| 1270 | ...ŻYJĘ!Boże... żyje... jestem tu... a moglo mnie tu nie byc... jeszcze jestem w szoku... zyję...Kocham życie! Miałam wypadek... jechałam ze znajomymi... dachowaliśmy... nic mi nie jest... im też... dziekuje bogu za to że żyję... to dzięki pasom...one uratowały mi życie...... *Megi* |
| 1269 | ...spaj prosiłam Cie o coś... Hania |
| 1268 | little by little... lalalallalala... hmmmmmm... komu sie nudzi reka do gory:)............................. moje rece odfrowaja;) spaj:) |
| 1267 | Zarządzie i Ty, drogi Korespondencie!!!! Mam już dowody rzeczowe :)))))) Wycofuję się z wcześniejszego stanowiska. Nie jestem za usuwaniem ANZJ z nazwy FC. Jutro zobaczycie dlaczego, a tymczasem powiem tylko, że wszystkie zdjęcia wyszły :)))))))) II Zastępca |
| 1266 | ...sypie...sypało...i juz nic...ale zimno...heh lepiej w domku siedzieć... ...spaj miałam przed chwila wielka ochote na twoje krówki...ale powstrzyłałam się...obiecałam Ci je więc ja dostaniesz... ...pozdrwaima...:******... Haniczek |
| 1265 | Sorry wszystkich ale mam coś z explorerem i nie mogę wchodzićna żaden czat. brakuje mi jakiegoś pliku. i jeżeli mogeprosić peggy brown żeby podała mi mój numer gg bo zainstalowałem jeszcze raz i muszęsięod nowa logowaća wolę zachowaćstary numerek. Jacaa |
| 1264 | Eeee... pada. she |
| 1263 | ...Tak Elfiku, inwestuj w uśmiechy... :))) ..Szpieg, mało opłacalna rola... nie zarobisz tyle co ja... Mam zamiar zostać prywatnym detektywem... Państwo nie byłoby w stanie mnie utrzymać... Inwestujcie w detektywów... :))) '...Zima, zima, zima- pada, pada śnieg...' Kaśka |
| 1262 | http://kefffin.blog.pl/ - setlista ze Spodka (jakby kogoś interesowala), niestety kolejność nie taka jak na koncercie tylko alfabetyczna. Opis będzie wieczorem... K3Vin-ek czyli Kefffin albo WaRiaT :-) kefffin.blog.pl/ |
| 1261 | kocham myslo na zywo...:) peggy_brown |
| 1260 | snig za oknem... zima nadchodzi:) spaj:) |
| 1259 | ...witam...po wczorajszej imprezie mam nadwyrężona kostke...boliiii:((... Hania |
| 1258 | detektyw???? role niby podobne ale znacznie bardziej wole szpiegow;))) spaj:) |
| 1257 | :D dla Kasika... She no sama nie wiem... elfiś |
| 1256 | Ech... wiec chyba tylko ja sie tak gubie ;) she |
| 1255 | ...II Zastępca doskonale wywiązała się ze swojego obowiązku... za co bardzo dziękuję... :))) ...Teraz czekam na pomyślne zakończenie zadania powierzonego Zastępcy... ...Oznajmiam wszem i wobec, że w przyszłości zostanę panią Detektyw... ;) [Mam to we krwi] ..Elfiku, poproszę o dużo uśmiechu...!!! Kaśka |
| 1254 | przyganło mnie tu po wczorajszym cudownym koncercie mysłowickich panów w Spodku... Oj, magiczny to był wieczór i magiczny występ z Rojkiem na wyciągnięcie łapki... Pozdrowienia dla pana tego, który przez pierwszą połowę koncertu systematycznie fundował mi siniaki na lewicy mej, nie zważając na moje sugastywne używanie łokcia w kierunku jego... :) Co tam.. warto było... Bo grali fantastycznie, o! Inferna www.placebo.w.pl |
| 1253 | Oficjalnie oznajmiam, że płyty oczywiście przekazałam. Nastąpiło to co prawda z pewnym opóźnieniem, jednak już od pewnego czasu znajdują się one pod opieką Zastępcy. Zarządzie! Bieżę dzisiaj wywołać dowody rzeczowe :))))))) Już dzisiaj wyjaśni się część wątpliwości związanych z usuwaniem dopiska ANZJ :)))) A następnym razem to my będziemy pokazywać paluszkami i mówić I GOT YOU BABE!!! :)))))) II Zastępca |
| 1252 | ...nawiedzam was w nocy...jest 2:19...melduje że z imprezy wróciłam cała i zdrowa...pod opieką brata...było super!!...chyba z 5 razy puścili ASEREJE...jak weszłam do DJ'ejki to w spisie widziałam pełno myslovitz ale żadnego nie puścili...no chyba że koło 1:00 jak poszłam na chwile do domu i wróciłam do 10 minutach... Haniczek |
| 1251 |
| 1250 |
| 1249 | Jeszcze nigdy nie widziałem tak wspaniale zrobionej strony piotrek |
| 1248 | Oczywiście, wstrzymać się możemy. Pragnę jednakowoż przypomnieć, że MĄDRZEJSZY USTĘPUJE - jak mówi ludowe przysłowie:)))))) I GOT YOU BABE!!! I tfu na scenę:))) Zastępca |
| 1247 | ...Mam małe pytanie do II Zastępcy Prezesa... Czy przekazałaś płytki pierwszemu Zastępcy...??? ...Mam nadzieję, że poprawnie udało mi się rozszyfrować osoby wykonujące te urzędy... W razie gdyby próba okazała się porażką, proszę, o powstrzymanie się od śmiechu... :))) [I got you babes] Czekająca na odpowiedź... Kaśka |
| 1246 | Elfiku- a ktora jest prawdziwa? she |
| 1245 |
| 1244 | ...Magda...jak nie chcesz to nie musisz... Hania |
| 1243 | ...Hanka... wiesz co...może jednak będę siedzieć koło kogoś innego... moje uszka tego nie wytrzymają ;P A ksiądz Ci nie mówił nic o pieniądzach?... *Megi* |
| 1242 | Ja nie biore czynnego i systematycznego udzialu w obradach FC,poniewa jestem Korespondentem,ale przypominam zasade:NIE DAJ SIE NABRAC CZLONKU FC!!!!! Proponuje poczekac z wykreslaniem dopisku do czwartku ,kiedy wroce z kolejne wyprawy w interesach! I GOT YOU BABE i pokazujemy paluszkiem na to babe:) Korespondent |
| 1241 | Przypominam zasadę - BĄDŹCIE BEZ LITOŚCI:))) I got... Prezes |
| 1240 | Ależ Prezesie!!! (Zawczasu napiszę I GOT YOU BABE, żebym potem nie zapomniała :))))) Ja jednak jestem za okazaniem litości. Mogę jednak wstrzymac się do poniedziałkowego popołudnia oczywiście, gdyż wcale mi się nie spieszy ;)))) II Zastępca |
| 1239 | nie chciałabym w tym momencie wyjśc na okrutną, wredną i mściwą, ale mimo wszystko proszę o czas do pn pop.:)) I GOT YOU BABE!!! Wasz Prezes |
| 1238 | Więc uważacie, że kwalifikuje się to do PRÓBY AUTOIRONII??? Ale pamiętacie okolicznosci tej autoironii?? Ja sugeruję powtórne rozpatrzenie wniosku o skreślenie dopisku ANZJ:)) Przynajmniej do poniedziałku popołudnia proszę o wstrzymanie się:)))) Prezes |
| 1237 | Ej ludziska czy jest jakas stronka na ktorej jest przebieg wreczenia nagrody miesięcznika ELLE (MYSLOVITZ) Kajka |
| 1236 | tak tak... 3 dniowy, ale jeden dzien jusz sie prawie skonczyl:\ ale go na szczescie nie zmarnowalem:P ciekawe co w tej chwili leci w spodku... pewnie wszyscy slacza calymi silami i kazdy wykrzykuje tytul swojego ulubionego utworu ktorego by chceial wysluchac albo spiewa razem z zespolem "16 lat moj pierwzsy raz" (zacytowalem ten kawalek gdyz wiem ze taj bardzo go lubi i zywi do niego wielkie, milosne, pod zadnym pozorem zboczone uczucie);) spaj:) |
| 1235 | Przepraszam... I GOT YOU BABE!!!:)) Jeszcze raz Zastęca |
| 1234 | Ja jestem za!!! Próby autoironii zawsze mnie rozczulają:))) Zastępca |
| 1233 | Ach...zapomniałabym o I GOT YOU BABE!!!! ;))))) Zaczepiający II Zastępca ;))) |
| 1232 | Do Zarządu FC!!!! Korzystając z przysługujących mi praw, chciałabym wnieść o usunięcie z nazwy FC dopisku ANZJ. Uważam, że wymagane warunki zostały spełnione. Co Wy na to, dziewczęta? II Zastępca |
| 1231 | ...Kaś...przepraszam...przyniose...widziałam sie teraz ze spajem mogłam mu dac...ale wyleciało mi z głowy...jak cos to Ci szybciutko oddam... Hania gbook.ibt.com.pl/gbook.php?id=14041987 |
| 1230 | tam tez nie wyszlo. she |
| 1229 | Co nie tutaj? Tajemnicza |
| 1228 |
| 1227 | ...Trzydniowy weekend się zaczął, a ja mam wrażenie jakbym miała przed sobą conajmniej tydzień wolnego... Koleżanka w szkole zagrała mi na gitarzę 'Wieżę melancholii'... Tylko zamknąć oczy i nachodzi poczucie, jakby się tam stało- przed sceną... A to było tylko dla mnie... i dla nikogo innego... [Szukam szczęścia, to za rogiem, prawda?] Kaśka |
| 1226 | ...Acha, Hań, cały czas z głowy mi wylatuje, żeby Ci przypomnieć... Przynieś mi, proszę, na wtorek mój singiel i EPkę... Tylko nie bierz ze mnie przykładu i nie zapomnij... ;) 'Pamiętam, mówił[a] zapamiętaj- nie potrafię zapomnieć' Kaśka |
| 1225 | łiiiiiii.........dzisiaj koncet myslo w spodku!!!!!!!!! :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) pegguś |
| 1224 | IT`S OVER, I KNEW IT WOULD END THIS WAY!!!! Jak śpiewa Damian. Korespondent w drodze do domu, u mnie cicho, smutno i w ogóle wiatr wieje... Pozostaje wspomnienie fioletowych plecków bez plecków (w zespole:)... Do zastępców - I got you babe! Prezes z upadniętymi obyczajami |
| 1223 | Qrde żałuje że nie byłam ani razu na koncercie myslovitz...zreszta najlepsze jeszcze przede mna......hyhy :Pp pozdrofionka i cmooooooookasy :** Carisma...jestem happy :>> juz pisalam ze nie ma i nie bedzie w najblizszym czasie.....heh :>> |
| 1222 |
| 1221 | ...Ven, czasami warto się przyjaźnić z nimi, ale tylko od czasu do czasu... nie częściej... ..Jeszcze pięć koncertów i po trasie... z tego co wiem, to krawaty były już na koncercie w M-cach... Ciekawe czym zaskoczą nas w przyszłości... [już wyobraźnia zadziałała] Kaśka |