| 3020 | ...może księga nie chce zostac tak szybko zapisana jak pierwsza?... i działa raz tak raz nie... Hania |
| 3019 | Chciałam złożyć oficjalne zażalenie na Księgę!!! Dlaczego działa tylko okazjonalnie??? Poza tym oczekuję od Zarządu info o decyzjach zjazdowych :))))) Mam nadzieję, że takowe zapadły :))))))))) II Zastępca |
| 3018 | ...dzień dobry... Hania |
| 3017 | Zastępco, przypominam o konieczności postawienia Prezesowi ultimatum dot. nd!!! :))))))) II Zastępca z katarem i kaszlem |
| 3016 | O dziala ksiega- caly dzien dzis sie na mnie zloscila. fe! she |
| 3015 | a co jest w stanie martah?? slodkich snow..:) elfiś |
| 3014 | Pozdrawiam wszystkich serdecznie:*** Niestety jestem terroryzowna przez mamusię, która nienawidzi netu i robi wszystko, aby mi przeszkodzić wrócić tu na stałe:(((( daiya |
| 3013 | Boze jaki ja mialam dzisiaj straszny dzien....wieza melancholii....się zaczela...doskonale pasuje do mojego nastroju....tylko pstryk.....i już nie starac sie..... martah |
| 3012 | Megi...to ty gadasz pierdoly,a w zasadzie wychodzisz na paranoiczke...bez sensu, ja tu mowie, zeby zostawic temat, bo cholera to zalezy od podejscia, a ty sie tu oburzasz i czepiasz......idiotyzm! Nie denerwuj sie tak...to zdrowiu szkodzi :)) Ty jak widzisz tez mnie niezle wkurzylas, wiec chyba jestesmy kwita. I tak mi humoru nie zepsujesz, bo nic nie jest go w stanie bardziej zepsuc. martah |
| 3011 | znaczy sie jacek freak |
| 3010 | komunikat..jaac na gg 19:06 freak |
| 3009 | Ach, te wspomnienia.......;)))))))))) Prezes |
| 3008 | ...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... Odwiedził mnie przed chwilą kochany pan listonosz... PŁYTY!!! HEY [sic!] wreszcie bede miala oryginalna ;p NIRVANA z ta piekna piosenka... +2 single Puddle Of Mudd "She Hates Me" lubie :)) i Big Cyc "Rudy sie żeni" buahhahaha Eh...radość! *Megi* szczęśliwa |
| 3007 | ...Kaś...płytĘ!...Nie oddała :/ Sama tęsknię za moją Janis...dziś właśnie siostrę męczyłam, żeby od niej wzięła moją Joplinkę... :) *Megi* |
| 3006 | ...Ja pierdole...bedzie mi tu taka gadać jak ja słucham płyt...weź nie gadaj mi tu takich pierdół dziewczyno... po prostu: UWAŻAM ŻE TO KOMERCHA... mam prawo do własnego zdania.Weź lepiej nic juz do mnie nie mów... ...SORKA...ale ona mnie autentycznie wkórza...weźcie mnie trzymajcie bo jej rabne kabelkiem... ;P *Megi* |
| 3005 | ...Mhmm, Freak, wałek, wałek. Swoją drogą to bardzo ciekawa forma określania piosenki. ;))) Chcę się pochwalić, że mimo ogromnego mrozu, który panował na świecie, poszłam na Pocztę i śmiało możesz już wypatrywać listonosza ze swoim zamówieniem. ;))) ...Madź, czy tamta dziewczynka oddała Ci już płyty pani J.J.??? Kaśka |
| 3004 | popelnione przestepstwo ..zostalo.. czas nie zawroci..:) elfik |
| 3003 | czesc ludki! a ja znów okupuje gg i mam nadzieje, ze zaraz przyjdzie ten na ktorego czekam i czekam przez caly dzisiejszy dzionek :) (nie bylem w szkolce znowu :( nadal jestem chora i obolala:( ) a co do kolejnego singla, to "Chcialbym umrzec..." jest jedna z dwoch moich ulubionych piosenek z Korovki, ale nie sądze żeby zrobiła wielką furrorę :) pinka |
| 3002 | No dobra, nie oszukujmy się, Studniówka 2003 to będzie masakra - wszystkie dziewczyny w identycznych kreacjach:))))))) Mam nadzieję, ze będzie w miarę ciemno i nikt nie zauważy:)))))))))) Ciocia Dobra Rada |
| 3001 | Co pani tam widzi??? TRZY:))) Zastępca |
| 3000 | Ach, trafił mi się wpis 3000!! :))))))) Słownie: trzy tysiące :)))))) Podkreślam: TRZY :)))))) II Zastępca |
| 2999 | Zastępco, pobędziemy 2 min. 45 s, gdyż 15 sekund minie, zanim zdejmiemy buty :))))))) Ach, jak to miło sobie powspominać :)))))))) II Zastępca |
| 2998 | ...albo o 14..... :))) cud :)) Megi...w porzadku...jesli tak twierdzisz...moim zdaniem nioe sluchals zbyt dokladnie...ale w porzadku, przeciez nikt ci nie kaze lubic wilkow. A ze ja Myslovitz lubie...to mam nadzieje, ze ci to nie przeszkadza.... martah |
| 2997 | O niee... a taką miałam nadzieję, że sie Was pozbędę:))) Ale tylko trzy miuty pobędziecie, na więcej nie liczcie:))) Zastępca |
| 2996 | ...jak miło wrócić do domu o 13 godzinie... Hania |
| 2995 | ...nie prawda! ja siedzę teraz freak... :) *Megi* |
| 2994 | ...martah...nie oceniam czegoś jeśli nie znam...płytę sluchałam... *Megi* |
| 2993 | a ja znowu sama siedze na tym chatku.. freak |
| 2992 | Teraz będzie dowcip ze specjalną dedykacją dla Poczty Polskiej ;)))) Mały Jasio napisał list do św. Mikołaja, poprosił w nim o łyżwy, klocki i rower. Niestety nie napisał adresu. Panie na poczcie bardzo się listem wzruszyły i postanowiły się złożyć na prezent. Niestety pensja na poczcie jest niewielka i starczyło tylko na klocki i rower. Po pewnym czasie Jasio znowu wysłał list, panie na poczcie go otworzyły, a tam: "Drogi św. Mikołaju. Jestem Ci bardzo wdzięczny za klocki i rower, a łyżwy to pewnie na poczcie ukradli". :)))))))))) II Zastępca |
| 2991 | Zastępco, nie przestraszysz nas swoimi wybuchami agresji!!!! Przybędziemy i będziemy nieugięte :)))))) Co do kreacji studniówkowych - oby tylko wszyscy nie zjawili się na tej samej imprezie, bo mogą pojawić się kłopoty w rozpoznawalności ;)))))) II Zastępca |
| 2990 | Ciocou dobra rado! Kreacje studniowkowe 2002 roku chyba rzeczywiscie beda takie same w calej Polsce(jesli chodzi o kobiety:) Ojciec rodziny |
| 2989 | MYCHA PODPISUJE SIE POD TWOIM POSTULATEM:)DAJCIE TE SWOJE NR NA GADU GADU! FREAK |
| 2988 | Ja siedzie sobie w pokoiku , pije ciepłe kakauko i marze...żeby Sylwestra w tym roku spedzić wsród myslofanów na koncercie!By przywitać Nowy Rok przy dzwiekach "Good day my angel"albo "Myszy i ludzie"Hmm w rzeczywistości mam do wyboru:spędzenie tej nocy z moimi znajomymi,którzy z myslofanami nie mają wile wspólnego przy "upojnych" dzwiekach puszczanego w kółko "Nas nie doganiet"(chyba zle napisałam)albo z moimi rodzicami przed telewizorem przy melodiach typu "Niech żyje bal"lub "za ten papieros tuz po i za szampan tuż przed";-((((życie bywa brutalne!I co tu wybrac?...Ale marzenia chyba czasem sie spełniają? Mycha |
| 2987 | jakie tu sie wojny tocza..stare wilki byly o.k..do nowych mam uzo zastrzezen..no sorry..baska miala fajny ..tararatarara...komercha.. owszem tekst acidland tez mnie przerazil poczatkowo..al potem dopatrzylam sie w tym dobrych rzeczy..a sprzedawcy to doskonaly wybor na singla..! nastepny bedzie "chcialbym umrzec z milosci..taki wolny walek..:) no nie kasik? freak |
| 2986 | ...Dobranoc... ide zasypiać przy książce od chemii...i tak dostane 3 pff...ale to tylko chemia... najgorzej bedzie z matmą...tylko by w szkole męczyli ludzi...chamy!... ja sie z nimi rozlicze jak juz nie będe sie uczyć...będe wymierzać im sprawiedliwość... jednych utopie... innych kwasem nakarmie... a innych jeszcze nie wiem... odpłaca mi wszystkie godziny spedzone na nauce :P...do jutra... Hania haniczek.blog.pl |
| 2985 | Cos jakby gorsecik i do tego spodnica. Szalenie to eleganckie, przepiekne ;))) Kolor- braz wpadajacy w zloty- mniami :)))) she |
| 2984 | ...Magaw spoko... możesz nawet jutro napisac... Hania |
| 2983 | Wyrzucać rodziców na sylwestra z domu-hmmmm niegrzeczne dziewczynki:( magaw |
| 2982 | Hania jutro z samego rana Ci odpisze na meila bo teraz gadam z siorką na babskie tematy:))) magaw |
| 2981 | Megi...to nie jest strona wilkow...wiec nie bede juz wiecej o nich mowic (chyba ze ktos mnie zmusi), ale widac ze nie znasz "4" - jezeli oceniasz plyte po jednej lub nawet 3 piosenkach (bo teyle mozesz znac z radia) to gratuluje........... martah |
| 2980 | Megi:)ja probuje wyrzucic rodzicow gdzies na sylwestra..:) pozdrawiam.. elfiś |
| 2979 | ...Kurde...rzucił mi się w oczy podpis "Wujek Samo Zło" i już mi się uśmiech na twarzy pojawił i pytanie: "Jak On tu trafił?"... Ale po przeczytaniu wpisu się zawiodłam... Myślałam,że to mój kolega Wujek, którego nazywamy także Wujek Samo Zło...eeeeeeeeeeee...szkoda... ...A jak tam u Was plany na Sylwestra?... *Megi* madzikk.blog.pl |
| 2978 | ...martah...nie komentuje Twojego wpisu, bo całkiem się z Tobą nie zgadzam...I tak dla mnie ostatnia płyta wilków to komercha i nie zmienie zdania... *Megi* |
| 2977 | jesteście zajebistym zespołem.Aby tak dalej Run |
| 2976 | Ciotka, gdzie byłaś dziś w nocy??? Tęskniłem!!! Lepiej sama powiedz co masz na sobie, bo mnie bierze na samą myśl o Tobie!!! Wujek Samo Zło |
| 2975 | ...Była Agniesz była na czacie przez 5 minut...o jej wraca do Polski na kilka dni...chuuuuuuuuraaaaaaa... Hania |
| 2974 | Pinka, jeśli Myslo wyglada reprezentacyjnie, to ja jestem Hans Kloss:)))))))) She - jaką sobie sukienke kupiłaś????? Temat na czasie....:)))) Ciocia Dobra Rada |
| 2973 | ...Spaj 'chodziło' pisze sie przez 'ch'... Hania |
| 2972 | siostra... brawo... ja rowniez uwazam ze komercja, to jest cos co my sami przypisujemy do danej piosenki... czy cos jest komercyjnme czy nie, to my o tym decydujemy... komercja ma wiele znaczen.. dla niektorych cos komercyjnego jest wtedy kiedy np czesto leci w radiu itp dla drugich wtedy jezeli po uslyszeniu jej od razu wpada mu w ucho ale po dluzszym sluchaniu nudzi sie totalnie i dochodzi do wniosku ze to szmelc nic nie warty......... bo w zasadzie wszystko kreci sie wokol nas.... tutaj przypomina mi sie wspanialy polski film komediowy w ktorym przedstawiona jest glebia filozofii.. tam bylo powiedziane troszke o smierci (nawiazuje tu ciagle do tego ze sie wszystko wokol nas kreci) i to bylo mniej wiecej tak ze swiat konczy sie wtedy kiedy konczymy sie my, bo zycie to jest taki nasze wielki mysli z naszymi przezyciami, po naszej smierci nie wiemy co sie dzieje dalej bo nas juz nie ma, niema naszych mysli, a jezeli nasze mysli to swiata juz tez nie ma:) troszke namieszalem, ale to nic... przy okazji chcialem roztrzygnac konkurs... pytanie to: o jaki film mi hodzilo??? czekaja wspaniale nagrody:) spaj:) |
| 2971 | ...Spaj byłam zaspana...ale dziekuje za poprawienie błędu...dobra zmykam dalej sie uczyć z chemii... Hania |