecie jjjjjjjjjjeeeeeeeeeeeeeeeeeeessssst....."Byffy postrach wampirow" normalnie jest takie zajebiste ze normalnie od ekranu oczu nie moge oderwac mam nadzieje ze bea jeszcze dalsze odciki bo normalnie wytrzmac nie moge jak jestem odizolowana od ekranu ale normalnie super ona gra w tym serialu chwalie ja bardzo bardzo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!pozdowka dla wszystkich fanow Byffy
Julia (helo boby!!!)

czas wpisu: 2005-05-07 23:13:18
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2149
Kiedys to jeszcze ta ksiega zyła chociaż, a teraz już wszystko umarło :/
---MoNiK@---

www.buffy.blog.gery.pl
czas wpisu: 2005-05-04 15:56:08
adres wpisu: *.lubin.dialog.net.pl

2148
Ktos sie pytał o filmy z Sarą najlepsza szkoła uwodzenia, smiesznie głupi jest Scooby, Klątwa najnowszy i z lekka dziwny, koszmar minionego lata i krzyk 2 i jeszcze w kilku innych sporo filmów jest wymienionych na www.smg.stopklatka.pl
Saga

czas wpisu: 2005-04-28 19:07:43
adres wpisu: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl

2147
ludzie wpisujcie siew eptycji bo ztaka iloscia glosow too nigdy nie bedzie serialu!
andzia

czas wpisu: 2005-04-26 22:39:29
adres wpisu: *.wroclaw.dialog.net.pl

2146
hehe ty tez tutaj :> tez pozdrawiam :)
lady_m4ryjane

blog.tenbit.pl/lady-btvs/
czas wpisu: 2005-04-24 11:06:52
adres wpisu: *.toya.net.pl

2145
No dzisiaj sie dopisałem do petycji :) Pozdrowienia dla m4ryjanne :)
Afraniuss

oj ..lepiej nie podam..lol
czas wpisu: 2005-04-23 23:31:26
adres wpisu: *.acn.waw.pl

2144
magdzia: tylko napisz to samo pod nasza petycja :)
lady_m4ryjane

blog.tenbit.pl/lady-btvs/
czas wpisu: 2005-04-23 23:27:08
adres wpisu: *.toya.net.pl

2143
powtórzcie edycie buffy ona jest świetna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

magdzia

czas wpisu: 2005-04-23 21:26:37
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2142
Willow: jesli chodzi o petycje to z taka iloscia glosow mozemy jedynie prosic o ponowna emisje Rumcajsa a nie nowe odcinki BtVS
lady_m4ryjane

blog.tenbit.pl/lady-btvs/
czas wpisu: 2005-04-22 21:31:41
adres wpisu: *.toya.net.pl

2141
Hejka.. nie wiecie kiedy znów zaczną emitować serial "Buffy postrach wampirów"???? Już mi się nudzi za tym filmem. Nie ma go już dobry rok :(
Pati

czas wpisu: 2005-04-21 22:11:40
adres wpisu: *.75.56.172.brzesko56.ptc.pl

2140
Ej...a kto Przeczytal serie ksiazek o Buffy "Zaginiony pogromca"??czy jakos tak?? ja przeczytalem wszystkie cztery po 5 razy:) najbardziej podobala mi sie dwojka jak buffy byla zamknieta razem z August i normalnie czesto to czytam pozdrawiam
Krystian
P.S odpowiadajcie
Krystian

czas wpisu: 2005-04-21 19:15:42
adres wpisu: 10.101.1.* przez *.uznam.net.pl

2139
Ej...a kto Przeczytal serie ksiazek o Buffy "Zaginiony pogromca"??czy jakos tak?? ja przeczytalem wszystkie cztery po 5 razy:) najbardziej podobala mi sie dwojka jak buffy byla zamknieta razem z August i normalnie czesto to czytam pozdrawiam
Krystian
P.S odpowiadajcie
Krystian

czas wpisu: 2005-04-21 19:14:30
adres wpisu: 10.101.1.* przez *.uznam.net.pl

2138
wpis usuniety przez administratora
frazek

fraz.pl
czas wpisu: 2005-04-20 18:10:47
adres wpisu: *.pl

2137
Pytanie... A jak maja stac... Petycja jest, wpisalo sie 268 osob, a tylko 155 zweryfikowalo...
---MoNiK@---

czas wpisu: 2005-04-20 14:36:11
adres wpisu: *.lubin.dialog.net.pl

2136
hej Dziubasy!!! mam do Was WIELKA prosbe czy ktos moglby mi powiedziec jak stoja sprawy z BtVS? mam na mysli oczywiscie polska telewizje.Znowu nie jestem na czasie (usprawiedliwienie:znowu nie bylo mnie dluuuuuuugo w kraju)
caluje i sciskam ;)))))))))
Willow

czas wpisu: 2005-04-18 18:51:21
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2135
Tru Calling bylo(i poki co jest)o dziewczynie(którą gra wlasnie nasza Faith,czyli Eliza Dushku),pracującej w kostnicy,która slyszy glosy umarlych i cofa sie o 24 godziny zeby zapobiec ich śmierci. Wiem,że brzmi to troche kiczowato,ale serial jest naprawde fajny,a to,ze nie potrafie go zbyt poetycko opisac...no cóz trudno:)
Pozdro,
illyria

czas wpisu: 2005-04-02 23:47:51
adres wpisu: 10.128.2.* przez *.core.lanet.net.pl

2134
a moze mi ktos powiedziec o czym bylo True Calling?
will

czas wpisu: 2005-04-02 22:07:15
adres wpisu: 194.88.12.*

2133
O serialu z Eliza Dushku slyszalam wiele razy,a dla sprostowania,nei bytla zainteresowana kreceniem go,gdyz miala juz w planach wlasny serial(Tru Calling),który zreszta po 6 odcinkach 2 serii usunięto. Co do serialu o SPiku....uwazam ze bylby swietny,ale iemozliwy do zrealizowania,zreszta wszyscy to potwierdzaja,zarowno Joss Whedon jak i James Marsters,ale ponoc jest mowa o jakims filmie,ale joss w tej chwili kręci film "Serenity" oparty na serialu również jego autorstwa "Firefly". A co do dyskusji który serial jest lepszy,uwazam,ze Angel,obejrzalam WSZYSTKIE odcinki obu seriali,ale wiadomo nie kazdy sie z tym zgodzi,ja po prostu wole mroczniejsze rzeczy:)A petycja do polsatu ei pomoze,no chyba,ze zrobimy to samo co fani(w tym ja:)dla 6 serii angela,ale niestety tez sie to nie udalo:((Jasli nikt o tym nei slyszal,pod siedziba WB,UPN i jeszcze jakiejs 3 telewizji,nei pamietam nazy jezdzil samochod z przyczepą,a na przyczepie reklama Angela z napisem"We'll follow Angel to hell...or another network":) Dobra,bo sie neiźle rozpisalam:)
Pozdro dla wszystkich.
illyria

czas wpisu: 2005-04-02 15:05:38
adres wpisu: 10.128.2.* przez *.core.lanet.net.pl

2132
jesli chodzi ci o filmy z smg to najlepsza jest szkola uwodzenia. tam dopiero pokazala co potrafi :> a the grudge to jej najnowszy filmik ale to chyba wiesz :P
lady_m4ry

blog.tenbit.pl/lady-btvs/
czas wpisu: 2005-03-31 19:52:21
adres wpisu: *.toya.net.pl

2131
sarah jest super uwielbiam jej filmy-buffy,lub koszmar minionego lata II
jeli ktos zna jeszcze jakies jej dobe ilmy niech tu wpisze w swoim wpisie PROSZE zaglądam tu co tydzień z góy dzieki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
eska

czas wpisu: 2005-03-31 13:09:35
adres wpisu: 156.17.218.*

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi



Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!