Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Michał Przybycień

W księdze jest 9720 wpisów.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

1370
Kasiku sprawdzialm->dziękuje->odpisalam:D
szanowny zarządzie czy osobom postronnym tez zostaną udostępnione zdjęcia??
byłoby bardzo fajnie móc je zobaczyc:)
pozdrawiam
elfik

e-lf.blog.pl

1369
Zarząd rozpatrzy wszystko w swoim czasie. Zdjęcia obejrzałam, jestem pod wielkim wrażeniem!!! Kolczyki, płaszczyki i lok opadający zalotnie na czółko:))) IGYB i niech żyją wszyscy wujkowie!!!
Zastępca

1368
...Neoś... zaopiekuj się w Wawie bardzo dobrze Cojikiem... Nie spuszczaj jej z oka... I pamiętaj, żeby z całej siły wyściskać ją ode mnie...!!!
...Elfiku, sprawdź skrzyneczkę- nie pozwolę, abyś się smutasiła... :)
...Ekhm, drogi Zarządzie, czy są już jakieś postępy odnośnie mojego wcześniejszego podania...?
Kaśka

1367
a mi tak jakos smutno...
elfik

1366
15:00
wychodze na spotkanie Coj...
za godzinke spojrzymy sobie w oczy...
neo

1365
No ale RAFAL skad wiedziales, ze ja to ja?!?!!? Poza tym jakos nikogo kolo mnie nie kojarze- przezywalam fascynacje muzyka i wrzeszczalam na wszystkich w kolo za brutalne deptanie moich slicznych butkow ;) A powaznie to ja mimo wszystko bardzo prosze o kontakt na maila albo w piatek na czatku, ok?
Neo jestem z Toba... ciesze sie. Ty wiesz :**
Peggy dziekuje za piosenke. To bylo takie mile... nawet sobie nie wyobrazasz :)
Sebastian, Sebastian... to mi zawsze przy Tobie slow braknie. I znow.
she

1364
..barwo Spaj!...tekiego popisu jesze nikt nie odwalił...mam nadzieje że ejstes z siebie dumny...bo ja był była...w tej chwile jestem zła...i wogule...i juz nawet to nasze świetno mi nie poprawia humoru... ciesz się że zepsułes mi cały dzień...

..twoja kochająca żona...
Hania

1363
Koncert w Katowicach był zajebisty, TAK TRZYMAĆ!!!
...

1362
"...mozemy zaczac chocby od dzis..."

pozwol uwierzyc w ten SEN


new_millennium

1361
Hmmm...w N (13.X.02)buszowałam w sieci.
Szukałam fajnej strony na której byłby
również czat.No i znalazłam...Ta strona jest COOL.Jestem na czacie ale nie ma nikogo (eh) no nic poczekam chwilkę.Ale tu jest super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No cóż poza tym kocham Myslovitz!
Anka /Jile lub Nina

(aktualnie w budowie :)

1360
...Mistrzostwa szoły szykujcie się...hehe...zrobie wszystko aby wygrać...na szczęście to nie siatkówka i kolejnej kostki nie skręce...ale grożą mi siniaki i to wiele...koszykówka to drastyczna gra..ale ja jestem wytrzymałą kobitką...pozdrowienie dla wszystkich...trzymajcie za mnie kciuki...:*****
Hania

gbook.ibt.com.pl/gbook/php?id=14041987

1359
..ale dzisiaj mamy brzydki dzien! pizdzi deszczem i jest zimno..bleee...
Pozdrowienia i miłego dna życze wszystkim czubkom :-) Trzymajcie się cieplutko....{wyrzucam do kosza wczorajsze sny,szaro-niesmiały dzień zajląda spózniony przez zamknięte drzwi...nieprzemakalny płasz ubierasz...;-)}
navy-blue

1358
dzisiaj! :)))
2:54
pójdę już spać...o ile się da!
neo

1357
Jutro.
Godz.16:00.
Dworzec Zachodni.
CZEKAM.
Moje spotkanie.
Moja Przyjaciółka.
Wszystko.
:*
neo

1356
...nie wiem kim jestem sam
nie wiem mim moge byc
nie wiem nic...
rany i krew swa znam,cialo i zapach mam
nie wiem z kad...
spojz w lustro zerwij twarz prawdziwa twarz dzis masz....

zaguieni w swoich snach,w pustych domach posrod kart..............

KOCHAJMY WIEC SAMOTNOSC PIESCMY JA
KOCHAJMY WIEC SAMOTNOSC TULMY JA
KOCHAJMY WIEC SAMOTNOSC SPIJMY Z NIA..!

dla she..;)
pegg

1355
...co pewien czas zmienia sie wiatr,
jestesmy jak czrny dym rozciagniety nad swiatem tak.
maly strach,kruchy gniew,strzepany z powiek pyl wypelnia piesc o przyszlych dniach

kropla tu..
szczypta tam...kazdy z nas zostawia slad
jak oddech fal i w muszli szum.
obcy z gwiazd,nocna cma
zesbia ksztalt w klepsydrach zmian,
strzelaja tam gdzie przysypia wiatr...
pegg

1354
...Dzisiaj są 67-me urodzinki Kubusia Puchatka i całej reszty jego przyjaciół :))
Wszystkiego naj naj najlepszego :D ...
*Megi* kocha Tygryska :D

1353
:)
elfiś

1352
'...nagle ktoś uczy widzieć świat pieknym...'

(dziś, Trójka, godz.21:05)

ktoś uczy...każdego dnia
neo

1351
...Kaś...przegram ją jutro! Nie miałam kiedy... wypadek... dentysta... sprawdzian z biologii... za dużo jak na tak niedużą osóbkę jak ja...
*Megi* zmęczona,ale szczęśliwa

1350
...ale kaska ja ufam spajowi i wiem że nic by sie nie stało...
Hania

1349
...Kaś...dobrze nie krzycz...mozesz wziąść...
Hania

1348
'szybkim samochodem nie będę ostatni.
mam rację?
jasne.'
znajdę się sam w środku białych wakacji.
mam rację?
jasne.
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!
mam rację?
........
sebo44

1347
dziękuję She.za rozmowę.za Ciebie...ciepło...:)
sebo44

1346
'to tu.gdzie neony nigdy nie gasną.'
sebo44

1345
...Hanka, ja wezmę film... Mu nic powierzać nie można... w jego kostce on jest skazany na stratę.. u mnie będzie bezpieczniejszy... :)
...Madź, Ty też jakbyś mogła, to troszkę pośpiesz się z moją płytką... Karolka chciałabym ode mnie ją pożyczyć...
Kaśka

1344
...jestem katem:(...ale to dla dobra mojego kochanego Spaja...
Hania

1343
...Niech pada- cała masa kamieni lecących z nieba... Oświecenie murowane... :))) ...Ciągle jestem przy stanowisku, że strach przed samochodem nie umywa się przy panice, która ma miejsce podczas wizyty u stomatologa... Wiem z doświadczenia... ;) Plama mojego wujka jest tak wielka i dramatyczna, że nie jestem nawet w stanie podjąć próby opisania jej... :)))
...Wsyscy mają pozdrowionka od Spaja, któremu Hania zabroniła wejść dziś do internetu... ;)
...Elfiku, chyba pójdę za Twoim przykładem... :D
Kaśka

1342
Oj, Prezesie... Zaraz kilkumiesięczna...
Zastępca

1341
she stalem obok ciebie z moja dziewczyna!
Rafal

1340
...Kasiu moją szwagierko kochana...ja te płytki mam przyszykowane...napisałam sobie jartke nad biórkiem...napewno nie zapomnę...a ty pilnuj aby spaj mi film wziął...ja o 21 ide lulu...i wyspie sie pierwszy raz od tylu dni...
Hania troszke zmęczona

gbook.ibt.com.pl/gbook.php?id=14041987

1339
....TO JEST NAJLEPSZA STRONKA MUZYCZNA JAKĄ WIDZIŁAM !!! TAK TRZYMAĆ !!! CHYLE SWOJE CZOŁO PRZED KREATORAMI STRONKI ;-)...I POZDRAWIAM....
navy-blue

1338
Rafal miales mi powiedziec skad sie znamy.
she

1337
Niech pada. Deszcz uzdrawia umysl.
she

1336
Chciałam tylko potwierdzić, że Zastępca wie co mówi, twierdząc, że samochodów trzeba się wystrzegać. Jej ostatnia kilkumiesięczna wyprawa do Kenii była bezpośrednio z samochodami związana...
IGYB!!!
Prezes

1335
POOOOOOMOCY. MAM PYTANKO I PROSZE O SZYBKA ODPOWIEDZ. CZY WOJTEK KUDERSKI MA KSYWE MUZYK?? BŁAGAM O SZYBKĄ ODPOWIEDZ
brak pomysłów

1334
a u mnie nie pada . a chciałabym . i tylko czerń i biel . i reszta . będąca Portishead`ową muzyką . chiałabym .
...nka

1333
'jedyną matką jaką znasz jest nadzieja... głupią matkę masz'

i tak właśnie . pffff .
...nka

1332
Pfffffffffffffffff......
she

1331
mam nadzieje ze glosujecie na nszych Myslopanów na MTV?

*zapytajnik:.....
elfiozo

1330
jestem po koncercie w Poznaniu bardzo mi sie podobało.mam pytanie:czy Wojtek Powaga ma żone (dziewczyne)?
zapytajnik

1329
tak..tak Kasiku inwestuje twardo w usmiechy bo na dworze szaro buro wiec trzeba sobie jakos ten swiatek rozjasniac..
elfiś

e-lf.blog.pl

1328
Kochany Drugi!!!:)))) Nie mówię IGYB, bo ja jestem dobrze wychowana i wiem, że palcem się nie pokazuje:))) Ale Wujka kocham, oczywiście!!!:)) Proszę uważać na pędzące samochody, są gorsze od dentystów!!!!!
Zastępca

1327
Ostatni raz jak wolni kochankowie
Ostatni raz wtuleni w szarość gwaiazd...
podłamana

1326
Ja nie wiem o jakich wujkach mowa!:) I o jakiej plamie w poznaniu mowa?
Zawsze chcialam miec zdjecie z bohaterem ksiązki "Akwarium" czyli agentem KGB i sie udalo!
Korespondent

1325
...II Zastępco, Ty się kuruj koniecznie... nie pozwól aby choroba opanowała Twój umysł...!!! :)))
Kaśka

1324
Cofam pytanie, już wiem, o co chodzi :))))) Ech, to przeziębienie :))))
II Zastępca

1323
Kasia, ale o jakich wujkach Ty piszesz???
IGYB!
II Zastępca

1322
...milczenie
które nie boli...

...dzisiaj...
pstryk

1321
:))
lennuś

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi


Odwiedz sponsora ksiegi!
Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!