| 1820 | HEJ ludziska, jak ja sie ciesze!!!!!! na samą mysl o skalarach mieczykach i neonkach a jedna jedyna rzecz jaka mnie zasmuca to to ze jeszcze nie ma płyt w sklepach . Acha wiecie ze głosujemy na Myslo w MYV?? Nie damy sie ! :))))) brak |
| 1819 | Kochani, nie zapominajcie głosować na myslovitz!! oni po prostu muszą tym razem wygrać tę nagrodę mtv!! nie dajmy się jakiejś baśce z fajnym biustem (peggy brown miała sto tysięcy razy piękniejszy!). www.mtv.pl/ema oraz sms - treść 14c , numer: 7192. wiem, że wiecie, ale... to tak na wszelki przypadek. to dla nas powinna być sprawa honoru. pozdrawiam wszystkim oddanym tym dźwiękom! pa. mm |
| 1818 | Kasiku zauwazylam, ze jakas armie tu formuujesz. Proponuje uroczyste odspiewanie mysloroty (?!) na czesc stolicy, ziemi swietej czyli Myslowic :PPP she |
| 1817 | Rozumiem, że zdjęcie znowu nie doszło??? Spróbuję w takim razie wysłać jakąkolwiek inną emalję. Zobaczymy, czy tylko zdjęcia są przyczyną tych utrudnień. II Zastępca |
| 1816 | ..Jest mi dużo lepiej, kiedy problem podwójnych wpisów nie dotyczy jedynie mnie... Bardzo się cieszę, że nie wzięłam udziału w prezesowym konkursie, bo żadne zdjęcia do mnie od Zarządu nie są w stanie dojść, chyba Onet je konwiskuje- ciekawe jaką treść mogą zawierać, że podlegają kontroli i zostają zatrzymane... :))) Tym bardziej byłoby mi przykro, gdybym konkurs z drobną pomocą rodziców wygrała, a mimo wszystko nagrody bym nie dostała... :))) [czy ja rymuję? eee] ...Karola, na Stalagu, na Stalagu- Hey, do broni żołnierze, w tył zwrot, na przód marsz... na Stalag, na Stalag... Szkoda, że w netku na siebie nie natrafiłyśmy, byłoby niebezpiecznie i atmosfera by się podgrzała... :))) Kaśka |
| 1815 | Fajna strona!!! ktos |
| 1814 | . . |
| 1813 | Witam wszystkich, troche dawno tu nie zaglądałam, ale to nie moja wina że moja kochana rodzinka nie chce narazie założyć mi internetu,mam nadzieję że zmieni sie to w najbiższym czasie.Kasiu pewnie cię tu dzisiaj nie zastanę, ale wierz mi że miałam dobre chęci. Do zobaczenia na stalagu. Karola M. |
| 1812 | dawno mnie nie bylo ? nie mam pozucia czasu...:) she loves me ye ye ye...:) ^ ^ powyzej piosenka to Beatelsow ;) w wykonaniu zespolu fathera mej qmpeli;)) (ale informacja obszerna..:p) pozdrawiam cieplutko wszystkich ;) (m.in. haniqa, she, dodosię, mysloalexa, kasika, megi, pinke, tajną;)), quepase, dore, thomasha, daiye...elfiqa, farfo, godlessa, neo, peggy brown...(wszyscy-co mam na gg;))) Lennusiq sonica.blog.pl |
| 1811 | pozdrowionka dla freak i wielka buzka dla managera myslo!!!!!!!!!!!!!!!!!! dzieki nie mu oraz ani i i ewie- freak weszlam na koncert. wielkie buziaczki dla was (a wiadomo ze ewki w zyciu nie pocaluje a ani tym bardziej wiec to taka przenosnia. drunknmunky |
| 1810 | Jeden dzien mnie nie bylo i co? Przepadl konkurs, pijactwo na czatku (ech... tego nie przezyje :( echh...), no i... no i jeszcze duzo duzo i wiele wiecej :P Fefe she jest smutna. she |
| 1809 | O udało mi się zaistnieć podwójnie!:) poza tym chciałam powiedzieć, ze na znak protestu moje wpisy będą coraż głupsze:)) Prostestuję tak generanlnie - dla sportu...... Prezes |
| 1808 | BIIIIIIIIPPPPPPP Czas minął. NIkt sie nie zgłosił:)))))) nagrodą było zdjecie FC w pełnej krasie:))))) Przygotowanie zaległych nagród powierzam moim Zastępcom ds PR:)))) Idę się uczyć francuskiego dla odmiany:))) PAAAAAAAA PS nie sądzicie, ze Amelia to szalenie przygnębiający film???? Prezes |
| 1807 | BIIIIIIIIPPPPPPP Czas minął. NIkt sie nie zgłosił:)))))) nagrodą było zdjecie FC w pełnej krasie:))))) Przygotowanie zaległych nagród powierzam moim Zastępcom ds PR:)))) Idę się uczyć francuskiego dla odmiany:))) PAAAAAAAA PS nie sądzicie, ze Amelia to szalenie przygnębiający film???? Prezes |
| 1806 | Ja chcialam tylko sie pozegnac. Odlanczaja mnie od i-netu na stale, tzn zabieraja stale lacze na moja prosbe. Za duzo siedze i to jest powodem. Bede miala modem,ale wiadomo jak jest z modemami. Podrawiam serdecznie. Ps.Ci ktorzy chca w jakis sposob utrzymac znajomosc proszeni sa o podanie swojego adresu domowego w celu pisania listow.. tak tak.. takich zwyklych.. Poczta Polska, na mojego maila, mam nadzieje ze zdarze odebrac. Podrawiam i do zobaczenia na koncertach. ewelina vel fefe |
| 1805 | pozdrowionka dla freak. tylko tyle wyplodze. a ten co robi tą stronę nadal nie umieścił zdjecia rojka (tego od tyłu) freak jak ty sie starasz? protest robimy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! drunknmunky |
| 1804 | Tekst o głupotach zacytowany został przeze mnie za pewnym Panem, co to dobrze wie, że o niego chodzi :)))) Co do zestawu "Mały detektyw"... nie wiadomo za co, ale wiadomo, że stoi za tym Zarząd??? W takim razie wywiążemy się z obietnicy :)))))) II Zastępca |
| 1803 | ...Miałam nadzieję, że wycieczka do Mysłowic będzie zorganizowana bardzo poważnie przez odpowiedzialnych ludzi. Jeżeli sprawa wygląda w ten sposób, to mogę uznać, że nagroda ta została otrzymana... Wprawdzie nigdy moje stopy nie stanęły na mysłowickiej ziemi, ale pociąg, którym jechałam mknął przez tereny należące do miasta... Z tego FC jest rozlioczone... :))) ...Zestaw 'Mały Detektyw' był za coś innego, nie za 'nanana', ale z rana skleroza mnie dopadła i z tego powodu, nie napiszę za co... ...'Głupoty' to pojęcie względne, więc proszę skrobać do Księgi, ile wlezie, a potem wszystko zostanie poddane mojej krytyce... Życzę powodzenia... i zasuwam do szkoły... Kaśka |
| 1802 | dzień dobry..:) 07:18 elfik |
| 1801 | No a teraz dobranoc, bo podobno w nocy się śpi, a nie wypisuje głupoty w Księdze. :)))))) II Zastępca |
| 1800 | Poza tym niejasno kołacze mi się po główce, że odpowiedzialna za konkurs z "nanananana" byłam ja. W takim razie zestaw "Mały Detektyw" koniecznie musi zostać doręczony. Co do wycieczki do Mysłowic - realizacja nagrody w dowolnym terminie i na koszt własny wygrywającego :)))))))))) Życzymy miłego pobytu :))))))))) II Zastępca |
| 1799 | Wielokrotności intrygują mnie coraz bardziej (w odróżnieniu od dzielników na przykład :))) ... Zawzięłam się, stwierdzam, że "now it's time to find out why" :)))))) Może po prostu jakiś skalarek wpadł mi do komputera??? ;)))))))))) II Zastępca |
| 1798 | Witam wszystkich i serdecznie p[ozdrawiam!Ksiega zawalona,niestety nie mam czasu na czytanie wszystkiego,ale zawse jak jestem to zagladam..Co tam u Was..piszcie..Pozdrawiam szczegolnie Hanika:))) Agnieszka mysloaga.blog.pl |
| 1797 | Termin nadsyłania zgłoszeń upływa jutro o 13. Prezes |
| 1796 | ...Są razy jedne... ciiiicho... zaraz im się przypomni, że mają być podwójnie... a tego nie chcemy... na palcach żołnierze...!!! ;) Kaśka |
| 1795 | ...Nie będę się wysilać i nie zajrzę do encyklopedii, aby sprawdzić właściciela nazwiska podanego przez Prezesa... Nie wierzę w wiarygodność zdania o dostaniu nagród... nawet tych przewidzianych w regulaminie... Miałam dostać zestaw 'mały detektyw' i wyjechać na koszt własny do Mysłowic za podanie przykładowej piosenki z fascynującym fragmentem: nananana... Tymczasem ani jedna ani duga nagroda nie miały miejsca... Nie bawię się już w to i składam oficjalną skargę... [Nie dajcie się nabrać na sztuczki Zarządu] :))) Kaśka |
| 1794 | Nie mam pojęcia skad te wielokrotnosci. A mi tymczasem pada na mózg. Mam dość tłumaczenia tekstu o Franciszku Libermanie. Jestem ciekawa czy ktokolwiek z Was wie, kim on był:))))) Ogłaszam konkurs, dla zwycięzcy nagroda przewidziana w regulaminie:) Prezes |
| 1793 | ...Do mnie czasami przychodzą podwójne mejle, ale to jest bardzo rzadkie zjawisko i powtarza się raz na parę lat... Potórjna emlja nigdy nie miała miejsca w mojej skrzynce... Może, II Zastępco, wszyscy chcą być zauważalni i stąd to rozmnożenie. Co trzy mejle o tej samej treści, to nie jeden...:))) Kaśka |
| 1792 | WIRUSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS info |
| 1791 | Nie wiem, dlaczego niektóre wpisy są podwójne, a może ktoś mógłby wyjaśnić, dlaczego wszystkie emalje przychodzą do mnie w 3 egzemplarzach????? Skąd te wielokrotności?????? :))))))))) II Zastępca |
| 1790 | . . |
| 1789 | :P ... |
| 1788 | njhv jhbl |
| 1787 | . . |
| 1786 | . . |
| 1785 | ...Czy znajdzie się jakaś dobra dusza, która wytłumaczy zjawisko podwójnych wspisów, proszę wiąć pod uwagę, że klikam razzzzz... chyba... ;) ...O co chodzi z tym akwariowym tytułem płyty...? Nie było mnie jeden dzień, jedną noc, jeden wschód i jeden zachód słońca, jedną dobę... a tu już ploty okrutne o akwrium krążą... Nic nie rozumiem, poproszę o tłumacza... ;))) Kaśka |
| 1784 | magda przy nadzieji... jusz.... czy nie za szybko???... :P spaj:) |
| 1783 | ..SixBomb nigdy nie zostawiłaby Was w spokoju [płacz na sali]... Byłam, jestem i mam zamiar mieszkać tu zawsze... [teraz to już samobójstwa wśród tych, co to czytają] ...Ogłaszam, że oficjalnie prądu jeszcze nie mam, ale dzięki zdolnościom Taty, w mieszkaniu wszystkie urządzenia elektryczne działają jak należy... w tym komputer i lodówka... :))) ...Freak, czekam na liścidło, już dawno nic od Ciebie nie czytałam... a Hań dziękuję za godne wypełnienie swojego koleżeńskiego obowiązku... :] Kaśka |
| 1782 | ..SixBomb nigdy nie zostawiłaby Was w spokoju [płacz na sali]... Byłam, jestem i mam zamiar mieszkać tu zawsze... [teraz to już samobójstwa wśród tych, co to czytają] ...Ogłaszam, że oficjalnie prądu jeszcze nie mam, ale dzięki zdolnościom Taty, w mieszkaniu wszystkie urządzenia elektryczne działają jak należy... w tym komputer i lodówka... :))) ...Freak, czekam na liścidło, już dawno nic od Ciebie nie czytałam... a Hań dziękuję za godne wypełnienie swojego koleżeńskiego obowiązku... :] Kaśka |
| 1781 | No i znów jestem tu sama i nie ma was:))))))))))))))) Chyba zacznę wyciągać jakieś konsekwencje:) Pozwalniam dyscyplinarnie, albo co:)))) NUDZI MI SIĘEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ile mozna na przemian historia, obiad francuski, angielski, film, niemiecki, kolacja itp. itd.FEEEEEEEEEEEE..... Prezes jesienią |
| 1780 | Freak!Ja ci pozycze :D Alexandra |
| 1779 | ...Jestem...pokazuję się...z odrobinką nadziei...może w końcu...eh... ...Magaw... :*** *Megi* z odrobinką nadziei |
| 1778 | KASIA WCZORAJ WYSLALAM LIST.. FREAK |
| 1777 | witajcie!SHE JAKOS TAK WYSZLO ZE GODZINE BYLAM PRZED CZASEM NA UCZELNI..kurde,mam problem..nie u mnie w bibliotece jeziora bodenskiego..co ja teraz zrobie.. freak |
| 1776 | Mało? Dla mnie wystarczająco dużo, pijanico jedna. ;) Ale masz rację - ostatnio jest bardzo interesująco. ;)))) 6bomb - wracaj do nassss.... Tajemnicza |
| 1775 | ...kasik kazała wsztstkich pozdrowic i powiedzieć ze do póki nie ma pradu nie może wejśc na ksiege ani na czata...oczywiście nadrobi to... na sepcjalne życzenie Kasi |
| 1774 | hejka kochane ludziska;D wlasnie mam informatyke,a po tem jeszcze dwie super nudne lekcje(mata i fiza):(blebblebel koneiec o tym:) czemu tak malo osob ostatnio na czatka zaglada?...eh a ostatnio fajniutko jest,hehehe;D peggy_brown |
| 1773 | Płyta ponoć w marcu... Prezes |
| 1772 | TAAAAAAAKKKK, skalarki, neonki no cóz, nigdy nie wiadomo co się w kim odezwie. W niektórych odzywają sie rybki. Akwariowe..... Jakoś mało entuzjastycznie jestem ostatnio nastawiona do twórczej inwencji tytułowej, ze tak to pokątnie nazwę:)))))))))) Prezes |
| 1771 | jeszcze sa neonki:0 a ktos wie kiedy dokladniej bedzie ta plyta? elfik |