| 1420 | Witamy!!! Żyjemy, aczkolwiek nasze podkrążone oczy i błędny wzrok sugerowałyby cos innego. ;) Chciałyśmy donieść, że wczorajszego wieczora dokonało się dziwne rozmnożenie naszych osób (niestety koleżanka Smarkiii popsuła nam radość pierwszeństwa podzielenia się tą informacją - pozdrawiamy ją jednak serdecznie!) - i o ile z domu wyszłyśmy jako neo&coj, tak wróciłyśmy jako neo&coj&Smarkiii. Myślę, że lekcje szeptania i bezszelastnego chodzenia zdałyśmy na 5 (to się okaże po wyjeździe coj - czy pzrezyję :))) - (neo) ). ja (coj)mowie szybko:teraz nie mamy czasu na konstruktywne pisanie poniewaz idziemy na Stadion X-lecia kupic sobie kilka kreacji na sezon jeszienno-zimowy,ale jak juz wrocimy,to sie odezwiemy! ppapaaa! Smarki:wszystko o co prosisz-dostaniesz;)))) neo&coj |
| 1419 | Buziaki Fefe !!!Napisze zaraz jak tylko przyjdę do siebie:) Smarkiii |
| 1418 | Wsiadłam w bardzo szybki pociąg, w którym rozdawali darmowe wafelki oraz soczki,lecz niestety nie było tzw. konkreta:)Mogli chociaż(za taką cenę) paróweczkę hrabiego zaserwować! Jestem już w domu i zaraz idę spać-wyglądam po tej szalonej nocy UROCZO!!! Macham do Was,towarzyszko Coj! A Wam koleżanko Neo dziękuje za przemiłe pieczarkowe party! Czekam na rączki w gipsie oraz japonki:) Jak ta piosenka się nazywała? "Po pracy browna"????:) Smarkiii -zwłoki |
| 1417 | ...(nie zgodnie z prawem)... do Spaj: ...Kochane słoneczko, w tym szczególnym dniu, życzę Ci zdrowia, szczęscia, uśmiechu na twarzy, miłośći (szczególnie do mnie :P), dobrych ocen w szkole, dużo słodyczy (ale nie za dużo bo bedziesz gruby!), i abyś nie musiał sie ze mną w żaden kolwiek sposób kłócić ani rozstawać :P... ...to wszystko zyczę Ci w dniu 17 października 2002...dokładnie cztery miesiące temu, stałes mi sie osoba bliższą niz kto inny...K.C.T... ...twoja kochająca żona... Hania w pieknym dniu rocznicy gbook.ibt.com.pl/gbook.php?id=14041987 |
| 1416 | przychodzijakoniematerialnykochanek mamćiboroc |
| 1415 | kto nie zartuje i co nie warto... przebudzilem sie bo mi sie tajna przypomniala:P spaj:) |
| 1414 | NIE WARTO!!! ja nie żartuję |
| 1413 | mamy godzinke 22:00... a ja jusz sobie siedze czysciutki i swiezutki przed komputerkiem... jestem bardzo grzecznym hlopcem...;) a tajna pewnie sie jeszcze nie oderwala od komputera i do wyrka pojdzie dopiero po polnocy... bardzo niegrzeczna dziewczynka:P spaj:) |
| 1412 |
| 1411 | ...Moją książeczkę od 'Korovy...' z podpisami Myslo pogryzł pies koleżanki... Mam nadzieję, że przynajmniej mu smakowała... Na razie [nie wiem z jakiego powodu] to zdarzenie wywołuje uśmiech na mojej twarzy... Na piątek ma mi przynieść ją i wtedy się pewnie zdołuję... ech... kill dogs!!! ;))) Kaśka |
| 1410 | dwie dorosle odobki siedza sobie w wawie... ciekawe co tam wyprawiaja???... milej i hyba troszke spoznionej zabawy neo i coj zyczy spaj:) spaj:) |
| 1409 | przepraszam ze sie wtracam, ale chcialam tylko powiedziec ze szukam michalla, jakbys sie pojawil daj znac na gg.PILNE! ps.Smarkii kochanie napisz do mnie maila co u Ciebie i jak bylo.Stesknilam sie. zakatarzona fefe |
| 1408 | ...Jakie tu romanse dzikie... całusy, uściski, łaskotki... Śmiech jest tak donośny, że na pewno dotrze aż do Wawy... Kiedy usłyszycie z nienacka w uszach 'Hahahahaha'... to będę to na pewno ja- łaskotana przez Wasza duszki... :))) ...Miałam nadzieję, że zdążę życzyć Wam wspaniałej i pysznej zabawy na koncercie [po raz kolejny] nim wybędziecie z domku, ale chyba się spóźniłam... Całe szczęście wiecie, że jestem tam z Wami... ;) [Akcja inwestuj w uśmiech ciągle ma moje poparcie... :D ] Kaśka |
| 1407 | Co mi pozostaje? Cmok :* she |
| 1406 | Dla She kochanej przesyłamy zamiast łaskotek uścisk od każdej z nas (ciepły,bliziutkii długi)... I na razie uciekamy...myśleć o koncercie ;))) i o Smarkiii :) aaa... i o Thomashu też! :) coj&neo |
| 1405 | Siemka fajna stronka mój numer gg to 3047815, a www to: www.clouid.prv.pl- Zapraszam!!!!!!!!!!!!11 Radi_max www.cloud.oprv.pl |
| 1404 |
| 1403 | Wszystkim, ktorzy wybieraja sie na dzisiejszy myslokoncert zycze udanej zabawy :) W szczegolnosci oczywiscie pozdrawiam Coja i Neo :* she |
| 1402 | Z szerokim uśmiechem mówimy wszystkim: DZIEN DOBRY!!! Bardzo ważny dzień pod znakiem Myslovitz zaczynamy w okolicach południa,ale za to pewnie skończymy daleko po północy - a więc się wyrówna. :) (czekam na Coj,żeby coś dopisała - gdzieś mi uciekła...);) - o! idzie!!! jestem:)poszlysmy spac chyba o piatej...nic dodac,nic ujac....ziewamy! neo&coj |
| 1401 | RAFAL skad wiedziales, ze ja to ja? Neo i Coju... achh... tylko pozazdroscic. I co to za laskotanie Kasika? O she biedna to juz nikt nie dba ;))) Hania- eee...yyy... Dobranoc... she |
| 1400 | mowimy dobranoc,ale nie idziemy spac:))) thomi,wybacz nam,ponioslo nas!!! Kaś...wieczorne łaskotki pod piątym lewym żeberkiem! Nagraj swój śmiech i przyslij nam,żebyśmy miały dowód,że efekt był zgodny z oczekiwaniami :) coj&neo |
| 1399 | aha Peggy i Lenus-> fajnie sie rozmiawialo na czacie:) dobranocka...:D elfiś |
| 1398 | Kasik masz racje...:D Hania i tak wrocisz... pozdrawiam elfiś |
| 1397 | ...Dlaczego nawiedza mnie dziwne uczucie, że Hania nigdy nie ma swojego końca... i na pewno nieraz ją tu jeszcze zobaczę...??? ;) ...Akcja- inwestuj w uśmiechy- trwa nadal... [ :D ] Kaśka |
| 1396 | ...Dlaczego nawiedza mnie dziwne uczucie, że Hania nigdy nie ma swojego końca... i na pewno nieraz ją tu jeszcze zobaczę...??? ;) ...Akcja- inwestuj w uśmiechy- trwa nadal... [ :D ] Kaśka |
| 1395 | co to-to nie..trzymaamy cie siła...badz zdrowa haniu... lennus |
| 1394 | ...więc żegnam się z wami wszystkimi...na pewnein zcas...moge nie wrócić...ale nie przejmujcie sie większość ma mój numer gg... ...papa she, kasik, tajna, peggy brown, Tomek_p, thomash, michall, lennus, Qls, Quepasa, Dayia, Jacaa, AniaS, megi, neo, Agnieszka, freak i o reszcie o której zapomniałam w tym momencie... ...szczególne wzglede pozegnalne dla Spaja...którego zawsze w sercu bede nosic...i darzyc go wielkiem uczuciem... ...was równiez kocham...ale to inny rodzaj miłości...no to papapa...nie wiem kiedy wróce...może nigdy!...nie wiem... Hania gbook.ibt.com.pl/gbook.php?id=14041987 |
| 1393 | She: panuje akcja ->UŚMIECH :D a poza tym totalny chaos...:D Kasik: dostalam->odpisalam->czekam na jeszcze:D elfik |
| 1392 | Jejku... co tu sie dzieje? :)))) she |
| 1391 | Jeśli nikt po mnie nie przyjdzie to ja w ogóle na ten koncert nie dotrę:)) Smarkiii |
| 1390 | Tak, chciałam poinformować ,że już jestem w kraju i przyjęłam kolejnego misia:) Mam nadzieję,że mnie jutro ktoś odbierze!!!!!!Będę stała SZTYWNO pod Pałacem ,ponieważ zimno jest:) A jeśli nikt po mnie nie przyjdzie ,to jak spotkam na koncercie to zabiję normalnie!:) Smarkiii |
| 1389 | Ja nic nie mówię... ale kocham się narażać. ;))) Spaj & Kaś: Ja tysz..ja tysz..yhyhy ;))) Tajemnicza |
| 1388 | ...Taj, ja nic nie mówię, ale Ty się komuś narażasz... jestem z Tobą... :))) from spaj: ja tesz, ja tesz:P Kaśka |
| 1387 | ...ja sie powinnam stąd wyprowadzić...przynajmnie na jakiś czas...jestem nie potrzebna i nie kochana... Hania |
| 1386 | 'jak nie to...- uważaj, bo jak Cię spotkam, to zabiję...' Kaśka |
| 1385 | 'jeeeeesteeeeeem jaki jeeeeeeesteeeeeeemmmm a ty akceptuj mnie bo jak nie to...' sebo44 |
| 1384 | Spaj... My Preciousss... ;)) Tajemnicza |
| 1383 | tak..tak Kasiku uśmiech góra.. elfiś |
| 1382 | "oooooooooo, jestem jaka jestem":P (prosze o nie zwracanie uwagi na nieodmieniony rodzaj... chcialem zeby bylo tak jak to naprawde leci)... ;) spaj:) |
| 1381 | oj rarytas jakich mało ;-))))) Dominika |
| 1380 | ...Moje stópki gotowe na łaskotki już od tygodnia... :))) Kaśka |
| 1379 | ...Dominika, gratuluję wygranej, zwłaszca płyty Jarka Webera... cóż za rarytas w tym zestwie płyt, które dostałaś... ;) ...Elfiozo, Elfiozo, Elfiozo... uśmiechy górą... Pamiętaj...! ...Spaj nie jest chamski...??? ...To najbardziej kochane storzonko jakie znam... Kto jest innego zdania niech stąd wyjdzie... ;) Kaśka |
| 1378 | ZRÓB MI LASKĘ-------->ktos dziś z was powiedział te słowa były one wypowiedziane na dworze ... |
| 1377 | oto my!!! siedzimy ramię w ramię i oko w oko i jest CUDOWNIE!!! (to mówi neo) prawde mowi:),neo jest swietna kucharka;)))juz sie nie mieszcze w spodniach;)))Thomash,dziekuje za fanfary i kwiaty:)))pozdrawiam was ,ja wiesniara co do stolycy przyjechala! Szczegolnie mocno sciskamy Kasika!!! I zaraz wyslemy obiecane dobre duszki - szykuj stópki!!! Pytam ja (coj):Smarkiii czy wrocilas juz do kraju???? Wrócimy wieczorem (mowi neo) - albo i nie (mowi coj) :))) neo&coj |
| 1376 | ...poprawił mi sie humorek...dzieki koledze który o mnie zawsze pamieta.. Haniczek gbook.ibt.com.pl/gbook.php?id=14041987 |
| 1375 | zapraszam na fajna stronke.emocjonalny punk dla kazdego znajacego sie na uczuciach. ktos www.dielast.band.pl |
| 1374 | Kwestia usuwania ANZJ z nazwy FC cały czas aktualna. Coraz więcej głosów na nie. Wszystko zostanie ostatecznie rozstrzygnięte po zakończeniu sobotniej akcji. Uwzględnimy też oczywiście wyniki jutrzejszego dochodzenia przeprowadzanego przez Korespondenta. II Zastępca |
| 1373 | Ja w ogóle proponuję zmienić nazwę zespolu na THE UNKLES:))))))) Bardzo chwytliwe, kariera na zachodzie murowana....:))) Prezes |
| 1372 | ...do szanownego Spaja...mozesz sie zmienić?...choć troszke...mniej chamstwa...mniej chamstwa... Hania gbokk.idt.com.pl/gbook.php?id=14041987 |
| 1371 | Zgadnijcie co mi dziś przyszło dzięki moejj kochanej ;-) poczcie polskiej: 3 płytki: Jarka Webera (haha), Sweet Noise i najpiekniejsza Korova Milky Bar - to już moja druga, ale wcześniejsza jest więcej warta bo mam na niej autografy :-)) fajnie brać udział w konkursach i byc fuksiarzem :-) buziaczki Dominika |