Odwiedz sponsora ksiegi!
Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Michał Przybycień

W księdze jest 9720 wpisów.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

1870
dla osobnika o pragmatycznym imieniu m :
bronic powinienes swojej glupoty, aby nie wychodzila zbyt daleko ( bo juz stala sie w formie pisanej )

bronic - glosowac - zaluz partie nacjonalistyczna
niekulturalny

1869
†††niech zyje listopad†††
†††

1868
MYSLOrota... ech.... jak tak na nas patrze to utwierdzam sie w przekonaniu, ze w 'kazdym z Was (tez tam jestem) jest wariat'.
she

1867
...Dominiś...szpital? Buuuu... :/
Ale już wszystko ok ?

...Rota jest śliczna :D...
*Megi*

1866
...Dominiś, dzię-ku-je-my [jak to się w czasach przedszkolnych mówiło] za przepisanie wywiadu. Teraz tylko trzeba Michała zmobilizować, żeby jakąś aktualzację zrobił... ;)
...Ktoś mnie właśnie wyręczył w napisaniu Mysloroty i bardzo dobrze, ponieważ nie mam zdolności twórczych. :]
Kaśka

1865
...Kasiku...ciesz się, że nie poszłaś na tą dyskotekę... albo umarłabyś tam ze śmiechu, albo wyszła po 10 minutach... Z głośników leciały 'hity' takie jak '...złap tego konia złap tego kooooniiiiaaaaa...' pań z TaTu TaTam czy '...zostań murarzem tururu zostań mutarzem...'pana stachurskiego...
...Najnormalniejeszą piosenką było P.O.D i "facet to świnia"... kaszana niesamowita oprócz tego...
Poza tym duuuuuuuuuużo techna, o które zawzięcie prosiła nasza kochana Hania... :/ jej prośby zostały wysłuchane :/
...Ale ja mimo to (tylko na popie) się wyskakałam... nie tańczyłam! skakałam po prostu i machałam piórami... szyja boli mnie do dziś... Ale się Żaba ze mnie zlewała... katastrofa... była po prostu skifa i gdyby nie ludzie to zanudziłabym się tam na śmierć....
*Megi*

1864
huraaaaa... nowy miesiac... huraaa:)))
spaj:)

1863
M- jedno Ci powiem- mmmmmmmm.... :))))))
she

1862
Do krwi ostatniej kropli z żył
Bronic bedziemy Myslovitz
Przed nim sie rozpaść musi w pył
Wilkowa zawierucha!!!!!!!!!1
PS:LUDZIE GŁOSUJCIE!!!!!!!!
m

1861
Nie bedzie fan wilków pluł na w twarz!.....
...Pójdziem ,gdy zabrzmi Artura głos...
...Myslo my fani, myslo lud
m

1860
O czekam z niecierpliwoscia na nowy wywiad. Mniam mniam :))
Kaś napisalas myslorote?
she

1859
Przepisałam wywiad - specjalnie słonka dla was :-)
zaraz wysle do Michała.
buziaczki
Dominika

1858
buhahahha:)
eh ale thom chyba nie jestes na mnie zly..?
:(
pegg_nie_anonimowa_alkochaliczka

1857
Listonoszka przynosi bo niestety jestem wrednym palaczem... ale rzucam :-)
Przepisze, ale nie obiecuje że szybko, 4 strony... -->troche dużo na bezsensowne klikanie, ale sie postaram :-)
i kolejny fragmencik:

Artur podobno wstajesz o szóstej rano....
- Artur: Nie zawsze
- Przemek: Czasami chodzi spać o szóstej rano.
- Artur: Dzisiaj wstałem o 10.
- Wojtek: Kiedy spimy w hotelu, nienawidzę spać z Arturem, bo wstaje o 6 rano.
- Przemek: Tupie po pokoju.
- Wojtek: Potem przychodzi z biegania. Bierze prysznic i też robi hałas. Najbardziej lubie spać z Przemkiem.l Jego muszę budzić.

Dominika

1856
robi mi pa pa ra ra ra

trąbka eustachiusza

1855
...U mnie w skrzynce pocztowej nigdy nie pojawiają się takie gazety. Może to jest spowodowane jej brakiem? Listonoszka wchodzi bez pukania i rzuca listy na podłogę... Niestety, gazet wśród nich nie ma... :)))
...Domino, przepisz wywiad Michałowi, na pewno zamieści go na stronie, a to będzie również z korzyścią dla tych, co to skrzynek z gazetami nie posiadają... :)
..A o koncercie w Lesznie, proszę, już nie trąbić na lewo i prawo- wiemy o nim i strasznie się z tego powodu dołujemy :)))
Kaśka

1854
Zastępca prosił jeszcze o przekazanie, że w Kenii jest dużo lampartów :)))) Nie mylić z panterkami :)))))
II Zastępca

1853
She ja też uwielbiam to słowo a także"porażka":)))))))))
magaw

1852
Zajebista stronka!!!
Zapraszam na moja i goraco pozdrawiam !!!
Nuggy

www.sandman.prv.pl

1851
UWAGA!07.11.02r w Lesznie przy Domu Kultury odbędzie się koncert Myslovitz.godzina 19:00.Cena biletu 25zł.a w dniu koncertu 30zł.ZAPRASZAM!

informator koncertowy

1850
Magazyn "GO" 3 (1) pażdziernik 2002 1 ISSN 1644-34871 CENA: 8 zł. [W TYM 7% VAT]
----------->tyle moge powiedzuieć o tej gazetce ;-))
a ta na serio to znajduje ją w skrzynce pocztowej, zaadresowana na moje nazwisko i z napisem: "Prosimy o natychmiastowy zwrot, jeżeli przesyłkę otrzyma osoba niepełnoletnia lub niepaląca." :-)) -- cholera i nigdy nie zwracam :-)
W każdym numerze można cos ciekawego znaleźć, albo Smolik, albo Myslovitz, albo Ścianka itd.
:-))

fragment wywiadu dla was:
Wasza następna płyta będzie się nazywała "Mieczyk, dwa skalary, trzy neonki". Czy to oznacza, że lubicie ryby?
- Przemek: Jeść?
- Artur: Wojtek był kiedyś kolekcjonerem rybek akwaryjnych.
- Wojtek: I będe miał akwarium.
- Artur: Na emeryturze.
- Przemek: Wojtek juz teraz wybija sobie dziury w ścianach , bo chce mieć akwarium na dwa pokoje.

Dominika

1849
...bardzo chciałam podziekowac Kasi... za to że jednak nie zapomniała...Kasiu :*** dziekuje...
specjalnie dla Kasi

1848
Dominika czy moglabys mi powiedziec co to jest za gazeta?(wiesz niektorzy sa troche przycmieni)..
Kasiku..ni martw sie ja tez nie wiedzialam na poczatku o co chodzi:)
pozdrawiam
elfik

1847
...Jestem biedna, niedoinformowana dziewczynka, nikt nie raczył mi wytłumaczyć o co chodzi z tym akwariowym tytułem... aż musiałam się wysilić i sama pomyśleć... Proszę więcej do takich sytuacji nie dopuszczać i ślicznie pisać to, czego nie rozumiem... :)))
...Domino, witam z powrotem- słowo 'szpital' mnie przeraża, już mam dreszcze!!! :/
Karolka, Karolka... miała być dziś też w neciku, jeżeli będzie na czatku, to proszę się nią dobrze zaopiekować. Z przyczyn niezależnych ode mnie, mogę tam nie dotrzeć w odpowiednią porę... :)))
Kaśka

1846
czemu ja jestem taka oblesna???????
coj

1845
neo,ciebie oczywiscie tez caluje i ,ba,nawet katar wciagne,zeby oslizle nie bylo;)))
coj

1844
smary,dostalas list i kasete najlepszej kapeli swiata;)))???
prosze o jakis znak,najlepiej smsowy.
papaap,caluje nadal oslizle(to przez katar;))
coj

1843
och neo,cos sie nie mozemy spotkac...mam nadzieje,ze chociaz smski doszly...
milego dnia,spokojnej nocy!
pa:************
coj

1842
oj, dawno mnie nie było. tęskniliście? ;-)
byłam w szpitalu troche, a reszte czasu w łóżku, zaraz nadrobie i musze poczytać sięge \, bo wogóle nie iem co sie dzieje ;)
w gazecie "GO" jest całkiem neizły wywiad z Przemkiem, Wojtkiem i Arturem, nie moge sie doczekać: "mieczyk, dwa skalary i trzy neonki" - zajebisty tytuł :-) a wiecie kiedy dokladnie sie pojawi?
buziaczki
Dominika

1841
uwielbiam slowo 'masakra' ;)
she

1840
Siostrzyczka dziekuje wam bardzo...a sto lat nie bede spiewać bo to by była masakra:))))))
magaw

1839
Tak, tak.. Kaś ma racje- usciski dla siosty i 'sto lat' od myslorodziny :) Myslalam, ze ja tu jestem babcia ;))))
A co dowcipow to nic ciekawego nieeee znam...
she

1838
...Magaw, nie przesadzaj z tą starością, bo są tu osóbki, które mogą się pochwalić dłuższym stażem swojego chodzenie po ziemii... i mogłyby się zdołować... :))) Siostrzyczkę swoją uściskaj i złóż jej życzenia... o głośnym i namiętnym śpiewaniu 'Sto Lat' już nie wspominając... :)
Kaśka

1837
.... musze znależć męża:))))
magaw

1836
Megi She Lop Hania Dodosia i Kasiunia siostry moje musze sie pochwalic że moja prawdziwa siostra wkroczy jutro do świata dorosłych:))))ma 18 lat-teraz to już z górki hehe:))))tak jak mi ...ledwo od ziemi odrosłam a tu już 19 i pól hehe starość nie radość:(((
magaw

1835
She co z Tobą Ty nie znasz żadnych dowcipów...czekam na twoje :))))))))))
magaw

1834
...może mi ktoś powie że nie zasłużyli?...chetnie wytłumacze dlaczego tylko oni zasługuja na tą nagrode!!!PS.Ale jeśli nie dostaną to moja miłość do ich skromnych osób i wspaniałej muzy nie będzie ani troche mniejsza:))))))))))))))
magaw

1833
Myslovitz wygrają już ja się o to postaram:))))))
magaw

1832
'świat wypadł mi z moich rąk' to dobrze.
sebo44

1831
Nie poddamy sie! To nasz obywatelski obowiazek- myslopatriotyzm- ha :)
she

1830
...Wszyscy Inni Zainteresowani także kochają Zastępcę, tęsknią i napada ich nagły atak płaczu na myśl o jednej cywilizowanej istocie błądzącej wśród kenijskiego buszu... Jeżeli te klimaty jej nie leżą, to niech jak najszybciej wraca do nas... Tu zawsze ciepło, gorąco, parno, przytulnie, jak za piecykiem... i nie pada :)))
...Elfiku, Ty mała Wagarowiczko, muszę kiedyś zaangażować się w zaplonwanie ucieczki... jednak poczekam z tym do wiosny. Teraz jest zbyt zimno i ze szkoły nie chce się ruszać... :)))
...Lenny, cóż to śpiewy dzikie na łamach Księgi- pozdrawiam... :]
Kaśka

1829
Właśnie otrzymałam kolejną porcję gorących wiadomości z Kenii. Mam przykazane przekazać co następuje:
1) Jeśli ktoś bardzo lubi różne klimaty, to Zastępca reflektuje na zamianę, gdyż te kenijskie nie bardzo jej leżą :))))))
2) Zastępca ma fantastyczną pamięć (bo je dużo orzechów) i skalarki skąd inąd pamiętała :)))))
3) Zastępcę ogarnęło wielkie wzruszenie, tęsknota i nastrój sentymemtalny, kazała więc przekazać, że bardzo Was wszystkich kocha i ściska, a niektórych nawet jeszcze bardziej :)))))))
II Zastępca

1828
nie opuscim mysllowic skad nasz rod...
(..)tak nam dopomoz trojko tak nam dopomoz trojko...:)
Lennus

1827
Braczku droga..ja tez namiętnie glosuje na naszych kochanych Myslopanów:)
pozdrawiam:)
p.s.
Kasiku udały się..(Ty wiesz co..:)
:D
elfiś

e-lf.blog.pl

1826
...Żołnierze do broni, CKM w powietrze i honorowy wystrzał z błękitne niebo na cześć Onetu... [tylko uważajcie na kaczki!!!] ...II Zastępco, emalja ze zdjęciem doszła, skrzynka nie jest już szara, pusta i samotna... :))) Jak to się mówi w najróżniejszych kręgach: Do trzech razy sztuka... :)))
...Jeżeli ktoś podejmie się próby napisania roty, to bardzo chętnie moja mała armia z plasteliny ją odśpiewa... ;) Ciekawostka!!! -> Przypomniało mi się, że jak byłam mała, to razem z moim kuzynen topiliśmy żołnierzyki na gorącej żarówce... Lampka ociekała w roztopionych częściach ciała ludzików... Pozbyliśmy się w ten sposób całej armii... Spaj nam pomagał w tym drastycznym i okrutnym przedsięwzięciu... Koniec ciekawoski :)))
Kaśka

1825
WIADOMOSC DO THOMASA,TAJ,TOMKA:
poszlam na odwyk;)
peggy_brown

1824
To badz pesymista ale glosuj na Myslovitz. A tak pozatym to brak jest plci żeńskiej więc nie do "braku" tylko braka.
brak

1823
Do braku - Prezes jesienią jest PESYMISTĄ.
Prezes

1822
Do Prezesa. Jak to? Skoro bedą mieli wiekszość głosów to jak moga przegrać? Wyników nie można fałszować! A pozatym o jakiej świeckiej tradycji mówisz?? Więcej OPTYMIZMU!
brak

1821
Nie chcę Was zniechęcać, ale oni i tak nie wygrają, bo to by było wbrew świeckiej tradycji... No mnie też jest przykro, ale tak już jest:)
Prezes

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi



Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!