| 8961 | Za nami styczeń. Bierzemy się za luty. IDZIE LUTY, PODKUJ BUTY (jak kopytka :)))))) ). Zarząd |
| 8960 | CHCEMY KAWY!!!!!!!!!!!!! (rozpuszczalnej ;))))) ) Zarząd |
| 8959 | Czerwony Kapturek, kąsając ogórek, do babci szedł leśną ścieżynką. Wilk z gąszcza wyskoczył i zajrzał mu w oczy i spytał "Gdzie idziesz, dziecinko?" "Do Babci" - powiedział Czerwony Kapturek - "bo Babcia ma straszną gorączkę katarek i chrypkę i straszną wysypkę, padaczkę, konwulsje i śpiączkę". Zarząd |
| 8958 | RAZ DWA RAZ DWA RAZ DWA RAZ DWA - I SIE BLOKUJE!!!!!!! Zarząd |
| 8957 | Nasze noworoczne postanowienie: DOCIĄGNIEMY DO 9000 :)))))))))) DAMY RADĘ!!!!! :)))))))))))))) Zarząd |
| 8956 | MYŚLIMY, WIĘC JESTEŚMY :)))))))) Tzn. że jesteśmy :)))))) akapity Witamy wszystkich serdecznie ze Świąteczno-Noworocznego Zjazdu FC DSZNPIRPP(ANZJ). Przed nami pracowity wieczór :)))))))) akapity Drugi właśnie został okrzyczany przez resztę :)))))) Jestem głęboko poruszona :)))))))))) Podobno najsłabsi w stadzie zawsze giną :)))))))))) akapity RUSZAMY DO PRACY!!! Nikt za nas tego nie zrobi :))) akapity MACIUŚ, BOJĘ SIĘ!!! MACIUŚ, TY TEŻ SIĘ BÓJ!!!!! Mamy na Ciebie haka, Yrek ;)))))))))) akapity Prezes czuje się jak małpa iskana przez współtowarzyszkę :))))))) To jakoś niedobrze :)))))) akapity Prątki latają w powietrzu, nie wiemy, czy dożyjemy rana :)))))) CO W TYM ŚMIESZNEGO, TAK NAPRAWDĘ??? Komin na twarz!!! :) Zarząd FC DSZNPIRPP(ANZJ) |
| 8955 | Michał... w tym roku w samym środku właściwego dnia... Z okazji urodzin wielu gwiazd nad głową Ci życzę - bardzo, bardzo jasnych. Niekoniecznie spadających ale spełniających mimo to marzenia... I wciąż dziękuję za tą stronę... neo |
| 8954 | 11??? dla mnie bomba...bo chyba bede miala nadal wtorki wolne:) freak_lodz |
| 8953 | Nie, to tylko NAGŁY ATAK SPAWACZA :))))))) II Zastępca |
| 8952 | nagła zmina daty? :) karola |
| 8951 | 11? Myślałam, że 10... Kaśka |
| 8950 | wspomnienie jak nowe baterie |
| 8949 | 11 . 05. 2004 - Sigur Rós w Polsce.... pyramid |
| 8948 | Przybywamy, przybywamy ochoczo, przed nami wiele planów do zrealizowania i choć moze nie mamy tej pewnosci, o która wszytskim nam chodzi, jednak mamy inną, a mianowicie taką, ŻE BĘDZIE FAJNIE, zwłaszcza, ze wino w lodówce się chłodzi:))) Prezes |
| 8947 | Zarządzie!!! Przybywajcie!!! (W tym momencie powinnam napisać, że lokal już gotowy i czeka, ale ponieważ lokal niegotowy, napiszę tylko, że JA CZEKAM ;)))))))) Poza tym obejrzałam naszą zeszłoroczną superprodukcję i uzyskałam z niej cenną informację, że rok temu poszłyśmy spać o godz. 6.07 :)))))))) Myślę, że w tym roku nawet godz. 6.08 leży w zasięgu naszych możliwości :))))))))))))) akapity A wino w lodówce się chłodzi, jeśli ktoś miałby wątpliwości :))))))) II Zastępca |
| 8946 | szarzeję . a przecież uwielbiam niebieski . [złodziej słów] |
| 8945 | 'I met a boy called not_charlie_charlie* on the sixth* of september last year' |
| 8944 | Fajowa strona ale portrety powinny być z bliska!I więcej piosenek w formacie .mid Ji Max jimax.eblog.pl |
| 8943 | przepraszam. wróciłam w pustkę... blue |
| 8942 | ja chceeeeeeeeeeeeeeeee jeeeeeeeeeeeeeeeeesc!!!! Zdrowka zycze naszemu kochanemu bandowi:) freak_lodz www.katarzia.prv.pl |
| 8941 | wesolych Świąt;] góry prezentów;] smacznych wigilijnych potraw;] elfik |
| 8940 | wpieprzcie dużo kiełbasy jak biskup nakazał !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! brzytwa okchama |
| 8939 | Wesołych Świąt...:) Karola |
| 8938 | wszystkim Wam o zapewne podobnej wrażliwości jak moja i słuchającej Najcudowniejszej Muzy na świecie życzę długich, radosnych, śnieżnych i wymarzonych świąt oraz spełnienia wszyyyystkich marzeń i zrealizowania własnych pragnień w Nowym Roku.... m o n i k a |
| 8937 | wszystkim zycze wesolych,nawet bardzo wesolych! jesli ktos kto sie spodziewal,ze dostanie,a kartki ode mnie nie dostal,prosze o wybaczenie,ale to demencja starcza oraz brak notesu teleadresowego,tzn.w ogole takowy posiadam,ale nie przy sobie( jestem jakies 1200km od domu). no wiec wesolych!!! coj |
| 8936 | Zdrowych Świat:) freak_lodz |
| 8935 | ...Dziękuję, dziękuję! Lubię dźwiękowych Mikołajów. Takich, co wchodzą kominem i ciepło przesyłają w te mroźne dni. Cieszę się ogromnie! Ściskacze posyłam. Martunia, łap! :* Kaśka |
| 8934 | chyba jestem chora na schizofrenię [emocjonalną] |
| 8933 | Wesołych Świąt! :) Maja |
| 8932 | sam se kaszkiet najebaj ! |
| 8931 | NAJEBAĆ WAM ? ZDRAWKO |
| 8930 | that is so fucking SAD!!! freak_lodz |
| 8929 | OJEJEJEJEJEJEJEJEJEJEJEJEJE :))))))))))))))))))) II Zastępca oderwany od rze ;) |
| 8928 | ja pojebal was w pizdy wole ZNACZNIEJ konstrukcjonizm symboliczny Nelsona Goodmana Jurop |
| 8927 | Zastępco cierpisz na pracoholizm????:)))))) Zalecam poprzebywać wiecej w moim towarzystwie:)))))) Jestem świetna w nierobieniu niczego. To mi wychodzi najlepiej. akapit Ja nie mam żadnych noworocznych postanowień, mam tylko noworoczne życzenia. Chętnie spiszę je na dowolnej liczbie karteczek:)))) akapit Przechodizłam dziś mimo sklepiku Misiów i nawet kusiło mnie, zeby wstąpić, ale ponieważ wyglądałam jak bałwanek Buli (akurat śnieżyło intensywnie:), odsgtąpiłąm od realizacji zamierzenia;))))) A SZKODA, pewnie by sie chłopcy ucieszyli:))) akapit Za mną pierwsze Świąteczne Wizyty i spotkania:) Szkoda , ze sezon nie rozpoczął się w pt, jak było zaplanowane, ale i tak JETS NIEŹLE:) Teoria krowy bez dzwonka sprawdza sie w 100% - POLECAM:)))) Prezes |
| 8926 | Olewam postanowienia noworoczne benzyną!!!!! Zeszłoroczne (albo tegoroczne jak kto woli) absolutnie nie zostały dotrzymane:))))) akapity Już mi xle się robi od tego pracoholizmu. Co ja mam z tym zrobic?????? Zastępca |
| 8925 | CHŁOPCY JESTEŚCIE THE BEST!!!:)ŻYCZE WAM WESOŁYCH ŚWIĄT W GRONIE RODZINY I P0RZYJACIÓŁ I JESZCZE WIĘCEJ TAK ZAJEBISTYCH PIOSENEK I ALBUMÓÓÓÓÓÓÓÓW:) ~!!!! JAGÓDKA |
| 8924 | No to je sobie chociaż zapiszesz na karteczce!!!! :))))))))))) Ja sobie moje musze zapisać, bo w przeciwnym wypadku niewątpliwie rozpłyną się jak lukier na pierniczku :)))))))))))))) II Zastępca |
| 8923 | NOŁ ŁEJ!!!!!!!Postanowień nie wolno wypowiadac na głos, bo nigdy się ich nie dotrzyma!!!!!!! Moje postanowienia są zbyt ważne!!!!!!!!! Zastępca |
| 8922 | I pewności, o którą wszystkim nam chodzi i zasypiania bez żadnych proszków i wina chłodzącego się w lodówce ;))))))))))))) akapity Dziewczęta, w czasie zjazdu ŚW-NR zarządzam sporządzanie listy postanowień noworocznych ;)))))))))))))) II Zastępca |
| 8921 | Ja bym chciała oficjalnie zaprotestować przeciwko życzeniu mi z różnych okazji wszelkich SZALEŃSTW :)))))))))))) SPOKOJU MI TRZEBA!!!!!!!!!!!! Dziękuję za uwagę. :)))))))))))) II Zastępca |
| 8920 | na pocztówce niewiadomo skąd wesołych świąt |
| 8919 | 'Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu wyję a przynajmniej chciałbym wyć jak wilk do księżyca . gdybym chociaż był bestią taką z kłami np. wilkołakiem to przynajmniej wiedziałbym dlaczego nie umiem sobie znaleźć miejsca w społeczności w której się znajduję' pozwalam sobie |
| 8918 | to wcale nie źle . to z wyboru . słusznego . to |
| 8917 | auuu idę powyć do księżyca |
| 8916 | to źle |
| 8915 | nie mam prawa mieć odwagi [?!] więc jej nie mam |
| 8914 |
| 8913 | (...) - Wolisz schodzić ze schodów czy wchodzić na nie? – zapytała, gdy stanęliśmy na pierwszym stopniu. Intrygująca... - Chyba schodzić... chociaż czasami wolę się wspinać do góry, chcę sięgnąć wyżej, zdobyć swój cel, ukryty tam, za ostatnim stopniem tych schodów... – zrozumiałem jej tok myślenia. Zatrzymała się na drugim stopniu i spojrzała na mnie badawczo. Przyglądała mi się, a ja czułem, że się chyba znów zaczynam rumienić... - Wreszcie... – wyszeptała, jakby z zadowoleniem. Odwróciła się i zaczęła dalej, powoli, jakby niepewnym krokiem schodzić ze schodów. - Wreszcie?... Wreszcie co? – zapytałem, wciąż stojąc na pierwszym stopniu. Ona stała już na półpiętrze. - Wreszcie znalazłam kogoś, kto myśli tak jak ja.(...) _______________________________________ komu się podoba? bo to fragment mojej nowej, drugiej z kolei książki...:) DreamSeller |
| 8912 | WITAJ W KRAJU!!!!!!!!:))))))) akapit Tzn, ze w dni powszednie sklep ma obstawe podwójną?????:))))) A w soboty gdy ruch jest większy (bo my przychodzimy:)) Miś2 zostawia Misia 1 samego, na pastwę losu i nas??????:)))))) akapit Jakiego Thomka???? Na THOMA jestem negatywnie przewrażliwiona:)))))) Prezes |