| 1920 | Oficjalnie witamy Zastępcę...w kraju :))))) My też się cieszymy, że IT'S OVER z tą Kenią :))))))) Prezesie!!! Mitomania...proszę, a takie ładne słowo :))))) Poza tym w imieniu Zarządu serdecznie dziękuję Dominice za udostępnienie wywiadu. Pozdrawiam II Zastępca |
| 1919 | Dominika DZIEKUJE: :-) Mycha |
| 1918 | ...dziekuje Dominice za przeszyłke :***... Hania |
| 1917 | Spy.. Ty się potwornie narażasz... Wielka Siostra patrzy... Tajemnicza |
| 1916 | zastepco witam przede wszystkim... a o co hodzi z tym pazdziernikiem, bo kurcze prawie sie zalapalem, gdyz jestem z listopada... no bo jak jakis konkors, nagrody to moze chociaz na mala magrode pocieszenia sie zalapie;))) aha... megi, a z kod ty wiesz ze mi nie przeszkadzalo to tempe techno na dyskotece... a te niektore utworki (stworki, potworki) scianki nie wiele sie -wedlug mnie- roznia glupota od techna... np. skuter:P spaj:) |
| 1915 | Czy ktoś tu jest z października??? Zastępca z nową ideologią |
| 1914 | IT'S OVER!!!!!!!!! Tym razem w pozytywnym znaczeniu. Jestem w domu, jestem najszczęśliwszym Zastępcą w świecie! Nigdy więcej nie wróce do Kenii, jeśli już to tylko i wyłącznie w celach rekreacyjnych:))) Dzięki dla wszystkich za wszystko, w szczególności dla Zarządu i Wujków za kartkę, szkoda tylko, że rosołku nie było, z kluskami czy bez. Idę się jeszcze powzruszać. JA WIEDZIAŁAM, ŻE TAK BĘDZIE!!! Zastępca rozczulony |
| 1913 | Kolejna porcja wywiadowa wysłana Michał - już chyba nie musisz umieszczać na stronie, zajmij się lepiej tymi teledyskami ;-) buziaczki Dominika |
| 1912 |
| 1911 | ...Hanka, bez świadkowania się obejdzie. Nie mam zamiaru wytaczać tu procesów, ale bardzo nie lubię kiedy ktoś bez uzasadnienia czepia się Piotrka, a Madziowi dość często to się zdarza... :))) ...Wywiad został solidnie rozpowszechniony wśród grona wielbicieli. Domino, że też Ci się chciało :) Jeżeli chodzi o najbliższe koncerty, to chyba Toronto jest najbliżej. Już zaczynam się pakować. Z Lesznem nie mam żadnych połączeń komunikacyjnych, to może do Kanady się coś znajdzie. :))) Kaśka |
| 1910 |
| 1909 | Czy ja też moge prosic o wywiad?:-) Mycha |
| 1908 | Wywiad poszedł do Zarządu i do Elfika, jak ktoś jeszcze jest chetny to polecam. Dominika [email protected] |
| 1907 | dlaczego wtedy kiedy ja jestem na czacie nikogo nie ma??? A tak pozatym to o jakim wywiadzie mówicie? brak |
| 1906 | Rozumie ze samemu cza se date i miejsce koncertu wpisac? I cene? Wszystko na oficjalnej stronie na to wskazuje! Kores |
| 1905 | ...Kaś waleczna jak zawsze!...tak trzymaj...broń brata... ja Ci w tym zawsze pomoge!!...jak cos to widziałam jestem świadkiem Magdy tańców... Hania |
| 1904 | ...Składam szczególne podziękowania Dominiece za udostępnienie wywiadu, jestem bardzo wdzięczna :))) Skrzynka powoli zapełnia się jak nie zdjęciami, to innymi rarytasami. Już nie będzie marudzić, że jest szaro, smutno i ponuro... :))) ...Madź, proszę odczepić się od Spaja i jego gustu. Z ogromną uwagą śledzę jego poczynania muzyczne i stwierdzam, że jest bardzo dobrze!!! :) Techno- wróg publiczny numer jeden... Pragnę przypomnieć, że Ty także uczestniczyłaś w imprezie przy umpa umpa, ciekawe... :))) [wredotyzm mnie dopadł :>] ...Czekam na ten dzień, w którym Zastępca wróci i natchnie mnie do życia. Przez tą samotmość zaczynam już bredzić :))) Kaśka |
| 1903 | Poza tym pod moją nieobecnosć mialy miejsce publikacje jakichś szalenie ciekawych wywiadów;)))) Jak zauważyłam na liście koncertowej, Panowie szaleją z wyjazdami:)))) Ale może to i lepiej, że nie bedzie ich w kraju:)))) Trochę spokoju :))))))) Prezes |
| 1902 | Niniejszym chciałam wyrazić ogromną radość!!!!!!!!!:))))))))))) Ma ona naturalnie związek z wieścią o powrocie ZASTĘPCY:)))) NO NARESZCIE, że tak to ujmę:)) Od początku byłam przeciwna wojażom do kenii, ale grunt, ze alles dobrze się skończyło:) PS JAK TAM ROSOŁEK???????????????????????????????????????????? Prezes |
| 1901 | Do FC - MITOMANIA - tak sie nazywa ta choroba Prezes |
| 1900 |
| 1899 | wiecie ze krzysztofff krawiec zagraza ... cza napisac odezwe zachecajaca glosowac ... bo koledzy wilkolaki ZE SWOIM HYMNEM JEBAKI nie dadza sie z tronu zepchac ... (z zosia w krzakach a z tosia konie krasc i sie na trawie pasc ) KAszkieiet WILCZY JEBAKA |
| 1898 | Czy Zarząd również może prosić o udostępnienie wywiadu? Zaintrygowały nas te dziury w ścianach ;))))) Zarząd FC DSZNPIRPP(ANZJ) |
| 1897 | ...i jeszcze jedno...facet nie miał tego a i nawet nie wiedział co to... Hania |
| 1896 | ...Megi...ja prosiłam tylko o jedna piosenke którą lubie...w reszte prosilismy ze spajem ozzy osborne - Dreamer lub Puddle Of Mudd - She Fucking Hates Me... a o ile wiem to nie jest techno... Hania |
| 1895 | 14.05 Tak, She już to pokazywali na mtv i to była powtórka. A tak na marginesie to znów wróciłam do was:))))))))) daiya |
| 1894 | Megi napisze Ci e:maila pozniej bo teraz siostra zajmuje mi kompa...Dodosia dziekuje ślicznie za pamięć i za emaila:))) magaw |
| 1893 | Ale na mtv juz pokazywali jak krecono mysloteledysk, prawda? To jakas powtorka byla? A tak poza tym to jesli ktos pisze taka wiadomosc to prosze koniecznie o zaznaczanie ktora godzinka jest!!! Z gory dzieki ;)) she |
| 1892 | oj Spaj nie zchodz na złą droge!! magaw i kasik - wywiad wysłałam, sprawdzcie skrzynki buziaczki Dominika |
| 1891 | ....Spaj... Ścianka doprowadza Cię do łez? Hmmm... a techno Cię nie doprowadzało... coś w tym jest... następny po Hani miłośnik tego czegoś (?) Mam nadzieję, że nie .... ;P *Megi* |
| 1890 | ....Magaw...aaaaaaa...Nie wiedziałam Magaw... z resztą komp i tak był zajęty... dziś tez mnie nie będzie, bo się do Boziego wybieram na koncert... hmm... jutro też chyba nie... chyba nie pogadamy :/ Napisz maila :**** *Megi* |
| 1889 | Spox stronka - sciagnalem juz wszystkie mp3(na modemie) - moglibyscie cos dorzucic PicQ |
| 1888 | myslorota... taaaaaaa.. a ktora melodie myslo do niej wezmiecie... tzn ktora bedzie pasowac??? she "wariacie" gratuluje pomyslu... no i witam ponownie zgube ksiegi;))) spaj:) |
| 1887 | Hej teraz na mtv pokazuja jak krecili ACIDLAND oglądajcie!!! Mycha |
| 1886 | Jeden dzień bez FC i już takie zamieszanie, ojojoj... :))))) Przypominam, że today is gonna be the day kiedy Zastępca wróci :)))))) II Zastępca tymczasowo w dowodzeniu ;) |
| 1885 | ...Domino, jestem chętna. Czekam na wywiad w skrzynce :))) ..A Ty, Łukasz, nie zastanawiaj się co z tym szacunkiem zrobisz, bo takowego nie ma... niepotrzebnie się produkowałeś ;] Kaśka |
| 1884 | Dodosia przykro mi ze musiałaś spędzić czas w szpitalu.Grr...okropność-"masakra" magaw |
| 1883 | Jestesmy umówione na Mysloczat w piątek o 22.00.Megi i reszta mafii obecność obowiązkowa:)))poplotkujemy sobie troche!!! magaw |
| 1882 | www.form.ladypank.prv.pl - hmm, mam wielką brosbę, pomóżcie nam (t.j. faną LP) za każdy mail będę bardzo wdzięczny, tak niewiele trzeba, a dla nas to może być wielka rzecz... K3Vin-ek www.form.ladypank.prv.pl |
| 1881 | Megi --- juz jest prawie OK. Na szczęście jest jeszcze paru dobrych lekarzy i po zabiegu odzyskalam glos - dalej będe mogla myslo śpiewać ;-)) Michałowi wysłałam - ale wiecie, on jest zapracowanym studentem :-) jak ktoś chce teraz na poczte to moge wysłać, Dominika |
| 1880 | ...spaj płakałeś?...łezki w oczkach...oj Kaś nie rób więcej takich rzeczy żeby mi mąż płakać zaczynał...spaj bidny chłopcze bez obaw...pomoge Ci...znaczy postaram sie... Hania |
| 1879 | ... aaaaaaaa jeszcze jedno ... mala metalowa skrzynke obowiazkowo przykryje kapeluszem .. zeby jakies obce sily nie szacowaly warosci szacunku ( w kilogramach oczywiscie ) tez kaszkiet |
| 1878 | i co ja teraz z tym szacunkiem zrobie ... moze schowam do metalowego pojemniczka i szacownie sie upije ... gupi kaszkiet bez kszty kultury |
| 1877 | hm... Myslorota..:) Dominika fajny jest ten wywiad... pozdrawiam:) elfiś . |
| 1876 | ..Już wyłączyłam, bo prawie płakać zaczął... ;] Kaśka |
| 1875 | ...Chciałam tylko zauważyć, że pomysłodawczynią całej Mysloroty jesteś Ty, Weri, więc największy wariat drzemie chyba w Twojej osóbce- pilęgnuj go!!! Oczywiście to nie zmienia faktu, iż zgadzam się, że nikt wśród wszystkich tutaj zgromadzonych nie jest Aniołkiem :))) To pozytywne wariactwo, które w miarę możliwości kontrolujemy, prawda??? :] ...Wpis Niekulturalnego potraktowałabym z szacunkiem, gdyby chociaż podpisał się swoim nickiem. Madź, bardzo się cieszę, że nie poszłam na imprezę przy umpa umpa. Pewnie wybrałabym ten dugi wariant, czyli opuściłabym lokal po 10 minutach, jeżeli w ogóle tyle bym w tym chaosie wytrzymała... :))) Kaśka |
| 1874 | OK? To mało powiedziane!!!!!Są the best! Mycha |
| 1873 | MYSLOVITZ SA OK!!!!! Wojewódzki |
| 1872 | ...kasiu wyłacz ścianke choć na trocche...mąz mi się tu skarzy... Hania |
| 1871 | aaaaaaaaa... powiedzcie mojej siostrze zeby wylanczyla sciabke... aaaa... mouje uszy... tego sie nie da sluchac... i te tempe trzepanie w gitary.... auu.... moje uszka;))) spaj:) |