| 3720 | ...Napisałam! ten egzamin w cale nie był taki trudny...jakoś tak mi się zdaje...ale jak mi go ocenia to zobaczymy...a jutro koszmar matematyczno-przyrodniczy... nie lubie go bo chemia i fizyka będzie... Hania |
| 3719 | młodzież zobowiązała się do czynnej walki z żókiem z kolorado CYRANKIEWICZ w pocie czoła |
| 3718 | wykrzywił się lekko.teraz odbicie sprawiało wrażenie rozmytego kształtu.wrażenie pierwsze:drzewo.wrażenie drugie:...powinnaś podejść bliżej żeby zobaczyć to co ukryłem pod gałęziami.lepiej otwórz okno.dodaj trochę światła.przemaluj mnie.wiesz jak lubię te wszystkie kolory.ten czarny.kiedy pochylasz się tak nade mną rozumiem wszystko.swoją czerń.swoją drzewiastość.swoje odbicie. ( ) |
| 3717 | ACH, te gąski!!!!! Eeeee, jakieś takie enigmatyczne to, co do mnie piszesz, droga Z. ;))))))) II Zastępca |
| 3716 | Bardzo dobrze, Megi, dręcz Zastępcę!!! :))))))) Nie mam oczywiście niczego do Zastępcy, ale dręczenie jej oznacza niedręczenie mnie :)))))) Cały dzień chodzą za mną te gąski, ale nie dam rady sobie przypomnieć, proszę o wskazówkę :))))) Zwłaszcza, że nie wiem nawet, gdzie ich szukać :)))))) II Zastępca |
| 3715 | ....'Późno już, hodźmy spać...' spaj:) |
| 3714 | ...W końcu i zachód może się pochwalić białym puchem. Może drzewa od niego jeszcze nie napuchły, ale i tak spadły wystarczające ilości. ;))) Kaśka |
| 3713 | Jak tak mozna, jak tak można...:)))))) Prezes |
| 3712 | ...Neo...zaniedbałaś mnie... :( *Megi* |
| 3711 | puszyste drzewa... puchate drzewa... puchowe drzewa... napuchnięte drzewa...(?) :))) nie,nie...puszyste,puszyste! i tak biało...i padało...lubimy. :* neo |
| 3710 | ...Zastępco...nie przestanę Cię dręczyć!... *Megi* |
| 3709 | On ja kręci i jeśli się nie spotkają to ona skaczy! Prawdopodobnie był to jego pierwszy papieros w życiu,tam tedy na tym papierze.Zarost rownież jeden z pierwszych:)))))) Caluję mocno soczystą!!:)))))) Smarkiii |
| 3708 | Czuję się nierozumiana!!!:)))) Megi, Zarząd wie wszystko, inwigiliujemy Cię nieustannie. II Zastępco, no jak to gąsek nie pamiętasz???? Zalamujesz mnie:))) Zastępca |
| 3707 | ...Ale to MOJE nazwisko... proszę uchylić mi tylko rąbka tajemnicy i powiedzieć skąd ten pan był i ile około miał lat... *Megi* |
| 3706 | HUHUHUHUHUHU!!!!! Zarząd nie zdradza swoich tajemnic :))))))) Żadnego rodzaju ;))))))) Dziewczęta, odbierzcie pocztę, zanim coś dopiszecie, okej???? :))))))) II Zastępca |
| 3705 | Nie pamiętam gąsek za wodą!!!! W ogóle nie rozumiem Twojego ostatniego wpisu, Zastępco!!! :)))))))) II Zastępca |
| 3704 | ...Ej...ZARZĄDZIE...chcę wiedzieć skąd wytrzasnęliście moje nazwisko!... *Megi* chce wiedzieć!!!!!!!!! |
| 3703 | ...dreamseller dostałam dostałam!!..ale jeszcze nie odsłuchałam...wróciłam ze szkoły (17:02)... i jestem w kończona...właściwie to juz mi sie weedend zaczął...jutro i po jutrze mam egzaminy(wolne od lekcji)...w czwartek tylko 3 godziny...a w piątek jade do wojska Polskiego na hale sportową...dzis na treningu wybili mi palca...złamali dwa paznokcie...i dostałam w nosek... teraz czuje sie fatalnie... straciłam prawie cały dzień... Hania |
| 3702 | .Cud. .żyje od 4 miesięcy. .Cud. pstryk |
| 3701 | EWCIA MÓJ NICK BRZMI MAGAW !!!Od imienia Magda i nazwiska na literke W.(a Maga dlatego ze moja kuzynka mówi na mnie maga do zupy-ona ma 6 lat:))) magaw |
| 3700 | Ja słyszałam że ona(Anna Maria) dostanie na 100% .Ewciu nie łam sie mogli dostać Ich Troje czy jakieś tam podobne grzyby:) magaw |
| 3699 | MEGAW IDZIE CI DOBRZE...JAK DO TEJ PORY TYLKO TOBIE..:) ACH PIATEK WIELKI DZIEN..PREMIERA FILMU NAKRECENI...A JA MAM NADZIEJE TAM DOTRE... ACHA MYSLO JUTRO GRAJA NA PASZPORTACH..BEDZIE TRANSMISJA JAK SIE NIE MYLE NA TVP2...A JAK COOL KIDS NIE DOSTANA TO SIE POTNE/...! ZAPEWNE DADZA ANCE MARII CZOPEK... FREAK |
| 3698 | 12.01.03 WOŚP Katowice - Rynek 18:00 Negatyw . |
| 3697 | Ahoj! Zapraszam ludzi ze slaska do Miasteczka Slaskiego 12 stycznia, gdzie moja kapelka zagra koncert z okazji WOSP. Szczegolne zaproszenie dla Peggy oczywiscie ;) Tomek www.blizzard.vel.pl |
| 3696 | PODZIEKOWANIA DLA TOMASHA!!!!!!:)))) I USCISKI:))))))) Bumbum |
| 3695 | co chce wpisac do ksiegi? ano tylko to ,ze "on ja kreci na maksa bo ma taka plaska glowe i zarost i wyglada jak arab a arabowie mowia do kobiet najs cycki bejbe" pozdrawiam goraco pania dziurke:)))))))))))) coj |
| 3694 | No nie wiem, nie wiem... :))))) Pewnie od P.:)))) A pamiętasz gąski za wodą????:)))) Zastępca |
| 3693 | Quess who's back hehe:)))Pozdrawiam Cie Witek. magaw |
| 3692 | Haniu! Po dłuższym wysiłku mojej poczty zrobiła to dla mnie!(wzruszające, co nie? :) Wysłała mój głos do Ciebie! Tylko uważaj, bo poszło w dwóch cześciach. (Leniwa pozta - jakby w jednej nie mogła :P) Odbierz obydwie Outlookiem, a one same się złaczą (Same- te dwie części:) o to ja czekam na twoja mikrofonową odpowiedź. Tylko nie padnij ze smiechu jak usłyszysz :))) Mówiłam głównie ja, w głębi słychać moją kumpelę. Ja nie wiem, jak ja Ci mogłam takie coś wyslać? :) Pozdrowionka for all :) dreamseller |
| 3691 | Skąd mi się wzięło to nazwisko?????? SKĄD MI SIĘ WZIĘŁO TO NAZWISKO?????? WSNR!!!!!!! :)))))))) Obwarzanki - klasyka :))))))) II Zastępca |
| 3690 | Obawiam sie że kosmici mi porwali kolege:(((PS.Domyśl sie że chodzi o Ciebie...WZ:)))) magaw |
| 3689 | Ewcia napisałam Ci odpowiedzi mam nadzieje ze są dobre:))))Okaże sie jutro hehe magaw-melomanka:))) |
| 3688 | nie bij nadal..nie..list juz dawnow temu napisalam...ale nie moge przegarac ..kasety...polowa juz za mna...ale jeszcze reszta...sorry.. freak |
| 3687 | masakra elfik |
| 3686 | czemu tu sie tak malo roznorodnych lodow wpisuje??? zaczyna sie robic nudno... spaj:) |
| 3685 | ...Martyna prosze dac znak zycia...bo piosenka czeka...chyba że jej nie chcesz :P...no dobra ja zmykam jestem na czacie z Pinkusiem...21:26...włazić!... Hania |
| 3684 | Wracajac do października:) Najpierw nastapiło pranie wstępne ze swiecącymi kostiumami, atmosfera była gorąca, para skraplała się kapiac z sufitu......:))) Prezes |
| 3683 | A obwarzanki ww wrześniu to pies???? Jan Wojdak RULEZ!!!:)))) Zastępca |
| 3682 | ...Madź, połowa. Właśnie odkryłam, że zaczyna się od ok. 3:34, a to jest sam środek... Kaśka |
| 3681 | ...Martyna piosenka już jest na edysku...czeka cała na ciebie... Hania |
| 3680 | No i przyszedł paxdzerknik.........:))))))) Z początku nic nie zapowiadało tych wydarzeń....... WSNR!!!!! Prezes |
| 3679 | II Zastępco!!!!!!! ...Jan Wojdak? Skąd Ci się wzięło to nazwisko?... ...Kaś...ale piosenka jak się przewinie działa cała?... *Megi* |
| 3678 | Prezesie, jedziemy z październikiem. II Zastępca |
| 3677 | Zastępca udaje, że nie słyszy naszych nawoływań, więc ja "szybko polecę z wrześniem" :)))))) A więc (wiem, wiem) we wrześniu były moje urodziny.... :))))))) Poza tym był remake filmu "Ścigany" w liczbie mnogiej, niedopatrzenia ze strony FC, straszny ścisk, Jan Wojdak i Wawele :))))), białe koszule, krawaty, błoto, "5 szkolnych proszę" i pizza :)))))) Dziękuję za uwagę. :))))) II Zastępca |
| 3676 | ...Martyno to spoko...ja to ładuje a ty mi powiedz na gg kiedy bedziesz dam ci gasło i nicka i sobie ściagniesz... Hania |
| 3675 | Szybko pojedźcie z wrześniem, bo chcę przejsć do października;))))))))))))) WSNR!!!!!:))))) PA Prezes |
| 3674 | ...Freak droga, wysłałaś już liścidło? Odczuwam nagły brak kopert zaadresowanych do mnie. ;] Madź, płyta, niestety, jest już zamknięta i nie mogę nic na nią dograć... Kaśka |
| 3673 | Skoro żadna z Was nie ma ochoty na szersze opowiadanie o czerwcu (Prezesowi się w sumie nie dziwię ;))), uczynię to ja :)))))) Pozostałe istotne sprawy kojarzące mi się z czerwcem to: bar Wiarus, schabowe, jajecznica, burza, wszelkie ośrodki służby zdrowia, nocne pociągi, dzienne pociągi i Kores na dworcu :)))))) Przepraszam Cię, Kores, że jesteś za wszystkimi artykułami spożywczymi i całą tą resztą :))))))))) Okej, Zastępco, teraz Ty mówisz o wrześniu, bo lipca i sierpnia nie było :)))))))) II Zastępca |
| 3672 | Pozdrowienia dla Hani-(jestem za edyskiem ;)) i pozostałej myslobandy Martyna |
| 3671 | ....dreamseller czekam czekam...wiesz jak ja lubie Cie słuchac...potem Ci oodpowiem równiez przez mikrofon i przesle...pozdrawiam... Hania |