Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Michał Przybycień

W księdze jest 9720 wpisów.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

8911
Do Coja i wesolej grupy prezesa Ryszarda Ochódzkiego:wita Was pani z zakladu pracy oraz fanka pilki nożnej.Chcialam sie tylko zameldowac:) Nie mam nic wiecej do powiedzenia:)
Smar na ludowo

8910
http://hatikvah.uni.opole.pl/Sigurros/Sigurros_islandia.htm
na dobry początek

hatikvah.uni.opole.pl/Sigurros/Sigurros_islandia.htm

8909
when i’m swimming through a tunnel
i shut my eyes

8908
jaka nagonka??
freak_lodz

8907
nie wiem czy dobrze rozumiem:trwa jakas nagonka na thomka???
thomi,ja nie sprzatam,a pisuje tu bo jestem u siostry(jakiz logiczny wywod:)),ale na list oczywiscie czekam.
calusy gorace sle:****
coj

8906
Czy masz



odwage?

8905
Zagłębie nadwrażliwców.
Kopalnia serc.

8904
Czyżby Miś nie wiedział, że my dlatego zawsze w soboty przychodzimy, BO on jest wtedy sam??? ;))))))))))))) Ale wiecie, takie gorące uczucie do Misia jest przynajmniej niezobowiązujące i niekłopotliwe :))))))))))) To jednak szalenie ważne :))))))))))
akapity
Jeśli jedyne, co można zrobić, to żyć do utraty tchu, to ja już od jakiegoś czasu nie żyję :)))))))))
II Zastępca

8903
Kaś, a czemu to ostatnio tak Cię wszędzie mało?
Bea tęskniąca

8902
czas z czterema ósemkami jest mądry . czas wie .

. be .

8901
Prezesie - Szczur siedzi w kanadzie i nie wiadomo, co tam robi:)))) Natomiast Mis2 pracuje w sklepie, ale tylko w dni powszednie ("bo wy zawsze w soboty przychodzicie. a w soboty to ja zawsze jestem sam.":))))))
akapity
Podczas światecznych porzadków odkryłam, ze mam o wiele za dużo rzeczy:))))) Chyba zostane Pizmowcem i zacznę głosić poglad "o niepotrzebności wszystkiego":))))) Macie pojecie jak długo się to wszystko odkurza???:))))))
Zastępca

8900
e-listy.
e-życzenia.
e-prezenty.
e-tam.
e-tam.
e(s)

8899
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIAT BOZEGO NARODZENIA!!! ORAZ WSZYSTKIEGO CZEGO SOBIE ZAPRAGNIECIE!!! WASZA WIERNA FANKA!!!
radioglowa

8898
Włąsnie zauważyłam SŁONECZKO - JE TEZ WEŹCIE SPRZED MOICH OCZU!!!!!! I wsyztskie osiołki i troskliwe pytania o zdrowie, samopouczucie i tym podobne NIE CHCE ICH JUZ WIECEJ!!!!!!!
Prezes

8897
Robercie=Szczurku:))))
P.

8896
WEŹCIE SPRZED MOICH OCZU IMIĘ THOM!!!!!! BO dostanę zawału jak ten kot;)))))
akapit
I CO I CO I CO???? CO wiesz o Misiu2 i Robercie???? Mów szybko, bo umrę z ciekawosci:))))))))

Prezes

8895
Hej Cojku, Słoneczko! To teraz tutaj pisujesz? :) Nieługo Ci wyślę liścik (nie elektroniczny) a póki co życzę miłych porządków przedświątecznych (sesese). Buziaczki, całuski, ciasteczka:)
thom

8894
Prezesie - zadnych nowych zeszytów nie miał, a ten co był, to sama sobie wzięłam:)))))) ai tak wyrwał mi go z ręki:)))))) A o łowisko zapomniałam spytać. za to dowiedziałam sie dużo o Misiu2 i Szczurku:)))))))))
akapity
Karp w wannie przyczyną zawału u kota!!!!!:)))))
Zastępca

8893
nazywaja go pyszczek,a potem go pozeraja...milaczki!
coj

8892
Dziś czuję ,że zyję.
Twój wzrok zza szkła.
I płatki na twarzy.
I radość w pociągu
(Choć na bucie ktoś stanął.Bolało.)
Ten wiersz(?)- bez rymu.
Ty- co go czytasz.
Chciałbym umrzeć z miłości.
Ludzie , którzy mnie kochają.
Ludzie, których kocham ja.
Tak. Czuję,że żyję.

Wreszcie.

8891
Zastępco BYŁAŚ U MISIA?????!!!!!! I co u niego????? Juz był na łowisku?????:))))))) Jakieś nowe zeszyty wyciągnął z zanadrza???:)))))
Prezes s, z i z (jak każda dziewczyna;)

8890
PRECZ Z PADALCEM!!!!!!!!!
Prezes smutny, zawiedziony i zły

8889
za kare
za miare

eloise

8888
przeładowane emocje
przeżarte
obżarte


zatarte

8887
są tacy, co karpia trzymają w wannie tak długo, aż umrze ze starości:)))) Karp lub właściciel wanny:)))))) Nazywają go Pyszczek i rozmawiają z nim, myjąc się w umywalce:)))))))))
Magia świąt:))))))))))
Zastępca

8886

.czas
milczenia.

8885
diejstwitielno: wszyscy sa w zalobie oraz glebokiej depresji - moja siostra ma gleboka jak row marianski,prawie sie zarazilam...
coz,ida swieta,trupem ryby pachnie dom...
coj

8884
Coj - ŚWIAT TEN JEST WYSPĄ ŻAŁOBY:)))))))))))))
akapity
Miś rulezzzzzzz!!!!!!!!!! "Czy z tej gumy mozna robic balony?":))))))))))
Zastępca

8883
co tu tak ponuro okrutnie???
jak na cmentarzu...
coj

8882
to nie film . to książka .
nie był . a jest .

8881
Pratchett`a pana z pewnością
Ty

8880
jestem w świecie dysku. i to nie jest film...
ja

8879
i już prosić nie trzeba

[ja tak odejść panu . proszę pana . pozwolić nie mogę . przepraszam]
do tam niżej / . be .

8878

po jesieni zima
umiera

8877
niech To sie wreszcie zacznie

lub skonczy



proszę

8876

8875
ja lubilabym takie niespodzianki:)

thanx Greg:)
freak:)

8874
przyslali mi single ckod z vivy pl
to byla niespodzianka

pozdrawiam

elfik

8873
W drugi dzień Świąt, o godz. 14:00, muzycy Myslovitz będą gościć u Pawła Kostrzewy w Trójce.
Greg F.

8872
dlaczego kropki właśnie tak trafiły teraz . dlaczego kropki . trzy .

[nie . ja nie myślę . proszę pana . o tym]
. be .

8871
przegraną miłość zsyła niebo



...

8870
PRECZ Z WSZELKĄ SYNCHRONIZACJĄ!!!!!!! PRECZ Z GRUBYMI KASZALOTAMI!!!!!! PRECZ Z TELEKOMUNIKACJĄ POLSKĄ!!!!!!! ;)))))))))))))))))
II Zastępca rewolucyjnie ;)

8869
ja mialam pecha do tych kubkow:)
freak_lodz

8868
No Kuba tak :) Szkoda tylko,że my nie,ale już mu to wybaczyłam...
Maja

8867
liście przykrył deszcz...
nie umiem znaleźć.
a dlaczego tak?...
a dlaczego tak?...
a dlaczego tak?...
niebieski smutek

8866
ta smaczkow tu kuba mial za duzo w kubku plastikowym:)
freak_lodz

8865
Basista był z lekka "niedysponowany"...uhmm,ale tak poza tym to koncert może być.Nie narzekam choć brakowało mi w nim jakiś "smaczków"...
Maja

8864
juz po ckod...ech szkoda ze bylo malo ciekawie...
freak_lodz

8863
Na szczescie ze zdrowiem alles ok:)))) Moge spokojnie wystawać po bramach w pełnej krasie:)))))))))))
akapit
Uwagi i zażalenia prosze kierować w miare mozłiwosci na tzw koma, bo net jest w suterenie;)))))
Prezes

8862
Naturalnie, że doceniłyśmy!!! Obawiam się tylko, że w tych baletkach trochę Ci chlupotało! Mogłaś się przeziębić i jak pokazałabyś się w tej ciemnej bramie z czerwonym nosem i z chusteczką w rękawie??? :)))))))))
akapity
No to niech się TEN MÓJ odsynchronizuje!!!! JA CHCĘ JUŻ !!! :)))))))))
II Zastępca

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi



Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!