| 1470 | ...w każdą Sobote czytam księge z całego tygodnia i musze przyznać że czasami mam problem ze znalezieniem ostatnich wpisów. Tak dużo się tu dzieje ze nienadążam:)))Aktualnie studiuje w innym mieście i nie mam dostepu do internetu tak często jakbym chciała:((( magaw |
| 1469 | Mnie, niestety, nie udało się dostać na wczorajszy koncert Myslo w Gdansku : (((. Ale podobno przyjadą jeszcze w grudniu, więc może nie wszystko stracone :) Czy ktoś, kto był w Parlamencie, zapamiętał może dokładny zestaw utworów, jakie Rojek i s-ka zagrali? Greg F. |
| 1468 | uwielbiam myslovitz bo ich teksty nie raz pomogly mi zrozumiec istotne rzeczy, podjac wazne decyzje w zwiazku z facetami. bylam wczoraj na koncercie w gdansku i bylo super!!!!oni to potrafia rozgrzac publicznosc! Oriana |
| 1467 | b-o-s-k-o! teraz tylko tyle moge powiedziec,dopiero wrocilam i slowa z siebie nie potrafie wydusic...cudnie cudnie bylo fefe |
| 1466 | a na początek "Zawód Fotograf"... oprócz tego "Myszy I Ludzie" & "Do Utraty Tchu" :D no cóż... było genialnie!! :))) Ace |
| 1465 |
| 1464 | jezu nie zyje....... włąsnie z koncertu w gdańsku wróciłam......... coś pięknego!!!!!!!!!!!!........... mamo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! miętówa martamieta.blog.pl |
| 1463 | ...Dobrze, że poinformowałaś niektórych nie w temacie, iż Myslo jest na pierwszy miejscu... Dziś słuchałam Listy jedynie do 21:00... :> ...CKOD u Kuby... :] Kaśka |
| 1462 | rosół skóry ... |
| 1461 | ha! Myslo na 1 miejscu w Trójce!!! (i tak juz wszyscy wiecie ale ja muszę wyrazić swoją radość) ;) Coj prosi, żebym napisała, że ona całuje T&S&N :) (zastanawiam się,czy mam się poczuć pozdrowiona...) ;) - to chyba miało brzmieć: całuję Thomasha&Smarkiii&Neo (to moja interpretacja...). Tak więc Coj całuje. Ach...jak tak czytam, jak piszecie, że zobaczymy się z Coj już znów za tydzień, to prawie w to wierzę... alez bym chciała... hm... na czacie na pewno... ;) Ale i tak odliczamy dni od nowa... neo |
| 1460 | Dziękuję. A czy możecie zamówić z mieskiem, bo taki lubię najbardziej?:))) Zastępca |
| 1459 | ...Najpaskudniejsza zupa, jaką kiedykolwiek wymyślono na tym świcie- rosół... [brrrr] :] Kaśka |
| 1458 | O rosół w słoiku nic się nie martw, ja Ci go gwarantuję Prezes |
| 1457 | macie pozdrowienia od hani:))) spaj:) |
| 1456 | heh..milosc... "chaialbym umrzec z milosci" ;) alexandra |
| 1455 | pilnie poszukiwany nijaki PENER.Informacje o nim jub sam zainteresowany, proszeni są o zgłoszenie się do mnie! ja |
| 1454 | ...Ostatnie wpisy ukazują jaka ogromna miłość się narodziła między pewnymi osobnikami... Acccccccchhhhhhhh, nic tylko na wzdychanie bierze... Za tydzień jeszcze bardziej wszystko się pogłębi... Accccccccchhhhhhhhh [kolejny 'wzdech'] ;) ...Madź, moja płyta...!!!!!!!!!!!! :/ Kaśka |
| 1453 | Drogi Zastępco!!! Wiesz przecież, że komu jak komu, ale zarządowi niezwykle trudno jest powstrzymać się od uwag pod adresem pomidorów i cebulek. Postaramy się jednak zrobić wszystko, aby rosół w słoiku (koniecznie z kluskami) został Ci dostarczony. Jutro przepowadzimy akcję "Parówka z podwójnym keczupem!!!" :))))))))) II Zastępca |
| 1452 | Co za mezczyzna.... mmm... Neo prosze sie nie smucic- 7 dni i znow bedziecie razem :> she |
| 1451 | Pragnę poprosić Zarząd, aby podczas jutrzejszej akcji wszelkie uwagi pod adresem Wiadomo Kogo (a tych z pewnością będzie sporo) zachowywał dla siebie, gdyż ta osoba może je usłyszeć, a wtedy mój rosół w słoiku przepadnie!!!:))) Zastępca |
| 1450 | Strona jest zajefajna-ukłony w stronę autora,Michała,tak?Tylko dlaczego oni NIGDY nie grają w Szczecinie?:-(( Ja chcę na ich konceeeeeeert!! tala |
| 1449 | ech...ostatni obłok dymu z cojowego autobusu rozpłynął się i uleciał... a ja siedzę w pracy, pracy dla mnie nie ma, więc zalewam klawiaturę moimi łzami tęsknoty... (coj zostawiła niechcący bardzo ważną rzecz,więc postanowiłyśmy powtórzyć ten warszawski maraton za tydzień...);))) Coju - głową do dołu - tak? ;) neo |
| 1448 | o przepraszam... ja wtedy podziwiałam widok ze skarpy na Starym Mieście i wypatrywałam mojego domku znajdującego się po drugiej stronie Wisły... i szykowałam się na napad reporterski na Coj i Thomasha... (żadne argumenty nie trafiały... ech...) Idem wylewać łezki z tęsknoty za moją towarzyszką ostatnich trzech dni... :((( neo |
| 1447 | a tak w ogole,to juz jade do domu:((( i rozstania nadszedl czas:(((aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!papappapapapaappapaapappappa!!!!!!!!!!!!!!! coj |
| 1446 | do she i smarow: tak ,bylo bosko!!!lody na lawce...moze i pora roku nie ta,ale i tak zar buchal...thomash jest niezniszczalnym kochankiem!to pewno z racji mlodego wieku;))))dwu kobietom dal rade i to jak...!!!...co za facet!!!! coj |
| 1445 | Ekhm, ekhm ;) A jednak poszlo wszystko tak jak sie spodziewalam- to dwie Kobiety okazaly sie byc agresywne ;P Och a ta laweczka to jeszcze cala? she |
| 1444 | Te lody tez na lawce?????:)))))Chodzi oczywiscie o to,że w tym mrozie:)))))))) Smarkiii nadal zwłoki |
| 1443 | spotkanie z thomem,hm,mniam,to bylo to! male akty przemocy,seks na lawce,potem lody...nic dodac nic ujac!Thom byles boski!bylo ci dobrze? coj |
| 1442 | Spotkanie z Thomem przeszło już do historii...pozostana po nim tylko (aż) dwie róże (tak...Thom spisał się na medal!!!), które zawisną na honorowych miejscach na naszych ścianach (płaczu)... She...obyło się bez kajdanek,choć Thom stawiał opór,kiedy pojawił się aparat fotograficzny...chciałyśmy użyć jakiegoś małego sznureczka,ale Thom okazał się mądrym chłopczykiem ;) Smutek mam wielki...bo to już ostatnia nocka nasza... :(((( (Cojku... przyjedziesz za tydzień, prawda?) :))) neo |
| 1441 | Doszły mnie słuchy, że Korespondent spisał się wzorowo w czasie ostatniej podróży służbowej. Czy wobec tego możemy prosić o przesłanie pełnego raportu do wszystkich członków FC? :)))))) II Zastępca |
| 1440 | spoko strona anka |
| 1439 | ...Proszę publicznie nie rozpowszechniać mojej reakcji na łaskotki... To są informacje bardzo osobiste i nie powinny się o nich dowiedzieć osoby postronne... ;) ...Więc jutro zasiadam przed TV oglądając Wojewódzkiego i słuchając ckod [tak, to piątek] Kaśka |
| 1438 | marsik -21.35 info |
| 1437 | o ktorej godzinie jest jutro Wojewodzki na polsacie??????????? marsik nie ma programu |
| 1436 | Coj! Neo- Noe!!!! Na spotkanie z Thomashem obowiazkowo zabrac nalezy: - bat, kajdanki, siekiere... a gdy juz oswoicie Towarzysza proponuje mimo wszystko obroze-kolczatke i smycz bardzo mocna. Pozdrawiam. she |
| 1435 | tamtararam!!!!(fanfary i werble) za chwile nastapi spotkanie na szczycie: oto my spotkamy sie z naszym ukochanym THOMASHEM :))))))))))))) coj&neo |
| 1434 | ta księga jest jak forum, nie? Koncert w Warszawie był wielki. Jakie to są misie kochane! Genialna muzyka!!!! Natalia |
| 1433 | ...A tak wogóle... Kaśka łaskotana śmieje się baaaaardzo głośno... wiem coś o tym... wygląda komicznie tarzająca się W NOCY po łóżku, w pidżamce i czerwona na buźce ze śmiechu ;] Hehehe .... *Megi* o łaskotanej Kasi ;D |
| 1432 | Lala ZNANA osobą!!!!! HA HA HA HA HA HA HA waks |
| 1431 |
| 1430 | Jutro znaczy kiedy? W pt? Celo |
| 1429 | jesli ktos lubi COOL KIDS O DEATH..TO JUTRO GRAJ U WOJEWODZKIEGO..W PROGRAMIE:) freak' |
| 1428 | Elfik!!Mialam taka sama przygode tylko,ze ode mnie pozyczyla Pani Renata :) Fanka Myslovitz -jej maz keidys byl podobny do Wojtka Powale teraz troche sie zmienil(wlosy,itp) :) Freak..gratuluje wywiadu!!Heh..to nic dziwnego ,ze wyszedl jak zwykla rozmowa :) Lala raczej jest nastawiony na rozmowy ,niz wywiady :)Hehehe... Pozdrawiam! P.s.A kto napisze do mnie list? Alexandra |
| 1427 | ...Freak, list dostałam, moja odpowiedź poleciała już wczoraj do Ciebie... uuu... z jendej strony zdolna studenkta, zbiera pochwały, a z drugiej zrywa się z zajęć... :))) ...Elfiku, czy ta pani, której pożyczyłaś płytę ma psa...? ...Jeżeli tak, to uważaj... :) Kaśka |
| 1426 | jedna nauczycielka z mojej szkolki pani Andżela(pozdrowienia)dzisiaj gdy zobaczyla maja "Korovke..."podeszla do mnie i ja poprostu pozyczyla:) hm....pozdrawiam elfik |
| 1425 | hmm..dzis milam retoryke dziennikarska..to na te zajecia maialam zrobic wywiad..!!!jak wiecie wywiad zrobilam z Lala i ponownie wielkie dzieki dla niego!! hmm dostalam pochwaly..ze wywiad byl profesjonalny..i udalo mi sie uzyskac efekt rozmowy a nie wywiadu..rozmowca sie rozgadal..a ja mialam dobre pytania..i szybko reagowalam na jego odpowiedz...:)itk. grupa tez wyrazala sie pozytywnie..:)nie mogli sie nadziwic jak ja to zrobilam ze ten wywiad mi sie udal..z tak znana osoba..z tak znanej grupy!!:) jedyne nad czym musze popracowac to dykcja..i musze zakupic lepszy sprzet:)hihi!kasik dostalas list? freak |
| 1424 | witam jest 14:38 zerwalam sie z wykladu z historii lieratury i teraz siedze i sie nudze.. freak |
| 1423 | ...Wyszły dwa słowa... ach, ten entuzjazm... Kaśka |
| 1422 | ...Czyli jednym słowem, warszawskie spotkanie towarzyskie wypadło jeszcze lepiej, niż tego oczekiwano... ;) Kaśka |
| 1421 | ...Czyli jednym słowem, warszawskie spotkanie towarzyskie wypadło jeszcze lepiej, niż tego oczekiwano... ;) Kaśka |