| 3120 |
| 3119 | II Zastępco, pragnę zaznaczyć, że dzisiaj jest trzynasty grudnia, która to data nie jest zbyt fartowna:))) Prezesie, mnogość niefortunnych zdarzeń powiązanych z trzynastką nie pozwala nam na wypisywanie wszystkiego tutaj. Zastępca |
| 3118 | A co do Poczty Polskiej to ja moze się nie będę wypowiadać, bo ostatnio znów dała taki popis, ze HEJ!!! Prezes |
| 3117 | Nie była??????:))))A co sie stało, albo moze raczej: CO SIĘ POROBIŁO????:))))) Do Patyków nic osobiście nie mam, ale do GAŁAZEK, owszem....:))))) Prezes |
| 3116 | Zastępco, jednak ja nie jestem dzieckiem szczęścia :))) Wiedziałam, że kiedyś się przejadę :)))) A że akurat w piątek trzynastego - wszak trzynastka nigdy nie była ulubioną liczbą FC :))))) II Zastępca |
| 3115 | Megus jasne ze Twoje takze :) Chuuuuuuu... chuuuuuuu ;)) buahaha :) Coj jakie nuuudy? she |
| 3114 | ale nudy... coj |
| 3113 | ...Śpioch idzie spać...późno...jak ja wstanę? Dobrze,że po fizyce idę w szkołę ogłaszać jakieś bzdury, bo bym pozasypiała na dwóch matmach itp. ...Eh...Dobranoc... *Megi* |
| 3112 | ...Ogrzej i moje She... *Megi* |
| 3111 | Serduszko trzeba ogrzewac.... chhhhuuuuuchamy cieplym powietrzeeeeem :))))) she |
| 3110 | '...Nie bij! Nie bij! Wiewiórki są pod ochroną!' :DDDDD *Megi* |
| 3109 | '...przebudzony Niedźwiedź bawi się z wiewiórką...' ;) krok po kroku,krok po kroczku...najpiękniejsze w całym roczku...idą... neo |
| 3108 | si :) BZUK |
| 3107 | blog a nie blob..a jutro coolki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam my bloody valetine..wreszcie sie spotkamy:) freak |
| 3106 | ze co kasiik?zapraszam na moj blob mojej best kumpeli freak 2.strona robocza.. freak www.freaks.blog.pl |
| 3105 | ...Skoro listonosze dzielnie stawiają czoła niesprzyjającym warunkom atmosferycznym, to może i ja się doczekam w końcu pewnej paczuszki z Wawki. :))) Freak, życzę miłego słuchania!!! ;))) Eee, wraz z członkami??? Tzn, że ja tam będę obecna??? :))) Kaśka |
| 3104 | ale ludow sie przez czata przewija.. ale zaden nawet czesc nie powie... niegrzecznie:P spaj:) |
| 3103 | brawa dla freak 2!!!kasik dzis dostalam list..lp jeeszcze nie sluchalam.. freak |
| 3102 | hurki kategorycznie odpadaja... w nich czlowiek nie moze sie rozwinac, zablysnac.... a mi potrzeba takiej, no wiecie, glownej roli... ja musze swiecic... ja kocham swiecic;) moge byc np wokalista tego zespolu, ktory juz za jakies 2 miesiace bedzie bardzo slawny dzieki memu nieprzecietnemu glosu:))) spa:) |
| 3101 | '...Jeżeli któregoś dnia pomniki Zaczną gadać to Mickiewicz Wszystkim rozpowie, że byliśmy Tamtej nocy raaaaazem...' *Megi* |
| 3100 | ...Łobak zostanie umieszczony na stronie głownej wraz z notką i zdjeciem członków(bez skojarzeń!) BZUKA... BZUK |
| 3099 | ...Według mnie to Mróz dość już naszczypał niewinnych przechodniów i z wielką przyjemnością powiedziałabym mu 'paaa'. :))) Aaaaaaa, Taj, czy Ty to czytałaś??? Gałązki chcą deptać!!! Jako Patyk- rzecznik praw roślin łamliwych mówię NIE!!! :))) ...Informuję pewną panią, że Pan Łobak do pana Adama został przesłany. Mam nadzieję, że zostanie umieszczony na honorowym miejscu strony BZUKa. :))) Kaśka |
| 3098 | niech ten Mróz sobie jeszcze pobędzie...jak tak uszczypnie od serca,to przynajmniej nie będę miała wątpliwości,że naprawdę jestem... pstryk |
| 3097 | Spaj, a co chciałbyś z nami spiewac? Może chórki? heledore |
| 3096 | Dobra, Mietall nie ma głosu podobnego do Rojka więc już nie porównuję. Ale to, że nie umie śpiewać to bzdura. A co do jego ruchu scenicznego to rzeczywiscie widzialam te wygibasy ;)). heledore babe |
| 3095 | ie lubie chemii.. elfik |
| 3094 | ...zimno, u mnie też... Hania |
| 3093 | U Was tez taki mroz? Brrr... she |
| 3092 | Depczmy gałazki!!!!! To było hasło na dzis. Prezes |
| 3091 | Złośc pięknosci szkodzi. To była mądrość ludowa na dziś. Prezes |
| 3090 | chcialam tylko powiedziec,ze zimno jest,kurna!!! coj |
| 3089 | Świetna stronka! A zresztą uwielbiam Myslovitz!!! Myslovitz rulez!!! Zeus |
| 3088 |
| 3087 | uwielbiam Myslovitz i jestem waszą wierną fanką!! Lili |
| 3086 | ...Elfiku...ja to już miałam i mam za sobą...hehhe...ach ta chemia... Hania |
| 3085 | ...Freak, może z powodu mrozu Poczta Polska postanowiła zwolnić już zanadto wolne tempo pracy. :))) List wysłałam w poniedziałek, może do końca tygodnia dojdzie, obyyyy. ;))) Kaśka |
| 3084 | ludzie co wy kur... robicie z ta ksiega gości? zachowujecie sie jak ludzie z chatu radia parada (wtajemniczeni wiedza o co chodzi). czy ksiega gości ma sluzyc do wymiany zdan typu "mietal kwiczy a alicja janosz jest super"???? wystopujcie bo to sie naprawde robi żałosne. I zastanówcie sie co to wam da freak2 |
| 3083 | Witam wszystkich w ten piękny czwartek ;)))) Prezesa pragnę poinformować, że nie nawiedzały mnie dzisiaj żadne nocne koszmary (żadnych jeżyków :)))) Oczywiście wywiążę się z obowiązków nałożonych na mnie z samego rana przez FC :)))))) II Zastępca |
| 3082 | pierdolenie o szopenie...ala janosz..moze i tam ma glos..ale to puste rozwydrzone dziewuszysko...i tyle.. odwali sie od mietalla ale tez nie porownujcie go z ROJKIEM!!! IDIOTYZM FREAK |
| 3081 | ...She...ale miśku teraz jest Twoja kolej... ;P ...Ja ostatnio pisałam...ale jak już tak bardzo mnie błagasz (buahaha) ;P, to wyskrobię coś...ale to jutro, bo jest już godzina... 23:06... jezu...co ja tu robię...największy śpioch jakiego znam jeszcze nie śpi...coś ze mną nie tak... znów jutro będę spać na lekcjach... :/ ...Eh...i loczki łaskoczą mnie w nosek...hehehe... całą twarz mam nimi zakrytą... teeee loki...złazić... ok już lepiej...(schizofrenia) ...Do jutra...Paaaaaaaaaaaa... *Megi* |
| 3080 | Jesli helodore porownujesz Mietala z Rojkiem ,to w tym momencie nie masz szcunku dla woklisty Myslovitz.Kobieto Mietal nie potrafi w ogole spiewac-falsz na falszu.Zastanow sie co ty gadasz.A teksty ktore wyspiewuje to jakies totalne debilizmy-o niczym. A Alicja Janosz potrafi spiewac-ocenili to fachowcy od spiewu(nie tylko ci czterej w programie idol) W tym momencie nie wazne jest to,ze jej piosenki sa słabe.MA GLOS!!!! mira |
| 3079 |
| 3078 | bidny prezes...kto idzie an coolki freak |
| 3077 | hmmmm freak |
| 3076 | NIEEEEEEEEEEEEEE głupie GG....... Prezes |
| 3075 | tak prezes tylko tobie bo mnie dziala.. freak |
| 3074 | odpiertego sie od mietalla..to cudowny czlowiek..nie ma co porownywac go z rojkiem bo to dwie rozne bajki...a negatyw takze inna grupa.. lacza ich myslowice,lenny v i zapewne przyjazn... kasik a twojego listu nadal niet.. freak |
| 3073 | 19.56 Czy GG przestało działać tylko mi????????? Prezes |
| 3072 | A MIETALLLLL JEST MAŁYM KURCZACZKIEM W CZAPCE:)))) Prezes |
| 3071 | Dziś Misie poznały mojego tatę;))))))))))) Prezes |