Odwiedz sponsora ksiegi!
Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Michał Przybycień

W księdze jest 9720 wpisów.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

1420
Witamy!!! Żyjemy, aczkolwiek nasze podkrążone oczy i błędny wzrok sugerowałyby cos innego. ;)
Chciałyśmy donieść, że wczorajszego wieczora dokonało się dziwne rozmnożenie naszych osób (niestety koleżanka Smarkiii popsuła nam radość pierwszeństwa podzielenia się tą informacją - pozdrawiamy ją jednak serdecznie!) - i o ile z domu wyszłyśmy jako neo&coj, tak wróciłyśmy jako neo&coj&Smarkiii. Myślę, że lekcje szeptania i bezszelastnego chodzenia zdałyśmy na 5 (to się okaże po wyjeździe coj - czy pzrezyję :))) - (neo) ).

ja (coj)mowie szybko:teraz nie mamy czasu na konstruktywne pisanie poniewaz idziemy na Stadion X-lecia kupic sobie kilka kreacji na sezon jeszienno-zimowy,ale jak juz wrocimy,to sie odezwiemy!
ppapaaa!
Smarki:wszystko o co prosisz-dostaniesz;))))
neo&coj

1419
Buziaki Fefe !!!Napisze zaraz jak tylko przyjdę do siebie:)
Smarkiii

1418
Wsiadłam w bardzo szybki pociąg, w którym rozdawali darmowe wafelki oraz soczki,lecz niestety nie było tzw. konkreta:)Mogli chociaż(za taką cenę) paróweczkę hrabiego zaserwować!
Jestem już w domu i zaraz idę spać-wyglądam po tej szalonej nocy UROCZO!!! Macham do Was,towarzyszko Coj! A Wam koleżanko Neo dziękuje za przemiłe pieczarkowe party!
Czekam na rączki w gipsie oraz japonki:)
Jak ta piosenka się nazywała? "Po pracy browna"????:)
Smarkiii -zwłoki

1417
...(nie zgodnie z prawem)...
do Spaj:

...Kochane słoneczko, w tym szczególnym dniu, życzę Ci zdrowia, szczęscia, uśmiechu na twarzy, miłośći (szczególnie do mnie :P), dobrych ocen w szkole, dużo słodyczy (ale nie za dużo bo bedziesz gruby!), i abyś nie musiał sie ze mną w żaden kolwiek sposób kłócić ani rozstawać :P...
...to wszystko zyczę Ci w dniu 17 października 2002...dokładnie cztery miesiące temu, stałes mi sie osoba bliższą niz kto inny...K.C.T...

...twoja kochająca żona...
Hania w pieknym dniu rocznicy

gbook.ibt.com.pl/gbook.php?id=14041987

1416
przychodzijakoniematerialnykochanek
mamćiboroc

1415
kto nie zartuje i co nie warto... przebudzilem sie bo mi sie tajna przypomniala:P
spaj:)

1414
NIE WARTO!!!
ja nie żartuję

1413
mamy godzinke 22:00... a ja jusz sobie siedze czysciutki i swiezutki przed komputerkiem... jestem bardzo grzecznym hlopcem...;) a tajna pewnie sie jeszcze nie oderwala od komputera i do wyrka pojdzie dopiero po polnocy... bardzo niegrzeczna dziewczynka:P
spaj:)

1412
:D
co to byl za niedobry pies....hm...
:D
elficzeq

1411
...Moją książeczkę od 'Korovy...' z podpisami Myslo pogryzł pies koleżanki... Mam nadzieję, że przynajmniej mu smakowała... Na razie [nie wiem z jakiego powodu] to zdarzenie wywołuje uśmiech na mojej twarzy... Na piątek ma mi przynieść ją i wtedy się pewnie zdołuję... ech... kill dogs!!! ;)))
Kaśka

1410
dwie dorosle odobki siedza sobie w wawie... ciekawe co tam wyprawiaja???... milej i hyba troszke spoznionej zabawy neo i coj zyczy spaj:)
spaj:)

1409
przepraszam ze sie wtracam, ale chcialam tylko powiedziec ze szukam michalla, jakbys sie pojawil daj znac na gg.PILNE!
ps.Smarkii kochanie napisz do mnie maila co u Ciebie i jak bylo.Stesknilam sie.
zakatarzona fefe

1408
...Jakie tu romanse dzikie... całusy, uściski, łaskotki... Śmiech jest tak donośny, że na pewno dotrze aż do Wawy... Kiedy usłyszycie z nienacka w uszach 'Hahahahaha'... to będę to na pewno ja- łaskotana przez Wasza duszki... :)))
...Miałam nadzieję, że zdążę życzyć Wam wspaniałej i pysznej zabawy na koncercie [po raz kolejny] nim wybędziecie z domku, ale chyba się spóźniłam... Całe szczęście wiecie, że jestem tam z Wami... ;)
[Akcja inwestuj w uśmiech ciągle ma moje poparcie... :D ]
Kaśka

1407
Co mi pozostaje? Cmok :*
she

1406
Dla She kochanej przesyłamy zamiast łaskotek uścisk od każdej z nas (ciepły,bliziutkii długi)...
I na razie uciekamy...myśleć o koncercie ;))) i o Smarkiii :) aaa... i o Thomashu też! :)
coj&neo

1405
Siemka fajna stronka mój numer gg to 3047815, a www to: www.clouid.prv.pl-
Zapraszam!!!!!!!!!!!!11
Radi_max

www.cloud.oprv.pl

1404
Jezu kocham ten zespół! Takż kocham Ciebie Kasiu.J!
KLATUS

mateuszek.blog.pl

1403
Wszystkim, ktorzy wybieraja sie na dzisiejszy myslokoncert zycze udanej zabawy :) W szczegolnosci oczywiscie pozdrawiam Coja i Neo :*
she

1402
Z szerokim uśmiechem mówimy wszystkim: DZIEN DOBRY!!!
Bardzo ważny dzień pod znakiem Myslovitz zaczynamy w okolicach południa,ale za to pewnie skończymy daleko po północy - a więc się wyrówna. :) (czekam na Coj,żeby coś dopisała - gdzieś mi uciekła...);) - o! idzie!!!
jestem:)poszlysmy spac chyba o piatej...nic dodac,nic ujac....ziewamy!

neo&coj

1401
RAFAL skad wiedziales, ze ja to ja? Neo i Coju... achh... tylko pozazdroscic. I co to za laskotanie Kasika? O she biedna to juz nikt nie dba ;))) Hania- eee...yyy... Dobranoc...
she

1400
mowimy dobranoc,ale nie idziemy spac:)))
thomi,wybacz nam,ponioslo nas!!!
Kaś...wieczorne łaskotki pod piątym lewym żeberkiem! Nagraj swój śmiech i przyslij nam,żebyśmy miały dowód,że efekt był zgodny z oczekiwaniami :)

coj&neo

1399
aha Peggy i Lenus-> fajnie sie rozmiawialo na czacie:)
dobranocka...:D
elfiś

1398
Kasik masz racje...:D
Hania i tak wrocisz...
pozdrawiam
elfiś

1397
...Dlaczego nawiedza mnie dziwne uczucie, że Hania nigdy nie ma swojego końca... i na pewno nieraz ją tu jeszcze zobaczę...??? ;)
...Akcja- inwestuj w uśmiechy- trwa nadal... [ :D ]
Kaśka

1396
...Dlaczego nawiedza mnie dziwne uczucie, że Hania nigdy nie ma swojego końca... i na pewno nieraz ją tu jeszcze zobaczę...??? ;)
...Akcja- inwestuj w uśmiechy- trwa nadal... [ :D ]
Kaśka

1395
co to-to nie..trzymaamy cie siła...badz zdrowa haniu...
lennus

1394
...więc żegnam się z wami wszystkimi...na pewnein zcas...moge nie wrócić...ale nie przejmujcie sie większość ma mój numer gg...
...papa she, kasik, tajna, peggy brown, Tomek_p, thomash, michall, lennus, Qls, Quepasa, Dayia, Jacaa, AniaS, megi, neo, Agnieszka, freak i o reszcie o której zapomniałam w tym momencie...
...szczególne wzglede pozegnalne dla Spaja...którego zawsze w sercu bede nosic...i darzyc go wielkiem uczuciem...
...was równiez kocham...ale to inny rodzaj miłości...no to papapa...nie wiem kiedy wróce...może nigdy!...nie wiem...
Hania

gbook.ibt.com.pl/gbook.php?id=14041987

1393
She: panuje akcja ->UŚMIECH :D a poza tym totalny chaos...:D
Kasik: dostalam->odpisalam->czekam na jeszcze:D
elfik

1392
Jejku... co tu sie dzieje? :))))
she

1391
Jeśli nikt po mnie nie przyjdzie to ja w ogóle na ten koncert nie dotrę:))
Smarkiii

1390
Tak, chciałam poinformować ,że już jestem w kraju i przyjęłam kolejnego misia:)
Mam nadzieję,że mnie jutro ktoś odbierze!!!!!!Będę stała SZTYWNO pod Pałacem ,ponieważ zimno jest:)
A jeśli nikt po mnie nie przyjdzie ,to jak spotkam na koncercie to zabiję normalnie!:)
Smarkiii

1389
Ja nic nie mówię... ale kocham się narażać. ;)))

Spaj & Kaś: Ja tysz..ja tysz..yhyhy ;)))
Tajemnicza

1388
...Taj, ja nic nie mówię, ale Ty się komuś narażasz... jestem z Tobą... :)))
from spaj: ja tesz, ja tesz:P
Kaśka

1387
...ja sie powinnam stąd wyprowadzić...przynajmnie na jakiś czas...jestem nie potrzebna i nie kochana...
Hania

1386
'jak nie to...- uważaj, bo jak Cię spotkam, to zabiję...'
Kaśka

1385
'jeeeeesteeeeeem jaki jeeeeeeesteeeeeeemmmm
a ty akceptuj mnie
bo jak nie to...'
sebo44

1384
Spaj... My Preciousss... ;))
Tajemnicza

1383
tak..tak Kasiku uśmiech góra..
elfiś

1382
"oooooooooo, jestem jaka jestem":P (prosze o nie zwracanie uwagi na nieodmieniony rodzaj... chcialem zeby bylo tak jak to naprawde leci)... ;)
spaj:)

1381
oj rarytas jakich mało ;-)))))
Dominika

1380
...Moje stópki gotowe na łaskotki już od tygodnia... :)))
Kaśka

1379
...Dominika, gratuluję wygranej, zwłaszca płyty Jarka Webera... cóż za rarytas w tym zestwie płyt, które dostałaś... ;)
...Elfiozo, Elfiozo, Elfiozo... uśmiechy górą... Pamiętaj...!
...Spaj nie jest chamski...??? ...To najbardziej kochane storzonko jakie znam... Kto jest innego zdania niech stąd wyjdzie... ;)
Kaśka

1378
ZRÓB MI LASKĘ-------->ktos dziś z was powiedział te słowa
były one wypowiedziane na dworze
...

1377
oto my!!! siedzimy ramię w ramię i oko w oko i jest CUDOWNIE!!! (to mówi neo)

prawde mowi:),neo jest swietna kucharka;)))juz sie nie mieszcze w spodniach;)))Thomash,dziekuje za fanfary i kwiaty:)))pozdrawiam was ,ja wiesniara co do stolycy przyjechala!

Szczegolnie mocno sciskamy Kasika!!! I zaraz wyslemy obiecane dobre duszki - szykuj stópki!!!

Pytam ja (coj):Smarkiii czy wrocilas juz do kraju????

Wrócimy wieczorem (mowi neo) - albo i nie (mowi coj) :)))
neo&coj

1376
...poprawił mi sie humorek...dzieki koledze który o mnie zawsze pamieta..
Haniczek

gbook.ibt.com.pl/gbook.php?id=14041987

1375
zapraszam na fajna stronke.emocjonalny punk dla kazdego znajacego sie na uczuciach.
ktos

www.dielast.band.pl

1374
Kwestia usuwania ANZJ z nazwy FC cały czas aktualna. Coraz więcej głosów na nie. Wszystko zostanie ostatecznie rozstrzygnięte po zakończeniu sobotniej akcji. Uwzględnimy też oczywiście wyniki jutrzejszego dochodzenia przeprowadzanego przez Korespondenta.
II Zastępca

1373
Ja w ogóle proponuję zmienić nazwę zespolu na THE UNKLES:))))))) Bardzo chwytliwe, kariera na zachodzie murowana....:)))
Prezes

1372
...do szanownego Spaja...mozesz sie zmienić?...choć troszke...mniej chamstwa...mniej chamstwa...
Hania

gbokk.idt.com.pl/gbook.php?id=14041987

1371
Zgadnijcie co mi dziś przyszło dzięki moejj kochanej ;-) poczcie polskiej:
3 płytki: Jarka Webera (haha), Sweet Noise i najpiekniejsza Korova Milky Bar - to już moja druga, ale wcześniejsza jest więcej warta bo mam na niej autografy :-))
fajnie brać udział w konkursach i byc fuksiarzem :-)
buziaczki
Dominika

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi



Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!