| 3670 | A mnie tam nie było!!!!!!!! BO ratownik siedział nad basenem........:))))) Trudno się mówi i kocha sie dalej....;)))))jak mówi ludowe przysłowie.... Na dobrą niedzielę mówię Wam WSNR moi drodzy!!!!!!!!!!:)))))))))))) Prezes |
| 3669 | Hi wszystkim!!!! Kocham Myslo...to wystarczy??? Nie wiem o czym gadacie na księdze, ale jeśli są tu Ich fani/a na pewno są/to proszę niech ktoś do mnie kliknie:D monika |
| 3668 | Bylysmy tak rozgniewane, że do dziś nie wybaczyłyśmy:)))))) Zastępca |
| 3667 | A potem nadszedł czerwiec... i straszliwy gniew :)))))))) II Zastępca |
| 3666 | Ten maj to były jeszcze dzieci latające w powietrzu i buzi-buzi ze ZDRADĄ na czole:)))) Zastępca |
| 3665 | ..eh... :/ *Megi* |
| 3664 | Haniu! Niedlugo zarejestrowane kilka moich audycji mikrofonowych (z racji ze ja sprzetu do rejestracji nie posiadam in my house) bedzie przeslanych do nmie poczta , od mej znajomej. nie zwracaj jednak uwage na tresc bo jest lekko...zwariowana :D pozdrawiam wszystkich;) dreamseller ;) |
| 3663 | ...wow to już konkursy sie zaczynają...ja dziś oglądałam piekny film na TVN...a jest godzinka 0:27 i przeżywam kryzys... bo ktos sie zakochał w kimś...blee...jakie to banalne... Hania |
| 3662 | to konkurs o ktorym wczesniej wspominalam...podajcie chociaz wykonawcow..:) freak |
| 3661 | Na sam początek cos banalnego… „ W moim domu mieszka ktoś niepotrzebny nikomu” Z tym tez nie powinno być problemów… „ We all live under the same sky, we all will live, we all will die. There is no wrong there is no right, the circle only has one side.” To powinno być banalne przynajmniej dla My Bloody Valentine… „ A friend in needs a friend indeed, a friend who bleeds is better, my friend confessed she passed the test, and we will never sever.” Zaczynają się schody,…choć…takie małe… „ When everything feels like In movies, You bleed just to know you’re alive.” …I czy to jest trudne…ewidentnie kojarzy się z rokiem 2003 w Polsce… „ I’m the screen, the blinding light I’m the screen, I work at night” Czekam na odpowiedzi,…które możecie przysyłać na mój e-mail: [email protected] Nagroda…będą foty,…które mogę wam przesłać na mail…ścianka lub negatyw lub myslo,…choć te mysio w części można znaleźć na binet.pl bo wysyłałam je kiedyś Michałowi… co wy na to? freak |
| 3660 | kazdy szatan to chuja kawal GOMEZ co obsikal kostrzewskiemy wlosy |
| 3659 | 22:28, jam juz czysciutki i swiezutki:] spaj:) |
| 3658 | co sie stalo z ksiega..michal juz naprawil??? freak |
| 3657 | W pełni popieram pomysł z koszulkami :))))))) KONIECZNIE PEŁNA WERSJA :)))))) WSNR!!!!!!! :) II Zastępca |
| 3656 | Czyli stanęło na 20 kwietnia??? Ach, co to był za dzień!!!!! :)))))) Następny w kolejności jest 18 (?) maja. CO WY TU WŁAŚCIWIE ROBICIE? :))))))) I kiełbaska na spodniach :)))))) I wspinaczka wysokogórska :)))))) II Zastępca |
| 3655 | ...Chyba zaczynam się gubić we własnym domu. :))) Kaśka |
| 3654 | W piątek wieczorem na świat przyszło drugie sklonowane dziecko - córka lesbijki z Holandii - ogłosiła Brigitte Boisselier, szefowa związanej z sektą raelian firmy Clonaid. tez dobre |
| 3653 | Nie chcemy mu blokować drogi do rozwoju sportowego menadzerski zryw |
| 3652 | Dobry pomysł, Kores, bardzo dobry:))))))) WSNR!!!!!!!!!:))))) Prezes |
| 3651 | ...co tu sie dzieje?...kurde...Tomek dziekuje miałam dziś zryty humor...ty mi go poprawiłeś...jestem bardzo szczęśliwa...dziekuje...do 25 stycznia...wiesz o co chodzi... Hania |
| 3650 | IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kobyła |
| 3649 | IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA kobyła |
| 3648 | Ja rowniez chcialam dodac cos od siebie na Nowy Rok-WSNR!!!!!!!!!!!!! Proponuje zrobienie sobie napisow na koszulkach(napisow w pelnej wersji:) Kores |
| 3647 | dziala:)ale fajnie:) elf |
| 3646 | Ale tylko TA TWARZ ma TĄ DŁOŃ:)))))))) Prezes |
| 3645 | ...Gorące pozdrowienie dla Agnieszki i Anglii...dzieki że ejstes na czacie...Witamy w Polsce za 4 dni... Hania |
| 3644 | ...w końcu jestem szczęśliwa...pozdrowienia dla Martyny... chyba jednak edysk bedzie naszym rozwiązaniem... Hania |
| 3643 | eh wreszcie ksiega dziala:D peggy_brown |
| 3642 | Były też miłe akcenty - ta jedna znajoma twarz wśród tysiąca nieznajomych odsyłająca nas do Onet.pl a potem wyciągająca przyjazną dłoń:))) Bo prawie każda twarz ma dłoń, jak powszechnie wiadomo:)))) Zastępca |
| 3641 | ...a czy nic sie nie działo 14 kwietnia??... Hania |
| 3640 | A co powiecie o 20 kwietnia????? BLUYE stał sie wtedy naszym ulubionym kolorem, zaś nazwa fanklubu poszerzyła się o dopisek ANZJ i tak trwa do dizs, co ostatnio zostało przypieczętowanie zagraniem WSNR!!!!!!!!:))))) Prezes |
| 3639 | Nie to żebym pił szampana z gwinta na placu pod Domem Kultury:)))) marcinek |
| 3638 | Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku,dużo zdrówka,usmiechu na codzień,sukcesów w szkole,pracy i życiu osobistym.I żeby ten rok był lepszy od zeszłego:)))Więcej koncertów dla Myslofanów w Polsce:))))))))) magaw |
| 3637 | . . |
| 3636 | no to moze jeszcze dwa duuuuuuuuuze pozdrowienia dla wpsanialych siostr tej strony czyli coj i neo:) spaj:) |
| 3635 | zaden pomysl na pierwszy wpis mi nie przychodzi wiec napisze tylko hura:) pozdrowienia dla wszystkich ktozy z takim samym utesknieniem jak ja czekali na ten moment... no i szczegolne pozdrowienia dla she i lexa i dla tajnej:) spaj:) |
| 3634 | Zapomniałabym!!!! WSNR!!!!!! Zastępca |
| 3633 | 13 kwietnia... Premierowy pokaz Korovy:))) Piękny widok:))) Wtedy to po raz pierwszy Zarząd poslużył się tajna bronią, ktora, jak się okazalo, wielokrotnie miała jeszcze przysłuzyć się nam (i nie tylko) w chwilach rozpaczy, głodu, zagubienia i braku mozliwości korespondencji:))) Wtedy tez Zarząd po raz ostatni stanął po Starej Stronie w uniformach służbowych, czyli koszulkach JYMA:))) Zastępca |
| 3632 | ...Księga dała niezły popis wciągu ostatnich paru dni. Mam nadzieję, że to się przyczyni do całorocznej dyspozycji. Zrobiła sobie urlop, to teraz najwyższy czas wrócić do pracy na 2003 rok. :))) Czat to nie to samo, co to miejsce. ;))) Kaśka |
| 3631 | ...huraaaaa...nareszcie...a tak propo...to Dzień Dobry... Hania |
| 3630 |
| 3629 | Prawdę mówiąc liczyłam na nieco szerszą wypowiedź z Twojej strony, Zastępco :))))) Może np. o 13 kwietnia? :))) II Zastępca |
| 3628 | I prześladować bedzie, gdyz jeszcze jedna trzynastka zostala w zarządzie:))) WSNR!!!!! Zastępca |
| 3627 | Zarządzie, a może by tak krótkie podsumowanie roku???? Hmmm, no to ja zacznę :)))))) Rok zaczął się w marcu, konkretnie 13 dnia tegoż miesiąca, kiedy to powstał prototyp rosołu :))))))))) Generalnie trzynastka prześladowała nas od tego momentu aż do IT'S OVER :)))))))) II Zastępca |
| 3626 | NARESZCIE!!!!!!!! Jest to w tej chwili jedyne, co przychodzi mi do głowy, ale jak trochę pomyślę, to zacznę umieszczać tu wszystko to, co powinno zostać umieszczone przez ostatnie kilka dni :))))))) PRZEDE WSZYSTKIM: WSNR!!!!!! :))))))))) II Zastępca |
| 3625 | ...Boshe...nareszcie...eee mnie dziś roztargnienie dopadło po szkole...nie pamiętam już o niczym...mało brakowało, a wychodząc od Boziego nie pożegnałabym się z Pigolkiem, Robalkiem,a nawet Agatką...to już szczyt szczytów... ...Ojej...a sylwester...niezapomniany...najlepszy...ktoś fajny...inni fajni...fajnie... aaaaaaaaaaaah *Megi* roztargniona... |
| 3624 | W ten sposób to horoskop nigdy się nie sprawdzi:))) Zastępca |
| 3623 | To okropne!!!!!! A wydawalo się, że lody topnieją:))) Zastępca |
| 3622 | I w końcu stało się to, co było nieuchronne :)))))))))) II Zastępca |
| 3621 | ...Horoskopy, bardzo proszę, ale nie ode mnie, bo nie jestem ich autorką. Osobiście nigdy ich nie czytam, chyba, że mam podły humor i chce się w prosty sposób rozbawić. Neo, 'that's not me'. ;))) ...Madź, gwarantuję, że są, i to bardzo dużo. Spaj pokiwał na mnie paluszkiem, kiedy przeczytałam mu smsa. To była oznaka radości. Jeszcze nie wie w jaki sposób, ale na pewno bardzo by chciał od Ciebie ten song. Co Wy w nim widzicie? :))) Kaśka |