| 3070 | Wrrrrrrr! Ludki- kazdy ma prawo do swojego zdania. Ciagle ktos tu to powtarza a jak juz faktycznie znajdzie sie osoba ktora wyrazi wlasna opinie to roztrzasacie to na tysiac piecset sto dziewiecst sposobow :P She dzisiaj wstala lewa noga, haha :) Megus napisz mi cus bo tesknie za Toba... swoja droga to nie podoba mi sie jak Mietall spiewa- na koncertach nadrabia to swoim zachowaniem (ach ta Jego energia... mmm... mniami :)) ale jesli chodzi o plyte to chyba troszke sie z nia pospieszono. I co? A Alicja to Alicja- kur%^ przez dobre pol godziny probowalam skojarzyc kto to taki ;> No, spiewa... eee... yyy... she |
| 3069 | ...Jeżeli jeszcze raz ktoś napisze, że Mietall śpiewa podobnie do Rojka to uduszę gołymi rękami. Trzeba być chyba głuchym, żeby nie słyszeć różnicy!!! Jest drastyczna!!! Stwierdzenie, że Mitetall kwiczy jak świnia było przesadzone, ale do tych co go lubią: Nie porównywać mi jego głosu do Rojka!!! :))) ...Muszę przyznać, że BZUK w ubiegłym roku się obijał, ale postaram się coś wymyśleć. ;))) Kaśka |
| 3068 | Ma się rozumieć, że bez mięsa :)))) Za to z drzewami, bo drzew nie należy wycinać :))))))) Pozdrawiam wszystkie niedźwiedzie świata!!! :))))) (po raz kolejny proszę o podkład dźwiękowy :)))))) II Zastępca |
| 3067 | ((kto powiedzial ze zbrodnia nie poplaca??)) nikt nie wie kiedy bedzie plyta anglojezyczna?? elfik |
| 3066 | ...Panno Kaś...ja tu w sprawie klubu... ...Trza na stronkę trochę popisać... ;P ...Mogłabyś napisać(?) coś o tym, co robiliście w zeszłym roku, bo ja i Anka napisać możemy tylko z tego roku...A Majak wrzuci to na serwer... ...Pozdrowionka...do jutra... :) BZUK |
| 3065 | ...heledore...a ja bym chciała sobie kiedyś z Tobą porozmawiać... czy my czasem kiedyś nie gadałysmy na czacie? *Megi* |
| 3064 | ...nie śpiewam na zawołanie...to musi być spontan... ;p *Megi* |
| 3063 | oczywiscie to nie ja stwierdzilem ze pieknie spiewam, tylko mi to wszyscy mowia:) (ja sie wcale nie chwale):P spaj:) |
| 3062 | ja tez piekniespiewam.. moge dolaczyc do kapeli heleodore & megii?? spaj:) |
| 3061 | No właśnie Megi to może trochę pośpiewamy:) 'Wszystko, co ludzkie zawstydza mnie Naprawdę wolę kamieniem być Kamienie nigdy nie smiesza do łez' heledore babe |
| 3060 |
| 3059 | alesz mi sie dzisiaj pieknie upieklo... nie mialem 4 ostatnich lekcji.... tak to ja bym mogl miec zawsze:) spaj:) |
| 3058 | alesz mi sie dzisiaj pieknie upieklo... nie mialem 4 ostatnich lekcji.... tak to ja bym mogl miec zawsze:) spaj:) |
| 3057 | ...pam pam pam...ktoś poniżej slobił błęda...nie udało mu się śpiewać ze mną i heledore... ;P *Megi* |
| 3056 | 'Znów płakałam wczoraj,znów płakałam, że nie umiem na skrzypcach grać I,że któregoś dnia mój syn zostanie całkiem sam...' ____ |
| 3055 | MIETAL kwiczy?!!!!!!!!! eh na z nie ktorymi (mira) nie ma po co dyskutowac...a co do alicji janosz to napisze tylko tyle BLEEEEEEEEE peggy_brown |
| 3054 | Jestem na czacie 15:35 heledore |
| 3053 | Mira, jakim cudem trafiłaś na ta stronę? Bo chyba nie z miłości do zespołu myslovitz skoro uważasz, że alicja janosz( szkoda, że nie da się pisać mniejszymi literami) umie spiewać, a wokalista jednego z najlepszych( moim zdaniem) polskich zespołów kwiczy to co ty sadzisz o Rojku, którego spiew niewiele rózni sie od spiewu Mietala. A tak na marginesie, to sama jesteś dnem. heledore babe |
| 3052 | II Zastępco, tylko bez rzucania mięsem:))) Zastępca |
| 3051 | Cholera Freak za pozno przylazlam! :(( wrrrr... she |
| 3050 | SHE 14:42..ZA 5 MINUT SPADAM FREAK |
| 3049 | To ja poprosze zeby pisac o tym o ktorej godzinie jest sie na czatku bo widzac takie wpisy wskakuje tam od razu i potem jestem biedna sama- buuuu.. Swoja droga Freak cos dawno na siebie nie wpadlysmy. Pozdrawiam Ciebie cieplo! :) she |
| 3048 | JAK JESTESCIE NA CHATKU..TO INFORMUJCIE NA PRIV..BO JAK ROBIE 1000ZECZY TO NIE MAM POJECIA..ZE JESTESCIE.. freak |
| 3047 | jestem na chatku. freak |
| 3046 | hura koncert cool kids jednak jeszcze w tym roku..ach to juz w piatek!!!swietnie.. freak |
| 3045 | Czesc!Pozdrawiam wszystkie milosniki zespolu Myslovitz z republiki czeskiej .I bardzo zaluje ze takiego dobrego zespolu nie ma w Czechach. Mišoň |
| 3044 | ....buahhahhaa... Janoszowa potrafi śpiewać?...Słuchaj...wielkie dzięki, że mi powiedziałaś... :)) *Megi* na informatyce |
| 3043 | heledore-sama jetes DNEM. Alicja Janosz przynajmniej porafi spiewac,w przeciwienstwie do np. Wokalisty negatywu kwiczacego jak swinka mira |
| 3042 | ...nie poddaj sie!kup sbie lwa,nie musisz"kopac w kalendarz"!Pozdrawiam wszystkich milosnikow grupy MYSLOVITZ, wrogow tez(ale nie wierze,ze tacy sa) Agnieszka B. |
| 3041 | ...jak kopnę w kalendarz to pospadają wszystkie daty... ( ) |
| 3040 | No jak to tak bez ultimatum się obyło???? No nieeeeee, najlepszy punkt programu ominęłyście :))))) Ale na własne życzenie :)))))))) Zastępco, jutro zabieram mojego własnego Nganasana i wyruszam na łowy do tajgi szukać Emily :)))))) (w tym momencie proszę o specjalny efekt dźwiękowy... :))))))))) II Zastępca |
| 3039 | ...A ja jestem dziś przemarzniętą sobą. ;))) Martah, jeżeli mróz Ci nie przeszkodzi w dotarciu do sklepu, to życzę miłego słuchania 'Rozmyślań'!!! Decyzja została podjęta, musisz kupić właśnie tę płytę. :))) A Ty, Kiju, masz więcej nie ukrywać tych krzyżyków!!! Zestresowałam się. :))) Kaśka |
| 3038 | Prezesie...to : 3032 żenada *Megi* NIE BYŁO do ciebie ani reszty zarzadu... to było do...sami się pewnie somyślicie *Megi* |
| 3037 | ::..powazne zmiany nastaly..:: >>>Kiedy bedzie anglojezyczna plyta..?ktos wie??<<< ###ja sie ucze...-.szook, bo fizyki i matematyki..### ===pozdrawiam=== elfiś e-lf.blog.pl |
| 3036 | Miśki to dwa ludziki w formie Misiów, które siedzą i są zabawne:))))))) Prezes |
| 3035 | mertah...zdecydownie z rozmyslan..!!!kierunek SKLEP! FREAK |
| 3034 | tak czytam i czytam i sie gubie..... jakich MISKOW?? jesli mozna wiedziec...... papa ide sie kuc! pinka |
| 3033 | Pozdrowienia dla Megi!!!!! Niestety nic nie spiewali, za to przypominali: A KIEDYŚ PYTAŁAŚ CHYBA O....:))))))) Prezes |
| 3032 | heledore...kocham :** *Megi* |
| 3031 | żenada *Megi* |
| 3030 | Prezesie, a czy śpiewali piosenkę Charlie Charlie?:))) A czy bawiłaś się cenówkami??? A czy Pan Misiek znowu opowiadał swoje nieśmieszne dowcipy??? Ja chcę do Miśków!!! Zastępca |
| 3029 | Nie no chwilka, chiwlka;) Kto kogo powinien znaleźć - stawiający ultimatum, czy ten komu mają stawiać ultimatum????????:))))))) Poza tym w szkole jest bardzo zimno i mi móz zamarza. Dlatego jutro nie zamierzam sie tam pojawić:))))))) Będę za to w innej szkole, proszę przy okazji - TRZYMAJCIE KCIUKI od 9 do 15. Tak, tak, to będzie cały dzień męki tym razem:))))) Ale za to po wszytskim tata zabiera mnie do Miśków:)))))))))))) Już ich dizś uprzedziłam o nasyzm przybyciu:))))))) Prezes |
| 3028 | She jest dzisiaj bardzo szczesliwa she :) she |
| 3027 | eh,zimno,zimno zaraz mi kończyny odmarzną... ale teraz zajadam sie grzankam i koracą czekolada-koniec z djeta:) peggy_brown |
| 3026 | Cojkuuuuu!!!!!! :* neo |
| 3025 | sie nie denerwuje:)))), ni ema powodu...musze kupic wreszcie ta plyte...dalej nie wiem ktora, chyba zostane jednak...no wlasnie przy ktorej...chyba kupie jednak "z rozmyslan".... martah |
| 3024 | To moja ulubiona piosenka, ale zgodzę się z pinka, że nie zrobi on furory.Ludzie, którzy popadają w najwyższy zachwyt słysząc alicję janosz( bleee!) czy tatu ( BLEEEEEEEEEEE!!!) poprostu uznają tę piosenke za kompletne dno( choć tak na prawdę to oni są denni). A co do dyskusji(oczywiscie już zamkniętej, wiec sie martah nie denerwuj)między martah, a Megi to jestem zdecydowanie po stronie Megi. heledore |
| 3023 | Czy na pewno nastepny singiel to "Chciałbym umrzeć z miłości"? heledore |
| 3022 | ...Wiem, wiem, płytĘ- tak sama z siebie wyszła mi liczna mnoga. ;))) Wczoraj nie mogłam się połączyć z internetem wieczorem, więc nie odczułam większego braku Księgi. :))) Proszę tylko, żeby uważać ze skargami, bo Michała to sprowokuje to założenia forum, a tego nie chcemy. :))) Kaśka |
| 3021 | A ja chcę złożyć zażalenie na Prezesa, który nie dość, że nie ma dla mnie czasu, ale nawet mnie nie zauważa!!! A przeciez ustalenie zjazdu to ko:))) Zastępca |