| 9011 | Coju... chciałam powiedzieć, że masz przepełnioną swoją autografową skrzynkę. Zrób coś z tym, proszę. Życzenia noworoczne już składałam, więc tu ich już nie będzie... neo |
| 9010 | Martita, maj direst! Nie rob tego!!! coj |
| 9009 | TO NIE BYŁAM JA!!!! Chyba:))) Zresztą nie pamiętam, jak zwykle;))) akapit Ponieważ jutro odjeżdżam w dal i zanosi się na dłuższą nieobecność, chciałam się z Wami Dziewczęta pożegnać. Dzięi za wsyztsko, kontakt na koma, odzywajcie sie często-gęsto. Ściskam. Prezes |
| 9008 | 'jaworze zakochanym cierpliwy do końca ktoś wyrył na twej korze me serce niczyje' 28 strona zielnika |
| 9007 | KTÓRA Z WAS UMIEŚCIŁA NA MOIM BIURKU RYSUNEK MISIA PODPISANY DRAMATYCZNIE "YOU DON'T CARE 'BOUT ME"???????? II Zastępca |
| 9006 | A, jeśli SIÓDME NIEBO, to moze być;)))))))))))) Prezes |
| 9005 | Szukajcie a znajdziecie, proście a będzie wam dane. |
| 9004 | bardzo ładna stronka. pozdr dla fanów myslovitzowych!!!!:)wpadałabym tu częściej ale siedzę na placebo.fan i nie wyrobię;p bogna |
| 9003 | a ja ciągle szukam.......... m. |
| 9002 | 9:30 , niedziela, polsat, MYSLOVITZ:) Jacaa |
| 9001 | Tfu, misia pandę miałam na myśli!!!! :)))))))))) II Zastępca |
| 9000 | FAKITOL FAKITOL FAKITOL!!!! :))))))))) To było tak generalnie :)))))))) akapity Jeśli natomiast spojrzymy partykularnie na pewne sprawy, okaże się, że nie jest tak źle :)))))))))) Konkretnie jeśli spojrzymy na jedną taką sprawę, bo innych jakoś BRAK :)))))))) Tzn. :((((((( akapity Cienie spłynęły i zrobiły ze mnie misia koalę :)))))))))) W dodatku niedotlenionego :))))))) II Zastępca |
| 8999 | To jeszcze raz ja:))))) Przed nami kolejny 1000:)))))))))))))) HO HO HO!!!!!:)))))) Zastępca |
| 8998 | Poza tym spodobało mi się upadanie i utrata godności:)))))) akapity ŻYCIE, ŻYCIE JEST TELENOWELĄ:)))))) a czasem nawet TELEMARKETEM:))))))))) Zastępca |
| 8997 | Prezesie - nie przesadzałabym z tą starością:)))))) Wszak PRZED TOBĄ SIÓDME NIEBO:)))))))))))))) (Oby nie ten serial:))))))) Zastępca |
| 8996 | Eeeeeee tam - tak generalnie:)))) Zastępca |
| 8995 | Duzo tych sczzątków w łązience????:)))))) Starałam sie ograniczyć ich ilośc, ale widać nie udało sie;))))))))))) Prezes |
| 8994 | NIE OGLĄDAJ MOICH ZDJEĆ!!!!!!:))))))))) akapit Świsty Świstami, ja w Twoim wieku nie miałam tych problemów, ale Ty nie byłaś do tej pory w moim wieku, a jest to WIEK POWAZNY:)))) akapit IT`S OVER, I KNEW IT WOULD END THIS WAY!!!!!!! - to ciągle o moim wieku i utraconej młodości:)))))))) Prezes |
| 8993 | Poza tym mogę się pochwalić, że mam ŚWISTY OSKRZELOWE - ŚWIST ŚWIST!!!!! ;)))))))))))) akapity I ALWAYS NEED HIM MORE THAN HE COULD EVER NEED ME!!!!!! (To tak żeby jeszcze dodać dramatyzmu ;))))))))) ŻYCIE ŻYCIE JEST TELENOWELĄ :)))))))))))) II Zastępca |
| 8992 | Dziewczęta, ja z brakiem godności przesadziłam :)))))))))))) Chyba powinnam teraz w drugą stronę trochę się postarać ;)))))))))))) akapity W łazience biegają szczątki spinek do włosów :)))))))) Po pokojach cudze cienie do powiek :)))))))))) W pudełeczku wydaje się ich mniej niż na oczach - wiem, bo przetestowałam :))))))))))) akapity Przestało mi się wydawać, że mi się WSZYSTKO ŚNI ;)))))))))) Nie biegam już oglądać zdjęć :))))))) Czterech dni mi było trzeba - czy to dużo?? ;))))))))) II Zastępca |
| 8991 | postanawiam zmienic zdanie: nie szukam niczego wysokiego. no i nie szukam juz tez nikogo wysokiego... coj |
| 8990 |
| 8989 | Sodoma i Gomora, wstyd, hańba i upadek obyczajów!!!!!!!!!!!!! KOCHAM WAS ZA TO DZIEWCZĘTA!!!!!!!!!!:)))))))))) Zastępca |
| 8988 | A MY OWSZEM!!!!! ;)))))))))) II Zastępca |
| 8987 | Chciałam podizękowac Zarządowi za wspólnie spedzony czas oraz za wspóludział w niecnych postępkach:))) WE MUST NEVER BE APART!!!!!:))))))) Prezes |
| 8986 | coj, ja też szukam, jak znajdziesz to daj znać......... w kieszeniach mam pełno chmur |
| 8985 | HEPI NIU JER!!!!!!! :)))))))))))))) akapity Upadłyśmy. Niektórzy się potykają, inni upadają. I w tym cała rzecz. :))))))))) Zarząd |
| 8984 | plum peggy brown |
| 8983 | AAAAAAAAAAAAAAAA ABSOLUTNIE szukam wysokiego budynku,z ktorego jak skocze,to napewno nie przezyje. coj |
| 8982 |
| 8981 | wesolego sylwestraaa;] elfik |
| 8980 | Nie widziałam, ale ja mało filmów oglądam :))))))))) II Zastępca |
| 8979 | Dziecko było nie jego, tylko swoich rodziców, tak dla wyjaśnienia, i dla scisłosci;))))) Prezes |
| 8978 | No jasne ze TELENOWELĄ, a widziałś gdzies porządny film, w którym Polak żeniłby sie z Karaibką, a następnie mieszał dziecku w głowie?????:)))))))) Prezes |
| 8977 | A ja tak jakoś bez przekonania narzekam :))))))))) Ze świadomością, że ŻYCIE ŻYCIE JEST TELENOWELĄ, a z taką świadomością zawsze jakoś łatwiej :)))))))))))) II Zastępca |
| 8976 | JUTRO BY MOGŁO BYĆ W TEJ CHWILI, GDYBY W OGÓLE MOGŁO BYĆ!!!!! A że nie może, to BLEEEEEEEEEEEEE :))))))))))) O to chodziło mojej przedmówczyni :))))))))) II Zastępca |
| 8975 | JUTRO MOZEMY BYC SZCZESLIWI!!!! akapit BLEEEEEEEEEEEEEEEEEE......... Prezes |
| 8974 | chyba kretyn wymyslil...swietowanie...nowego roku... freak_lodz |
| 8973 | kciau bym all fanof myslovitz zaprosic na kanal IRCOWY #myslovitz :-) dziekujem :-* :):):) Uniek jestem :-) |
| 8972 | 'bliscy boją się być blisko żeby nie być dalej' |
| 8971 | Gdby mi Księga wcześniej pozwoliła, to juz dawno bym (wylewnie) podziękowała za wikt i opierunek:)))))) Tak czy inaczej - DANKE SEHR!!!!!!!!! akapity Pragne tez w tym miejscu wyrazić swoja ogromną radośc, że nie musimy wykreślać Wuja z testamentu:)))) Wyrodny, bo wyrodny, ale jednak ciagle nasz:))))))))) Zastępca |
| 8970 | ENITAJM :))) II Zastępca |
| 8969 | Niniejszym chciałam podziękować Drugiemu za organizację Zjazdu, udostępnienie lokalu oraz zapewnienie aprowizacji:))))))))) DANKE (Wyrwę:))) Prezes zu Hause |
| 8968 | PRZESTAŃCIE W TEJ CHWILI!!!!!! :))))))))))) Zarząd (Grupa) |
| 8967 | Chłopaki tworzycie świetną muzę. Nie przestawajcie tego robić. Anka |
| 8966 | Trzymamy władzę lub czasopisma!!!!!!!!!!!! :))))))))))) Grupa (Zarząd) |
| 8965 | Święta to czas, w którym pamięta się o rodzinie i Wuj o nas też pamiętał :)))))))) Zarząd |
| 8964 | ...i coraz bardziej lubię niebieskie sukienki, coraz szybciej jeżdżę samochodem, coraz częściej jest mi wszystko jedno, i milczę coraz częściej... pocałunek na dobranoc dla samej siebie |
| 8963 | ...somebody dreams a brave new world I'm forbidden to breathe its blue... pocałunek na dobranoc w b-moll |
| 8962 | Michal wszystkiego naj...!!! Zdrowia...i zajebistych koncertow....( poczynajac na trasie myslovitz...konczac...np. na sigur ros:)) Sciskam!!! freak_lodz www.katarzia.prv.pl |