| 3270 | IT`S OVER!!!!! Prezes w dolinie przedświątecznej |
| 3269 | ..jeszcze tylko 2. elfiś |
| 3268 | Jestem chyba jakas ograniczona ;)) O koncercie Tori Amos nawet nie pomyslalam... jakos nie jestem przekonana. Po prostu nie wiem. A jesli chodzi o ograniczenie to mam na mysli to, ze na myslokoncert bym poszla z wielka checia ;> Zaden inny. Kaś dziekujeeeeeeeeeee ogromnieeeeeeee za karteczke :)))))))))))))))))))))) Uwielbiam :* she |
| 3267 | . ja pierniczę mam kartkówkę... |
| 3266 | witam tu basowy z zespołu HASIOK podobno nas lubicie: " Lubicie polski hip hop? Widzą mnie! Lubimy. Nasz faworyt to zespół Hasiok. " Wracamy na rynek muzyczny z nową płytą .. zapraszam do odwiedzenia strony www.hasiok-band.prv.pl pozdraiwam kOSa www.hasiok-band-prv.pl |
| 3265 |
| 3264 | ...mam mało czasu nawet na księge :((( nie dobrze... Hania |
| 3263 | Żadam natychmiastowego przywrócenia licznych debat na temat tych ważnych dla każdego człowieka tematów. Nie pozwólcie, aby osoby z zewnątrz sprawiły, iż Kartkówki i Pierniczki pójdą w zapomnienie!!! Nie lekcaważcie ich!!! rzecznik praw kartkówek i pierników |
| 3262 | ...Bardzo mi się podoba myśl o wyjeździe, gdy się nieco cieplej zrobi. Mam nadzieję, że przeciwników mojego podróżowania po Polcse przekonana obecność Agaty. :))) A co do pani J.J. to...'ciągle czekam' ekhm... :))) Kaśka |
| 3261 | TAK!!!! zgadzam sie!!! o mnie tez juz nikt nie pamieta...zli ludzie nawolujac was do bojkotu nie wiedzieli jaka krzywde mi wyrzadzaja....chlip... pierniczek porzeczkowy..... |
| 3260 | czy wszyscy juz o mnie zapomnieli?? kiedys rozmawialiscie o mnie....byłam popularna...a teraz??? zupełnie jakby mnie nie było... a ja wciaz jestem.... kartkówka z fizyki.... |
| 3259 | tzn dora nie freak:) spaj:) |
| 3258 | kaszkiet... on niedawno na czacie byl i mu powiedzialem ze freak go szuka:) z poczatku sciemnial ze nie wie o kogo hodzi, ale potem jakos przelamal te granice wiecznej pustki w glowie i sobie przypomnial... :) spaj:) |
| 3257 | Tori Amos eh ...rewelacja... :) pegguś |
| 3256 | ...Magaw...aaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! :)) ...Tori Amos?...Nie kojarze jakoś za bardzo tej kobietki...wiem tylko, że pięęęęęęęęęęęęęknie zaśpiewała "Sumertime" Janis Joplin... ...Kaś...nie mam kasy ;p Może po nowym roku...jak się trochę cieplej zrobi...Weźmiemy Agatkę moją kochaną i gdzieś pojedziemy... :) ...Z głośników leci Rage Against The Machine...a ja mykam... ...Paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... *Megi* |
| 3255 | she ale korci mnie tez koncert tori amos...ty to masz fajnie w tym poznaniu..tylko ze na jej koncert mnie nie stac freak www.freaks.blog.pl |
| 3254 | ...dawno mnie tu nie bylo.. pozdrawiam elfiś |
| 3253 | Freak uuu... to szkoda :( ale mimo wszystko i tak licze na to ze sie uda. Dora ja mam namiary do Kaszkieta i mniejsze i wieksze. she |
| 3252 | kotek i myszka ... |
| 3251 | ...po wczorajszym wypadzie do Niemiec przeziebiłam sie...hihihi...i nie poszłam do szkoły...ale jutro napewno pójde....bo prowadze lekcje niemieckiego...jak ktos moze niech wchodzi na czata...ja sie postaram wpadać tam co chwila... Hania |
| 3250 | wszystko dla ciebie freak. czasem sie odchamiam i jestem mila dla ciebie. a mo|e powtorzymy buteleczke kurosia www.freaks.blog.pl |
| 3249 | cc. molekuła |
| 3248 | a jaki ladny wpis na mojej i freak2 stronie..c.d.n freak |
| 3247 | she raczej ten poznan to marne szansy...ale...kto tam wie..:) freak |
| 3246 | ...do Spaja i innych jesli chcecie zobaczyć Kaś lub kogo kolwiek(np. mnie :P) to musi ogladać tvn24... bo tam pokazali cała defilade i otwarce mostu...a i nawet pana ministra(którego maiałam zaszczeyt poznac)pokazali :P... Hania |
| 3245 | '...Nie cierpię kawyyyy...' :))) Kaśka |
| 3244 | (...)rai down(...) spaj:) |
| 3243 | Little by little??? Talkin' 'bout my generation, to jesteśmy GENERACJĄ NIC:))) Jak to się wszystko ładnie składa:))) Zastępca |
| 3242 | >jak ktos zobaczy jakas znajoma twarz w tvn to prosze krzyczec:) >kocham was:P >pozdrowienia dla wszystkich:) spaj:) |
| 3241 | >aha... na czacie myslo siedzi jakis marlin manson:-))) >a w ogole to szukam kaszkieta... jak ktos ma do niego mniejsze lub wieksze namiary to bardzo prosze o info. >dziekuje za uwage Dora |
| 3240 | >myslo raczej nie nagra koled:-) >u mnie szamponetki nie dzialaja >ostatnio jestem uzalezniona od The Music "Getaway" >ja romawiac moge Bloody, tylko o czym? o czym tu rozmawiac? Dora |
| 3239 | Zastępco, proszę się tak nie gorączkować w sprawie protokołu... :)))))) Wszystko będzie little by little :)))))))) II Zastępca |
| 3238 | Megi jutro z samego rana wysyłam Ci list.Musze tylko kupić znaczek bo teraz już nie zdąże:((( magaw |
| 3237 | Freak skoro Coolki zagraja w Łodzi to sie cieszę;ten Poznań to jest moja alternatywa na wypadek gdyby nie poszło u nas>odpukać. Pozdrowienia dla wszystkich:)Na razie! My Bloody Valentine |
| 3236 | ...Nikogo w TVN nie będzie, Madź jak zwykle dała się ponieść wyobraźni. :))) Nie ma takich, wszysycy ze wszystkimi się spotykają, a ja nie. Madź, jedźmy do kogoś!!! :))) Freak, również ściskam... Kaśka |
| 3235 | Freak jesli do Poznania to licze na to ze bedziemy mialy okazje sie poznac. Ha! :) she |
| 3234 | Odwołuję akcję DEPCZMY GAŁAZKI. Sprawy sie unormowały, zapanowała świąteczna zgoda i pokój:))))))))) Kores - Ty mały symulancie!!!!!!! Jeszcze raz zdezerterujesz z akcji, a policzymy sie osobiście!!!! I żadnym konkretem mnie wtedy nie przekupisz!!!!!!!!:)))))) Zastepco - załatwiaj futerka, bo koniecznie musze mieć swoje własne. Chociaż będzie kontrastowało z moją panterką... ale to nic, grunt że BĘDZIE:))))) Prezes |
| 3233 | my bloody ale w styczniu ma byc noramlny koncert coolek...wiec po co poznaia..za nimi jechac.. pozdro dla kuros...dziekuje za ten opis mojeje osoby...i dla my bloody..i kasik,megi,michal.becksa,she,lop,marthy,wiezy melancholii..itk. freak www.freaks.blog.pl |
| 3232 | ...She...she...tak to... :) *Megi* |
| 3231 | Tzn. NIE przepraszam,w myśl...eeee....drugiego (?) punktu regulaminu ;))))) II Zastępca |
| 3230 | Zarządzie!!! No i chyba protokół nie doszedł??? Wyślę zaraz, jak wrócę do domu :))))) Przepraszam. II Zastępca |
| 3229 | Megi, Megi jak to? she |
| 3228 | ...Kaś...faaaaaaaaajnie było... :) ...Myslorodzinko...proszę oglądać dziś wiadomości o 19.00 na TVN...może ujrzycie mnie albo Kaś... :)) *Megi* |
| 3227 | Zarządzie!!! Futerka będę załatwiać: takie różowe, w paski. Zastępca |
| 3226 | Kurosia,również cię pozdrawiam;zabawa z kubkami to była że nie mam pytań jak to mówi pewna osoba;)) O Freak jest taka sprawa,że jak by w Łodzi tego koncertu nie było to ja do Poznania bardzo chętnie się wybiorę.I co takie pustki zapanowały na Forum w ogóle?Ale dzis mam dzień,mam nadzieje,że tu chociaz wszystko będzie w porządku:) Pozdrowienia dla wszystkich. My Bloody Valentine |
| 3225 | Nowy teledysk już wkrótce.Super!!!!! kasica |
| 3224 | Jeśli miałbym wybrać liste piosenek na The Best Of Myslovitz to były by to:Peggy Brown,Długość dzwieku samotnosci,Aleksander,Uciekinier,Polowanie na wielbłąda,Myszy i ludzie,Sprzedawcy marzeń,Scenariusz dla moich sąsiadów,Chłopcy,Good day my angel,Nienawiść,Z twarzą Marilyn Monroe,Gdzieś,Chciałbym umrzeć z miłości...PS.Fajnie że wydają coś takiego najwyższy czas na debeściaki!!! marcinek |
| 3223 | pozdrowionka dla FREAK i specjalne dla MY BLOODY za te kubki na kulkach:))))))))) kurosia www.freaks.blog.pl |
| 3222 | noc i ja |
| 3221 | podaj mi ręke(...) ... |