Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Ender & RMK

W księdze jest 2477 wpisów.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

2261
heh jakbym umiala robic strony ta zamiast bloga zalozylabym strone o buffy. wtedy buffypedia zyskalaby konkurencje niedopokonania szczegolnie jesli chodzi o aktualizacje i ilosc informacji o btvs :P chyba popularnosc mojego bloga swiadczy o tym, ze w polsce jest mnostwo fanow btvs i to w roznym wieku. tymbardziej jest to znaczace, ze serial nie lecial w calosci w telewizji, a mimo to posiada tylu fanow w polsce. tak wiec twoje tlumaczenie, ze nie ma dla kogo pisac jest raczej slabe. ja tam przyznaje ze nie dodaje juz notek codziennie tak jak kiedys, bo mi sie nie chce, a praca i studia tez zabieraja raczej sporo czasu. mimo to raz na pare dni znajde tych kilkanascie minut czasu na nasrkobanie czegos. ale do wszystkiego potrzebne sa dobre checi.
lady_m4ryjane

blog.tenbit.pl/lady-btvs
czas wpisu: 2005-10-18 12:14:46
adres wpisu: *.toya.net.pl

2260
nosz normalnie nie mogę! no jak nie ma fanów!!! stron też by się kilka znalazło-ot chociażby blog lady4jane,mógłbyś chociaż dożucić trochę opisów albo transkryptów do 6 seri np.jeśli posiadasz.
basia

czas wpisu: 2005-10-18 10:25:42
adres wpisu: 80.51.182.*

2259
southland tales: praca, brak czasu i brak checi. To, ze nam sie serial wzial i skonczyl tez ma znaczenie ;-) Pewne problemy techniczne tez maja swoje znaczenie. Rozbestwil mnie tez calkowity brak polskiej konkurencji. Jak nie musze z nikim konkurowac to nie mam powodow zeby cos ze strona robic. Brak innych dobrych stron o BtVS dowodzi tez tego, ze w Polsce nie ma fanow BtVS, wiec dla kogo mam robic strone? ;-)
RMK

www.buffypedia.prv.pl
czas wpisu: 2005-10-16 19:37:14
adres wpisu: *.eranet.pl

2258
Do RMK :
dlaczego juz nie prowadzisz tej strony ??? tak samo strony o smg ?????? moglbys odpowiedziec
southland tales

czas wpisu: 2005-10-16 14:23:25
adres wpisu: 217.153.198.*

2257
Buffy jest zarąbista! Szkoda że POLSAT wyemitował tylko 2 sezony
Marta

czas wpisu: 2005-10-14 17:00:17
adres wpisu: *.lubin.dialog.net.pl

2256
Fan, a Ty placisz? ;-)
RMK

www.buffypedia.prv.pl
czas wpisu: 2005-10-11 20:17:21
adres wpisu: *.eranet.pl

2255
Dobrze by było zeby TVP.SA wykupiła buffy wszyskie sezony i wymitowała o sesownej porze wkosu sie płaci abonamet.
Fan

czas wpisu: 2005-10-11 10:54:01
adres wpisu: 195.116.43.*

2254
dzięki za rady :) wreszcie obejrzałam pierwsze trzy odcinki trzeciej serii i czekam na następne :)
pozdrawiam :)
fanka serialu

czas wpisu: 2005-10-08 18:05:29
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2253
Dawno mnie tu nie było:] Kto mi nagra Angela??? najlepiej wszystkie serie:) Ja mam wszystkie serie Buffy i mogę sie wymienic :) POzdrawiam
Spike

czas wpisu: 2005-10-08 14:31:39
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2252
Do fanki serialu. To zalezy od tego jakie lacze masz. Ale ja srednio sciagalem jeden odcinek w dobrej jakosci( min 320Mgb- 349 wskazana 393Mgb tez jest dobra), sciagalem odcinek 350MGb w 2-1,5 godziny. proponuje DC++, i hub o nazwie Deep Space nine( w wyszukiwarce hubow wpisac Buffy, powinno wyskoczyc). Potem znalezc kolesia z wolnymi slotami i posciagac od niego odcinki.
Hunter- The Watcher

czas wpisu: 2005-10-07 10:54:01
adres wpisu: *.klik.bydgoszcz.pl

2251
do: Hunter- The Watcher
mam pytanie: jak długo trwa sciąganie buffy z netu?
fanka serialu

czas wpisu: 2005-10-03 16:24:41
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2250
Buffy po raz setny sezon 2
Anioł sezon 3
pozdrawiam
KtVS

czas wpisu: 2005-10-01 14:14:07
adres wpisu: *.internetdsl.tpnet.pl

2249
JAKA SERIA BUFFY I ANIOLA LECI TERAZ NA TV4?
Naretha

czas wpisu: 2005-10-01 13:29:20
adres wpisu: *.echostar.pl

2248
witajcie. mam pytanko, czy ktoś może ściągał sezony Buffy od 3 i ma to może zgrane na płyty? z napisami polskimi. ja nie mam możliwości ściągnięcia nawet nie potrafię a chciałabym obejrzeć. jeżeli ktoś ma i mógłby mi przesłać to będę wdzięczna
pyza

czas wpisu: 2005-10-01 13:02:00
adres wpisu: *.wroclaw.dialog.net.pl

2247
Obejzalem cala serie Buffy i Aniola, jezeli ktos ma jakies pytania to moze pisac na maila. Tutaj nie moge pisac o tym czego nie bylo w tv bo nie wszyscy tego by sobie zyczyli.
Hunter- The Watcher

czas wpisu: 2005-09-30 00:06:33
adres wpisu: *.klik.bydgoszcz.pl

2246
Jest 7 sezonów Buffy po 22 odcinki(poza pierwszym, gdzie było 12) i 5 sezonów Anioła po 22 odcinki. Napisy do Buffy są do wszystkich 7 sezonow, do Angela brakuje kilku ostatnich z 5 sezonu. Napisy sa na: napisy.org, wpisac w wyszukiwarke Buffy lub Angel i wpisac szukany odcinek, np 1x01- sezon pierwszy, odcinek pierwszy. Same odcinki Buffy czy Angela mozna sciagnac poprzez programy P2P. Ja mam pelen zestaw a sciagnalem z dc++. Odcinek o który pytala jedna z was to 2x22- ostatni odcinek 2 sezonu, gdzie Buffy przeszywa mieczem Anioła a ten zostaje wchłonięty przez Acathle. Polsat ma kupione cale 2 sezony i 1 odcinek 3. Jezeli ktos zaliczy 7 sezonow Buffy warto obejzec 5 sezon Aniola bo pokazuje wydarzenia ktore nie obejmuja serii Buffy- Sezon 7 Buffy to 4 Anioła.
Hunter- The Watcher

czas wpisu: 2005-09-30 00:04:04
adres wpisu: *.klik.bydgoszcz.pl

2245
bardzo chciałabym zobaczyc pozostałe serie ale wiem, że polska telewizja mi raczej tego nie umożliwi. dlatego mam pytanie: gdzie, jak, mogę ściągnać trzecią serię? I czy są gdzies do niej polskie napisy? Prosze, niech ktoś odpisze :)
fanka serialu

czas wpisu: 2005-09-28 16:13:04
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2244
to jest najlepsza stronka o buffy jaką kiedy kolwiek widziałam ,a widziałam wiele poprostu ją kocham !! no i jeszcze jedno http://angelserial.w.interia.pl/index.html
KINIA

czas wpisu: 2005-09-23 22:12:36
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2243
bardzo lubie buffy,ale pogubiłam sie
to Nuffy zyje czy nie a angel znia zerwał informujcie mnie o wszystkim
natalia14

[email protected]
czas wpisu: 2005-09-21 14:58:57
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2242
W najbliższą niedzielę na tv4 o 20 komedia "Celeste w mieście" z 2004 r. z Nickiem Brendonem (Xander) w jednej z głównych ról (gra geja, więc może być interesująco)!
KtVS

czas wpisu: 2005-09-07 16:43:25
adres wpisu: *.internetdsl.tpnet.pl

2241
Hej,dawno to nie byłam :)widze ze na stronie troche zmian i co najwazniejsze Buffy w tv :)Fajnie ze dalej jest ta stronka i księga,buziaki,jak cos to e-mail ,to w tedy moze gg podam :)
favori

czas wpisu: 2005-09-03 12:25:41
adres wpisu: *.77.classcom.pl

2240
Czesc. Tez jestem wielkim wielbicielem buffy. Mam dwa pytania. Czy ktos wie ile seri bylo puszczanych w polskiej telewizji? I czy ktos wie (i to jest najwazniejsze pytanie) czy jest polski fanclub buffy? Ps. Ja nie musze czekac na serial w telewizji, polecam torrenta.
niewiadomy

czas wpisu: 2005-09-01 21:32:27
adres wpisu: *.wroclaw.dialog.net.pl

2239
Bardzo lubię ten serial. Jak narazie widziłam pierwsze 2 sezony. Czekam aż na tv4 dojdzie do 3 :D. Jeżeli macie coś ciekawego na temat Buffy przyślijcie mi to :D
Roszkiew

czas wpisu: 2005-08-29 17:51:04
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2238
INFOEMUJCIE MNIE O WSZYSTKIM
NATALIA

[email protected]
czas wpisu: 2005-08-27 18:05:32
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2237
Film "Buffy the wapire slayer" bardzo mi sie podoba. Zawsze chcialam obejrzyc caly ten film ale zawsze jakies odcinki mi odpadaly, bo albo musialam gdzies wyjsc albo zrobic cos. Nie moge jednak sobie wybaczyc tego ze nie ogladalam odcinkow z Buffy po tym jak ona wpedzila Angela o piekiel. Wtedy wyjechala a zamiast tego filmu byl jakis program i nie ogladalam juz dalszych odcinkow bo nie lecialy tak jak zawsze!! www.thecrims.com sprobuje teraz!!
Becinka-pogromczyni!!

czas wpisu: 2005-08-27 12:25:43
adres wpisu: *.adsl.inetia.pl

2236
jsli mozna to ja bym prosił...:)z góry dzieki
aaa

czas wpisu: 2005-08-26 21:58:36
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2235
Hej wszystkim, nieawno przetłumaczyłem transkrypt do 5x16 "The Body" - tak, tak - słynny odcinek o śmierci jednej z głównych bohaterek serialu :(
Ktoś chce? To dawać maile:) pozdrawiam!
KtVS

czas wpisu: 2005-08-26 14:11:51
adres wpisu: *.internetdsl.tpnet.pl

2234
Słuchajta..dzisiaj na stronie tv4 w serialach znalazłem opis serialu buffy i co ciekawsze nad nim było napisane: emisja od 2 września w piątki o 19:oo...jak myślicie? chodzi o trzecie sezon? mam nadzieje
aaa

czas wpisu: 2005-08-25 20:32:38
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2233
Seimka! Uwielbiam Sarah michelle gellar ona jetse super najbardziej podaobala mi sie w roli pogromczyni!
Justynka-bufffinka

buffy-the-vampire-slayer.mylog.pl
czas wpisu: 2005-08-25 10:01:15
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2232
bardzo lubie sare michell gellar i filmy w których gra np baffi,nieodparty urok,skubi doo,angel-iwi.jest świetną aktorką -nie przegapiłąm zadnego filmu z nią
oby tak dalej-brawo-powodzenia
xxx ona

czas wpisu: 2005-08-23 20:23:55
adres wpisu: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi



Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!