Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Michał Przybycień

W księdze jest 9720 wpisów.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

1170
na stronie http://www.porcys.com/ można się dowiedzieć, że na koncertach, które sie teraz odbywają, Myslovitz gra także starsze utwory w nowych aranżacjach, np. "Zawód Reporter". Taaaak... Chyba przegapiłam coś w historii Myslovitz?... :)))
neo

1169
przede wszystkim ----> DZIĘKI

***
nie moge ja chce tam spowrotem...
elfik

e-lf.blog.pl

1168
...Brrr... koncert w Poznaniu... tak niewiele brakowało... może kiedy indziej usłyszę po raz kolejny zachrypnięty głos Madź... rozkoszny był... :))) [prawie umarła ze śmiechu]
...Kaja... Seba żartował[a]... to jest reklama Ery... Nigdy nie wierz facetowi... :P
...I Neoś za tworzenie szatańskich pomysłów się wzięła... ;)
Kaśka

1167
jeju jeju koncecik za chwile:) nic na angola na jutro nie umiem moge acidland zaspiewac w wersji anglojezycznej:))
kura

1166
NiC dOdAc NiC uJaC.....Po PrOsTu JeSt ZaJeBiScIe.......DzISiEjSzY dZiEn ByL uDaNy ChOCiAz JeSzCzE TrWa.....I bEdZiE TrWaL wIeCzNiE....NiKt Mi NiE pRzEsZkOdZi W TyM AbY bYc SzCzEsLiWyM......rAcZeJ PaSuJe SzCzEsLiWa.....KoFaM WaS ALL......Pa CaLuSKi :***
carisma

ni ma i ni bedzie :P

1165
Qrde...Michałq jush pewnie to pisałam ale jeshcze raz napishe......Twoja stronka jest soOper........naprawde...dzieki niej dowiedzialam się doOzo ciekawych rzeczy o zespole Myslovitz.....a tak poza tym to podrafiaaaaaaaaaaaaaaaam @ll społecznisc co tu ciągle na tej stroonce siedzi :>> cmokas dla @ll :***** tymczasem.......
carisma

ni ma i ni bedzie :P

1164
...Eh...Myslokoncert...tego teraz by mi było trzeba... Ale na koncert pojechać nie było mi dane... Nie ma to jak dziura :/ ...
*Megi*

1163
She 3maj sie jak bedzie Ci sie wydawalo ze juz nie wytrzymujesz to oni dadza Ci takiego kopniaka w postaci czadowej muzy ze zabraknie Ci tchu....wiem coś o tym.Myslałam ze to koniec niespodzianek ale jak usłyszałam bis(4 piosenki i Pocztówka...w wykonaniu Przemka)to malo sie nie posikalam:))))))
magaw

1162
Tak Kasiu były te piosenki i jeszcze To nie był film,Do utraty tchu....
magaw

1161
dzieki seba 44

kaja

1160
Aaaaaaaaaaa! Myslokoncert!!!!!! Aaaa.... jeszcze w to uwierzyc nie moge. Takie szczescie mnie spotka :)
she

1159
Juz za chwilke wychodze na myslokoncert... nie moge oddychac z podekscytowania ;)) Ata my sie zobaczymy :*
Pozdrawiam wszystkich i trzymajcie za mnie kciuki zebym nie padla z wrazenia :)))
she

1158
serdeczne pozdrowienia dla wszystkich wybierajacych sie dzis na koncert w Poznaniu :)))
ata

1157
neo,neo,neo!juz wkrotce nastapi wielki dzien (kolejny;)) :zobaczymy sie znowu!!! hurrrrraaaaaa!!!!!!!!!!
:****************
coj

1156
deszczyk jesienny spadl
slychac slowicze trele
o jakze piekny jest swiat
ze zwiazkiem radzieckim na czele
coj

1155
Jzzmn: świetny pomysł. Jestem za.
Nie ma jak modernowane rozmowy.
Tajemnicza z Tiiiin za pazuchą....

1154
...Jzzmn ... NIE!
To nasza jedyna, wyjątkowa, koffffana Księga :D...
*Megi*

1153
pszczółka=Spinka ??

...Kaś...o taaaak...a mój głos po koncercie pamiętasz ?... :D
*Megi*

1152
Drogi Korespondencie zagraniczny!!! Z pewnością Twoja dzisiejsza niechęć do WCHODZENIA spowodowana jest tylko i wyłącznie stanem Twojego zdrowia. Mam jednak nadzieję, że jutro zmienisz zdanie... no chyba, że znowu schowasz się w toalecie ;))) Co może się zdarzyć, gdy będziesz nadużywała herbaty, którą dostarczę w termosie ;))))) Pragnę też zauważyć, że skoro Prezes wyrusza dzisiaj w teren, tymczasowe dowodzenie akcją na miejscu przejmuje Zastępca Prezesa :)))) Na zakończenie życzę miłych zwiadów Prezesowi i Korespondentowi :)))) Bez odbioru.
II Zastępca Prezesa

1151
Jestem przeziebiona,z nosa mi leci, wiec obsciskiwanie sie i obejmowanie dzisiaj odpada.Jutro rowniez ,dltego NIGDZIE NIE WCHODZE!:)
Korespondent zagraniczny lub Guest Star

1150
Drogi Zarządzie!!!
Zdezerterowałam dziś ze zwiadów, przyznaję. Ale było to spowodowane tylko i wyłącznie troską o moje zdrowie fizyczne i psychiczne, a także koniecznością zaplanowania kreacji na jutrzejsze niezwykłe wydarzenia, w celu zapewnienia wszystkim zainteresowanym pełni wrażeń wzrokowych. Niemniej troszkę się rozejrzałam i nie stwierdziłam Błekitnego Korytarzyka (Prowadzącego Do Toalety), co bardzo mnie uspokoiło:) Wyruszam na poszukiwanie rekwizytów służbowych. Przygoda, przygoda, każdej chwili szkoda!!! Pamiętajcie o naszym pstanowieniu - "parę miłych słów, jedno ciepłe spojrzenie" i dopisek "ANZJ" znika!!!
Zastepca Prezesa FC DSZNPIRPP(ANZJ)

1149
Jak ktoś ma ochotę pokespondować nie
tylko o świetnej muzyce Myslovitz to niech da znać to podam swój mail.
teddy

1148
Nareszcie strona gdzie są chwyty do wszystkich piosenek!
hallelujah!!!
teddy

1147
Moi drodzy!!! Gdupa wywiadowcza złożona z Korespondenta Zagranicznego naszego FC oraz Prezesa (czyli mnie:) rusza dziś w teren!!!
Terminy jutrzejsze pozostają bez zmian, niezbędne zakupy dokonane, przygotowania poczynione, godzina 0 zbliża się!!!
Prezes FC DSZNPIRPP(ANZJ)

1146
...potrzebuje pomocy...po raz kolejny blondynka skasowała sobie liste na gg...prosze sie do mnie odezwac myslorodzinko!...prosze...
Hania

gbook.ibt.com.pl/gbook.php?id=14041987

1145
Chciałam powiedzieć że jest mi niezmiernie miło gdyż coraz częściej w radiu ( i to nie tylko w 3) słyszę utwory Myslovitz :))
Wczesniej zdazało się to niezmiernie rzadko.. a teraz mmm :)
Szkoda tylko że są to przewaznie 2 te same utwory : "Acidland" i "Sprzedawcy marzeń".. czasami "Długość dźwięku samotności" ..
większośc ludzi zna Myslo tylko z tych piosenek..
justyna

1144
Drogi Zarządzie!!!
Czy wszystko już gotowe??? Mam nadzieję, że niezbędne rekwizyty zostały zakupione, a wszelkie godziny objęte naszym planem są aktualne. Przybywam jutro, ostrzegam, że będę bardzo rozwydrzona i głodna ;)))))
II Zastępca Prezesa FC DSZNPIRPP(ANZJ)

1143
She... :*
Równanie już zapisałam sobie w sercu... Lekcja do zapamiętania... :)

Kaś... :* - mam szatański pomysł! Szczegóły wkrótce!

I...chciałam powiedzieć, że u mnie te dwa słowa, które od Was słyszę tak często ostatnio, są schowane bardzo głęboko...nie umiem ich wydobyć...ale mam nadzieję, że je widzicie, bo Wy też tak głęboko we mnie jesteście ukryci... :* - dobrej nocy!...
neo

1142
wow..
jestem normalnie w szoku!!!
nasi kochani Panowie podpisywali plytke w empiku!!i wogole dali im kluski śląskie i kefirek...
eh..sam koncert byl poprostu wspanialy(nie liczac blendersów->lekka pomylka?)
nasz wroclawska publicznosc sama zaspiewala "Dlugość.." a pan Arturek skomentował to tak: na zadnym naszym koncercie chyba jeszcze tak nie bylo..
wiecej chyba bedzie pozniej..
zaraz ide spac bo juterko do szkoly..
dobranoc kochane mysloludziki:D
elfik caly w :)

1141
nie widziałes poprzedniej LOL
sebo44

1140
Świetna strona - dużo treści i estetyczne wykonanie - gratuluję!

P.S. Ta księga gości sugeruje, że może powinieneś pomyśleć nad forum :)
Jzzmn

1139
...być kobieta, być kobietą...
Hania

gbook.ibt.com.pl/gbook.php?id=14041987

1138
...Najlepszym sposobem wywołania rogalika na buzi jest Neoś... Dziękuję za uśmiechy... one mi są tak bardzo potrzebne... :*
Kaśka

1137
...jestem i zyje...buł dziś u mnie kumpel którego dawno nie widziałam...więc postanowiłam sie z Michasiem umówic na piatek...ale fajnie...ale nie moge chodzic więc spacer nie wchodzi w gre...buu:(...
Hania

gbook.ibt.com.pl/gbook.php?id=14041987

1136
'...Gdzieś jest lecz nie wiadomo gdzie
Świat w którym baśń ta dzieje się
Malutka pszczółka mieszka w nim...'
motylem byłam ale utyłam

1135
...Ach, Elfiozo pewnie szaleje teraz na swoim koncercie... Pamiętam jak ostatnim razem wspólnie się bawiłyśmy... Madź, pięknie było... Chcę to powtórzyć... kiedyś, kiedyś, kiedyś...
...Czekam ze zniecierpliwieniem na paczuszkę z plakacikiem... :*
Kaśka

1134
to już jutro:))))))))))))))
daiya

1133
dzień dobry. zgadnij kto to?
pszczółka

1132
...dziekuje jukka...odezwij sie na gg...mój numer to 2226292...
Haniczek

1131
Po dwa razy wiekszym smutku przychodzi natomiast potrojone szczescie. I mamy rownanie.
she

1130
jednak nie lubię bardzo szczęśliwych dni...bo po nich przychodzi dwa razy większy smutek...
neo

1129
Naprawde ci wpółczuję. Ja na swoje urodziny skreciłam duży palec u nogi i do tej pory mnie boli.
jukka

1128
Cześć Haniu(jeśli jeszcze tam jestes) 15:35
jukka

1127
...ello...więc z góry pisze co sie złego stało...a stało sie na w-f...graliśmy w siatke...byłam rozgywajacą...a druga kolezanka chciała przbic piłke przez siatke więc ja chciałam ją zablokowac...i boom...noga mi się wykreciła...i nie moge chodzić kostka spuchnieta...a ja nigdzie wyjść nie moge...potrzybuje współczucia:((...
Haniczek

1126
...15:30...
Hania

1125
9.10.02 godz.15:21
Ten kto w tej chwili spogląda na tą księgę niech da znać.
jukka

1124
:)
ciesze sie zw Wy sie cieszycie:)
plakaciki zielone powedrowaly juz (listem poleconym) o godzinie 13:33
a ja tez powerduje na koncercik o godzinie 17:04...:)
trzymajcie kciuki:)
pozdrawiam:)
elfik

1123
płatków śniadaniowych 'jaśki'
sebo44

1122
<<>>> jaka to ta reklama co rojek gada (mówi)?
kaja

1121
A juz jutro.. nananana... a juz jutro koncert :)) Mmmmmm.....
she

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi



Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!