Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!

Właściciel księgi: Michał Przybycień

W księdze jest 9720 wpisów.

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi

9011
Coju... chciałam powiedzieć, że masz przepełnioną swoją autografową skrzynkę. Zrób coś z tym, proszę.
Życzenia noworoczne już składałam, więc tu ich już nie będzie...
neo

9010
Martita, maj direst! Nie rob tego!!!
coj

9009
TO NIE BYŁAM JA!!!! Chyba:))) Zresztą nie pamiętam, jak zwykle;)))
akapit
Ponieważ jutro odjeżdżam w dal i zanosi się na dłuższą nieobecność, chciałam się z Wami Dziewczęta pożegnać. Dzięi za wsyztsko, kontakt na koma, odzywajcie sie często-gęsto. Ściskam.
Prezes

9008

'jaworze zakochanym cierpliwy do końca

ktoś wyrył na twej korze me serce niczyje'
28 strona zielnika

9007
KTÓRA Z WAS UMIEŚCIŁA NA MOIM BIURKU RYSUNEK MISIA PODPISANY DRAMATYCZNIE "YOU DON'T CARE 'BOUT ME"????????
II Zastępca

9006
A, jeśli SIÓDME NIEBO, to moze być;))))))))))))
Prezes

9005
Szukajcie a znajdziecie,
proście a będzie wam dane.

9004
bardzo ładna stronka. pozdr dla fanów myslovitzowych!!!!:)wpadałabym tu częściej ale siedzę na placebo.fan i nie wyrobię;p

bogna

9003
a ja ciągle szukam..........
m.

9002
9:30 , niedziela, polsat, MYSLOVITZ:)
Jacaa

9001
Tfu, misia pandę miałam na myśli!!!! :))))))))))
II Zastępca

9000
FAKITOL FAKITOL FAKITOL!!!! :))))))))) To było tak generalnie :))))))))
akapity
Jeśli natomiast spojrzymy partykularnie na pewne sprawy, okaże się, że nie jest tak źle :)))))))))) Konkretnie jeśli spojrzymy na jedną taką sprawę, bo innych jakoś BRAK :)))))))) Tzn. :(((((((
akapity
Cienie spłynęły i zrobiły ze mnie misia koalę :)))))))))) W dodatku niedotlenionego :)))))))
II Zastępca

8999
To jeszcze raz ja:))))) Przed nami kolejny 1000:)))))))))))))) HO HO HO!!!!!:))))))
Zastępca

8998
Poza tym spodobało mi się upadanie i utrata godności:))))))
akapity
ŻYCIE, ŻYCIE JEST TELENOWELĄ:)))))) a czasem nawet TELEMARKETEM:)))))))))
Zastępca

8997
Prezesie - nie przesadzałabym z tą starością:)))))) Wszak PRZED TOBĄ SIÓDME NIEBO:)))))))))))))) (Oby nie ten serial:)))))))
Zastępca

8996
Eeeeeee tam - tak generalnie:))))
Zastępca

8995
Duzo tych sczzątków w łązience????:)))))) Starałam sie ograniczyć ich ilośc, ale widać nie udało sie;)))))))))))
Prezes

8994
NIE OGLĄDAJ MOICH ZDJEĆ!!!!!!:)))))))))
akapit
Świsty Świstami, ja w Twoim wieku nie miałam tych problemów, ale Ty nie byłaś do tej pory w moim wieku, a jest to WIEK POWAZNY:))))
akapit
IT`S OVER, I KNEW IT WOULD END THIS WAY!!!!!!! - to ciągle o moim wieku i utraconej młodości:))))))))
Prezes

8993
Poza tym mogę się pochwalić, że mam ŚWISTY OSKRZELOWE - ŚWIST ŚWIST!!!!! ;))))))))))))
akapity
I ALWAYS NEED HIM MORE THAN HE COULD EVER NEED ME!!!!!! (To tak żeby jeszcze dodać dramatyzmu ;))))))))) ŻYCIE ŻYCIE JEST TELENOWELĄ :))))))))))))
II Zastępca

8992
Dziewczęta, ja z brakiem godności przesadziłam :)))))))))))) Chyba powinnam teraz w drugą stronę trochę się postarać ;))))))))))))
akapity
W łazience biegają szczątki spinek do włosów :)))))))) Po pokojach cudze cienie do powiek :)))))))))) W pudełeczku wydaje się ich mniej niż na oczach - wiem, bo przetestowałam :)))))))))))
akapity
Przestało mi się wydawać, że mi się WSZYSTKO ŚNI ;)))))))))) Nie biegam już oglądać zdjęć :))))))) Czterech dni mi było trzeba - czy to dużo?? ;)))))))))
II Zastępca

8991
postanawiam zmienic zdanie: nie szukam niczego wysokiego.
no i nie szukam juz tez nikogo wysokiego...
coj

8990
barszczyk...
freak

www.katarzia.prv.pl

8989
Sodoma i Gomora, wstyd, hańba i upadek obyczajów!!!!!!!!!!!!! KOCHAM WAS ZA TO DZIEWCZĘTA!!!!!!!!!!:))))))))))
Zastępca

8988
A MY OWSZEM!!!!! ;))))))))))
II Zastępca

8987
Chciałam podizękowac Zarządowi za wspólnie spedzony czas oraz za wspóludział w niecnych postępkach:)))
WE MUST NEVER BE APART!!!!!:)))))))
Prezes

8986
coj, ja też szukam, jak znajdziesz to daj znać.........
w kieszeniach mam pełno chmur

8985
HEPI NIU JER!!!!!!! :))))))))))))))
akapity
Upadłyśmy. Niektórzy się potykają, inni upadają. I w tym cała rzecz. :)))))))))
Zarząd

8984
plum
peggy brown

8983
AAAAAAAAAAAAAAAA ABSOLUTNIE
szukam wysokiego budynku,z ktorego jak skocze,to napewno nie przezyje.
coj

8982
happy new year;*
feno

feno.blog.pl

8981
wesolego sylwestraaa;]
elfik

8980
Nie widziałam, ale ja mało filmów oglądam :)))))))))
II Zastępca

8979
Dziecko było nie jego, tylko swoich rodziców, tak dla wyjaśnienia, i dla scisłosci;)))))
Prezes

8978
No jasne ze TELENOWELĄ, a widziałś gdzies porządny film, w którym Polak żeniłby sie z Karaibką, a następnie mieszał dziecku w głowie?????:))))))))
Prezes

8977
A ja tak jakoś bez przekonania narzekam :))))))))) Ze świadomością, że ŻYCIE ŻYCIE JEST TELENOWELĄ, a z taką świadomością zawsze jakoś łatwiej :))))))))))))
II Zastępca

8976
JUTRO BY MOGŁO BYĆ W TEJ CHWILI, GDYBY W OGÓLE MOGŁO BYĆ!!!!! A że nie może, to BLEEEEEEEEEEEEE :))))))))))) O to chodziło mojej przedmówczyni :)))))))))
II Zastępca

8975
JUTRO MOZEMY BYC SZCZESLIWI!!!!
akapit
BLEEEEEEEEEEEEEEEEEE.........
Prezes

8974
chyba kretyn wymyslil...swietowanie...nowego roku...
freak_lodz

8973
kciau bym all fanof myslovitz zaprosic na kanal IRCOWY #myslovitz :-)
dziekujem :-* :):):)
Uniek jestem :-)

8972

'bliscy boją się być blisko
żeby nie być dalej'

8971
Gdby mi Księga wcześniej pozwoliła, to juz dawno bym (wylewnie) podziękowała za wikt i opierunek:)))))) Tak czy inaczej - DANKE SEHR!!!!!!!!!
akapity
Pragne tez w tym miejscu wyrazić swoja ogromną radośc, że nie musimy wykreślać Wuja z testamentu:)))) Wyrodny, bo wyrodny, ale jednak ciagle nasz:)))))))))
Zastępca

8970
ENITAJM :)))
II Zastępca

8969
Niniejszym chciałam podziękować Drugiemu za organizację Zjazdu, udostępnienie lokalu oraz zapewnienie aprowizacji:))))))))) DANKE (Wyrwę:)))
Prezes zu Hause

8968
PRZESTAŃCIE W TEJ CHWILI!!!!!! :)))))))))))
Zarząd (Grupa)

8967
Chłopaki tworzycie świetną muzę. Nie przestawajcie tego robić.
Anka

8966
Trzymamy władzę lub czasopisma!!!!!!!!!!!! :)))))))))))
Grupa (Zarząd)

8965
Święta to czas, w którym pamięta się o rodzinie i Wuj o nas też pamiętał :))))))))
Zarząd

8964
...i coraz bardziej lubię niebieskie sukienki,
coraz szybciej jeżdżę samochodem,
coraz częściej jest mi wszystko jedno,
i milczę coraz częściej...

pocałunek na dobranoc dla samej siebie

8963
...somebody dreams a brave new world
I'm forbidden to breathe its blue...

pocałunek na dobranoc w b-moll

8962
Michal wszystkiego naj...!!! Zdrowia...i zajebistych koncertow....( poczynajac na trasie myslovitz...konczac...np. na sigur ros:)) Sciskam!!!
freak_lodz

www.katarzia.prv.pl

[ Pierwsza strona ][ Poprzednia strona | Następna strona ][ Ostatnia strona ]

Powrót na stronę WWW | Dopisz się do księgi


Odwiedz sponsora ksiegi!
Darmowe księgi gości. Załóż własną księgę!