| 2291 | szkoda.... Ciągle się łudziłam ale czego można się spodziewać po naszej Tv :-/ ? Choć teraz i tak już mniej mi zależy bo ściągam odcinki z netu Iwona www.buffy-mania.blog.onet.pl czas wpisu: 2005-11-23 15:06:41 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2290 | tgrzeciego sezonu ponownie nie puszczą:/ sprawdząłem w gazecie na nowy tydzień i dupa:/ za to puszczaja kolejnu nowy głupkowato-durny serialik:( BtVS zegnaj:/ aaa czas wpisu: 2005-11-22 19:40:31 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2289 | bardzo niesamowity film, czasem nawet zastanawiający..... pozdro!!! bartoisz och czas wpisu: 2005-11-22 16:01:24 adres wpisu: *.internetdsl.tpnet.pl |
| 2288 | Sarah to najlepsza aktorka.Natomiast serial buffy to świetny serial. sis czas wpisu: 2005-11-21 18:06:31 adres wpisu: 172.16.11.* przez *.telkonet.pl |
| 2287 | Witam wszystkich:-)Mam sprawe: czy ktos ma serie BTVS powyzej 2 bo moim laczem bede sciagal do 2008 roku a mam kupe ciekawych seriali na wymiane jak cos moje gadu to 8337770 pytac smialo.Pozdrawiam Kubek Kubek czas wpisu: 2005-11-19 13:06:45 adres wpisu: *.gni.pl |
| 2286 | uwielbiam serial buffy do teo stopnia ze wymyslilam wlasna historie o pogromczyni wampirze summer ouinn . naprawde fajna i ciekawa historia ,. mala czas wpisu: 2005-11-18 14:42:58 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2285 | Jakieś przecieki? Będzie sezon 3? KtVS czas wpisu: 2005-11-18 14:33:20 adres wpisu: *.internetdsl.tpnet.pl |
| 2284 | uielbiam serial Buffy postrach wampirów z zapartym tchem śledze kolejne odcinki jestem też fanką Sarah. jolka czas wpisu: 2005-11-17 20:10:22 adres wpisu: 172.16.27.* przez *.65.rev.vline.pl |
| 2283 | Bardzo podobaja mi sie wszystkie odcinki EWA czas wpisu: 2005-11-16 11:21:40 adres wpisu: *.adsl.inetia.pl |
| 2282 | www.photosynthesis.f6.pl - jedna z tysiąca możliwości dotarcia do tapet z SMG :) KtVS czas wpisu: 2005-11-14 15:00:55 adres wpisu: *.internetdsl.tpnet.pl |
| 2281 |
| 2280 | Do juler_ziom_7: patrząc na formę Twoich wpisów utwierdzam się w przekonaniu, że powinny istnieć ścisłe ograniczenia co do minimalnego wieku użytkowników Internetu. Nikt Ci nie poda numer GG do SMG. Powód pierwszy jest taki, że Gadu-Gadu jest siecią polską, nie międzynarodową, i dla większości użytkowników w USA jest mniej znana niż dla mieszkańców Polski taki AOL czy MSN. Powód drugi jest taki, że nawet zakładając mało prawidłową rzecz, czyli to, że SMG jednak używa Gadu-Gadu to nikt tutaj by go nie znał, a gdyby go znał to nie po to żeby go rozdawać. Dodatkowo jeżeli jeszcze raz zobaczę wpis o takim poziomie merytorycznym jak Twoje poprzednie wpisy to on, wraz z całą resztą Twoich wpisów zostanie usunięty. RMK www.buffypedia.prv.pl czas wpisu: 2005-11-09 21:26:43 adres wpisu: *.eranet.pl |
| 2279 | Mam pytanie - w którymś z odcinków Tara mówi, że istnieje świat bez krewetek (albo coś w tym stylu). Nie pamiętam, w którym to było, a bardzo mi to potrzebne do tłumaczenia Angela 5x17, kiedy o czymś takim mówi Illyria; chciałbym dać odnośnik do Buffy, ale do którego odcinka? Zatem proszę o pomoc, bo inaczej czeka mnie przerzucenie wszystkich napisów do odcinków, w których pojawia się Tara, a może ktoś to wie i może mi tej całej roboty zaoszczędzić. Byłbym mocno zobowiązany. Van Tommy czas wpisu: 2005-11-09 03:16:39 adres wpisu: 10.6.128.* przez *.neta-si.pl |
| 2278 | Dobrze mówisz!!! Jeśli dal ciebie 13 latek to dziecko to lepiej nie kontynuuj tego tematu!!! Pozdro juler_ziom_7 czas wpisu: 2005-11-08 21:23:28 adres wpisu: *.chello.pl |
| 2277 | ta Sarah wystepowal w the grudge i w paru innych filmach, ktorych nie ma dodanych na tej stronie bo tym gostkom co prowadzili ta strone sie znudzila dalsza kontynuacja strony , nie bede tu pisac co onich mysle bo mozliwe ze ta ksiege czytaja dzieci ;/ BuffyFan czas wpisu: 2005-11-08 17:30:15 adres wpisu: 217.153.198.* |
| 2276 | cze:) jestem fanką serialu i Sarah twoja stronka jest niezła;) mam prośbę zbieram info o wszystkim co jest związane z serialem więc jak będziesz miał coś interesującego to przyślij mi na maila. mój nr gg: 9775274 pozdro miss independent czas wpisu: 2005-11-07 16:27:50 adres wpisu: 84.234.120.* przez *.krzywa.silesianet.pl |
| 2275 | To przeslij mi je!!! Mój gg to 6174091!! juler_ziom_7 czas wpisu: 2005-11-06 13:08:11 adres wpisu: *.chello.pl |
| 2274 | a tu: http://www.andromedafree.it/multimedia/winampskinbuffy/ są inne rózne ale z aktorami...:)z Buffy... fajniuskie sa... aaa czas wpisu: 2005-11-06 01:48:09 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2273 | ej ostatnio natchnołem się na dwie skurki do winampa: jedna z Buffy druga z angela. Obie sa fajne, natomiast ta z buffy badziej mi się podoba bo ma kształt krzyza...jak by ktos chciał to piszcie to wysle... aaa czas wpisu: 2005-11-06 01:45:28 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2272 | witam szukam transkryptów Buffy od sezonu 4 do 6 mam te z tej strony ale to wciąż nie wszystkie jeśli ktoś może mnie poratować będe bardzo wdzięczna Anka czas wpisu: 2005-11-02 14:24:52 adres wpisu: *.plock.mm.pl |
| 2271 | Proszę was byście dali mi nr na gg lub mail smg!!! Bardzo Prosze!! Moje gg to 6174091!!! juler_ziom_7 czas wpisu: 2005-11-02 09:32:08 adres wpisu: *.chello.pl |
| 2270 | Chciałby stwierdzić iż Sarag Michelle Gellar występowała w "The Grudge", którego nie ma w filmografii!!! Pozdro dla wszystkich!! juler_ziom_7 czas wpisu: 2005-11-01 13:15:05 adres wpisu: *.chello.pl |
| 2269 | Dziś Halloween, więc uwaga na podejrzane wypożyczalnie kostiumów, imprezy studenckie i czające się gdzieniegdzie wampiry szukające świeżego mięska :))) Pozdrawiam wszystkich horroro- i Buffy-maniaków:) KtVS czas wpisu: 2005-10-31 12:24:34 adres wpisu: *.internetdsl.tpnet.pl |
| 2268 | Bardzo lubię SMG :) Aleksandra (fanka) czas wpisu: 2005-10-25 14:29:01 adres wpisu: 83.24.113.* przez *.tpnet.pl |
| 2267 |
| 2266 | Witam! Mam całą 5 serię "Anioła" na 11 płytach, DVD Rip, są zatem w dobrej jakości. Wszystkie odcinki w formacie avi. Chętnie się z kimś wymienię na 7 serię Buffy (w rownie dobrej jakości). Chętnych proszę o kontakt na [email protected] Pozdrawiam serdecznie :) PS. Buffy ROCK! :) Naretha czas wpisu: 2005-10-24 10:11:18 adres wpisu: *.echostar.pl |
| 2265 | jeśli chodzi o zgłębianie tajników html to polecam te stronki: http://web.reporter.pl/html/?x=s&p=2 http://webmaster.helion.pl/kurshtml/beginner/beginner.htm jessie czas wpisu: 2005-10-24 08:00:20 adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| 2264 | z tego co czytalam studiujesz informatyke to troche trudno uwierzyc w to, ze nie umiales stworzyc strony internetowej ale niech ci bedzie. jak znajde kogos kto wyjasni mi podstawy to moze kiedys ta strona powstanie. narazie wole prowadzic blog by miec lepszy kontakt z fanami, chociazby dyskutowac w komentarzach pod kazda notka. jak mi sie pomysly wyczerpia i juz rozloze serial na czesci pierwsze sadze, ze warto bedzie umiescic to wszystko na jakiejs stronce i moze kiedys mi sie to uda (juz troche ktos mnie wtajemniczyl w te cale kody html szkoda tylko ze ten ktos ma bardzo malo czasu). co do fanow to nie sadze by to byly argumenty swiadczace o tym, ze ich ilosc w jakims znacznym stopniu sie zmniejszyla. sa po prostu rozne inne strony, ktore ludzi przyciagaja jesli sa aktualizowane. wiekszosc dyskusji a propos buffy przenioslo sie na blogi, prywatne fora i filmweb (tu takze prywatne konta uzytkownikow). gdzies trzeba sie podziac skoro nikomu nie chce sie zajac polska strona o buffy. rozumiem, ze fascynacja z czasem mija, bo ile razy mozna ogladac ciagle jedno i to samo, wiec fakt ze buffy nie powstaje juz od dwoch lat tez ma ogromne znaczenie. mam nadzieje, ze szal wroci jesli kiedys wyemituja dalsze sezony w tv. lady_m4ryjane blog.tenbit.pl/lady-btvs/ czas wpisu: 2005-10-18 19:53:17 adres wpisu: *.toya.net.pl |
| 2263 | basia: Dorzucenie paru opisów nie jest takie proste ;-) wszystkie listy, które są w BuffyPedii tworzone są na podstawie skryptów, dlatego żeby dodać nowe odcinki trzeba zmienić te skrypty, a narzędzia które do tego służyły poległy kilka lat temu wraz z dyskiem twardym na którym były ;-) Pisanie tych narzędzi pierwszym razem było zabawne, odtwarzanie okazało się być straszliwie nudne.... RMK www.buffypedia.prv.pl czas wpisu: 2005-10-18 19:44:47 adres wpisu: *.eranet.pl |
| 2262 | lady_m4ryjane: fanów nie ma ;-) Gdy zaczynałem z BuffyPedią było kilka naprawdę dobrych stron o BtVS, był SlayerFans, było Buffeciatko, był Watcher's Nest czy BuffyPrzewodnik. Warto zauważyć, że było wtedy też o wielu mniej internautów niż teraz, jednak osób robiących strony o BtVS było wiele, świadczy to o tym, że wtedy po prostu było o wielu więcej fanów niż teraz. To, że nie ma teraz już tylu fanów widać też po liście buffy-pl, kiedyś nie było dnia bez kilku postów, a teraz? Pustki. Argument z tym, że nie umiesz robić stron mnie nie przekonuje, ja też nie umiałem a stronę zrobiłem. Do tego dochodzi też to, że ponieważ cześć narzędzi do robienia strony zginęła wraz z moim starym dyskiem kilka lat temu wznowienie prac nad stroną oznaczać musi stworzenie tych narzędzi od nowa, a to nie jest sprawa na kilka minut, a raczej na parę dni ciężkiej roboty. RMK www.buffypedia.prv.pl czas wpisu: 2005-10-18 19:38:45 adres wpisu: *.eranet.pl |