| 3220 | ...Michał P i Tomek P...szykujcie się najprawdopodobniej poznamy się w styczniu lub w lutym...rodzice chca jechac odwiedzic rodzinke... jupi... Hania |
| 3219 | ja pierdziel dzis odnioslam wrazenie ze owszem z ta kg cos nie tak..ludzie wake...up!!! szkoda my bloody ze na come nie idziesz...i coolki w poznaniu ci w glowie? freak www.freaks.blog.pl |
| 3218 |
| 3217 | Dora,chciałabym sie spytac czy nie mogłybysmy porozmawiac jakos.Nie wiem czy chcesz w ogóle,ale tak sie pytam. My Bloody Valentine |
| 3216 | teraz to juz was ne lubie... zadne sie nie stawilo.. bleeeeee jestescie:P spaj:) |
| 3215 | wszystkich pobije... kto chce miec wszystko na swoim miejscu to niech wchodzi mi natychmiast na czata... :P spaj:) |
| 3214 | ja nie uzywalam:P i nie wiem... ale radze ci nie sluchac ludzi ktorzy ci taki kit wciskaja kochana... ;P spaj:) |
| 3213 | buuuu na czacie pustki!!19:25 ;-((((((((( Mycha |
| 3212 | mam pytanie!czy ktoras z pan tu obecnych farbowała własy za pomoca tzw,szamponetki??? chce sproowac ale nie wiem czy rzeczywiasci emi to zejdzie po 5 myciach !! portugalia |
| 3211 | wrrrrrrrrr... no jest "to"... dalej was nie ma... no wlazic na czata... najwyzsza pora... wrrrrrrrrr:P spaj:) |
| 3210 | jeszcze jedno podejscie.. jak was njie bedzie na czacie to....... hmmmm... no to to:P spaj:) |
| 3209 | jeszcze jedno podejscie.. jak was njie bedzie na czacie to....... hmmmm... no to to:P spaj:) |
| 3208 | '...nikt nie powiedział że to łatwe...' ( ) |
| 3207 | ahh.... do pana/pani () ...tez kocham Coldplay "In my place".... how long must you wait for it...:) lennus |
| 3206 | czemu was przez caly dzien na czacie nie ma??? nudno:P spaj:) |
| 3205 | Freak, pozdrawiam i do nastepnego razu,w piątek niestety mnie nie bedzie ale może w styczniu gdzieś. Dora,co chcesz od Brian_Molko?Przeciez on go bardzo szanuje a podpisuje sie jego imieniem i nazwiskiem bo twórczość Placebo jest mu bardzo bliska,więc nie wiem czego od niego chcesz.A moze wpadniesz na Cool Kids Of Death do Poznania,dawno sie nie widziałyśmy. Pozdrawiam cie bardzo serdecznie. My Bloody Valentine |
| 3204 | ja sie hyha nie doczekam tych swiat...jeszcze caly glupi tydzuen spedzony z tymi glupimi nauczycielami.. ja chce juz wolne, prezenty:) spaj:) |
| 3203 | Najdroższy Zarządzie!!!! Zjazd był (jak zwykle) fantastyczny, zasyłam pozdrowienia i podziękowania dla Organizatora :))))))) Kulki z masłem zosawiłam Wam z premedytacją, przewińcie je trochę i zróbcie z nimi co chcecie :))))))) Poza tym dziękuję jeszcze raz za wszystkie prezenty od Gwiazdora i przypominam Zastępcy o futerkach :)))))) II Zastępca |
| 3202 | zawsze oddam swojego konkreta ukochanym ludzikom,poniewaz wiem jakie one sa wazne w zyciu kazdego czlowieka! Kores prawie z terenu |
| 3201 | Do Zastępcy - Kulek z masłem nie oddawaj nikomu, tylko jutro przynieś do szkoły razem z płytą, to zrobimy imprezę jakiej nie widział nikt!!!!!!:))))) No chyba, ze co do Kulek z masłem są inne plany:)))) Prezes |
| 3200 | "swieta, swieta, czas koledowania"....................she: ja jak na razie w ogole swiat nie czuje;P spaj:) |
| 3199 | Choinka jest sztuczna ale piękna!!!! magaw |
| 3198 | Zarządzie!!! Oprócz prawdziwych prezentów dostałam równiez wiele rzecy nadprogramowych: Kulki z masłem i imprezową płytę:))) Dziękuję:))) Zastępca |
| 3197 | ...A ja dziś przeżywałam Big Nudę...od 8.00 do 15.00 nie miałam prądu...myślałam, że się pochlastam, bo nawet muzyki nie mogłam włączyć... :/ ...I baterii nie miałam...aż wkońcu nadszedł Mój Wybawca...TATUŚ :) ...Z bateriami wyjętymi z aparatu... :D ...I po chwili już Kurcik dla mnie śpiewał... :) *Megi* |
| 3196 | Święta, Święta i po Świętach:))))) Chciałąm tylko powiedzieć, ze jestem anjlepiej wyposażonym Prezesem na świecie i nie dam sie wygryźć ze swojego stanowiska:))))) Kores - a pamiętasz, jak mnie pożałowałaś, gdy stwierdziłaś, ze nie radzę sobie z produkcją KONKRETU (kwestia wkładki warzywnej:))) i dałaś mi swojego (KONKRETA:)???:)))))))))))))) Prezes |
| 3195 | ...Magaw, to wszystko wyjaśnia. A te czerwono-srebrne ozoby będą wisiały na żywym drzewku??? :))) Weronika, czy ktoś czuje atmosferę??? Co to za pytanie??? Od paru dni mój pokój przesiąknął Świętami. Na wieży stoi choineczka, a między miśkami pałętają się kolorowe lampki. :))) Kaśka |
| 3194 | Myslokolędy To jest to!!!! marcinek |
| 3193 | Czrowno srebne bańki łancuchy swieczki itp :)))))ale namówie mam zeby były tez inne kolory.Jak choinka to kororowo:))) magaw |
| 3192 | czas jest wiecznością a Ja tylko kroplą (...) ... |
| 3191 | '...jak długo musisz na to czekać?...' ( ) |
| 3190 | Swieta sie zblizaja... ktos czuje atmosfere? Moze jakies myslokoledy stworzymy ;) she |
| 3189 | godzina 11:25... ja juz nie spie od dluzszego czasu... :) spaj:) |
| 3188 | 1. Kevin: a i owszem... na Negatywie w Mega bedzie reprezentacja fanow z roznych stron Polski:-) 2. Brian Molko to nie napis na dropsach, wiec prosze z daleka i z szacunkiem;) 3. freak: I hate CKOD!!! (if you know what I mean;). Nie moge sie doczekac koncertu w Bialymstoku. Dora dorojka.blog.pl |
| 3187 | JUŻ ZA CHWILECZKĘ, JUŻ ZA MOMENCIK PIĄTEK Z PANKRACYM ZACZNIE SIĘ KRĘCIĆ:))) Zastępca |
| 3186 | Kores, oczywiście - liczy się KONKRET. Rosół juz bulgocze, Kulki z małem juz u mnie, zjazd już za moment. Zastępca |
| 3185 | Uwielbiam jeszcze lonciki czyli berlineczki,ktore Prezes mial okazje posypac chrupiaca cebulka nabyta w ojczyznie Ludwisia.Poza tym uwielbiam wyciagac kiszone ze sloików i sluchac "Hands Around My Throat.Ostatnio jem rownez sporo kiszonej. O Myslo zostalo juz chyba wszystko powiedziane,wies kupmy sie na KONKRETACH.Mama nadzieje,ze FC sie ze mna zgodzi?:) Kores =Konkretfan |
| 3184 | jo chca myslo in inglisz!!!!!!jak to trza zdobyc? werek |
| 3183 | kocham PLACEBO!!!ja pierdziele...wczorajszy dzien to masakra..ten koncert coolek..aj...acha myslo u niedzwiedzia w liscie wszechczasow na 38 z dlugoscia jako new.. freak www.freaks.blog.pl |
| 3182 | she ciesze sie ze popierasz moje zdanie:))) spaj:) |
| 3181 | Pozdrowienia dla wszystkich fanów myslovitz. Jak ktoś by chciał poznać fajną dziewczynę to piszczie. kasia |
| 3180 | znowu slyszalem ta piekna piosenke doroty z baru... normalnie cudna jest... alicja janosz to jej paznokiec od malego palca u stopy... spaj:) |
| 3179 | no to magda naprawde krotko spalas... ja po tak krotkiej nocy bym sie hyba pochlastal:P len: odzywam sie;) spaj:) |
| 3178 | ...Madź, 'Sorry, możesz mi podać swój numer telefonu???'- mówię ja, a ten budzący powszechny zachwyt osobnik na to: 'Eeeeeeeee'. :))) To by wyszło co najmniej tragicznie, wolałam nie ryzykować. ;))) ...Tak, mój Gałązka mieszka w Żaganiu, więc możesz się spokojnie dopytywać Macieja czy ma jakąś rodzinę w tych okolicach; chociaż ja i tak już zaakceptowałam pomysł o deptaniu Łukasza, więc to nie będzie miało większego znaczenia. ;))) Kaśka |
| 3177 | oprocz she, niech ktos sie do mnie odezwie ;) lennus |
| 3176 | ...Kaś...nie chciało mi się jechać...jaki mój? Ja tylko powiedziałam,że jest ładny...nic więcej...a wziął ktoś może od niego adres,albo telefon?... ;P *Megi* |
| 3175 | ...Kaś...nie wyczerpało mnie...ale byłam później u Bozika, dziś sprzątanie okropne...obudzili mnie nad ranem-o 11.00 :/ -i musiałam na zakupy iść... Spałam tylko 12 h! Jestem niewyspana,a zaraz znów idę w świat...a mianowicie do Bozika... :) ...Daję znak życia!... *Megi* |
| 3174 | ...Kaś...cały BZUK jest gotowy... :D BZUK |
| 3173 |
| 3172 | Niektórzy to mają siwe pasemka bez fryzjera......... Prezes Nagle Postarzały |
| 3171 | Kasia - PYTAJ (tez zwięźle i na kapsloku:), ja zrobię to samo:) Ty i ta gałazka jesteście z Żagania?????? Pozwalam na zadeptanie wszystkich gałązek na świecie;))))) Do Zarządu - Zjazd się gotuje, bierz kulki z masłem koniecznie, liczę, ze rosół zostanie nam udostępniony przez gospodynię:))))) Niech Kores mi apetytu nie robi na te pierniki, bo inaczej mu psychola nie poślemy:))))))))) A tak w ogóle to życzę miłych wrażeń w terenie!!!!!!! Prezes Zdziecinniały Totalnie |