Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Ender & RMK

W księdze jest 2477 wpisów.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

2321
i love you buffy
waleria

czas wpisu: 2006-04-16 19:50:43
adres wpisu: *.adsl.inetia.pl

2320
to miłe ze chcecie wysyać meile ale to juz było przerabiane...stragedia zasypywania polsatu meilami nie wyszła gdyz nawet nie raczyli odpisac na jednego meila:/...cóż pozostaje wam ściaganie Buffy z neta
aaa

czas wpisu: 2006-04-01 13:42:03
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2319
Pewnie niektorzy zauwazyli, ze na stronie glownej zieje "dziura" w postaci pustego obrazka [w IE, w Firefoksie jest tylko ikonka pustego obrazka], oraz to ze nie dziala dzial z tapetami oraz galeria. Niestety Stopklatka zmienila nam hasla do strony i jak na razie nie mozemy ich od nich uzyskac ;-) przez co lezy dostep do bazy danych. Dodatkowo nie mam dostepu do FTP i nie moge wykonac na stronie zadnych zmian zeby poradzic sobie z tymi problemami....
Tak wiec, przepraszam wszystkich za niedogodnosci i licze, ze w krotce je pokonamy ;-)
RMK

www.buffypedia.prv.pl
czas wpisu: 2006-03-22 20:15:26
adres wpisu: *.eranet.pl

2318
ona jest fantastyczna, najlepsza role zagrała w szkole uwodzenia
Pynku

czas wpisu: 2006-03-18 12:29:52
adres wpisu: *.promax.media.pl

2317
Coś trzeba z tym zrobić.Wysłałem maila do polsatu zaraz po ostatnim odcinku Buffy 2 sezonu, ze najwyraźniej sobie kpią z widzów skoro puszczają w kółko ten sam sezon.Odpisali mi łaskawie: że nie mogą ujawnić wszystkiego bo to "wynika z ich strategii marketingowej" i inne tego typu słodkie pierdzenie.Apeluje by inni wysyłali maile z rządaniem by Polsat lub TV4 nadały wreszcie kolejne sezony naszego serialu.
William

czas wpisu: 2006-03-07 01:13:17
adres wpisu: 195.85.229.*

2316
nie wiem, czy wszyscy fani widzieli wzmianke na wp. na temat kontynuowania Buffy. Ci co czytają buffy.nu, wiedzą od dawna o takim pomysle. W kazdym razie, tu jest link do wiadomosci wp: http://film.wp.pl/p/id,66748,wiadomosc.html
N.

czas wpisu: 2006-03-04 11:57:10
adres wpisu: *.echostar.pl

2315
No, piątek 20sta to najgorsza pora na świecie. O tej porze się lalalala rozluźniam z moimi lalalala friends. Thank you, Lord for VHS :P
Ana_Johns

czas wpisu: 2006-02-06 21:58:24
adres wpisu: *.icpnet.pl

2314
HEX Rulez! Jeden problem przeniesli go na piatek, kiedy siedze sobie w pociagu pomykajac z Krakowa do domu....
RMK

www.smg.stopklatka.pl/buffy
czas wpisu: 2006-02-06 21:02:48
adres wpisu: *.eranet.pl

2313
Buffy juz w Polsce nie puszcza,bo to kraj cienki, jak siki mojego chomika. Wszystko jest w necie, chociaz oczywiscie nie polecam sciagania, bo to nielegalne, nu nu (LoL). Co do HEX, to serial jest dobry w ryj, mmm brytyjski, wiec klasa i nie mam pytań! GO UK!
A "Buffy/Angel" i tak sa najlepsi, chociaz paskudny amerykanski akcent bije mnie po uszach :P
Pzdr.
Ana_Johns

czas wpisu: 2006-02-06 20:09:19
adres wpisu: *.icpnet.pl

2312
A to zwracam honor:) Trochę chaotycznie to przedstawiono%) Ale nic, bywa:) pozdrawiam.
KtVS

czas wpisu: 2006-01-24 14:58:22
adres wpisu: *.internetdsl.tpnet.pl

2311
Ten odcinek to "I Only Have Eyes For You", seria II :-) Z tym, ze Buffy odgrywa Georga chyba, a Angel Ms. Frank albo Ms. Newman.
RMK

www.buffypedia.prv.pl
czas wpisu: 2006-01-21 00:58:50
adres wpisu: *.rybnet.pl

2310
'Buffy poszła się zabić do pokoju muzycznego' - hmm... ciekawe. W którym to było sezonie? Dziesiątym?
KtVS

czas wpisu: 2006-01-20 16:02:19
adres wpisu: *.internetdsl.tpnet.pl

2309
Bardzo lubię Buffy i Angela .
Bardzo spodobał mi się film Buffy postrach wampirów.Z moją przyjaciółką oglądałyśmy wszystkie odcinki.Najbardziej podobało mi się odcinek jak Buffy zabiła Angela , ale on żył i Buffy poszła się zabić do pokoju muzycznego , ale Angel powstrzymał ją i się zaczeli całować.
Agnieszka

czas wpisu: 2006-01-08 11:59:28
adres wpisu: *.internetdsl.tpnet.pl

2308
hmmm....jesli ktos ma Angel'a sezony 1 2 i 3 to sie wymienie za buffy/ posiadam wszystkie/;]
spike

czas wpisu: 2006-01-06 22:43:11
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2307
Wpadnijcie do mnie i zostawcie komy!!!!!!!!odwdzięczę się!!!!!!
lulu_buffy

blog.tenbit.pl/lulu_buffy ********* angel-and-buffy-love.blog.onet.pl
czas wpisu: 2006-01-05 17:37:19
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2306
tutaj jest większość, mozliwe więc, że chodzi ci o tą stronę:
http://www.buffygalaxy.com/
IwMi_18

www.buffy-mania.blog.onet.pl
czas wpisu: 2006-01-03 12:18:07
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2305
Ej mam prośbe...mógłby ktoś podac mi jeszcze raz stronkę na której dostepne sa wszystkie utwory muzyczne z Buffy bo zapodizałem gdzieś adres a nie chce mi się wertowac całej księgi gości...pliiiisss

aaa

czas wpisu: 2005-12-30 23:57:26
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2304
A tak wogole to szkoda ze nie ma buffy w tv,przynajmniej obejrzalam caly 2 sezon,bo wczesniej nie mialam wszystkich odcinkow 2s. Teraz na tv4 jest hex(klatwa upadlych aniolow), moze to takie male zastepstwo za btvs,chociaz wiemy ze buffy nic nie dorowna.Moze jeszcze sie doczekamy 3 sezonu w tv:)Wiec narazie pozostaje nam sciagac buffy z neta ale dobre i to.:)Szczesliwego nowego roku zycze!
Favori

czas wpisu: 2005-12-28 11:19:30
adres wpisu: *.77.classcom.pl

2303
A ja mam oryginalny kalendarz buffy na 2006 ;P
Favori

czas wpisu: 2005-12-28 11:05:37
adres wpisu: *.77.classcom.pl

2302
Jestem ciocią 5letniej Lilli,która jest fanka Buffy i Anioła.Na codzien to ja musze grać role Anioła a Lillia jest moja dziewczyna Buffy.Błagam, wyemitujcie kolejne odcinki bo brak mi juz pomysłów.
Ewa

czas wpisu: 2005-12-17 21:54:54
adres wpisu: *.mmj.pl

2301
Mam 5 lat i jestem największą fanką Anioła i Buffy. Chciałabym zostać w przyszłości pogromczynią wapirów, a przedewszystkim żoną Davida
Lilka

czas wpisu: 2005-12-17 21:49:27
adres wpisu: *.mmj.pl

2300
Wątpie, czy coś da, np. petycja, bo już takowa byłą :(.
Marta - BtVS fanka

czas wpisu: 2005-12-08 19:24:03
adres wpisu: 172.19.1.* przez 195.117.8.*

2299
PROSZE WAS!! WSZYSCY KTORZY TESKNIA ZA BUFFY I ANGELEM! jest nowa seria gdzie baffy znow bedzie z angelem ale nie pusczzaja jej juz w tv zamiast tego jest jakis glupi serial ktor bedzie mial jeszcze mniejsza ogladalnosc!! TRZEBA COS ZROBIC ZEBY BUFFY POWROCILA I ZEBY BYL CIAG DALSZY TEGO SERIAAALU!! odpiszcie!!
OLA

czas wpisu: 2005-12-06 17:57:59
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2298
szkoda że nowych serii nie puszczają!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Karola

czas wpisu: 2005-12-02 14:00:03
adres wpisu: *.internetdsl.tpnet.pl

2297
Film jest estra, niektóży aktoży przystojni :):):):):):)
Gośka

byffy-postrach-wampirow.blog.onet.pl/
czas wpisu: 2005-11-30 16:50:36
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2296
Film jest bardzo fajny, nowe odcinmki:)
goja

czas wpisu: 2005-11-27 22:06:52
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2295
zalosna akcja z ta petycja powstala. bez komentarza. RMK mial racje co do slabej popularnosci serialu u nas. ale winna jest tu telewizja :(
no ale weszlam tu w innym celu. zapraszam wszystkich na nowe forum o buffy http://www.buffy.fora.pl/ ktore rozwija sie w zabojczym tempie. mozecie tam pogadac o swoim ulubionym serialu dowoli, mozecie tez dowiedziec sie o innych wartosciowych stronach o btvs. polecam bardzo
lady_m4ryjane

blog.tenbit.pl/lady-btvs
czas wpisu: 2005-11-26 11:34:08
adres wpisu: *.toya.net.pl

2294
Dziewczyno nie zauważyłaś ze jest juz jedna petycja która podpisało tak mało osób, że nawet nie ma poco jej wysyłć...
aaa

czas wpisu: 2005-11-25 21:25:03
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2293
dowiedziałam się coś strasznego odcinki buffy nie sa już emitowane na TV4!!!!!!!!!!! Co za szok! poczekali do końca drugiego sezonu i nie emitują! a co wy na jakąś petycję :P?????
Aga

czas wpisu: 2005-11-25 21:22:29
adres wpisu: 172.16.19.* przez *.internetdsl.tpnet.pl

2292
Skąd można ściągnąć odcinki BtVS? Lub, gdzie można kupić na DVD? Chodzi mi o strony internetowe. Albo gdzie można kupić jakąś figurkę Buffy? Dziękuję.
Marta - BtVS fanka

czas wpisu: 2005-11-23 17:59:46
adres wpisu: 172.19.1.* przez 195.117.8.*

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi


Odwiedz sponsora ksiegi!
Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!