| 2970 | ...Komercja czy nie komercja, oto jest pytanie. :))) Główcie się, główcie, a ja będę słuchała tego, co uważam za wartościowe i nie wnikała w to, czy jakaś część ludzkości uważa to za komercję czy też nie. :))) Liczę się w końcu tylko ja!!! ;))) Kaśka |
| 2969 | Ale przeciez kazdy zespol wciaz poszukuje nowych fanow, prawda? Gra sie muzyke dla innych i gra sie Muzyke pisana z duzej litery dla siebie. Zupelnie nie przeszkadza mi to, ze 'acidland' czy 'baska' lecialy w radiu wciaz i wciaz tak ze w pewnym momencie robilo sie niedobrze. Ja lubie obie piosenki bo latwo wpadaja w ucho... to, ze znudzily mi sie po tygodniu to juz zupelnie inna sprawa ;)) she |
| 2968 | hmmmmmmm co do tej komercji, toooooo jak pierwszy raz usłyszałam acidland, to mi sie nawet podobal, tzn wpadłam przez niego w depresje, ale potem też dzięki niemu z niej wyszłam (to troche dziwne i skomplikowane). ale z czasem kiedy acidland lecial w kolko na kazdej stacji i non stop na mtv to zaczelam myslec o komercjiiii ale terz juz nie wiem, mysle ze takie wrazenie pozostawia radio! a co do sprzedawców i innych "kawałków" to napewno nie są komrcyjnE!!!!!!!!! z pozdrowieniami ....... pinka |
| 2967 | Spaj...jesli tak to ok - zreszta wczoraj mialam kiepski humor, wiec moze dlatego doszukiwalam sie we wszystkim podtekstow..sorry... A co do KOMERCHY wilkow...to ja tez Ci cos powiem Megi... O Acidland i Sprzedawcach Marzen, tez sie ciagle slyszy, ze to komercja. (!?!?!?!?) I nie wiem jak wy, ale ja uwazam, ze slowo Komercja (oznaczajace działania handlowe prowadzone przede wszystkim dla zysku) zostalo postawione na rowni z muzyka ktora trafia do radia. cytujac pewnego "internaute": "Fakt, większość produktów komercyjnych to badziewie. Ale komercja stała się synonimem zła. Moim skromnym zdaniem tak być nie powinno. A jeśli w celu zarabiania pieniędzy powstaje przyzwoity materiał? Co wtedy?" .... Duzo takich przykladow bylo u Myslo, duzo (w tym niemal cala pierwsza plyta, ktora przeciez ci sie podobala) bylo u wilkow. Jezeli mowicie o Basce - to nie podlega to dyskusji, ale to juz ICH sprawa (a w zasadzie Gawlinskiego - napisal ja i tyle, przeciez on sam mowi otwarcie co mysli na temat "baski"), ale co do reszty "4" ... to wlasnie jest to taka sama sytuacja jak u Myslo z Sprzedawcami, Acidland, chlopcami, dla ciebie, miloscia w..., my.... mam wymieniac dalej? Chyba nie uwazacie tego za komercje.... martah |
| 2966 | popieram zdanie megi! chociaz to "ja ogien ty woda" jest calkiem sympatyczne hehe :) zdziwilo mnie to, ze smolik jest klawiszowcem Wilków, widzialam wlasnie do tego teledysk koncertowy i on tez tam byl, myslalam ze tylkogoscinnie na koncercie :) a gawlinski mi sie kojarzy z epoką hippisów, pozdrófka dla Peggusi! ;) ide sie leczyc z wyglądu chomika...... papatki! pinka |
| 2965 | ...Wilki...hm...pierwszą płytę słucham bardzo chętnie...jest boska...ale teraz...jedna wielka komercha! *Megi* |
| 2964 | cześć ludki! fajnie, że znowu wczoraj większość znajomych mi osób pojawiła się na chaciku :) ma nadzieje, że częściej tak będzie!!!!!!! ehhhhhh wróce teraz do wypowiedzi ojczulka! słuchaj nie wiem kim jesteś (chyba facetem ;)), ale nie masz gustu! powiedziałeś, że rojas and company nie maja wyglądu, co według mnie jest kompletną bzdurą!!!!!!!!!!!!!!!!!!! moim zdaniem oni wszyscy są bardzo przystojni (mówie calkiem serio)!!!!!!!!! a co do ich angielskiego, to też uważam, że nie jest tak źle, a poza tym maja na to jeszcze troche czasu i moja kochana babcia zawsze powtarza: "do wszystkiego człowiek dochodzi pracą"!!!!!!!!!!!! i dlatego jeszcze nie wszystko stracone!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pinka |
| 2963 | niewyspana, razem- nie z przymiotnikami piszemy razem:P tak dla wiadomosci... spaj:) |
| 2962 | martah... nie zaglebiaj sie tak w kazdej wypowiedzi na temat swoich faworytow... mi nie chodzilko o to zeby obrazic wilkow tylko o to zeby podkreslic subtelnosc myslovitz:)moje zdnie, prosze nie podwazac:P spaj:) |
| 2961 | ...dzień dobry...kurde no....nie wyspana jestem.... Hania |
| 2960 |
| 2959 | prosze cie kasik bardzo..oryginal..juz wkrotce...:)do osobki ktora niby znam...trudno marta powiedziec ze cie znam..ale znamy sie z wpisow w innej kg:) freak |
| 2958 | ...Ale mieszają, a Spaj to już najbardziej. :))) Także polecam 'Z rozmyślań'!!! Freak, bardzo, bardzo, bardzo dziękuję!!! Wiesz za co. Czuję się wyjątkowo. :))) Kaśka |
| 2957 | generalnie nie lubie robic wiekszego zamieszania ale przegladalam KG i trafilam chyba gdzies w okolice rozdania MTV....i spaj mnie zirytowal...sluchaj....o co ci chodzi ze u wilkow na imprezie bylaby telewizja? Po pierwsze: jestem fanka (boze nie nawidze tego slowa) Wilkow. Po drugie: tak wiem ze to strona Myslovitz. Po trzecie: spaj nie wiem w jakim znaczeniu mowiles o wilkach, ale nie wyglada na to zebys ich lubil lub/i znal, wiec mysle ze nie powinienes na ten temat mowic (w zasadzie to tak naprawde nic zlego nie powiedziales), ale prosze wytlumacz mi o co ci chodzilo. A poza tym wracajac jeszcze do wilkow....Oni zrobili "wielki" kam bek (po jakis 7 latach), a Myslovitz jest na scenie ciagle od dluzszego czasu. Mysle ze stad robi sie troche wiekszy szum w okol wilkow, sa odnowieni...znowu w radiach leca ich stare piosenki i tak dalej...pomijajac juz baske...(boze!)...ja do Myslovitz do tej pory nie mialam za duzo...tzn sluchalam ich od przypadku, kupilam ta ostatnia plyte i tyle. Ale ostatnio trafila mi sie plyta Smolika (obecnego klawiszowca wilkow) z ktorym Rojek nagral "50 tysiecy..." no i mnie troszke bardziej wzielo, on (tzn Artur) ma naprawde swietny i bardzo zapadajacy w pamiec glos. ok koncze, bo zgubilam watek, a ilosc tekstu mnie przeraza. (swoja droga jaki wy macie stosunek do wilkow? - ciekawa jestem) martah |
| 2956 | KUPUJ"Z ROZMYSLAN PRZY SNIADANIU"!!!!!!!! peggy_brown |
| 2955 | Eeeee... pewnie ze mieszasz... :PPP she |
| 2954 | hey - i tutaj zawitalam...freak moze mnie kojarzy...a moze nie...reszty ja nie kojarze, wiec wy mnie pewnie tez. ok niewazne. w zasadzie niejestem fanka Myslovitz (jeszcze?) - no w kazdym razie zastanawiam sie ktora plyte kupic...ostatnia mam wiec odpada...wiec jak? jakies sugestie? martah |
| 2953 | kas powiedziala ze jednak mieszam:\ spaj:) |
| 2952 | juz mi lepiej..kasik czekam na list..she usciski..michal odezwij sie.. freak |
| 2951 |
| 2950 | studniowka- swietowanie w 100 dni przed koncem studiow.. tak??? czy mieszam?? spaj:) |
| 2949 | ...Pinka, masz błędna wrażenie. :))) Kaśka |
| 2948 | a ja tak caluski lubie a ich od was nie dostaje...:P(tym wiecej sliny tym lepiej:) :****** pegguś |
| 2947 |
| 2946 | ...Zjadam ':*' w całości, żeby nie czuć smaku i śliny. :))) Kaśka terroryzowana |
| 2945 | Czemu nie wchodzicie na czat heledore |
| 2944 | Aby polski zespol mogł zrobić kariere za granicami naszego kraju ,musza dobrze wygladac jego czlonkowie (szczegolnie wokalista) i umiec spiewac dobrze po angielsku(np.bez kluski w buzi)-czli Myslovitz nigdy kariery nie zrobi.Nie spalniają zadnego z tych warunków. Ojciec rodziny(wrOcil) |
| 2943 | Komus mialam dac caluska... Freak :* (to na pewno)... hmmm... Kas? A masz :* chociaz nie lubisz- bede Ciebie terroryzowac ;P Fe! she |
| 2942 | Aaaa! Mozecie mnie zabic za to, ze pisze nie na temat ale kupilam stroj na studniowke i jestem bardzo zadowolona. A co za roznica czy trabia o myslo tu i tam czy jest cichutko na Ich temat? Bez wzgledu na to czy byliby mala kapela grajaca w niewielkich pubach czy zespolem znanym na calym swiecie lubilabym Ich tak samo- najbardziej :P Pozdrawiam ;))))) she |
| 2941 | ...Taj, jeszcze w Wiadomościach [których nie widziałam] i informacjach na Polsacie o tym wspominali, bo to był jeden z nielicznych programów, który udało mi się obejrzeć. ;))) Widzisz, Braku, także nie siedzę przed TV, bo nie lubię, i widziałam tylko dwa momenty,w których wspominali o MTV, a mimo to wiem, gdzie i kiedy mówili o nagrodzie dla Myslo, bo na Księdze wieści roznoszą się bardzo szybko. ;))) I uwierz mi, że było tego sporo. ;))) A to, że Kasi Kowalskiej przyznano w ubiegłym roku statuetkę dowiedziałam się właśnie z Księgi, a nie z powszechniejszych środków przekazu. Widocznie nie wiesz, gdzie należy szukać konkretnych informacji. ;))) Ciągle ustaję przy swoim- trąbiono na ten temat wszędzie gdzie się dało i kto chciał i nie chciał na pewno się o tym dowiedział!!! :))) Jeżeli chodzi o wypowiedzi zespołu na ten temat, to zgadzam się ze Spajem. ;))) Kaśka |
| 2940 | Podzielam zdanie spaja. heledore |
| 2939 | no mi szczerze, to tez zdaje sie ze malo o tym mowiono... ale wedlug mnie to ze o kasi kowalskiej bylo glosniej to zalezy od typu ludzi... myslovitz, zdaje mi sie przynajmniej, jest bardzo spokojnym i skromnym zespolem... gdyby chcieli to na pewno mogliby wypowiadac sie na ten temat w telewizji, gazetach i najruzniejszych stacjach radiowych... oni to uczcili po swojemu.. w swoim gronie, podczas nieduzej imprezki... tak mi sie zdaje przynajmniej.. u wilkow napewno na takiej imprazie bylaby telewizja itd. takie jest moje zdanie na ten temat:) spaj:) |
| 2938 | Pffff... Myslovitz zrobił/zrobiło (?) karierę poza granicami Polski? Pffffffffffffffffff... Informacje o zdobyciu nagrody były w Telekspresie, Trójce, trąbiły o tym wielkie polskie portale muzyczne i nie tylko.. czy mi się wydaje, czy tu ktoś na siłę unikał ostatnim czasem środków masowego przekazu? ;P Tajemnicza |
| 2937 | 'Josie can see things that no one else can see Josie's dying since she saw Bob Cooper's face heledore babe there are snakes in her burning brain heledore babe it runs with blood in her veins...' heledore |
| 2936 | ...A wiecie co...ja się już tak przyzwyczaiłam, że strona nie działa, że prawie wogóle na nią nie wchodzę i tylko ciągle centralnie na księgę wchodzę... ;P *Megi* |
| 2935 | ...Hmmm...ale co do tej nagrody...naprawdę mało o niej mówili... jak Kasia Kowalska dostała to trąbili, a o Myslovitz bardzo mało wspomnieli... Moi rodziciele np. którzy baaaaaaaaaardzo dużo oglądają tv i baaaaaaaaaardzo dużo słuchają radia dowiedzieli się dopiero dzisiaj... ode mnie... :) *Megi* popiera 'brak' |
| 2934 | pan/pani brak hyba ma jakies komleksy... a moze kiedys poszla/poszedl do pani Eli Zapendowskiej polozyla jej na stul 500 zl i zaspiewala po czy uslyszala "nic w tobie nie ma, przykro mi slonko, moze w nastepnym wcieleniu"... ja cie braku nie chce krytykowac... to tylko takie male zalozenie;) a ja sobie teraz siedze i skubie mikolaja... juz niedlugo strai konczyny:) spaj:) |
| 2933 | jak to ze ja nieby nie zauwazam ze o tym mowia w tv? No moze rzeczywiscie nie ogladam tak duzo tv bo sie ucze albo odrabiam lekcje (nie tak jak inni) ale i tak uwazam ze ogladam takie programy na jakich powinni o tym mowic i w tych programach nic o nich nie mowili-- panienko kasiu. brak |
| 2932 | Zadowolona? ;)))) II Zastępca |
| 2931 | My także nie możemy już słuchać tych pieśni dla żon... Albo Pan Przemek przestanie być monotematyczny albo niech otworzy firmę - PRZEMYSŁAW MYSZOR - Piosenki dla żon na życzenie Sp. z o.o. :))))))))))))) FC DSZNPIRPP(ANZJ) |
| 2930 | Popieram 2/3 Zarządu i żądam natychmiastwej poprawy podpisu. Zastępca |
| 2929 | My także nie możemy już słuchać tych pieśni dla żon... Albo Pan Przemek przestanie być monotematyczny albo niech otworzy firmę - PRZEMYSŁAW MYSZOR - Piosenki dla żon na życzenie Sp. z o.o. :))))))))))))) Prezes i II Zastępca |
| 2928 | ...Freak, list mam już prawie skończony, jeszcze tylko cd i w poniedziałek Ci wyślę. Wszystko na poprawę humoru. ;))) I do mnie doszła internetowo-mikołajkowa karka za co pewnej osobóce o imieniu na literkę W. bardzo dziękuję. ;))) ...Mówimy 'Sio' anonimowym fanom Heya, którzy nie chcą się ujawnić. ;))) ...Acha, jak to nie mówili nigdzie, że Myslo wygrało nagrodę MTV??? Za mało przed TV siedzi ten, kto nic o tym nie słyszał. :))) A nagroda jest śmieszna, bo na spężynce. ;))) Kaśka |
| 2927 | Gdyby wilki dostały nagrodę albo kasia klich to odrazu tak by o tym mówili że ta nagroda im sie nalezy ze to wielkie uznanie dla zespolu. A jak ktos w Polsce sam cos zdobedzie, odniesie sukces to nikt tego nie docenia. Polacy woleli by zeby spiewano im jakies glupkowate, bez sensu, przedpotopowe pioseneczki, np. antidotum pani kasi kolwalskiej albo piosenka tego trupa, ktory spiewa o tym ze ma przy sobie zone itp. kanal. oczym oni spiewaja, nawet melodia jest do du..y. A wczym wilki sa lepsze od Myslovitz, wilki nie podbili zagranicy tylko zerja na fanach w Polsce, kurde jak nie przestane o tym pisac to sie zaraz tak wciekne.......... brak |
| 2926 | ...she dziekuje Ci...z całego serca... to było bardzo miłe... Hania |
| 2925 | dajcie mi nomswoje namiary na gg! bo chat mi nie dziala nadal.. freak |
| 2924 | witajcie wczoraj bylam w strasznym stanie..dzis jest lepiej..moze dla tego ze caly dzien pomaglalam siostrze w sklepie.. a wczoraj zdechla moja kochana sunia emi..piesiu mial 13 lat..to bylo straszne.. jestem dobita..na dodatek 2 miesiace temu zginal moj..kot..a to jest jeszcze gorzsze bo nie mam pojecia gdzie on jest..co gorsza innym tez koty poginely..i jest prawdobodobne ze kradan je dla futra!!!!!!!!!!!!! pozabijam jak sie dowiem kto to..!!!! megi chwale cie za to ze sluchasz cool kids..! kasik kiedy list dostane..ratuj.. kto sie wybiera na negatyw do spodka? she ...kochana.. freak |
| 2923 | co za skojarzenia od razu...hehe:) elfik |
| 2922 | Weri zrobiłas mi niespodzianke.Dziękuku:) magaw |
| 2921 | Prosze- staralam sie ;) she |