| 1220 | ...kochanie ja tez od 10:00 nie śpie... Hania |
| 1219 | witam wszystkich dzis milym usmiechem:))) ciekawe ilu z was o tej porze (a jest godzina 10:45) jeszcze spi, ilu lezy i sie leni a ilu jusz na nogach:) ja w kazdym razie juz od godzinki 10:00 na foteliku;) pozdorwienia dla wszystkich wymienionych na gorze:) spaj:) |
| 1218 | Koncert, koncert i po koncercie... Kolejna akcja zakończona powodzeniem. Cieszy nas to tym bardziej, że udało się pokonać barierę podwójnej trzynastki bez szczególnych katastrof. Nie licząc oczywiście katastrofy moralnej i calkowitego upadku obyczajów w szeregach FC. Wszystko wyglądałoby inaczej, gdybyśmy przywdziały fioletowe kreacje bez pleców. I got you babe!!! Zastępcy |
| 1217 | koncercik w Gdansku jest 18-stego.. LennyVal |
| 1216 | Zresztą za tydzień skonfrontujemy sobie opinie....:)))) Prezes |
| 1215 | Jak zwykle cierpię na bezsenność, Korespondent wręcz przeciwnie;)))) Wbrew pewnym sceptycznym opiniom uważam, że wczorajszy występ na sali gimnastycznej (mimo, że nie w ramach trasy:) był udany...Tyle że zakończył się w nieodpowiednim momencie...:))) Prezes |
| 1214 | UWAŻAJ, BO JAK CIĘ SPOTKAM, TO ZABIJĘ:))) Jest nawet taka piosenka;))) Prezes |
| 1213 | lepiej uważajcie... przemekm |
| 1212 | Prezes...Korespondent... przemekm |
| 1211 | Bisy w Bydgoszczy byly świetne:)Koncert w Łuczniczce bardzo nam sie podobał:)Firanki w autku czas wyprac!:) Prezes i Korespondent |
| 1210 | Style sie zmieniaja,na scene wchodza KRAWATY i KOLCZYKI:) Prezes&Korespondent |
| 1209 | a mialas okulary? Rafal |
| 1208 | Usłyszałam już, co chciałam. Dziwię się, dlaczego tak późno. Z dorosłymi się nie warto przyjaźnić. Tajemnicza |
| 1207 | jutro my nie bedziemy lubic ciebie = |
| 1206 | 'Mialem kiedys plan, zostawic wszystkich Was, odmienic dziwny los, zbudowac sobie raj'... Dzis Was nie lubie, uciekam. Rafal czekam na maila. she |
| 1205 | ehm ehm, achtung achtung:) e ee nom chcialem wspomniec że jakby ktoś się jutro chciał spodkać przed koncertem w Spodku to ja (kefff) i Peggy czekamy od 17:50 do 18:50 na przystanku autobusowym (ten w kierunku ronda) przed Spodkiem, na wszelki wypadek podaje numer tel kom. 504769907 Kefffin & Peggy |
| 1204 | a chlopy dalej wapno mieszaja KaSZkietTt (w opieszalym stroju) |
| 1203 | ...Magda źle się czuje...nie wiem ile na indeks...i bede nosic buty jakie chce...i będe sie modlic głosno i spiewac też!!... Hania |
| 1202 | ...Boshe... szok...byłam dziś w...kościele ... hmmm... daaaaawno mnie tam nie było... Eh...zaczyna się... spotkania do bierzmowania...eh... ...Haniu... proszę... na drugi raz nie mów tak głośno i nie śpiewaj tak baaaardzo głośno, bo wolę jednak jak wogóle nie śpiewasz ;P I nie zakładaj obcasów, bo Cię w całym kościele słychać... ;P A...zapomniałam Cię Hanka zapytać... ile na te indeksy wziąć kasy?... *Megi* się CHYBA nawraca... ;P |
| 1201 | ...Freak, czekam na Twoje liścidło... Każda malutka rzecz od Myslorodzinki poprawia mi humor... Chociaż plakat nie był wcale taki mały... ;) ...Bloczek Elfika odwiedzony, wstyd przyznać, ale byłam na nim dopiero drugi raz... obiecuję poprawę... ...Ach, Łobuziaki już pewnie szaleją i rozrabiają w bydgoskim klubie... biedny zespół... :))) Kaśka |
| 1200 | kasik list wyslalam wczoraj..za 2 dni ide na myslo..i mam nadzieje ze u-zef tez bedzie..bo musze z kims wywiad zrobic freak |
| 1199 | jejku koncert był cudowny ja chcę wczoraj:) daiya |
| 1198 | więc skonczylam przepisywac artykul zawierajacy relacje z myslokoncertu 09.10.2002:) jest to na moim bloczku:) zapraszam chętnych...:) elfiozo e-lf.blog.pl |
| 1197 | ja sobie siedze w domku i sie nudze a wy sobie na koncerty hodzicie... i sie ponoc dobrze bawicie:) nie ma to jak przypadkowy rym:) pozdrowienia dla wszystkich, a z wyszczegolnieniem dla neonki... :) spaj:) |
| 1196 | Do zobaczenia 17-tego w Gdańsku na koncercie Zajonc |
| 1195 | Kasiku plakaciki sa, to prawda duze.. ciesze sie ze doszly:) mam juz zdjecia z koncerciku i jestem zla...bo jest tylko 17:(..wzielam inny aparat niz ostatnio no i mam swoja nauczke..:( elfik |
| 1194 | Rafal bluzeczke mialam taka z fioletowym odcieniem... prawie biala. Znamy sie?!?!?! Badz dzisiaj na czacie wieczorem albo odezwij sie na maila. Czekam... she |
| 1193 | ...Fefe, chciałabym mieć taki problmem, nie wiedzieć do któregomiasta się wybrać... To chyba o wiele przyjemniejsze niż świadomość, że choćbyś nie wiem co robiła i tak nigdzie nie pojedziesz... :/ ...Weronika... a może jakieś szczególiki.. wiem, że tego wszystkiego nie da się opisać, ale chociaż troszkę... Kaśka |
| 1192 | ...Fefe, chciałabym mieć taki problmem, nie wiedzieć do któregomiasta się wybrać... To chyba o wiele przyjemniejsze niż świadomość, że choćbyś nie wiem co robiła i tak nigdzie nie pojedziesz... :/ ...Weronika... a może jakieś szczególiki.. wiem, że tego wszystkiego nie da się opisać, ale chociaż troszkę... Kaśka |
| 1191 | she czy bylas na wczorajszym koncercie w bialej koszulce na ramiaczkach? Rafal |
| 1190 | ...Elfiozo... plakaciki doszły dziś- całe i zdrowe...!!! Są wspaniałe... nie przypuszczałam, że będą takie duże... Mój wisi już na ścianie, a Madziowi przekażę we wtorek... Ach, jeszcze raz ogromne dzięki za to wszystko... jesteś kochana... :* Kaśka |
| 1189 | ...Elfiozo... plakaciki doszły dziś- całe i zdrowe...!!! Są wspaniałe... nie przypuszczałam, że będą takie duże... Mój wisi już na ścianie, a Madziowi przekażę we wtorek... Ach, jeszcze raz ogromne dzięki za to wszystko... jesteś kochana... :* Kaśka |
| 1188 | ...Ale skandal normalnie... ...Wygrałam płytę Czarno-Czarnych... Przyszła dziś... ale... kaseta! I do tego bez obiecanych autografów... kicz normalny kicz... I to na czacie na www.gazeta.pl... normalnie skandal... tak ludzi oszukiwać... Ja tam za tym zespołem nie przepadam, ale sam fakt... ściemy ludziom wciskają... :/ *Megi* oburzona... |
| 1187 | a ja nie wiem gdzie bede:( nie wiem czy do bedzie warszawa czy gdansk ;( nie mam pojecia ;( fefe |
| 1186 | Nie chce oddychac. Mnie tu wciaz nie ma. she |
| 1185 | ...no to juz po apelu...spaj coś ty śpiewał...bo ja jak widać nie nie zrozumiałam... Haniczek |
| 1184 | Kochana She... ale pamiętaj, że bez powietrza to można przeżyć co najwyżej minut kilka... :) Oddychaj głęboko! :* (jeszcze tylko 5 dni!) neo |
| 1183 | Korespondent jeszcze śpi (ma do tego prawo z raci wieku, urzędu i choroby:), a ja tak sobie siedzę i yślę, ze jeszcze nie byłam na tak długim Myslokoncercie. I dawno nie słyszałam tylu piosenek z Rozmyślań na raz. No fajnie było:)))))))))))) Prezes FC DSZNPIRPP(ANZJ) |
| 1182 | Miesiące mijają, włosy rosną, a Elvis żyje... Prezes FC DSZNPIRPP(ANZJ) |
| 1181 | Po koncercie... brak mi tchu... she |
| 1180 |
| 1179 | Cojku...powiedz Ty mi, gdzie słyszysz jesienią słowicze trele, co? :) Muszę chyba przyjechać tam do Ciebie i sprawdzić... Ale...za to, jak Ty przyjedziesz do mnie, to ja Ci na pewno pośpiewam. A ja przecież bliska słowika... :) CZEKAM!!! :* neo |
| 1178 | Bylam. she |
| 1177 | '...świat między wierszami ukrył największy skarb...' (...usłyszane dziś między...) pstryk |
| 1176 | Coś duuużo tych 'Ale' użyłam ;P ...NEO...gratulacje :) Ty to masz szczęście...a ja jeszcze swojej płytki Czarno-Czarnych (buahahha ;]) nie dostałam, bo pani moderator była na urlopie ;/ ... *Megi* |
| 1175 | ...Kaś...chciałabym Ci sprawić przyjemność tym głosikiem... Ale tylko po koncercie Myslovitz! Ale nie wiem kiedy to nastąpi :/ Ale musze przyznać, że ten mój głos był komiczny, tylko że mnie bolało gardło a ty się wredotko mała śmiałaś ;P ... *Megi* |
| 1174 | halo! dlaczego nikt nie pyta, co to za Marta z Warszawy wygrała płytę w Trójkowym Ekspresie? :))) ajajajaj....!!! :) neo |
| 1173 | a co z moim artykule / wywiadem? :( Lennu$ |
| 1172 | ..żyje...jak bylismy w drodze do Poznania pokóciłam sie z tatą i tata zawrócił...buuu...no i ja chce na apel!...spaj...ja tozałatwie z wychowawczynia o 8:00!!... Hania gbook.ibt.com.pl/gbook.php?id=14041987 |
| 1171 | Zazdroszczę tym szcześciażom co będą na koncerciku Myslo :((( Ale nie wszystko stracone bo niedługo ja będę na koncercie mojego najbardziej ukochanego zaraz po Myslovitz zespołu. Oczywiscie wiadomo, że chodzi o Negatyw. Na ten koncert czekam prawie tak bardzo jak czekałam w lipcu na festiwal rockowy w węgorzewie( gwiazda ostatniego wieczoru był ofcourse Rojek i reszta). I to był przed ostatni dobry koncert na jakim byłam bo na poczatku wrzesnia doszedł jeszcze Kult, a tam było naprawdę zajebiście. Troche dużo napisałam, ale skoro nie moge sie wyżyc na czacie to gzdzies muszę to zrobić :)))) Pozdrowionka dla wszystkich( pozdrówcie również Quepasę na czacie bo on tu nie zaglada) jukka |