Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Ender & RMK

W księdze jest 2477 wpisów.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

2291
szkoda.... Ciągle się łudziłam ale czego można się spodziewać po naszej Tv :-/ ?
Choć teraz i tak już mniej mi zależy bo ściągam odcinki z netu
Iwona

www.buffy-mania.blog.onet.pl
czas wpisu: 2005-11-23 15:06:41
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2290
tgrzeciego sezonu ponownie nie puszczą:/ sprawdząłem w gazecie na nowy tydzień i dupa:/ za to puszczaja kolejnu nowy głupkowato-durny serialik:( BtVS zegnaj:/
aaa

czas wpisu: 2005-11-22 19:40:31
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2289
bardzo niesamowity film, czasem nawet zastanawiający..... pozdro!!!
bartoisz och

czas wpisu: 2005-11-22 16:01:24
adres wpisu: *.internetdsl.tpnet.pl

2288
Sarah to najlepsza aktorka.Natomiast serial buffy to świetny serial.
sis

czas wpisu: 2005-11-21 18:06:31
adres wpisu: 172.16.11.* przez *.telkonet.pl

2287
Witam wszystkich:-)Mam sprawe: czy ktos ma serie BTVS powyzej 2 bo moim laczem bede sciagal do 2008 roku a mam kupe ciekawych seriali na wymiane jak cos moje gadu to 8337770 pytac smialo.Pozdrawiam
Kubek
Kubek

czas wpisu: 2005-11-19 13:06:45
adres wpisu: *.gni.pl

2286
uwielbiam serial buffy do teo stopnia ze wymyslilam wlasna historie o pogromczyni wampirze summer ouinn . naprawde fajna i ciekawa historia ,.
mala

czas wpisu: 2005-11-18 14:42:58
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2285
Jakieś przecieki? Będzie sezon 3?
KtVS

czas wpisu: 2005-11-18 14:33:20
adres wpisu: *.internetdsl.tpnet.pl

2284
uielbiam serial Buffy postrach wampirów
z zapartym tchem śledze kolejne odcinki jestem też fanką Sarah.
jolka

czas wpisu: 2005-11-17 20:10:22
adres wpisu: 172.16.27.* przez *.65.rev.vline.pl

2283
Bardzo podobaja mi sie wszystkie odcinki
EWA

czas wpisu: 2005-11-16 11:21:40
adres wpisu: *.adsl.inetia.pl

2282
www.photosynthesis.f6.pl - jedna z tysiąca możliwości dotarcia do tapet z SMG :)
KtVS

czas wpisu: 2005-11-14 15:00:55
adres wpisu: *.internetdsl.tpnet.pl

2281
gdzie mozna znalesc tapetki sary
lukasz

czas wpisu: 2005-11-13 15:59:53
adres wpisu: 62.29.138.*

2280
Do juler_ziom_7: patrząc na formę Twoich wpisów utwierdzam się w przekonaniu, że powinny istnieć ścisłe ograniczenia co do minimalnego wieku użytkowników Internetu.
Nikt Ci nie poda numer GG do SMG. Powód pierwszy jest taki, że Gadu-Gadu jest siecią polską, nie międzynarodową, i dla większości użytkowników w USA jest mniej znana niż dla mieszkańców Polski taki AOL czy MSN. Powód drugi jest taki, że nawet zakładając mało prawidłową rzecz, czyli to, że SMG jednak używa Gadu-Gadu to nikt tutaj by go nie znał, a gdyby go znał to nie po to żeby go rozdawać.
Dodatkowo jeżeli jeszcze raz zobaczę wpis o takim poziomie merytorycznym jak Twoje poprzednie wpisy to on, wraz z całą resztą Twoich wpisów zostanie usunięty.
RMK

www.buffypedia.prv.pl
czas wpisu: 2005-11-09 21:26:43
adres wpisu: *.eranet.pl

2279
Mam pytanie - w którymś z odcinków Tara mówi, że istnieje świat bez krewetek (albo coś w tym stylu). Nie pamiętam, w którym to było, a bardzo mi to potrzebne do tłumaczenia Angela 5x17, kiedy o czymś takim mówi Illyria; chciałbym dać odnośnik do Buffy, ale do którego odcinka?
Zatem proszę o pomoc, bo inaczej czeka mnie przerzucenie wszystkich napisów do odcinków, w których pojawia się Tara, a może ktoś to wie i może mi tej całej roboty zaoszczędzić. Byłbym mocno zobowiązany.
Van Tommy

czas wpisu: 2005-11-09 03:16:39
adres wpisu: 10.6.128.* przez *.neta-si.pl

2278
Dobrze mówisz!!! Jeśli dal ciebie 13 latek to dziecko to lepiej nie kontynuuj tego tematu!!! Pozdro
juler_ziom_7

czas wpisu: 2005-11-08 21:23:28
adres wpisu: *.chello.pl

2277
ta Sarah wystepowal w the grudge i w paru innych filmach, ktorych nie ma dodanych na tej stronie bo tym gostkom co prowadzili ta strone sie znudzila dalsza kontynuacja strony , nie bede tu pisac co onich mysle bo mozliwe ze ta ksiege czytaja dzieci ;/
BuffyFan

czas wpisu: 2005-11-08 17:30:15
adres wpisu: 217.153.198.*

2276
cze:) jestem fanką serialu i Sarah twoja stronka jest niezła;) mam prośbę zbieram info o wszystkim co jest związane z serialem więc jak będziesz miał coś interesującego to przyślij mi na maila. mój nr gg: 9775274 pozdro
miss independent

czas wpisu: 2005-11-07 16:27:50
adres wpisu: 84.234.120.* przez *.krzywa.silesianet.pl

2275
To przeslij mi je!!! Mój gg to 6174091!!

juler_ziom_7

czas wpisu: 2005-11-06 13:08:11
adres wpisu: *.chello.pl

2274
a tu: http://www.andromedafree.it/multimedia/winampskinbuffy/
są inne rózne ale z aktorami...:)z Buffy... fajniuskie sa...
aaa

czas wpisu: 2005-11-06 01:48:09
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2273
ej ostatnio natchnołem się na dwie skurki do winampa: jedna z Buffy druga z angela. Obie sa fajne, natomiast ta z buffy badziej mi się podoba bo ma kształt krzyza...jak by ktos chciał to piszcie to wysle...
aaa

czas wpisu: 2005-11-06 01:45:28
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2272
witam szukam transkryptów Buffy od sezonu 4 do 6 mam te z tej strony ale to wciąż nie wszystkie
jeśli ktoś może mnie poratować będe bardzo wdzięczna
Anka

czas wpisu: 2005-11-02 14:24:52
adres wpisu: *.plock.mm.pl

2271
Proszę was byście dali mi nr na gg lub mail smg!!! Bardzo Prosze!! Moje gg to 6174091!!!
juler_ziom_7

czas wpisu: 2005-11-02 09:32:08
adres wpisu: *.chello.pl

2270
Chciałby stwierdzić iż Sarag Michelle Gellar występowała w "The Grudge", którego nie ma w filmografii!!! Pozdro dla wszystkich!!
juler_ziom_7

czas wpisu: 2005-11-01 13:15:05
adres wpisu: *.chello.pl

2269
Dziś Halloween, więc uwaga na podejrzane wypożyczalnie kostiumów, imprezy studenckie i czające się gdzieniegdzie wampiry szukające świeżego mięska :))) Pozdrawiam wszystkich horroro- i Buffy-maniaków:)
KtVS

czas wpisu: 2005-10-31 12:24:34
adres wpisu: *.internetdsl.tpnet.pl

2268
Bardzo lubię SMG :)
Aleksandra (fanka)

czas wpisu: 2005-10-25 14:29:01
adres wpisu: 83.24.113.* przez *.tpnet.pl

2267
PS2. Buffy ROCKS!
Naretha

czas wpisu: 2005-10-24 10:12:20
adres wpisu: *.echostar.pl

2266
Witam! Mam całą 5 serię "Anioła" na 11 płytach, DVD Rip, są zatem w dobrej jakości. Wszystkie odcinki w formacie avi. Chętnie się z kimś wymienię na 7 serię Buffy (w rownie dobrej jakości). Chętnych proszę o kontakt na [email protected]
Pozdrawiam serdecznie :)
PS. Buffy ROCK! :)
Naretha

czas wpisu: 2005-10-24 10:11:18
adres wpisu: *.echostar.pl

2265
jeśli chodzi o zgłębianie tajników html to polecam te stronki:
http://web.reporter.pl/html/?x=s&p=2

http://webmaster.helion.pl/kurshtml/beginner/beginner.htm
jessie

czas wpisu: 2005-10-24 08:00:20
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2264
z tego co czytalam studiujesz informatyke to troche trudno uwierzyc w to, ze nie umiales stworzyc strony internetowej ale niech ci bedzie. jak znajde kogos kto wyjasni mi podstawy to moze kiedys ta strona powstanie. narazie wole prowadzic blog by miec lepszy kontakt z fanami, chociazby dyskutowac w komentarzach pod kazda notka. jak mi sie pomysly wyczerpia i juz rozloze serial na czesci pierwsze sadze, ze warto bedzie umiescic to wszystko na jakiejs stronce i moze kiedys mi sie to uda (juz troche ktos mnie wtajemniczyl w te cale kody html szkoda tylko ze ten ktos ma bardzo malo czasu). co do fanow to nie sadze by to byly argumenty swiadczace o tym, ze ich ilosc w jakims znacznym stopniu sie zmniejszyla. sa po prostu rozne inne strony, ktore ludzi przyciagaja jesli sa aktualizowane. wiekszosc dyskusji a propos buffy przenioslo sie na blogi, prywatne fora i filmweb (tu takze prywatne konta uzytkownikow). gdzies trzeba sie podziac skoro nikomu nie chce sie zajac polska strona o buffy. rozumiem, ze fascynacja z czasem mija, bo ile razy mozna ogladac ciagle jedno i to samo, wiec fakt ze buffy nie powstaje juz od dwoch lat tez ma ogromne znaczenie. mam nadzieje, ze szal wroci jesli kiedys wyemituja dalsze sezony w tv.
lady_m4ryjane

blog.tenbit.pl/lady-btvs/
czas wpisu: 2005-10-18 19:53:17
adres wpisu: *.toya.net.pl

2263
basia: Dorzucenie paru opisów nie jest takie proste ;-) wszystkie listy, które są w BuffyPedii tworzone są na podstawie skryptów, dlatego żeby dodać nowe odcinki trzeba zmienić te skrypty, a narzędzia które do tego służyły poległy kilka lat temu wraz z dyskiem twardym na którym były ;-) Pisanie tych narzędzi pierwszym razem było zabawne, odtwarzanie okazało się być straszliwie nudne....
RMK

www.buffypedia.prv.pl
czas wpisu: 2005-10-18 19:44:47
adres wpisu: *.eranet.pl

2262
lady_m4ryjane: fanów nie ma ;-) Gdy zaczynałem z BuffyPedią było kilka naprawdę dobrych stron o BtVS, był SlayerFans, było Buffeciatko, był Watcher's Nest czy BuffyPrzewodnik. Warto zauważyć, że było wtedy też o wielu mniej internautów niż teraz, jednak osób robiących strony o BtVS było wiele, świadczy to o tym, że wtedy po prostu było o wielu więcej fanów niż teraz. To, że nie ma teraz już tylu fanów widać też po liście buffy-pl, kiedyś nie było dnia bez kilku postów, a teraz? Pustki.
Argument z tym, że nie umiesz robić stron mnie nie przekonuje, ja też nie umiałem a stronę zrobiłem.
Do tego dochodzi też to, że ponieważ cześć narzędzi do robienia strony zginęła wraz z moim starym dyskiem kilka lat temu wznowienie prac nad stroną oznaczać musi stworzenie tych narzędzi od nowa, a to nie jest sprawa na kilka minut, a raczej na parę dni ciężkiej roboty.
RMK

www.buffypedia.prv.pl
czas wpisu: 2005-10-18 19:38:45
adres wpisu: *.eranet.pl

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi



Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!