| 3170 | hmmmmm, idzie ktoś jutro na Negatyw?;) K3Vin-ek |
| 3169 | obiektywny i brian molko... wszystcy o tym doskonale wiedza ze to ksiega myslo... orginalne te wasze przeklenstwa zucane w strone nasza nie byly... przykro mi ale juz bylo tu paru takich wlasnie pedalkow co wypisywali podobne bzdury:P a poza tym nie jest to oficjalna strona... jezeli wam sie nie podoba to co tu jest pisane, to oznacza ze nie powinniscie sie tu wpisywac ani czytac tego co jest tu pisane... pozdrowienia dla wszystkich elfow, ICH FANOW, calej reszty no i agi ktora tez wliczam w reszte ale jej tu dawno nie bylo to jest 2x:) spaj:) |
| 3168 | ...Bleee, Magaw, czerwono-srebrne gałęzie??? Moje będą zielone o zapachu prawdziwej choinki. ;))) Madźźźźź, żałuj, że nie pojechałaś z nami na żarską wyprawę!!! Był Twój chłopiec, którego wygląd Anka porównała do czegoś brzydkiego i wyobraź sobie, że powiedział mi:'cześć'. :))) Taka znana i poważana osobistość mnie pamiętała z poprzedniej edycjii Ligii. :))) No, i co najważniejsze, przegapiłaś ucztę pączkową. :))) Aaaaa, proszę mnie zbić i zlinczować, bo ani razu w moim wpisie nie przewinęła się nazwa pewnego zespołu na literę M., co sparawia, że same głupoty zawiera. Nawet sobie nie wyobrażacie jak mi przykro z tego powodu. :))) Kaśka |
| 3167 | Dawno mnie tu nie było...wyjechałem do siostry.Było miło ale trzeba było wracać.Jak tam z koncertami są jakies nowe??? Marcinek |
| 3166 | Pozdrawiam Peggy Brown i Hanie Marcinek |
| 3165 | Agus!Ja o Tobie pamietam!Nawet Ci list wyslalam ostatnio :) Alexandra |
| 3164 | o kartkowkach z fizyki to ja..sorki..nie bede wiecej..chociaz..przeciez kazdy moze tu pisac co chce... a o Myslo to ilez mozna pisac w kolko to samo ze sa SUPER?? tworzymy tutaj wielka myslorodzinke i czy komus sie to podoba czy nie.. jak sie nie podoba to nie musi czytac naszych wpisow..pozdrawiam.. aha ja wstalam o 7:33..eh.. Mysloaga:) ja pamietam elfik |
| 3163 | Myslovitz!!!,a nie kurwa pierniki porzeczkowe.Thxs. Brian_Molko |
| 3162 | Tak Obiektywny,masz w zupełności rację;wchodzę tu raz na pewin czas i ciągle to samo.Głupoty i głupoty.Co mnie to kurwa obchodzi,kto ma kartkówke z fizyki a kto lubi pierniczki porzeczkowe. Kurwa ludzie to ksiega wpisów o Myslovit!!! Brian_Molko |
| 3161 | ja to mam dopiero zaleglosci..chyba 4 miesiace..?czy w ogole jeszcze ktos o mnie pamieta?pozdrawiam wszystkich i zycze wesolych swiat.Czy jest juz snieg w Polsce? Agnieszka mysloaga.blog.pl |
| 3160 | Musze sie przyznac ze mam zaległosci w czytaniu księgi nie wiem co sie tu dzieje(musze "poszperać")wstyd:((( magaw |
| 3159 | to księga gości fanów Myslovitz czy bandy młodocianych idiotów, których zainteresowania zamykają się w żałosnym kręgu Gałązek, Spajów, kartkówek z fizyki, itp?!! Obiektywny |
| 3158 | Coraz bliżej święta....czujecie to?Mam nową choinke i nowe bańki.Choinka bedzie dwu kororowa:)))czerwono srebna. magaw |
| 3157 | Hej wam.Dzisiaj byłam u fryzjera-mam pasemka i jestem siwa:))Dziwnie się czuje narazie...musze sie przyzwyczaić. magaw |
| 3156 | polecam pierniki w czekladzie -porzeczkowe, Bahlsen!!!! W terenie jem je na sniadanie Kores |
| 3155 | Wez Kulki z maslem i zrobcie tak, aby dotarly do teskniacego za wzrokiem psychola , Koresa:)pozadrawiam z terenu Kores |
| 3154 | Uchhhhh... 12:50- ja dopiero teraz wstalam ;) Chyba pobijam rekordy. Lennusia witam witam. Odzywam sie ladnie do Ciebie. Spaj och tak jestes moim mezczyzna och ach uch. Calusy? ;> she |
| 3153 | she odezwij sie do mnie...:) lennus |
| 3152 | eh,wstalam przed chwilka (12:04) i zaraz musze na spowiedz isc...cholera az mnie rwie:( pegg |
| 3151 | pustki na czacie... :) spaj:) |
| 3150 | pobutka wszystkie spiochy... o ile jeszcze ktos spi... a mamy godzine 11:01:) spaj:) |
| 3149 | TAK. Zwięźle i na capslocku:))) Zastępca |
| 3148 | Zostawmy jednak klęski dnia wczorajszego :)))) Pragnę przypomnieć Prezesowi, iż jutro po raz kolejny będziemy potwierdzać i poświadczać dokumenty najwyżzej wagi dla naszego FC, niech więc pamięta o niezbędenych akcesoriach :))))) Poza tym: CZY JA MAM WZIĄC KULKI Z MASŁEM? :))))) II Zastępca |
| 3147 | Zastępco, myślałam po prostu, że wykryłaś jakieś powiązania między pechem a miesiącem grudniem, ale skoro są to powiązania związane z historycznym aspektem daty 13 grudnia, to niestety nie usprawiedliwiają wczorajszych wydarzeń. II Zastępca |
| 3146 | wiecie jak fajnie trafic na powage o 1 w nocy na gg:) freak |
| 3145 | coolki...no coment...a wlasciwie comet znajdziecie na moim i freak2 blogu.. freak www.freaks.blog.pl |
| 3144 | ...dobranoc wszystkim...życze spokojnej nocy...ja zdołowana przez kolege(nie taki kolega w końcu ma 39 lat:P)...ale cóż...paaaa... Hania |
| 3143 | ...W poniedziałek pierwszą czynnością jaką wykonam będzie podejście do Gałązki i zapytanie się go, czy posiada wśród swoich rodzinnych Gałęzi jakiegoś Maćka. ;))) Jeżeli odpowiedź będzie pozytywna, mogę liczyć na to, że mój Gałązka zostanie podeptany??? ;))) ...Madź, Madź, Madź, czyżby to spotkanie do bierzmowania tak Cię wykończyło, że nie dajesz już żadnego znaku życia w Księdze??? :))) Kaśka |
| 3142 | hmm.. tak dawno mnie tu nie było ze juz nie pamietam jaki miałam nick..... kurde... jay |
| 3141 | ...nie szukam siebie tam gdzie się nie znajduję... ( ) |
| 3140 | jak wam sie podoba glos doroty z baru??? piosenka, ktorej puscili urywek teledysku wedlug mnie jest po prostu piekna, a ona ja pieknie spiewa... co wy o tym myslicie... slyszeliscie wogle jakas jej piosenke??? aha, wielkie thx za buziaki she:) normalnie od razu podniosly mnie na nogi i zachcialo mi sie zyc:P a te ach och wywolane pewnie byly moja powalajaca uroda i meskascia:P spaj:) |
| 3139 |
| 3138 | Spodziewam sie najgorszego:))))))))) Prezes |
| 3137 | Gałązka, to chyba nie jest aż tak popularne nazwisko.....:))))))) Prezes |
| 3136 | "Wszystkie te chwile przepadną w czasie, jak łzy w deszczu. Pora umierać..." peggy_brown |
| 3135 | ...Nie jest mi znana rodzina tego Łukasza, ale być może. To pytanie trzeba skierować do innych osób. ;))) Kaśka |
| 3134 | ...A jak należy zinterpretować te odgłosy [och, ach], które miały miejsce w momencie ślinienia Spaja??? :))) Kaśka |
| 3133 | Czy ten Łukasz jest krewnym Macieja???????????????????:))))))))))))) D Zarządu - nie pamiętam jedynie o co chodzi z 13. miejscem:))))))) Chociaż jestem wiekowa, pozostałe zdarzenia PAMIĘTAM:)))))))))) Prezes |
| 3132 | II Zastępco, pragnę Ci przypomniec, że własnie 13 grudnia pewnego roku dzieci włączyły telewizory a tam nie było Teleranka!!!:))) Zastępca |
| 3131 | She sle caluska dla Spaja tym samym pocieszajac Go niezmiernie. Och achhhh ;) calus ;* she |
| 3130 | nudno, nudno, bardzo nudno... ja chce stale lacze:\ pocieszyc mnie, ale juz;) spaj:) |
| 3129 | ...mi jeszcze zostało... Hania |
| 3128 | :) juz juz zjadlam:P lennus |
| 3127 | ...ja jem cukierki a lennuś czekolade :P nie podzielimy się :P hihi... Hania |
| 3126 | ...Nigdy nie odczuwałam na sobie działania piątku 13-nastego. Ale jak to się przyjęło mówić: kiedyś musi być ten pierwszy raz!!! Nawet nie było najgorzej. :))) Madź, czy jesteś gotowa dzielnie brać udział w narodzinach nowego mostu łączącego dwa brzegi rzeki??? Ja się muszę do tego zjawiska psychicznie przygotować. :))) ...Do mojej klasy uczęszcza pewna Gałązka o imieniu Łukasz i pozwalam go deptać. ;))) Kaśka |
| 3125 | swieta sie zblizaja.. huraaa.. swiety mikolaj i prezenty, odpoczynek od szkoly, zajebisty nastoj ze swiecacymi lampkami:) wszystkigo naj za wczasu jakby mi cos wypadlo:)... hehe, zaczalem wprowadzac switeczny nastroj.. prawda???:) spaj:) |
| 3124 | Zastępco, co masz na myśli pisząc o trzynastym grudnia??? Czy fakt, iż mamy grudzień, czyni piątek trzynastego jeszcze bardziej pechowym dniem niż jest to w innych miesiącach??? :)))) Prezesie, ja mogę przytoczyć kilka faktów: trzynasty marca, trzynaście zdjęć, trzynaste miejsce :)))))) Szczegóły objaśnię w nd, gdyż pewnie nie pamiętasz za dobrze tych wydarzeń :))))))) II Zastępca |
| 3123 | jeeee megi nie znam cie moze? ja dzisiaj mam tez spotkanie z bierzmowania w zimnym kosciele [ps. nie idem ;) ] basia |
| 3122 | eh 13.12 piatek...3 miesiace (tez piatek 13!)temu,koncert myslo w myslowicach,fota z rojkiem...no i poznanie niektorych z was;) pegguś |
| 3121 | ...A ja zaraz na spotkanie do bieżmowania... Ponad godzina w kościele...i na dodatek zimnym... :/ *Megi* |